Перейти к содержанию

З приводу роздумів Домбровського про долю бджільництва


Рекомендуемые сообщения

Смысл возни в том, что, к сожалению(вашему) пользы по всей видимости от Апимондии вы не увидите, а кто-то ещё хочет побарахтаться и не теряет надежды. И правильно делает. :ay:
я так понимаю вы тоже из тех кто очень чего то хочет и на что то надеется ))) Просто иногда жадность губит и тех и других , это не мое это из истории ))) :hi:
Я очень хочу, чтобы переписка, которую ведут выше поважные (в пчеловодных кругах) паны, не заканчивалась. К моему глубокому сожалению - это всё, что я лично получу от проведения съезда Апимондии в моей стране и раз уж так, то хотелось бы этого побольше. ;) На это и надеюсь, если жадность их не погубит. :ah:
Так, у Вас аналітичний склад розуму радію за таких людей з повагою директор Київоблбджолопрому Валерій Домбровський.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний п. Валерій, хочу повторити своє запитання. Що ж там не так?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний п. Валерій, хочу повторити своє запитання. Що ж там не так?
Мда... Shmel... Жаль slavik не сможет прочесть пару дней ваш "достойный" ответ. Так много потеряет. :IMHO1:
Shmel, Мда...........Все коротко и ясно... :ay: Надеюсь ответа не получите...
Весело наблюдать, когда Мнение одного человека-это случай, а Мнение двух-это совпадение. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний п. Валерій, хочу повторити своє запитання. Що ж там не так?
Мда... Shmel... Жаль slavik не сможет прочесть пару дней ваш "достойный" ответ. Так много потеряет. :IMHO1:
Яка відповідь? Це не відповідь, а просто повтор запитання до п. Валерія. Я навіть спеціально його виділив жирним шрифтом. В мене просто складається таке вреження, що п. Валерій настільки засліплений міфічними доларами, що вже навіть не бачить, що пишуть люди.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний п. Валерій, хочу повторити своє запитання. Що ж там не так?
Мда... Shmel... Жаль slavik не сможет прочесть пару дней ваш "достойный" ответ. Так много потеряет. opr06K9M.gif
Яка відповідь? Це не відповідь, а просто повтор запитання до п. Валерія. Я навіть спеціально його виділив жирним шрифтом. В мене просто складається таке вреження, що п. Валерій настільки засліплений міфічними доларами, що вже навіть не бачить, що пишуть люди.
Люди пишуть правильно , що реклама фірм це великі кошти хто і кому буде платити за рекламу де затверджені розцінки , хто відповідає за рекламу кому звітує. Скільки буде коштувати продаж матеріалів конгресу по Інтернету чи інші інформаційні послуги. Такого всього багато. Приклад 1метр квадратний площі у м Ванкувері залежно від умов розташування і кількості коштував від 500 до 3000 доларів причому за 1 рік було на схемі написано де скільки коштує і за це комісія звітувалась постійно. Кошти від проведення Апімондії направлені за призначенням як було визначено і затверджено з’їздом пасічників, а контроль за фінансами здійснювала спеціальна незалежна комісія, і комітет вибирався по всім правилам і знову ж таки затверджувався з’їздом. Можливо розповісти як було в Антверпені коли ви ще пішком під стіл ходили , чи в Любляні, Чи у Монпальє. В жодній країні не було такого , як почало робитися у нас. Замітьте це у країнах де нікому в голову не прийде оголосити себе головою призначити самому собі замів і заявити , що я представляю країну. Саме це хвилює пасічників, саме це може бути причиною ганьби України , а не мій призив привести все у відповідність загальнодемократичним Європейським цінностям але ви знову перейдете на брехню типа він комусь показав чужу пасіку. Нагадаю саме мої ініціативи про підконтрольні рахунки , про направлення зароблених коштів на програми розвитку галузі, видання праць, гранти вас непокоїть бо тоді вам Апімондія стане не цікавою і не прикривайтесь нічим. Справедливості раді скажу, що потрібно встановити гідну заробітну плату тим , хто буде працювати і затвердити на з’їзді , тоді ніяких питань не буде. При таких і тільки таких ! умовах ми гідно проведемо конгрес покажемо нашу культуру , науку, виробництво , надійність і прогнозованість, порядність що найголовніше для іміджу України. Валерій Домбровський 27.11.2011р.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

