Перейти к содержанию

Аморфа кустарниковая


Deemer

Рекомендуемые сообщения

Євгеній Євгенович, А я думав, як же його Вам доставити? Та бачу вирішилось питання. Тож посадите під сапу на см 10 й достатньо. Полюбляє вологі місця, але у мене росте й у сухому піщаному грунті. Тільки тоді дає менше нектару. :dntknw:
Спасибі Іddo. Біля мене якраз є надто волога ділянка і є потреба у берегоукріпленні. Сподіваюсь все буде добре. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

..... ПРошу прощение за поздний ответ. Глюкнув компютер. Тел.066-83-21-833.Почитайте все сайт который дал мне сосед- medova apteka/mjod/amorfa
Сайт почитал, спасибо, только вот на фото у него мед на Аморфный не тянет или я ошибаюсь? Понял Ваше место жительства по обьявлению в другой теме, далековато, до меня ещё 40км за Батурином. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Понял Ваше место жительства по обьявлению в другой теме, далековато, до меня ещё 40км за Батурином.

Николай13, Так у тебе, Миколо, благословенні місця П. Прокоповича! Я там неподалік на полігоні до трьох флотських років ще три місяці піхотних додавав, - після військової кафедри. Коли форсували Сейм зустрічав і аморфу. А полігон - весь у травах, плугу не піддавався ще із-за царських часів. Сильні травостої місцями. Комусь везе. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Понял Ваше место жительства по обьявлению в другой теме, далековато, до меня ещё 40км за Батурином.

Николай13, Так у тебе, Миколо, благословенні місця П. Прокоповича! Я там неподалік на полігоні до трьох флотських років ще три місяці піхотних додавав, - після військової кафедри. Коли форсували Сейм зустрічав і аморфу. А полігон - весь у травах, плугу не піддавався ще із-за царських часів. Сильні травостої місцями. Комусь везе. :ay:
Прошу пробачення за втручання! Чого там чекаты царськых часив.У 91-му колгоспы розпалися.Быльше 20 рокив земля не обробляеться .Все заросло вовки выють.На людських паях вже березови та соснови гаи ростуть.Рай для вовкив кабанив та пчеловодив.Як выдно з прессы увесь Корюкивський район китайци на 50 рокив у аренду забралы.Будемо китайкий мед исты.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як выдно з прессы увесь Корюкивський район китайци на 50 рокив у аренду забралы.Будемо китайкий мед исты.

паша, Звичайно, якщо самі не хочемо працювати, а китайці і із аморфи страви навчать нас готувати. Я колись в Китаї був, тож бачив цю працьовиту націю у них на батьківщині. І пасіки у них в порядку,- наших карпаток і карніку теж пробують. :dntknw::dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Рано на весні, як земля розмерзнеться нарізаєте гілочки 20-30 см, бажано не перепутайте верх і низ, для кращого вкоріненння поставте на день два в водичку з додаванням меду, або корінеутворювача- по низинах де ще стоїть вода попід калюжами стиркаєте в землю на 50-70% в землю- приживиться не все і тут вже залежить не стільки від вас, як від погоди. Наріжте побільше, намагайтесь брати гілки ближче до землі, памятайте, що аморфа любитьвологі низини :hi:
в мене з одного боку точка заплавний луг, якраз є місце для аморфи. коли саме краще висадити нарізані гілочки в грунт для кращого вкорінення.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в мене з одного боку точка заплавний луг, якраз є місце для аморфи. коли саме краще висадити нарізані гілочки в грунт для кращого вкорінення.

СЄРЖ, Та мабуть вже й можна приступати. Я аморфу не розводив пока з різців, але добре знаю, що полюбляє вона вологу. То пізніше може й не прийнятися. Хоча в заплавах же завжди є сирість.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

заливний луг який планую засадити кущами :)IMG3100JPG_4309980_12069194.jpg в канаві старого русла ще є трохи води, з верху виділяється трохи темнозеленим відтінком. там ніхто не косить і корови не пасуться... колочки заростають "болотньою травою" знаходячись в їхній тіні але помаленьку проростають :ay: паросток з самого низу IMG3101JPG_4086926_12069305.jpg є що тільки бруньки розпускаються, ті що втіні IMG3102JPG_9440751_12069338.jpg IMG3104JPG_5701606_12069357.jpg проростають навіть не в болотистій місцевості так сказати на підвищенні але я так розумію потрідно ранньовесняний вологий грунт IMG3106JPG_4195333_12069401.jpg трава піднялась тому шукати тяжко, проростає дуже добре. якщо вкорениться то на наступну весну буде чим зайняться :umora: мені здається що над поверхнею грунту потрібно залишати більше ніж 2-3 бруньки :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

заливний луг який планую засадити кущами :)IMG3100JPG_4309980_12069194.jpg в канаві старого русла ще є трохи води, з верху виділяється трохи темнозеленим відтінком. там ніхто не косить і корови не пасуться... колочки заростають "болотньою травою" знаходячись в їхній тіні але помаленьку проростають :ay: паросток з самого низу IMG3101JPG_4086926_12069305.jpg є що тільки бруньки розпускаються, ті що втіні IMG3102JPG_9440751_12069338.jpg IMG3104JPG_5701606_12069357.jpg проростають навіть не в болотистій місцевості так сказати на підвищенні але я так розумію потрідно ранньовесняний вологий грунт IMG3106JPG_4195333_12069401.jpg трава піднялась тому шукати тяжко, проростає дуже добре. якщо вкорениться то на наступну весну буде чим зайняться :umora: мені здається що над поверхнею грунту потрібно залишати більше ніж 2-3 бруньки :IMHO1:
Вітаю! Початок хороший. Тепер потрібно пильнувати щоб паростки не висохли. Паростки проросли від енергії запасеної в кілочках під дією вологи. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю! Початок хороший. Тепер потрібно пильнувати щоб паростки не висохли. Паростки проросли від енергії запасеної в кілочках під дією вологи. :ay:
надіюсь все буде добре, переважна більшість висаджена в місці де ще поряд стоїть вода.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

