Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Маркіян

Ціни на цукор

650 posts in this topic

16 годин тому, <юра> сказав:

Тобто?

кажуть, використовують хитрий каталізатор для підвищення виходу цукру. Німецька технологія

бджоли не оцінили. В цьому році брали цукор київської області і польський. Ціна така сама як в нашого від панди

Edited by Олександр Коваль

Купил на днях 6 мешков сахара по 534 гривна 

Недавно купляла то вийшов по 13.20, а де ви так купляли що так дешево вийшло?

Edited by Tortik

В 06.02.2019 в 21:33, <Юра> сказал:

Кто подскажет какой сахар пчелам " нравиться" а то я слышал что от "Панды" хоботком крутят:at:, еще работники одного предприятия говорили что сахар из своего завода брать не будут там много елементов из таблицы извесного ученого Менделеева.

Раніше брав Панду і проблем не було. Але після того як почали зявлятися негативні відгуки перейшов на узинський(Київська обл) та капітанівський(Кіровоградська обл). За 2 зимівлі проблем не було.

P. S. На зиму згодовую 5-6кг цукру.

Три тижні назад смс з оптового складу цукор -590 . Смс сьогодні -540. Цікаво до листопада ще впаде?

10 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Три тижні назад смс з оптового складу цукор -590 . Смс сьогодні -540. Цікаво до листопада ще впаде?

На паї почали видавати цукор. Процес триватиме ще приблизно місяць до повного збирання кукурудзи

34 минуты назад, язичник сказал:

На паї почали видавати цукор. Процес триватиме ще приблизно місяць до повного збирання кукурудзи

а як це пов'язано із кукурудзою?:hmm:

16 хвилин тому, ромео сказав:

а як це пов'язано із кукурудзою?:hmm:

Немісцеві власники паїв отримують плату одночасно по різних групах продукції фермерів, щоб не ганяти транспорт кілька разів

щоб не ганяти транспорт кілька разів

Киев, подол.оптовая база 50кг-590грн

Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk

Черкаси ОПС 535 за мішок. Є також в продажу злежаний 2011 року виробництва по 410 грн. Оце думаю може взять цього "кам'яного". Може хто використовував такий відгукніться.

4 години тому, Ivan Ivanovich сказав:

Черкаси ОПС 535 за мішок. Є також в продажу злежаний 2011 року виробництва по 410 грн. Оце думаю може взять цього "кам'яного". Може хто використовував такий відгукніться.

цукор не псується. 

8 хвилин тому, davolodya сказав:

.... В іншому нуку розплоду вже нема, повиходив, але і кормів під'їли порядно, хоча у всіх було однаково багато, доведеться кормові рамочки їм ще дати, добре що є запас....

Хлопці сьогодні у Львові на Навроцького(гуртовня) брали по 530грн. мішок Радехівського цукрозаводу:al:, на Шуварі кажуть може бути дешевше.Зрештою Вам до Радехова, якихось 30км,  і пішки можна перейти

13 години тому, miro сказав:

Хлопці сьогодні у Львові на Навроцького(гуртовня) брали по 530грн. мішок Радехівського цукрозаводу:al:, на Шуварі кажуть може бути дешевше.Зрештою Вам до Радехова, якихось 30км,  і пішки можна перейти

Ні не 30 а цілих 18,але нести його таку відстань,проблемно.:umora:

завантаження (2).jpeg

2 години тому, Ворон сказав:

Ні не 30 а цілих 18,але нести його таку відстань,проблемно.:umora:

завантаження (2).jpeg

тому люди видумали фури аби не носити в руках чуть,чуть, а бджолярі мішки аби у вулики легше засипати:umora:

А що Радехів виготовляє свій цукор? Наскільки я знаю - тільки розфасовує вже готовий.

14 хвилини тому, Міхал-69 сказав:

А що Радехів виготовляє свій цукор? Наскільки я знаю - тільки розфасовує вже готовий.

Скільки себе памятаю працює Радехівський цукровий завод,який сіє і переробляє цукрові буряки,він один з найбільших,торік працював до 1 лютого.:hi:

В 04.10.2019 в 15:17, Ivan Ivanovich сказав:

Є також в продажу злежаний 2011 року виробництва по 410 грн

Чи е можливість для інших взяти по такій ціні?Чи можлива доставка в Днепр?

В 25.10.2019 в 14:49, Винодел сказал:

Пан "Винодел" вирішив в "самогонщіка" перекваліхвікуватися?:)

Вчора придбав по 585 за лантух, про дешевий ,старий, злежаний продавець не чув, але обіцяв зателефонуати якщо такий з'явиться.Цукор ще теплий,прордажі, що називаеьться, "з коліс".Картопля  "білоруська" ,"Королева Анна" від 10(други сорт) до 14 гр\кг. Смачна, вторий сорт це більш травмована. Капуста 4,5.Мед без змін: 29 опт від тонни .

В 25.10.2019 в 14:49, Винодел сказал:

Я думаю, що доставка з'їсть всю різницю в ціні. Це якби замовлять тон 20 то тоді можливо і вигідно. Але тоді вже мабуть

8 часов назад, urik сказал:

Пан "Винодел" вирішив в "самогонщіка" перекваліхвікуватися

8 часов назад, Винодел сказал:

Вчора придбав по 585 за лантух, про дешевий ,старий, злежаний продавець не чув, але обіцяв зателефонуати якщо такий з'явиться.Цукор ще теплий,прордажі, що називаеьться, "з коліс".Картопля  "білоруська" ,"Королева Анна" від 10(други сорт) до 14 гр\кг. Смачна, вторий сорт це більш травмована. Капуста 4,5.Мед без змін: 29 опт від тонни .

я севодня узнавал у нас старий залежаний по 490 отдают

Я , на  базі (На Байкальськый) придбав по 11,7т. гр.\т.В Черкасах (на ОПС) по 8,2т.гр\т,  різниця 3,5т.гр на тонні.При потребі в рік 2т. можна "знайти " 7 т.гр(теоретично) трохи попрацювавши фізично і "диспетчером". Можливо, частково, ми нині живемо так бо лінкуваті. В серпні намагались назбарати "пайщиків" на 20т . цукру, залежаного, без позитивного результату. Вчора я придбавши тону втратив гіпотетичні 3,5т. гр., трохи муляе.

2 часа назад, Fredd сказал:

А сколько стоит у вас сахар??

22-24 долара /50 кг

Почув від місцевого аборигена, що цукор Ільїнецького цукрозаводу у Вінницькій області високої якості, і у більшості продають на експорт

Сьогодні, Чернівці (ринок) -540 грн.