Перейти к содержанию

Многокорпусный на рамку 145


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

Может этому мастеру надо было сразу делать нуки и все.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Может этому мастеру надо было сразу делать нуки и все.

В такої якості нуках бджоли не виживуть:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Шульц сказал:

В такої якості нуках бджоли не виживуть:IMHO:

Тогда в топку.:crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Тогда в топку.

Такі дрова трохи дорогуваті:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Шульц сказал:

Такі дрова трохи дорогуваті:)

:ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Может этому мастеру надо было сразу делать нуки и все

Рамочки у них получаются неплохие. Хотя корпуса мне тоже сначала понравились. Это как покупаешь после Славуты б/у иномарку. Глаза горят и ничего не видишь, пока не проедешь первую тысячу км. Я здесь не показываю донья. Когда показал их тому ж мастеру, что их делал у него глаза были по пять копеек от своего творения. Крыши из досок шашелью побиты. Из 50 корпусов больше половины были переделаны. Одним словом горэ та й годи. Одно, что хорошее так это цена. Корпус 125 грн, дно 150 ну и т.д. Думал на пересылке выиграю, рядом ведь мастер живёт. Так, что пословица - Скупий платить двічі- працює. :) 

А взагалі майстер молодий, вчитися ж потрібно на комусь. Так, що прощаю. Я уже і очеретинку підсунув між корпусами.;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Видать из за цены поползли мастеру заказы.А материальчиком  впрок  не запасся,не вылежалось поди деревцо!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Шульц сказал:

Такі дрова трохи дорогуваті:)

Та нi я за таки заплатив всього по 160 гривень 

не торгувавшись перевiв грошi

але з*ясувалось що розмiр рамки 

менший нiж заявлено було 

Прийшлось забирати 

бо повернення грощей , ще i досi б мабуть ждав 

потiм  переробка +новий додатковий матерiал 

Так що вийшли по цiнi однiеi матки 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Мико сказав:

Та нi я за таки заплатив всього по 160 гривень 

не торгувавшись перевiв грошi

Я слідкував за Вашою епопеєю... пам'ятаю манеру спілкування "майстра". І зрозумів що Ви просто "неправильні" рамки маєте:). А в нього все ок. По вуликах це дуже видно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 19.07.2017 в 20:51, pchel сказал:

Не все те гарне, що пахне фарбою. Хочу "по вихвалятися" своїми новенькими вуликами на 145 рамку уже в роботі. Може хто скаже скільки льотків у цьому вулику?

 

Ну прямо один в один мої "рогаті", які замовляла у м.Короп у Сапона Олександра три роки тому. Тільки мені ще й замість 6 корпусів 5 виготовив. На 10 вуликах "всього-навсього" 10 корпусів "у подарунок".:dntknw: Може є знайомі на форумі, то передайте вітання, бо після того, як вулики отримала, слухавки не бере, а то хоч би "дякую" сказала за те, що забезпечив роботою на три роки наперед, бо до цього часу ще підпилюю, підклеюю, намагаючись зробити хоч більш-менш придатними для бджіл.

А винна сира деревина, бо коли отримувала вулики, то, на перший погляд, були вони нормальними (правда, важкелезними), а вже коли через місяць почала готувати до заселення, була в розпачі - думала, що сезон пропав. Довелося терміново докуповувати інші вулики, а ці потихеньку доводити до ладу, щоправда ідеальні з них зробити так і не вдалося.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Ksenya сказав:

А винна сира деревина

Згідний з Вами на всі 100. Це днище через 2 неділі після виготовлення.

IMG_20170522_145110.thumb.jpg.a2910a4ce0785098c9d016bd3496129b.jpg  IMG_20170522_145128.thumb.jpg.125569b354be2995e06a1b5ec6610330.jpg

Але у моєму випадку ще й елементарне не дотримання розмірів. Випадання сучків.

IMG_4680.thumb.JPG.6347d8485fd9c012e46ba7151df17f90.JPG  IMG_20170522_180141.thumb.jpg.1ed5cbf1ff412798c9382d482de35e52.jpg

Мене ще так не жалили бджоли, коли перевозив пасіку, як цього разу. Обмотувати корпуса скотчем доводилося, як то кажуть, на ходу. За днища мовчу взагалі. ((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, pchel сказав:

Мене ще так не жалили бджоли, коли перевозив пасіку, як цього разу. Обмотувати корпуса скотчем доводилося, як то кажуть, на ходу. За днища мовчу взагалі. ((

Монтажна піна добре допомагає. Минулого року, навіть не знаю по якій причині порозсихались вулики, навіть ті, яким по 20+ років, тому не скажеш що сира деревина. Правда не в таких маштабах, тобто щілини були, але не наскільки, щоб бджола проходила. То я їх продув монтажною піною і лежаки по сей день стоять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Доброго вечора!