П. Валерій, я дуже радий тому, що захмарність міфічними доларами у Вас пройшла(хоча б частково) і Ви змогли побачити мої запитання. Скористаюсь цією ситуацією і задам ще пару запитань, хоча на попередні так і відповіді не отримав. :( Отже додаткові запитання: Хочу ще раз повернутись до попереднього звукового файлу і хочу запитати. В файлі учасники говорять про з’їзд Спілки пасічників, мотивуючи тим, що Спілка не збирались більше вже 5 років, а це значить, що Боднарчук не легітимний керівник..... :( Отже моє запитання.... про який з’їзд Ви говорите? Ви говорите про з’їзд Спілки, чи Ви говорите про з’їзд Вашої асоціації? Ваш такий "ґрунтовний" аналіз того, як все організовувалось в інших державах мене дуже зацікавив. Напишіть, будь ласка, можливо Ви є лівою рукою Президента Апімондії, а не Боднарчука, і тому так досконало все знаєте.....? А і ще, напишіть, будь ласка, якою іноземною мовою Ви володієте(окрім російської)? Наскільки я розумію, для того щоб працювати з іноземцями, або хоча б для того, щоб ознайомитись хоча б з будь яким документом, треба володіти принаймні англійською. Стосовно того чи брешу я чи ні покаже час. Я просто аналізую ту інформацію, що маю, і хочу розібратись, що де і як. Думаю не я один такий.... Ось для прикладу.... дзвонить мені сьогодні наш голова і говорить..... Ти уявляєш, який Домбровський... Тут кругом пише, що Васильківська така погана, а сам до неї дзвонить і чуть не цілує кругом і вся. Задаю собі запитання... А чому це так?..... А виявляється, що просто в нього в цей час знаходяться іноземці, і йому треба підняти свій рейтинг. Ці іноземці були на другий день у Васильківської , і розповідали як він вихваляв її, хвалився довготривалою, плідною співпрацею з нею . Ось Вам і п. Валерій... :ak: Доречі, результат зустрічі Васильківської з іноземцями дуже позитивний. Найближчим часом в Україні відкриється декілька торгівельних точок сучасного обладнання. Зараз підбирається місце...... з Києва розіслали листи у всі осередки. Можливо нашій області повезе :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А і ще, напишіть, будь ласка, якою іноземною мовою Ви володієте(окрім російської)? Наскільки я розумію, для того щоб працювати з іноземцями, або хоча б для того, щоб ознайомитись хоча б з будь яким документом, треба володіти принаймні англійською.

Аргумент вбивчий. :umora: Я володію англійською на пристоному рівні, то давайте мене президентом назначимо. Або хоча б замом. :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

