Перейти к содержанию

Ціни на цукор


Рекомендуемые сообщения

39 хвилин тому, ЮМос сказав:

базар

На опті значить менше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Когда сахар дешовый и вес соответствует-следует обратить внимание на влажность.По работе постоянно покупаю в упаковке(нужно что-бы влажность соответствовала),есть несколько видов сахара:

1.Недовес-пишут 1кг.перевзвесив имеем 0,9кг.

2.Правильный-как правило он самый дорогой.

3.Высокой влажности(как-бы комки пытаются сохранить форму)-он как правило дешовый и вес соответствует.

По сути все три примера имеют одну цену и вес,так что каждый выбирает сам,по дешевле меньше сахара,все внорме или опять по дешевле и "меньше сахара" покупая воду.ЧУДЕС-нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мій знайомий колись працював на цукровому заводі розказував що вже давно цукру неїсть і мені нерадив бо дуже багато різної хімії в нього попадае.Після цього лиш дивуюся як наші бджоли виживають. Готовий заплатити дорожче якщо знатиму що там менше тої зарази, але ніхто з виробників цукру нічого про це неговорить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, пасічник сказав:

Мій знайомий колись працював на цукровому заводі розказував що вже давно цукру неїсть і мені нерадив бо дуже багато різної хімії в нього попадае.Після цього лиш дивуюся як наші бджоли виживають. Готовий заплатити дорожче якщо знатиму що там менше тої зарази, але ніхто з виробників цукру нічого про це неговорить.

А чем сертификат не нравится?При покупке берешь сертификат и спокоен за пчел.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Dima 71 сказал:

А чем сертификат не нравится?При покупке берешь сертификат и спокоен за пчел.

сертифікат і я вам можу надрукувати на принтері. В нас нічого ніде не контролюється. Платиш бабки і хоч "яд" продавай, головне щоб ніхто зразу не загнувся, а якщо через рік щось і станеться, то про якість того товару купленого рік назад ніхто не згадає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Dima 71 сказав:

А чем сертификат не нравится?При покупке берешь сертификат и спокоен за пчел.

Цукор купую на базарі, сертифікатами там ніхто собі неморочить голови.  Розказував продавець в якого постійно беру цукор що вагон цукру який ішов на експорт  на границі завернули через вісокий вміст   хімії. На папері може бути одне, а як насправді:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, пасічник сказав:

Готовий заплатити дорожче якщо знатиму що там менше тої зарази

Я вам предложил:

Подьезжаете в МЕТРО, покупаете сахар,берете сертификат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, ЮМос сказав:

Cьогодні цікавився  ціною на цукор - 740 грн за мішок.

Ну так як і у нас. А по 5 кіло - трохи дорожче.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, пасічник сказав:

Мій знайомий колись працював на цукровому заводі розказував що вже давно цукру неїсть і мені нерадив бо дуже багато різної хімії в нього попадае.Після цього лиш дивуюся як наші бджоли виживають. Готовий заплатити дорожче якщо знатиму що там менше тої зарази, але ніхто з виробників цукру нічого про це неговорить.

Виживають, бо ви ж його даєте в сиропі, тобто  розводите. :hmm:При цьому розводиться й хімія,тобто зменшується її концентрація. А цукор і так, без хімії шкідливий для людини. Жовтий,тобто з мелясом для бджіл на зиму не пригодний однозначно. А людям він більше підходить, бо процес відбілення - це й додача вапна, кісткового борошна і ще чимало чого. Але для бджіл це менш шкідливише, ніж з мелясом цукор ( жовтий ), у ньому менше неперетравлюваних бджолиними шлуночками домішок.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а ктото пробовал сахар брать оптом? ну там с заводов от тоны или от скоко там нада. Насколько меньше цена?

и 2 вопрос сахар 3 сорта подходит для пчел? по словам продавца он немного желтоватый (сам еще не видел)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Був сьогодні в Черкасах на оптові базі, прикупив цукру - ціна 695грн за мішок. Тоді як в Каневі на базарі 740грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Сьогодні говорив зі знайомим, каже що цукор 800 з копійками на ринку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Ковелыі на базарі цукор по 700грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні був на базарі - 780 грн/мішок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

Настав час загодовувати сімї в зиму. Хто зна яца зараз ціна на цукор?

Може хто знає де можна взяти оптом недорого в Полтавскій області, може на якомусь цукровому заводі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, MaXUA123 сказал:

може на якомусь цукровому заводі?

На заводi майже не можливо Все викупають оптовики ще на початку сезону сахароварiння 

Тiльки у охорони ,  поцуплений ,але це кримiнал .Можуть за грати заторочити 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.01.2017 в 18:21, valik1986 сказал:

по словам продавца он немного желтоватый

Проверяйте продавца, кидалово рядом.По ОЛХ объявления с Александрийского сахзавода продают желтоватый второй, третий сорт, по 13,00 и 12,50.Завод выпускает сахар только одного сорта, другого на заводе нет.А они пытаются продавать, то чего просто нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас на Волині трохи пасічників скинулись і домовились купити оптом.На заводі сказали,щоб отримати оптову ціну,потрібно купити мінімум 3т і ціна буде по 750 грн,а так кругом по 820 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

родич передзвонив і спитав чи потрібен цукор та борошно, тесть фермер продає. батьки взяли борошно я забрав 5 мішків цукру, весь який був, по 750. хоча запас на цей рік був.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Александрия, просят на базаре 790, купил два по 780.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Купил в Мелитопольском Сельпо по 860 гривен мешок, это по 17,20 за кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

м. Подільськ,  Одещина,  вчора брав по 800 грн міішок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Київ. Гуртовий базар на кільцевій. 780 грн. мішок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...