Підкажіть, будь-ласка, як правильно зараз сформувати гніздо. Вулик 10 рам, тільки нижній льоток, дно-сітка. Поставив полоски від кліща та сформував зараз так (Йдемо від низу до верху):

Дно

Порожній корпус

Розплідний

Повномедний

Плівка (відігнута на одному з кутів)

2-4 відкачані корпуси на осушку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та ніби нормально. Докормити потім трошки мабуть, щоб в гнізді гарантовано було кіл 30, щоб у квітні голова не боліла чи вистачить кормів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Voblin_UA сказал:

Та ніби нормально. Докормити потім трошки мабуть, щоб в гнізді гарантовано було кіл 30, щоб у квітні голова не боліла чи вистачить кормів.

Так 30 кг это грубо говоря два магазина...:blink: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Так 30 кг это грубо говоря два магазина...:blink: 

Вы поосторожней с такими заявлениями. Когда я такое имел неосторожность ляпнуть - меня чуть идиотом не обозвали:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Джаз сказал:

Вы поосторожней с такими заявлениями. Когда я такое имел неосторожность ляпнуть - меня чуть идиотом не обозвали:umora:

Скорее всего я  чего то недопонимаю...В среднем одна полурамка 1.5кг меда...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Voblin_UA сказав:

Та ніби нормально. Докормити потім трошки мабуть, щоб в гнізді гарантовано було кіл 30, щоб у квітні голова не боліла чи вистачить кормів.

Це добре, бо перший рік використовую цю систему, тому ще не до кінця все знаю...:ah:. У кінці жовтня, коли забиратиму полоски, то ще перегляну, є в запасі десяток повномедок.

Знайомий пропонує потім замість порожнього нижнього поставити суш, аби взимку не так задувало крізь сітку, як думаєте?

25 хвилин тому, Пчеломучитель_ua сказав:

Скорее всего я  чего то недопонимаю...В среднем одна полурамка 1.5кг меда...

Підтверджую, коли різав 145 рамки на сотовий медок, то кожна рамка важила 1600-1800 грам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Sashko сказав:

Знайомий пропонує потім замість порожнього нижнього поставити суш, аби взимку не так задувало крізь сітку, як думаєте?

я думаю, що це погана ідея. Багато хто вже писав, що рамки покриваються цвіллю. Нижній порожній корпус виконує роль повітряної подушки. Нічого туди не задуває.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коллеги, касательно 30 кг корма - это мнение профи Александраса Пупкявичюса (Литва, 220 семей). Он прямо говорит о таком количестве. И именно по той причине, что погоду мы предсказать не в силах. А если зима затянется до конца апреля? Отсюда имеем два варианта: можем оставить по 30 кг корма заранее, а можем не оставить, и потом в апреле бегать с подкормками, тратить время и нервы. А то и не успеть...

Я всё-таки склоняюсь к первому варианту.

Вообще нравятся мне прибалты. Молодцы. Ни одного лишнего действия. Всё максимально рационально.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, Arius сказал:

Нижній порожній корпус виконує роль повітряної подушки. Нічого туди не задуває.

Осталось только найти 200 - 300 пустых корпусов. ;)

 

27 минут назад, Voblin_UA сказал:

нравятся мне прибалты. Молодцы. Ни одного лишнего действия

:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Альгирдас Амшеюс именно по этой причине отказался. Да и работы намного больше.
Пустой корпус имеет смысл на глухом дне, а на сетке уже не так важно (ИМХО)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Voblin_UA сказал:

Коллеги, касательно 30 кг корма, погоду мы предсказать не в силах потом в апреле бегать с подкормками, тратить время и нервы. А то и не успеть...

Корпус 10 рамочный 20 кг +в нижнем что то есть 

Вот и получается 30 кг 

Про лепёшки рождественские и  про чайник  сиропа к Пасхе ,никогда не думал и не делал :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Посторонним В. сказал:

Осталось только найти 200 - 300 пустых корпусов. ;)

 

Если вся сушь в сотохранилище ,на стеллажах ,обработана сернистым газом 

то проблемы с пустыми корпусами нет 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Мико сказал:

Если вся сушь в сотохранилище ,на стеллажах ,обработана сернистым газом 

то проблемы с пустыми корпусами нет 

Дык складывать сушь в сотохранилище без корпусов и есть

 

17 минут назад, Voblin_UA сказал:

работы намного больше.

:IMHO1:

У всей этой работы есть конечный предел. 100 семей.

Дальше можно чокнуться. Я - чокнусь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...