П. Валерій, я дуже радий тому, що захмарність міфічними доларами у Вас пройшла(хоча б частково) і Ви змогли побачити мої запитання. Скористаюсь цією ситуацією і задам ще пару запитань, хоча на попередні так і відповіді не отримав. :( Отже додаткові запитання: Хочу ще раз повернутись до попереднього звукового файлу і хочу запитати. В файлі учасники говорять про з’їзд Спілки пасічників, мотивуючи тим, що Спілка не збирались більше вже 5 років, а це значить, що Боднарчук не легітимний керівник..... :( Отже моє запитання.... про який з’їзд Ви говорите? Ви говорите про з’їзд Спілки, чи Ви говорите про з’їзд Вашої асоціації? Ваш такий "ґрунтовний" аналіз того, як все організовувалось в інших державах мене дуже зацікавив. Напишіть, будь ласка, можливо Ви є лівою рукою Президента Апімондії, а не Боднарчука, і тому так досконало все знаєте.....? А і ще, напишіть, будь ласка, якою іноземною мовою Ви володієте(окрім російської)? Наскільки я розумію, для того щоб працювати з іноземцями, або хоча б для того, щоб ознайомитись хоча б з будь яким документом, треба володіти принаймні англійською. Стосовно того чи брешу я чи ні покаже час. Я просто аналізую ту інформацію, що маю, і хочу розібратись, що де і як. Думаю не я один такий.... Ось для прикладу.... дзвонить мені сьогодні наш голова і говорить..... Ти уявляєш, який Домбровський... Тут кругом пише, що Васильківська така погана, а сам до неї дзвонить і чуть не цілує кругом і вся. Задаю собі запитання... А чому це так?..... А виявляється, що просто в нього в цей час знаходяться іноземці, і йому треба підняти свій рейтинг. Ці іноземці були на другий день у Васильківської , і розповідали як він вихваляв її, хвалився довготривалою, плідною співпрацею з нею . Ось Вам і п. Валерій... :ak: Доречі, результат зустрічі Васильківської з іноземцями дуже позитивний. Найближчим часом в Україні відкриється декілька торгівельних точок сучасного обладнання. Зараз підбирається місце...... з Києва розіслали листи у всі осередки. Можливо нашій області повезе :)
Шановний по перше пишіть свою фамілію тоді всім все буде ясно хто в чому зацікавлений. Що до міфічних доларів то такої хвороби не замічав люблю Україну і наші рідні кровно зароблені горбом на пасіці. Щоб ви більше не брехали людям збирайте свою четвірку я дам адресу їдьте і опитуйте село скільки років тримав мій батько бджіл , коли я почав займатись , як я приїхав у Бобринець після академії з дружиною і 50 вуликами ітд. Ще раз повторюсь я публічна людина все що говорю відповідає дійсності . А хто вам дав інформацію , що до мене приїхали гості із за кордону, що я їм порекомендував, і вони мене послухали поговорити з Васильківською, вона чи я ? Цим подіям один день тобто всім знову все ясно. По друге мені пишуть по єлектронці і телефонують, думаю не тільки мені як у вас ситуація бо про Васильківську , про Братство добре поінформовані мають . Що до вихвалянь, чи дуже плідної співпраці з Васильківською, а тут вже ліва рука президента апімондії ,перед цим я був правою рукою Боднарчука, це теж ваші вигадки, хоча у моїх пропозиціях є призив до нормальної чесної роботи. Що до мови - я змушую всіх говорити і вчити УКРАЇНСЬКУ мову і це підтверджено міжнародним семінаром "Хвороби бджіл"який ми організували в Києві за участі 16 доповідачів із Росії Сербії України за висновками самих учасників по фаховому рівню і організації подібного у нас ще не було. Але взагалі ви постійно уводите людей від головного а головне не створювати проблеми для бджільництва України , а вирішувати ті, що є, і при чому тут англійська мова. Висновок: з вами не цікаво, ви не бджоляр тому будете нести і поливати брудом власне а про що ви ще можете говорити. З Повагою Домбровський. ___________________________________________________
