Перейти к содержанию

Ціни на цукор


Рекомендуемые сообщения

У Львові спостерігається неухильне падіння ціни на цукор. За останній тиждень ціна 1 кг зменшилась на 50 коп і досягла на оптовому ринку значення 6гр 30 коп.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну то хапайте на наступний сезон, поки є. Потім знову буде 550 грн. за мішок. В таких коливаннях прямого зв'язку з ціною на мед не бачу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну то хапайте на наступний сезон, поки є. Потім знову буде 550 грн. за мішок. В таких коливаннях прямого зв'язку з ціною на мед не бачу.

Ще почекаю до початку грудня. Мабуть впаде до 5 гр за кілограм бо Росія закрила свій ринок для нашого цукру. А урожай бураків добрий. Відносно зв"язку. То ціна цукру не залежить від ціни на мед, а от ціна меду сильно залежить від ціни цукру :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ціна меду сильно залежить від ціни цукру

Чим більше дешевшає цукор (варіант що люди відмовляються від цукру і переходять на мед) :) - значить мед має дорожчати :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

варіант що люди відмовляються від цукру і переходять на мед - значить мед має дорожчати :)
Ой мало шось віриться скоріш наоборот
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На мій погляд цукор і мед — продукти абсолютно різного формату і порінювати їх беззмістовно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На мій погляд цукор і мед — продукти абсолютно різного формату і порінювати їх беззмістовно.

....однозначно :hi:
Чим більше дешевшає цукор (варіант що люди відмовляються від цукру і переходять на мед) - значить мед має дорожчати

... :umora::umora::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну то хапайте на наступний сезон, поки є. Потім знову буде 550 грн. за мішок. В таких коливаннях прямого зв'язку з ціною на мед не бачу.

Ще почекаю до початку грудня. Мабуть впаде до 5 гр за кілограм бо Росія закрила свій ринок для нашого цукру. А урожай бураків добрий. Відносно зв"язку. То ціна цукру не залежить від ціни на мед, а от ціна меду сильно залежить від ціни цукру :IMHO1:
В Чернівцях по 300 за мішок. думаю менше чим по 280 не буде. Цукор не портиться. буде лежати на складах...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На мій погляд цукор і мед — продукти абсолютно різного формату і порінювати їх беззмістовно.
Ну чому ж? Для "виробників циганського меду" ціна на цукор має першостатеве значення :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На мій погляд цукор і мед — продукти абсолютно різного формату і порінювати їх беззмістовно.
Ну чому ж? Для "виробників циганського меду" ціна на цукор має першостатеве значення :umora:
:ay: Пробачте мені за мою безграмотність і непередбачність... :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну чому ж? Для "виробників циганського меду" ціна на цукор має першостатеве значення :umora:
:ay: Пробачте мені за мою безграмотність і непередбачність... :umora:
Ну и много на Форуме "виробників циганського меду"
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну чому ж? Для "виробників циганського меду" ціна на цукор має першостатеве значення

Навіть не думав про таке. А вірно. Тут буде прямий зв"язок цін. Я все ж схиляюсь до думки, що опосередковано ціна цукру впливає на ціну меду.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну то хапайте на наступний сезон, поки є. Потім знову буде 550 грн. за мішок. В таких коливаннях прямого зв'язку з ціною на мед не бачу.
Я таки піддався тій спокусі, хоча завжди закуповував для загодівлі весною.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я таки піддався тій спокусі, хоча завжди закуповував для загодівлі весною.

Е ні. З 1-го січня ціна на цукор починає рости стрімко. Перевірено роками. Найкращі ціни листопад- перша половина грудня. Так було завжди раніш.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Унас 320 за мешок. Цена низкая пока работают заводы, потом пойдет вверх.

Ну и много на Форуме "виробників циганського меду"

Думаю ни одного, им незачем изучать пчеловодство. :dntknw: Не понятно только к чему ваш вопрос- неужели хотите обменяться опытом. :ae:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я таки піддався тій спокусі, хоча завжди закуповував для загодівлі весною.

Е ні. З 1-го січня ціна на цукор починає рости стрімко. Перевірено роками. Найкращі ціни листопад- перша половина грудня. Так було завжди раніш.
Так я не про тенденцію сезонності цін, а про свою практику закупівлі перед початком літа, щоб потім голова не боліла. А цього року при такому стрибку цін закупив тепер, бо дешевше точно не буде.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

бо дешевше точно не буде.

Як я і передбачав ціна цукру знов впала. Вчора на оптовому ринку становила 6 гр за кіло.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора на оптовому ринку становила 6 гр за кіло.

на якому саме ринку?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на якому саме ринку?

Шувар. Та раджу ще тиждень-другий почекати. Продавець мій добрий знайомий прогнозує що впаде до 5гр 50 коп. А я вже все. Отоварився на всі можливі фінанси. Нерви не витримали.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на якому саме ринку?

Шувар. Та раджу ще тиждень-другий почекати. Продавець мій добрий знайомий прогнозує що впаде до 5гр 50 коп. А я вже все. Отоварився на всі можливі фінанси. Нерви не витримали.
У мене нерви здали на ціні 7 гривень.Хоча є така говірка,що умом Росію не понять,але в даному випадку-Україну тоже,особливо у сфері ціноутворення :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цукор не портиться. буде лежати на складах...

А мыши,крысы? :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цукор не портиться. буде лежати на складах...

А мыши,крысы? :)
Тоже на складах... тоже не портятся...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колись в нашому колгоспі миші зїли 10тон цукру. А на державних складах миші напевно грубші :umora::umora::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колись в нашому колгоспі миші зїли 10тон цукру.

:umora: Це начальство колгоспне зїло а списали на мишей :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це начальство колгоспне зїло а списали на мишей

Одного разу будівельники заробітчани в Польщі фарбували будинок і поки хазяїна не було продали одну банку фарби. В результаті не вистачило фарби для фасаду будинку. Хазяїн: "Як це не вистачило, повинно було ще залишитись" Будівельники: " :dntknw: Залишили відкритою банку, підійшов кінь і випив" Хазяїн не довго думаючи бере рушницю і стріляє коневі в голову. Будівельники: :blink::blink::blink: Хазяїн: "Дістав уже, перед вами в будівельників три мішки цементу з‘їв,тепер фарбу випив"
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...