на заливному лузі не знайшов свої сажанці в високій траві, а от одного в іншому місці відшукав, ще й цвісти зібрався :ay:post-3773-1401131349_thumb.jpg Цікаво, ті що в густій , високій болотній траві проб"ються до світла?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

цікаво тіщо в густій , високій болотній траві проб"ються до світла?

СЄРЖ, Знаючи в яких вона умовах росте, думаю, що так. З дня на день повинна зацвісти аморфа. Після таких дощів, - чекай гарного нектару з неї не тільки пилку. Та й ріст буде добрий. :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

чекай гарного нектару з неї не тільки пилку.

А мед с неё, не садится?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
А мед с неё, не садится?

странник, Я не маю таких сильних насаджень, лиш підтраимуючий медозбір.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

після дощів рівень річки дуже сильно піднявся, один кілочок лишився під наглядом розвитку IMG3273JPG_5307735_12642825.jpg мав навіть зацвісти а сьогодні вода спала і рослинка ось в такому стані :(IMG3365JPG_1473745_12642893.jpg мабуть пропала, а кажуть водолюбива рослина :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мабуть пропала, а кажуть водолюбива рослина

СЄРЖ, Думаю,- відійде! :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

пішов шукати до річки саджанець, не знайшов зато знайшов багато під посадками. можна кілочки садити не тільки біля води, вони й так добре приймаються. недавно їздили на Дністер, підступи до води повністю зарощі кущами аморфи. мої саджкнці по 20-50 см. Zobr013jpg_4677395_13437171.jpg1%20Zobr014jpg_5683443_13437191.jpgZobr017jpg_5835996_13437207.jpg 6%20Zobr018jpg_8538059_13437216.jpg буде робота на весну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пішов шукати до річки саджанець, не знайшов зато знайшов багато під посадками. можна кілочки садити не тільки біля води, вони й так добре приймаються.

СЄРЖ, А я розсівав насінням і під сапу. Ростуть! Ще трохи і цьогорічне насіння аморфи вже дозріє. Тож під сапу буде і легше, і швидше.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...

Спасибо за совет о возможности посадки кольями. посеял семена в балке. раньше считал что она растет только по берегам Днепра, на камнях и в гранитном грунте. буду сеять и вставлять колья)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

раньше считал что она растет только по берегам Днепра, на камнях и в гранитном грунте.

Отлично растет на песчаной почве.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо за совет о возможности посадки кольями. посеял семена в балке. раньше считал что она растет только по берегам Днепра, на камнях и в гранитном грунте. буду сеять и вставлять колья)
darveter94, шаруда, у мене теж росте на піску. Але ж ліпше все ж росте на сирих грунтах . Тільки насіння все ж потребує стратифікації, або ж найелементарнішого замочування. Доречі, зараз якраз добре збирати насіння на кущах. Воно ще добре тримається деревини, але добре обчурхується.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

по выходным с начала марта нарезаю колышки у Днепра и вожу к себе в балку, семена раскидываю. думаю для всхода их действительно стоит замачивать, так как дождей в марте у нас еще не было. в маю сделаю фото отчет :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

по выходным с начала марта нарезаю колышки у Днепра и вожу к себе в балку, семена раскидываю. думаю для всхода их действительно стоит замачивать, так как дождей в марте у нас еще не было. в маю сделаю фото отчет :)
Дай Боже, вийде у Вас те, що задумали. Апе полив у суховії дуже бажаний. У мене є кілька кущів, що ростуть з простого насіння - під сапу, без підготовки.А декілька разів висівав і з намочуванням попереднім,- але пока так і не зійшли. :dntknw:
дякую, тобто тільки як підтримуючий для розвитку.
СЄРЖ , та ні ж ! Раніш же були тут і повідомлення про неї і як медоносу головного взятку. І мед розовенький! :ay: Зараз якраз вона на підході квітування.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
дякую, тобто тільки як підтримуючий для розвитку.
СЄРЖ , та ні ж ! Раніш же були тут і повідомлення про неї і як медоносу головного взятку. І мед розовенький! :ay: Зараз якраз вона на підході квітування.
Мед действительно розовый и, также как и акация, очень долго не садится. Мои материнки начали печатать в надставках. Прилетки оранжевые от пыльцы. Сейчас у нас пик цветения. Жаль, погода испортилась
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тиждень назад тільки листя на верхівках з"явилося, далі було переважно холодно, так що я сумніваюсь, що в нас цвіте. до неділі маю їхати на пасіку де ріпак цвів, можливо що качну, заодно гляну як аморфа. аморфа мабуть добре дає біля водойм, як в попередньому повідомленні від kalina, по берегах Дунаю, був на Дністрі теж всі берега вкриті парослю аморфи. отам величезні площі тому і є взяток. буду потроху підсажувати, можливо і вийде продовження від акації до липи. доречі перші акації які садив в цьому році зацвітуть. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...