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні учасники дискусії! Окремі слова, що вживаються Вами наближаються до ненормованої лексики. Будь ласка, поважайтое один одного!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.... люблю Україну і наші рідні кровно зароблені горбом на пасіці....
Це Ви про ті десятки міліонів, які міністарство аграрної політики виділяло щорічно на Інститут бджільництва ім. П. І. Прокоповича та Укрбджолпром? ( "Державна програма створення сприятливих умов для стабілізації та розвитку тваринництва на 2005-2010 роки", яка розглянута та схвалена на засіданні Кабінету Міністрів України 27 липня 2005 року.) Сподіваюсь, що Ви щиро мали наувазі зовсім інше... Хоча у Вашу щирісь мені віриться все менше і менше. Ви можете сказати, що я упереджено до Вас ставлюсь... абсолютно ні. Просто я людина, яка любить правду, і тому звик все перевіряти і тільки потім робити висновки. Я вже давно перестав сприймати аксіоми наших "Дідів", які щось собі придумають і вважжають, що воно є так насправді. Я вірю тільки фактам.
.... Цим подіям один день тобто всім знову все ясно.....
Я не розумію, що Ви маєте наувазі. Ця інформація давно вже є на офіційному сайті Братства бжолярів України. В Братстві гарно налагоджений звязок з осередками, тому про любі знакові події ми знаємо в день, коли відбулась подія, або на другий день. Принаймні наш голова нас не підводить.... :ay:
.... а тут вже ліва рука президента апімондії ,перед цим я був правою рукою Боднарчука.....
п. Валерій я люблю чіткість, а Ви намагаєтесь перекручувати мої слова. Я говорив тільки про ліву руку. Я спеціально Вас запитав про мову, бо просто собі не уявляю як Ви могли так досконало вивчити організацію заходів Апімондії в різних країнах не знаючи мови. Більш того, навіть якби Ви знали мову, то зновуш не змогли б всього знати не будучи на офіційних засіданнях Апімондії. Як я розумію ця інформація закрита.... Отже висновок наступний - Ви просто нам дурете голову. Або просто намагаєтесь показати себе обізнаним в тому питані, розраховуючи на те, що ніхто не поцікавиться..... :(
.... семінаром "Хвороби бджіл"який ми організували в Києві... по фаховому рівню і організації подібного у нас ще не було.....
Ви маєте наувазі, що подібного не було на території кафедри бджільництва, чи взагалі в Україні? Якщо друге то знову не дуріть людей... або Ви просто не втемі. :(
.... що я їм порекомендував, і вони мене послухали поговорити з Васильківською.....
Дозвольте уточнити. Ви їм порекомендували зустрітись з Васильківською на Апімондії 2011 в Аргентині, чи як? З сайту Братства видно, що Васильківська веде перемовини з цією фірмою досить давно. Отже п. Валерій знову лукавите... :ak: П. Валерій, будь ласка, поважайте відвідувачів форума і памятайте, що любу інформацію можна перепровірити :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Просто я людина, яка любить правду

