Перейти к содержанию

Аморфа кустарниковая


Deemer

Рекомендуемые сообщения

тиждень назад тільки листя на верхівках з"явилося, далі було переважно холодно, так що я сумніваюсь, що в нас цвіте. до неділі маю їхати на пасіку де ріпак цвів, можливо що качну, заодно гляну як аморфа. аморфа мабуть добре дає біля водойм, як в попередньому повідомленні від kalina, по берегах Дунаю, був на Дністрі теж всі берега вкриті парослю аморфи. отам величезні площі тому і є взяток. буду потроху підсажувати, можливо і вийде продовження від акації до липи. доречі перші акації які садив в цьому році зацвітуть. :ay:
СЄРЖ, Ну, дай Боже! А акація, як і аморфа,- вкоріняться , а далі самі вже розповсюджуються. Аморфа все ж нектарує дуже добре побіля води. А пилок видає кругом. А він найбільше цікавить бджіл з усіх існуючих у нас пилків. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, дай Боже! А акація, як і аморфа,- вкоріняться , а далі самі вже розповсюджуються. Аморфа все ж нектарує дуже добре побіля води. А пилок видає кругом. А він найбільше цікавить бджіл з усіх існуючих у нас пилків. :IMHO1:
аморфа цвіте довше ніж акація. тому і розсаджую крім акації і аморфу, і гледичію, щоб було продовження після акації і до липи. вчора був але не було часу для фото. колоски вже з"явилися але ще не цвіте, листочки тільки на кінчиках гігок.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

аморфа цвіте довше ніж акація. тому і розсаджую крім акації і аморфу, і гледичію, щоб було продовження після акації і до липи. вчора був але не було часу для фото. колоски вже з"явилися але ще не цвіте, листочки тільки на кінчиках гігок.
А у нас аморфа на осонні вже почала потроху квітувати. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

аморфа цвіте довше ніж акація. тому і розсаджую крім акації і аморфу, і гледичію, щоб було продовження після акації і до липи. вчора був але не було часу для фото. колоски вже з"явилися але ще не цвіте, листочки тільки на кінчиках гігок.
А у нас аморфа на осонні вже почала потроху квітувати. :dntknw:
Зацвіла вже на всю. Пилок бджоли таскають. Мабуть спробую якось включити пилковловлювачі,- акація майже відцвіла. Побачу, що з цього вийде. На липу не кочую,- треба з виведенням маток розрахуватися. Тож спробуємо пилок з аморфи... А він на колір - яскраво червонувато - жовтогарячий. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

цьогорічний патичок так гарно проріс, сантиметрів до 70.post-3773-1435690291_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...
В ?30?.?06?.?2015 в 21:52, СЄРЖ сказал:

цьогорічний патичок так гарно проріс, сантиметрів до 70.____051.jpg

Так, то було вже торік. А нині якраз аморфа вже й зацвіла. Бджоли на її пилок реагують активним льотом. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, ДобровоЛ сказал:

А нині якраз аморфа вже й зацвіла. Бджоли на її пилок реагують активним льотом. :ay:

У мене поки не цвiтуе ,але вже деякi кущи бiльше 2 метрiв :ay:

аморфа 002.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...
В 11.01.2014 в 23:36, electruk сказал:

Краще спочатку ломиком або металічним прутом наробити отвори глибиною сантиметрів до 50, потім воду, потім гілочки обережно щоб не пошкодити бруньки (майбутні корінці) і бажано засипати сипучим грунтом. Колись так в пересохлому грунті, із-за відсутності часу, садив виноград. Приживились майже всі 100%. :ay:

Так, підтверджую, що це теж непоганий метод. Доводилось  і так садити ту ж смородину й виноград.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу посадить у себя тоже такие кусты .Раньше видел вокруге но не придавал особого значения .Прочитал много статей пришел к выводу что куст достоин особого внимания :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.11.2016 в 20:03, den777 сказал:

кому надо семена аморфы есть 4,5 кг продаю меняю

семена свежие 

Запитував  у приват про ціну насіння

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Хочу посадить у себя тоже такие кусты .Раньше видел вокруге но не придавал особого значения .Прочитал много статей пришел к выводу что куст достоин особого внимания :hmm:

Тоже собираюсь это сделать по методу elektruk.:ay: Тоесть , ломиком делая посадочніе ямки...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 18.12.2016 в 12:51, luka сказал:

Тоже собираюсь это сделать по методу elektruk.:ay: Тоесть , ломиком делая посадочніе ямки...

