Перейти к содержанию

Пчелопитомники в Украине


Рекомендуемые сообщения

в феврале должно быть предварительное собрание на котором предстоит обговорить тему и порядок проведения конференцыи.... пока только разговоры.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.02.2016в14:25, Uran сказал:

Але те що отримують інститути бджільництва в Штатах чи Німеччині не співставимо з нашими реаліями. 

Тобто інститути Німеччини маток виводять і продають задля забави? Вас мабуть здивує той факт що значна частина з них на самозабезпеченні. А наші сидять, ніх... чого не роблять і не хочуть робити, дотації з держави чикають. Або ходять на роботу для "і так зійде", а пасіку тримають дома. Тому такі науковці як у нас жодного захоплення або поваги особисто в мене не викликають !!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, konoval_am сказал:

Тобто інститути Німеччини маток виводять і продають задля забави? Вас мабуть здивує той факт що значна частина з них на самозабезпеченні. А наші сидять, ніхера не роблять і не хочуть робити, дотації з держави чикають. Або ходять на роботу для "і так зійде", а пасіку тримають дома. Тому такі науковці як у нас жодного захоплення або поваги особисто в мене не викликають !!!

Не вірю, що в нашій державі державна структура буде в цій справі успішною. Не вірю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, konoval_am сказал:

Тобто інститути Німеччини маток виводять і продають задля забави? Вас мабуть здивує той факт що значна частина з них на самозабезпеченні. А наші сидять, ніхера не роблять і не хочуть робити, дотації з держави чикають. Або ходять на роботу для "і так зійде", а пасіку тримають дома. Тому такі науковці як у нас жодного захоплення або поваги особисто в мене не викликають !!!

В даний час в Німеччині знаходиться моя знайома, маю надію що вона спробує навести контакт з провідними  Бакфастчиками ...мені самому це дуже цікаво...чути про плани від перших осіб і бачити все на свої очі...я в цій темі недавно, але вже добре розумію всі плюси іменно тісної співпраці з ними  напряму.А-це дослівно Ауслезе, тобто відбірна. І таких в нас ні карніки ні бакфаста нема і нема їх дочок...а є їх внучки в крайньому разі або ще дальші ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Канаді роботу організацій (інститути, фонди...) в галузі бджільництва фінансують бджолярі шляхом сплати фіксованих внесків.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Uran сказал:

В даний час в Німеччині знаходиться моя знайома, маю надію що вона спробує навести контакт з провідними  Бакфастчиками ...мені самому це дуже цікаво...чути про плани від перших осіб і бачити все на свої очі...я в цій темі недавно, але вже добре розумію всі плюси іменно тісної співпраці з ними  напряму.

Чому тільки плани, можливо свіжих маток?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Чому тільки плани, можливо свіжих маток?

Потрібно зрозуміти ту справу зсередини...щоб потім брати дійсно достойний матеріал чи бакфаста чи карніки, але не тупо розмножувати а мати план, як вони би зробили і мати доступ до їх родоводів кращих і їх можливі варіанти  парувань

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Uran сказал:

Потрібно зрозуміти ту справу зсередини...щоб потім брати дійсно достойний матеріал чи бакфаста чи карніки, але не тупо розмножувати а мати план, як вони би зробили і мати доступ до їх родоводів кращих і їх можливі варіанти  парувань

Думаю ця річ закрита і основні секрети навряд чи хтось схоче розкрити.

На тому рівні якому ми знаходимось достатньо купити матеріал зробити ШЗ, випробувати і потім через ШЗ розповсюджувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Думаю ця річ закрита і основні секрети навряд чи хтось схоче розкрити.

На тому рівні якому ми знаходимось достатньо купити матеріал зробити ШЗ, випробувати і потім через ШЗ розповсюджувати.

Не знаю , жінка дуже хитра і пробивна...німецьку мову знає відмінно...вона там з іншою роботою, але по при все щось та може получиться...знаю що вони дуже погано реагують на людей бізнесу...добре спілкуються з так би мовити з ідейними ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та наші інститути і розплідники при державному сприянні, уже давно на косах облітники могли поробити кращі ніж німці на островах. Але це нікому не потрібно. Яка селекція можлива при відсутності контролю спаровування? Чи зараз знову почнемо говорити "так у них же фінансування" мале і т.п. виправдання дня них шукати. А їм ніхто не заважав поставити платні послуги на облітники для рядових пасічників, впровадити уже давно діючі схеми, стандарти, підходи до роботи. А в наших розплідниках все застрягло в 70-80 роках. Хоч хтось бачив оголошення в бджолярській періодиці про якісь послуги, які надає інститут/племпасіка/розплідник бджільництва (аналізи, проміри, матки ШО, засоби та препарати боротьби з хворобами і т.д.)? Вибачаюсь що трішки виговорився, просто наболіле :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, konoval_am сказал:

Та наші інститути і розплідники при державному сприянні, уже давно на косах облітники могли поробити кращі ніж німці на островах. Але це нікому не потрібно. Яка селекція можлива при відсутності контролю спаровування? Чи зараз знову почнемо говорити "так у них же фінансування" мале і т.п. виправдання дня них шукати. А їм ніхто не заважав поставити платні послуги на облітники для рядових пасічників, впровадити уже давно діючі схеми, стандарти, підходи до роботи. А в наших розплідниках все застрягло в 70-80 роках. Хоч хтось бачив оголошення в бджолярській періодиці про якісь послуги, які надає інститут/племпасіка/розплідник бджільництва (аналізи, проміри, матки ШО, засоби та препарати боротьби з хворобами і т.д.)? Вибачаюсь що трішки виговорився, просто наболіле :(

Це робота і повно замороки. Потрібно багато читати і вчитися і платити гарні гроші працівникам. А тут виникає питання а навіщо?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

От вислав мені фото Гаврилов Василь з Карлівки , що утримує українську степову породу бджіл ...робота  цього року почалася неаби яка...вже великі розплідники української степової породи заявили про початок ШЗ з породою

20150509_173424.jpg

20150906_164938.jpg

20150614_180507.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Uran сказал:

вже великі розплідники української степової породи заявили про початок ШЗ з породою

зараз мода на "ШО" ;) Подивіться відео Гринькова про конференцію в Дніпропетровську , відео з 35хв

тут теж про ШО говорять ? люди не розуміють що таке селекція, хоча б книгу яку почитала перед виступом...

2 часа назад, Uran сказал:

робота  цього року почалася неаби яка

знаєте приказку "не кажи гоп поки не перескочиш" тут те саме. Декларувати у нас всі майстри, а чи з того ще що буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я до тої їх справи маю відношення, так як з ними мав розмову що до початку роботи і необхідності ШЗ, як початкового етапу ще задовго до цього виступу, і не тільки з ними , а і з Єгошиним в минулому році, на початку 2015го і вже по конкретній справі про яку Ви знаєте, і про Вашу розмову з...про ШЗ і про Шамро...Знаю що погано розуміють багато хто, але мають потужну базу...їх просто організовувати для їх же добра і для добра пасічників...якщо вони не з вами зараз то не означає що завтра вони не прийдуть...але вже будуть думати про цей шлях...а Гринькову я особисто написав свої міркування...і це відео як побачив то сказав: ооопа...нарешті щось пішло...а всякі насмішки залишимо при собі...а раніше навіть і намйоку про таке бути не могло

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Много денег потрачено чтоб кафедра пчеловодства помогла создать селекционно племенную группу......я так понимаю много денег было потрачено  чтоб получить   статус  плем завода???                                                                                                                                                                                                                                                                               Продают 2 тыс маток  100 семей  200 пакетов...и это плем завод??....какоето  подсобное хозяйство......некоторые пчеловоды в одиночьку больше продукции реализуют чем здесь целый завод.......этот год   семи.  пакеты.     не продают  наверное востанавливатся нужно после сложной зимовки (не думаю что расширяются в 3-4 раза  и отказались от соблазнительной цены на пакеты)  .....и чему они научат студентов кроме как чистить улики.?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Паланочка сказал:

зараз мода на "ШО" ;) Подивіться відео Гринькова про конференцію в Дніпропетровську , відео з 35хв

тут теж про ШО говорять ? люди не розуміють що таке селекція, хоча б книгу яку почитала перед виступом...

знаєте приказку "не кажи гоп поки не перескочиш" тут те саме. Декларувати у нас всі майстри, а чи з того ще що буде.

Очень много этот дядя на себя берет... Кто такая эта СПУ, якась громадська оргаізація для лохов. Я в ней не состою могу послать их всех на х...

Их дотации мне ненужны пускай оставят себе на бесполезные выступления по всей стране.

О тотальной паспортизации пасек, ага пускай попробуют зайти ко мне... Буду стрелять пока патроны не закончатся 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 16.03.2016 в 13:02, Хадзуми сказал:

Очень много этот дядя на себя берет... Кто такая эта СПУ, якась громадська оргаізація для лохов. Я в ней не состою могу послать их всех на х...

Их дотации мне ненужны пускай оставят себе на бесполезные выступления по всей стране.

О тотальной паспортизации пасек, ага пускай попробуют зайти ко мне... Буду стрелять пока патроны не закончатся 

Да полный лохотрон как почти всё в этой местности))

Суть одна -ввести корпарации- у них будет всегда самый чистый мёд)))) (за это этому человеку и платят зарплату)) Коллеги смотрите в корень!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Владимир@ сказал:

Коллеги смотрите в корень!!!