Shmel, як ви відноситися до того факту що керівництвом проведення апімодії в Україні займається одна сім"я. Тобто, такий мобі сімейний підряд.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Просто я людина, яка любить правду

Shmel, як ви відноситися до того факту що керівництвом проведення апімодії в Україні займається одна сім"я. Тобто, такий мобі сімейний підряд.
Коли в мене виникає запитання, я шукаю на нього відповідь у різних джерелах. Не тільки від "ДІДІВ" але і з офіційних джерел. В даному випадку офіційним джерелом є сайт Організаційного комітуте. Як бачете на сайті все чітко вказано. Орг. комітет складається з міжнародного і українського. Міжнародний - 10 чол. Український - 10 чол. Як на мене дуже велика сімя. :) Хоча, ми всі "бджолярі" - це одна велика сімя.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коли в мене виникає запитання, я шукаю на нього відповідь у різних джерелах. Не тільки від "ДІДІВ" але і з офіційних джерел.В даному випадку офіційним джерелом є сайт Організаційного комітуте.
Тобто ви стверджуєте, що діди нагло брешуть що український комітет складається в більшості з родичів? ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ви стверджуєте, що діди нагло брешуть що український комітет складається в більшості з родичів? ;)
Принаймні троє з одного гніздечка.Якщо,звичайно,оприлюднений товаришем оргкомітет не зфальшований :umora: P.S. Ці коні мусять подолати переправу будь-якою ціною !:ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.... люблю Україну і наші рідні кровно зароблені горбом на пасіці....
Це Ви про ті десятки міліонів, які міністарство аграрної політики виділяло щорічно на Інститут бджільництва ім. П. І. Прокоповича та Укрбджолпром? ( "Державна програма створення сприятливих умов для стабілізації та розвитку тваринництва на 2005-2010 роки", яка розглянута та схвалена на засіданні Кабінету Міністрів України 27 липня 2005 року.) Сподіваюсь, що Ви щиро мали наувазі зовсім інше... Хоча у Вашу щирісь мені віриться все менше і менше. Ви можете сказати, що я упереджено до Вас ставлюсь... абсолютно ні. Просто я людина, яка любить правду, і тому звик все перевіряти і тільки потім робити висновки. Я вже давно перестав сприймати аксіоми наших "Дідів", які щось собі придумають і вважжають, що воно є так насправді. Я вірю тільки фактам.
.... Цим подіям один день тобто всім знову все ясно.....
Я не розумію, що Ви маєте наувазі. Ця інформація давно вже є на офіційному сайті Братства бжолярів України. В Братстві гарно налагоджений звязок з осередками, тому про любі знакові події ми знаємо в день, коли відбулась подія, або на другий день. Принаймні наш голова нас не підводить.... :ay:
.... а тут вже ліва рука президента апімондії ,перед цим я був правою рукою Боднарчука.....
п. Валерій я люблю чіткість, а Ви намагаєтесь перекручувати мої слова. Я говорив тільки про ліву руку. Я спеціально Вас запитав про мову, бо просто собі не уявляю як Ви могли так досконало вивчити організацію заходів Апімондії в різних країнах не знаючи мови. Більш того, навіть якби Ви знали мову, то зновуш не змогли б всього знати не будучи на офіційних засіданнях Апімондії. Як я розумію ця інформація закрита.... Отже висновок наступний - Ви просто нам дурете голову. Або просто намагаєтесь показати себе обізнаним в тому питані, розраховуючи на те, що ніхто не поцікавиться..... :(
.... семінаром "Хвороби бджіл"який ми організували в Києві... по фаховому рівню і організації подібного у нас ще не було.....
Ви маєте наувазі, що подібного не було на території кафедри бджільництва, чи взагалі в Україні? Якщо друге то знову не дуріть людей... або Ви просто не втемі. :(
.... що я їм порекомендував, і вони мене послухали поговорити з Васильківською.....
Дозвольте уточнити. Ви їм порекомендували зустрітись з Васильківською на Апімондії 2011 в Аргентині, чи як? З сайту Братства видно, що Васильківська веде перемовини з цією фірмою досить давно. Отже п. Валерій знову лукавите... :ak: П. Валерій, будь ласка, поважайте відвідувачів форума і памятайте, що любу інформацію можна перепровірити :wave:
Ви знову про мільйони що, з вами, почитайте уважніше і не смішіть людей вони все розуміють , трохи розширю особисто для вас в мене були друзі із за кордону яких я знаю 14 років я дійсно запропонував поговорити з Васильківською і вони говорили з мого телефону по дорозі на Київ після знайомства з нашими філіалами в районах, а ви з цього галас зняли. Будьте толерантнішими тим паче в коментарях того де вас не було Валерій Домбровський.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перепалка двух людей начинает надоедать, во всяком случае мне очень кажется, что это материал для темы "Разное".... Люди, схаменіться, охолоньте і прочитайте назву теми. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перепалка двух людей начинает надоедать, во всяком случае мне очень кажется, что это материал для темы "Разное".... Люди, схаменіться, охолоньте і прочитайте назву теми. :hi:
Дякую Ви праві нехай поспілкуються інші. З повагою Домбровський.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я хочу сказати по поводу цієї перепалки як людина, що утримує бджіл, бо все вище сказане стосується кожного, хто має якесь відношення до цього роду діяльності. :IMHO: При всій повазі до обох опонентів варто зауважити, що при таких офіційних звинуваченнях варто і себе показати офіційно, тоді вони(звинувачення) і звучали б достовірніше. Бо НІК на форумі, це майже як anonymous. Воно не суперечить Правилам і загальноприйняте в Інтернеті, проте не зовсім коректно виглядає при звинуваченні конкретної особи в розкраданні державних коштів. А якщо нема бажання "світитися", то і розмову таку не варто починати. Бо хто любить правду, той не ховається за маскою. А відкритість п. Домбровського таки купує. :IMHO: Я ні на чиїй стороні не виступаю, бо далекий від тої кухні, яка вариться вгорі - сказане це просто висновки. :hi: Щодо Апімондії, то звичайно що коней на переправі не міняють, але і не грузять під завязку... :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

