Перейти к содержанию

Ціни на цукор


Рекомендуемые сообщения

В 21.09.2020 в 18:37, VВиталий сказал:

У нас уже - 740гр.Олия - 35 на рынке, в магазине 30гр.

Аналогично.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Купив сьогодні по 800 грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, asot сказал:

Купив сьогодні по 800 грн

І в нас вже 800...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 грн. кг  два тижня тому був по 12  :)  виріс)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я собі трохи обновив спорядження для підводної охоти, а вчора колега як сказав ціну на цукор, то я аж прозрів, сиджу і думаю - я ж за ті гроші ще два тижні назад міг взяти ще тонну цукру в запас на слідуючий сезон.

Цікаво як складеться цінова політика на бджіл в наступний сезон враховуючи те що цукор може і ще додати в ціні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Серж 82 сказав:

Я собі трохи обновив спорядження для підводної охоти, а вчора колега як сказав ціну на цукор, то я аж прозрів, сиджу і думаю - я ж за ті гроші ще два тижні назад міг взяти ще тонну цукру в запас на слідуючий сезон.

Цікаво як складеться цінова політика на бджіл в наступний сезон враховуючи те що цукор може і ще додати в ціні?

Не знаю як у вас,у нас ціна сутєво не гуляє,бо напевно може ще впаде,бо цукровий буряк копають з першого вересня,сезон закінчується акурат на новий рік,час покаже що буде з ціною,урожай ц.б. хороший.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Серж 82 сказал:

 

Цікаво як складеться цінова політика на бджіл в наступний сезон враховуючи те що цукор може і ще додати в ціні?

бизнес делает ценовые качели. до прежнего уровня цена скорее всего не вернётся но существенно понизится от нынешней должна :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Ворон сказал:

Не знаю як у вас,у нас ціна сутєво не гуляє,

в смысле у вас у нас ?    страна одна.  не может ведь так быть что бы у нас с 570 гр  скачок к 800-850 гр  а у Вас остались старые цены..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

в смысле у вас у нас ?    страна одна.  не может ведь так быть что бы у нас с 570 гр  скачок к 800-850 гр  а у Вас остались старые цены..

Я написав ціну,там де купляв я,тобіш на ринку міста Радехів,там вже працює Радехівський цукровий завод,а новий цукор завжди скидає ціну,я купляв по 600 грв/50 кг,ціна на ринку була 630,але брав 10 мішків,тому продавець віддав дешевше,країна у нас одна,але люди різні.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Ворон сказал:

купляв по 600 грв/50 кг,

Давно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

При такому подорожанні залишу 350-400 кг . меду від того що мав продаватись і всі щасливі . Бджолам не потрібно цукор переробляти ,мені лишня робота колоти купи привези ,і ціна на мед ще на пару копійок в верх від зменьшення пропозиції.

 

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Серж 82 сказал:

Цікаво як складеться цінова політика на бджіл в наступний сезон

Думаю буде краще ніж в цьому :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас сегодня тоже по 760-800 мешок а еще не давно сосед нашел мешок по старой цене....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 хвилини тому, ромео сказав:

Давно?

1 вересня,якщо не помиляюсь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 хвилин тому, uam_63 сказав:

При такому подорожанні залишу 350-400 кг . меду від того що мав продаватись і всі щасливі . Бджолам не потрібно цукор переробляти ,мені лишня робота колоти купи привези ,і ціна на мед ще на пару копійок в верх від зменьшення пропозиції

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Меду  в бджіл достатньо,даю цукровий сироп з полином,щоб згладити вплив меду з паделиць на кишечник бджіл.:hi:

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Ворон сказал:

1 вересня,якщо не помиляюсь.

Так Ви зараз поцікавтеся. Я ще днів 10 назад брав по 640, а з четверга 800

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, ромео сказав:

Так Ви зараз поцікавтеся. Я ще днів 10 назад брав по 640, а з четверга 800

Зараз цікавитись немаю змоги,треба їхати в Радехів,аце 22 км,взнаю ціну на сьогодні,відпишусь.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, asot сказал:

Думаю буде краще ніж в цьому :IMHO:

От тільки чи будуть гроші на руках для купівлі бджіл. Може ще хто цукор не купив для загодівлі, то це вже попандос на бабки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто (хоче) і мае купити ,той купить !! Як цукор ,так і бджіл!!про ці коливання знають усі з року в рік,в тому числі і я,але відклав покупку як завжди на останній момент .( Розрахувався за матки ) потім цукор(( в кожного свої причини ..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Ворон сказал:

Я написав ціну,там де купляв 

Та я уже нашёл.. что Вы про эту покупку писали ещё 8 сентября. и видать последнюю неделю на рынке небыли.

6 часов назад, ромео сказал:

Давно?

Уже не удивительно..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, андрон сказал:

У нас сьогодні 860грн.

Уже начал падать.  800 от 1 мешка.  на опте думаю гривен до 50 на мешку можно ещё сторговать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Серж 82 сказал:

 Може ще хто цукор не купив для загодівлі, то це вже попандос на бабки

ну да.. мёд так не дорожает.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

Уже начал падать.  800 от 1 мешка.  на опте думаю гривен до 50 на мешку можно ещё сторговать.

Поясність мені одну річ,для мене незрозумілу,навіщо пасічникам цукор сьогодні,тобіш на кінець вересня?:hmm:

13 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

Та я уже нашёл.. что Вы про эту покупку писали ещё 8 сентября. и видать последнюю неделю на рынке небыли.

Уже не удивительно..

На ринку буваю рідко,по потребі,найближчий до мене за 22 км.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Ворон сказал:

Поясність мені одну річ,для мене незрозумілу,навіщо пасічникам цукор сьогодні,тобіш на кінець вересня?:hmm:

 

Я только 2 дня как привёз пчёл из кочёвки. в поле частично пчёл подкормил открытым способом.  при перевозке попадались немного легковатые улья которые я отметил и сейчас их немного докормлю..  ещё было желание дать всем семьям по 2-3 литра сиропа с травками  но цена на сахар отбила желание давать всем семьям сироп с травками ну а те что выборочно  то завтра дам сироп.. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...