Вже домовився з сусідським пасічником теж зробити навесні такі посадки аморфи біля ручая.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

а в кого можна розжитись черенками аморфи, тобто куплю, чи виміняю на щось інше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а в кого можна розжитись черенками аморфи, тобто куплю, чи виміняю на щось інше

Можу запропонувати насіння

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, miro сказав:

а в кого можна розжитись черенками аморфи, тобто куплю, чи виміняю на щось інше

Як на мене, по термінах квітування аморфа співпадає з маслинкою вузьколистою, міхурником, птеростираксом, які по нектароносності в рази продуктивніші, які до того ж не агресори, як аморфа

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, язичник сказав:

Як на мене, по термінах квітування аморфа співпадає з маслинкою вузьколистою, міхурником, птеростираксом, які по нектароносності в рази продуктивніші, які до того ж не агресори, як аморфа

ого, ну і перелік,по ходу з вікіпедії не вилізу сьогодні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, miro сказал:

а в кого можна розжитись черенками аморфи, тобто куплю, чи виміняю на щось інше

Краще осінню її садити краще приймається якщо не знайдете буду їхати осінню копати собі тоді і вам накопаю.Лиш нагадайте бо часом склілоз буває

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, targal сказав:

Краще осінню її садити краще приймається якщо не знайдете буду їхати осінню копати собі тоді і вам накопаю.Лиш нагадайте бо часом склілоз буває

я знов маю золотарник можливість накопати, бо в нас його, як гуталіну на дядіной фабриці, але мене і колики влаштувати можуть,бо дивлюсь річка наша після меліорації не дуже вкрита вербою,тобто великі участки пробілу може заняти дана культура аморфа ,но знов зимою біля річки мороз тисне сильно,ну а вище мене пагорби вкриваються різними рослинами, які саме в червні є пилконосами,і знов же при певних погодні умовах вони не завжди сходять,тобто не кожен рік,тому моя думка,що саме кущові насадження більш стабільні, а ніж дворічні рослини

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, miro сказал:

я знов маю золотарник можливість накопати, бо в нас його, як гуталіну на дядіной фабриці, але мене і колики влаштувати можуть,бо дивлюсь річка наша після меліорації не дуже вкрита вербою,тобто великі участки пробілу може заняти дана культура аморфа ,но знов зимою біля річки мороз тисне сильно,ну а вище мене пагорби вкриваються різними рослинами, які саме в червні є пилконосами,і знов же при певних погодні умовах вони не завжди сходять,тобто не кожен рік,тому моя думка,що саме кущові насадження більш стабільні, а ніж дворічні рослини

Якщо хочете нарубаю вам однолітків і вишлю в себе з огорожі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, targal сказав:

Якщо хочете нарубаю вам однолітків і вишлю в себе з огорожі

давайте,а золотарник Вам накопати чи, як

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас він неросте стільки садив нехоче рости . У середу буду їхати на пасіку нарубаю.Скиньте куди і чим відправити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Багато аморфи росте біля Дніпра.

Фото3422.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Під час цвітіння аморфи бджоли збирають нектар і багато пилку оранжевого кольору. Контрольний вулик показує 1-2 кг, зрідка до 3 кг. Взяток кожного року стабільний, бо аморфа росте в вологих місцях і посуха на неї не впливає.

Фото3419.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.05.2017 в 15:51, ashim сказал:

бо аморфа росте в вологих місцях і посуха на неї не впливає.

Странно. у нас аморфа растёт рядом с жёлтой акацией на песках..... И тоже пчёл на ней всегда во время цветения море. Сейчас вот такие соцветия.

P1400206.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Аморфа может произрастать и в сухих местах, так как это растение весьма неприхотливое. На Херсонщине встречал ее в полезащитных полосах.  Конечно, нектаровыделение будет совсем другим. А пчел на ней всегда много. Аморфа дает пчелам очень много пыльцы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...