name='Бортник' date='29.11.2011, 1:33' post='86872'] Перепалка двух людей начинает надоедать, во всяком случае мне очень кажется, что это материал для темы "Разное".... Люди, схаменіться, охолоньте і прочитайте назву теми. :hi:
Да не в теме дело. Дело в нормальной подготовке такого мероприятия. Это должно послужить привлечением внимания мировой общественности не только к нашему пчеловодному делу, но и к стране Украина. О нас будут судить по качеству организации проведения с вытекающими из этого последствиями. И мне, простому пчеловоду, маленькой песчинке в производстве меда, не безразличны результаты конгресса. Я прекрасно понимаю, что смотреть выставки, покупать изделия не смогу (не Европейские доходы), но за державу будет обидно, если опозоримся. Очень хотелось-бы прозрачности в действиях подготовительного комитета, особенно движение финансов, ведь деньги не "комитетские", а пчеловодческие. Shmel, умерьте, пожалуйста, свой пыл в оценке В.П. Домбровского. Я его знаю еше с юности, по работе после института и т.д. как порядочного, работящего, честного, знающего свое дело человека, грязью Вы его не забросаете, он будет продолжать работать. Уместна восточная поговорка: собака лает, а караван иднт.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

... звинуваченні конкретної особи в розкраданні державних коштів....
Шановний Mapet, хочу звернути Вашу увагу на те, що я ніяких офіційних звинувачень не висуваю. Я ж не подаю заяву до суду на п. Домбровського. Просто я проаналізував інформацію надану п. Валерієм і поставив запитання. Крім того, захотів скористатись нагодою, і отримати відповідь на ті факти, які мені відомі через нашу організацію. Крім того, я хотів п. Валерію показати, що ми мислячі люди, і самі можемо все проаналоізувати, щоб зробити правильні висновки. Сподіваюсь я все зробив коректно, абсолютно дотримуючись правил форуму.
Дело в нормальной подготовке такого мероприятия. Это должно послужить привлечением внимания мировой общественности не только к нашему пчеловодному делу, но и к стране Украина.
Абсолютно з Вами згоден. Я не знаю чи були Ви на майстер класі Президента Апімондії в Києві, тому повторю його слова. Він сказав, що абсолютно довіряє цій команді, і ще раз переконується в том, що вони взмозі провести Конгрес на найвищому рівні.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Shmel

В мене таке враження що ви відповідаєте на питання зручні для вас. Дуже сумно, тому що дискусіх з вами не вийде.
Він сказав, що абсолютно довіряє цій команді

Було б дивно, якби він сказав зворотнє. Тоді б це ставило під сумнів саме проведення форму і піднімало багато проблем. А воно їм треба?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дело в нормальной подготовке такого мероприятия. Это должно послужить привлечением внимания мировой общественности не только к нашему пчеловодному делу, но и к стране Украина. О нас будут судить по качеству организации проведения с вытекающими из этого последствиями.