не все слухав, та до сказаного претензій не маю, слух не ріже, думку не тривожить. Інтонація змінилася вже, як я і прогнозував, єдине що не влаштовує поки-що то це те, що говорить не той, - не від того це почути хочеться. А втім будем бачить як воно буде. smile396.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Любомир сказал:

не все слухав, та до сказаного претензій не маю, слух не ріже, думку не тривожить. Інтонація змінилася вже, як я і прогнозував, єдине що не влаштовує поки-що то це те, що говорить не той, - не від того це почути хочеться. А втім будем бачить як воно буде. smile396.gif

Да всё будет тип -топ) главное поменьше вестись на разводки- уж сильно мы доверчивый народ))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 years later...

Отож ! Де в Україні племені господарства карпатянки , де можна закупити породних маток з документами породності. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Пахомич сказал:

Отож ! Де в Україні племені господарства карпатянки , де можна закупити породних маток з документами породності. 

То не  прикол . Дійсно я хоч працювати по закону.Я маю право зареєструвати свою пасіку племіною . І так, в кого  і в якому господарстві я можу придбати  племіних маток з підтвердженням породності  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Пахомич сказав:

То не  прикол . Дійсно я хоч працювати по закону.Я маю право зареєструвати свою пасіку племіною . І так, в кого  і в якому господарстві я можу придбати  племіних маток з підтвердженням породності  

Нічого собі заявочки)))) Вам хтось щось зобов'язаний? Що таке "племінна пасіка"? "Породність"? Може чистопородність? Ну так пояснюю як це робиться.... Організовуєш шановний експедицію в своїй області. Знаходишь автовтонних аборигенних бджіл, по Лендлоу Пейджу десь так маток 30-40. По методиці селекції в закритій популяції. З цих аборигенних (раса в чистоті) маток організовуєш пасіку репродуктор сімей 300-400. Років 10-20 селекції. Створюєш свою породу. Подаєш документи в мінапк для реєстрації породи та отримання сертифікату пасіки. Та благополучно собі реалізуєш чистопородних маток. Нічого складного. В свій час Гайдар приблизно таким і займався. Хто що там вам не дає та заважає не зрозуміло. Нічого ж складного немає. Можете ще в додаток до пасіки репродуктора ( в радіусі 15 км щоб інших бджіл не було) організувати облітники на островах чи на косах Азовських. Можна на Зміїним або на Джарилгачу. Аби бажання було.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Евген83 сказал:

Нічого собі заявочки)))) Вам хтось щось зобов'язаний? Що таке "племінна пасіка"? "Породність"? Може чистопородність? Ну так пояснюю як це робиться.... Організовуєш шановний експедицію в своїй області. Знаходишь автовтонних аборигенних бджіл, по Лендлоу Пейджу десь так маток 30-40. По методиці селекції в закритій популяції. З цих аборигенних (раса в чистоті) маток організовуєш пасіку репродуктор сімей 300-400. Років 10-20 селекції. Створюєш свою породу. Подаєш документи в мінапк для реєстрації породи та отримання сертифікату пасіки. Та благополучно собі реалізуєш чистопородних маток. Нічого складного. В свій час Гайдар приблизно таким і займався. Хто що там вам не дає та заважає не зрозуміло. Нічого ж складного немає. Можете ще в додаток до пасіки репродуктора ( в радіусі 15 км щоб інших бджіл не було) організувати облітники на островах чи на косах Азовських. Можна на Зміїним або на Джарилгачу. Аби бажання було.

То шо ви говорите звіждьож

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Евген83 сказал:

Нічого собі заявочки)))) Вам хтось щось зобов'язаний? Що таке "племінна пасіка"? "Породність"? Може чистопородність? Ну так пояснюю як це робиться.... Організовуєш шановний експедицію в своїй області. Знаходишь автовтонних аборигенних бджіл, по Лендлоу Пейджу десь так маток 30-40. По методиці селекції в закритій популяції. З цих аборигенних (раса в чистоті) маток організовуєш пасіку репродуктор сімей 300-400. Років 10-20 селекції. Створюєш свою породу. Подаєш документи в мінапк для реєстрації породи та отримання сертифікату пасіки. Та благополучно собі реалізуєш чистопородних маток. Нічого складного. В свій час Гайдар приблизно таким і займався. Хто що там вам не дає та заважає не зрозуміло. Нічого ж складного немає. Можете ще в додаток до пасіки репродуктора ( в радіусі 15 км щоб інших бджіл не було) організувати облітники на островах чи на косах Азовських. Можна на Зміїним або на Джарилгачу. Аби бажання було.

Я маю право закупити маток чистопородних з документаи 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ого!!!!!!!!! Прям право??!!!!!! Це мабуть в конституції така стаття є?!!!! А ні в законі України про бджільництво ? Кажуть на Тернопільщині потепліло, грибочки в лісі повилазили. Обережніше споживайте))))) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...