Я вас умоляю… Много ли внимания отечественных пчеловодов было привлечено к пчеловодству Австралии, Франции, Аргентины в связи с проведением там Конгрессов? Много ли мы узнали о пчеловодстве этих стран и какое мнение у нас сложилось (изменилось) в связи с этим? Сильно ли поднялось украинское пчеловодство благодаря триумфальным победам на Конгрессах? Сильно ли упадет в связи с провалом в Аргентине? Уверен, влияние Апимондии и Конгрессов на внутренние состояние пчеловодства стран практически равно нулю. А потому, что не только большинство украинских пчеловодов, но и подавляющее число рядовых пчеловодов мира толком не скажут что такое Апимондия и чем она отличается, скажем, от Апиславии, а также путают конференцию с семинаром, не отличают конгресс от симпозиума, а фуршетом называют грандиозную обжираловку и пьянку на халяву. Мне кажется, нет смысла бояться низкой организации Конгресса. Желающие заработать профессионалы найдутся как свои, так и западные. Выставку организуют, работу научной секции проведут и если государство сможет оказать хотя бы минимальную помощь (например, уберет таможенные преграды и визово-пограничные маразмы), то все пройдет вполне на приличном уровне. Так что, думаю, не надо переживать и чего-то бояться. Да небольшая часть из 12 тысяч особо опасных любопытствующих субъектов изъявит, конечно, желание посетить наши пасеки. От этой неприятности никуда не деться. Но, ничего, потерпим немного, сгорая от стыда за наше передовое пчеловодство. Главное ведь что – заставить мировую пчеловодную элиту не думать о пчеловодстве во время путешествий по нашей стране. Это вполне реально, надо только быстренько переключить их внимание (за их же деньги) на объекты культуры, экзотику, медовуху, рушники, хоругвы, наше гостеприимство, глядиш, и останутся довольны, а некоторые наши соотечественники богаче. А теперь о более важном. Не знаю для кого как, но для меня, из выступлений на киевском собрании (на котором я, кстати, присутствовал) мне больше всего запомнились и показались наиболее значимыми слова директора предприятия «Мед Поділля» Ивана Микитюка. Вот отрывок почти дословно: «Перед тим як щось отримати, треба щось вкласти. Інакше не буває! Тому, я вважаю, що насамперед нам потрібно вирішити, які вкладення необхідно зробити для проведення Конгресу. І хто повинен їх робити. Ми поїхали на Конгрес, склалися за внески, а сьогодні вже всі сидять з ложками і чекають, бо в 2013 році ми маємо отримати гроші. Нічого подібного! На сьогоднішній день всі крадуть, а ми хочемо розписати, щоб ніхто не вкрав ці гроші. Це смішно». Интересно, что Микитюк не есть членом «семьи» Василькивськой и ее стороницей, скорее на оборот… Если так, то как в таком случае должна думать и поступать наша медовая королева и ее команда? Действительно смешно, когда люди, которые не вложили в этот большой бизнес проект под названием Конгресс Апимондии ни деньги, ни усилия, ни рискуя, теперь пытаются воспользоваться предстоящими плодами. При этом ищут поддержки у пчеловодной общественности обещая им честно все поделить. Я, как ярый поклонник Робин Гуда, конечно, же за! Люблю дележку, особенно, когда добыча не моя! Только мне кажется, не тот случай… Уж больно лакомая добыча и очень много вокруг нее зубастых, хватких радетелей отечественного пчеловодства.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Полностью оазделяю точку зрения господина Гурмана . Это "эпохальное" действо,почти что стихийно свалившееся на Украину,нас еще не раз позабавит :umora: или прошибет слезой :ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мда... Shmel... Жаль slavik не сможет прочесть пару дней ваш "достойный" ответ. Так много потеряет.

Ниче я пееречитаю все а потом отпишусь... :)
Весело наблюдать, когда Мнение одного человека-это случай, а Мнение двух-это совпадение.

Ну да а третего не надо.......... :umora:
Аргумент вбивчий. Я володію англійською на пристоному рівні, то давайте мене президентом назначимо. Або хоча б замом.

Не Санич Вы не проходете, Я володию 5-тю мовами, может меня Выберете??? :ah:
Жаль slavik не сможет прочесть пару дней ваш "достойный" ответ. Так много потеряет.

Как сказал мой лучший друг: Два дня ето не сем лет!!! :ak:dnepro-bee,
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То что Апимондия-2013 состоится в Украине, стало известно гораздо раньше. Конечно, мы все верим в честную и справедливую борьбу за право проведения, но что означает телефонный звонок представителя выставочной компании за несколько месяцев до проведения конгресса во Франции с предложением разместить рекламу выставки Пасека-экспо в Международном выставочном центре, "в котором пройдёт Апимондия"? Очевидно, и туристическая компания была в курсе будущей победы. Никто не сомневается в профессионализме сотрудников этих организаций, верим, что они могут справиться и проведут форум пчеловодов, но разве на Украине и в мире мало турфирм с мировым именем? Почему именно они? Почему им нельзя было изначально поставить условий, которые бы защищали отечественных производителей, пожелавщих участвовать в выставке и турах? Зарубежные гости - по одной цене, а наши - по другой? Я не знаю как там за границей, но люди, посетившие Апимондию во Франции утверждают, что пчеловоды, принимавшие гостей на своих пасеках, делали это не за свой счёт. Так ли было дело, не знаю, но уточнить этот момент всегда можно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to З приводу роздумів Домбровського про долю бджільництва

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...