Перейти к содержанию

Різдвяна, Рождественская


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

Всіх православних форумчанів вітаю з світлим святом Різдва Христова.Бажаю вам великих милостей та багатих щедрот Іісуса Христа, небесної допомоги Його у ваших звершеннях.Хай ясна зоря віри веде вас по життю.Нехай цей благословенний час приходу у світ нашого Господа І Спасителя зігріє ваші душі теплом щирої любові один до одного, дарує наснаги на добрі справи, мудріть і терпіння у житті. Христос рождається! Славіте Його!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хай Різдво у вишиванці, Розбудить Вас щасливо вранці! І принесе у Вашу хату, Радість й усмішок багато. Розбудить приспані надії, Достатком й щастям Вас зігріє, Зігріє сонцем і любов’ю Та подарує Вам здоров’я. Як до Тебе в якісь свята дивний гість прийде до хати з хвостом довгим, бородатий, весь зарослий і кошлатий, з диким сміхом аж до неба - знай, що пити вже не треба! : -) Веселих свят! Щасливого Нового року! Христос рождається!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Христос Рождається! Усім смачної куті, веселої коляди та радісних свят!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всех с РОЖДЕСТВОМ ! :hi::ax:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Христос рождається! Хай весела лунає коляда в кожній хаті! Веселих свят! А в ТАКОМУ СУПРОВОДІ я сьогодні їхав на Тернопільщину - Пастушки, Царі, Ірод, Смерть і інші персонажі різдвяного вертепу! :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

всіх зі святом :ax: Христос народився :baby::az::ax:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...

Католиків,братів і сестер наших ,вітаю з Різдвом Христовим!Хай всі ваші прагнення збуваються,хай мир і злагода переповняють душі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Хай Різдво з тим завітає, Чого серце забажає. Хай несе у кожну хату Щастя, радості багато, Хай смачна кутя Вам вдасться, Хай в сім’ї панує щастя. Щоб весела коляда В хату радість принесла. Христос рождається! Всіх колег вітаю з Різдвом Христовим, бажаю міцного здоровя, гарних медозборів і мирного неба над головою. :ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всіх колег вітаю з Різдвом Христовим, бажаю міцного здоровя, гарних медозборів і мирного неба над головою. :ole_ole:
Місяць у нас виглянув , як мальований, довкола краса, дійсно як у Святвечір! Всіх точківців,- зі святом! :az::P
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

=Небо і Земля нині торжествують, Ангели і Люди весело празднують!...=. З Різдвом Христовим ! :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хай Ангел торкнеться вас ніжно крилом! Зігріє вам серце Різдвяним теплом! Хай радість, кохання наповнить ваш дім! Оселиться щастя та спокій у нім! Христос ся рождає! Всіх форумчан вітаю з Різдвом Христовим! Щастя й здоров*я Вам та вашим родинам!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю всіх Василів з святом! Здоров*я,гарних медозборів в цьому році!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю всіх Василів з святом! Здоров*я,гарних медозборів в цьому році!!!
:ay::P Приєднуюсь! І особливо особисто хочу привітати двох Василів, іменинників цього дня, що чимало зробили для бджільництва України і надіюсь, ще зроблять не менше,- Василя Гайдара та Василя Дочинця! :P Здоров"я, щастя та добра Вам і Вашим родинам на довгії та щасливії роки! :P Леонід Добровольський.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щирі вітання Всім із Старим Новим Роком!!! Та, зокрема, всім Василям та Васильовичам!!! Міцного здоров'я, гарних медозборів та оптової ціни на мед 5$ за кг :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...

Хай здоров'я з Вами буде,
Хай Господь за Вас не забуде,
Хай смачна кутя вдається,
І добро в сім'і ведеться,
Щоби весело й багато
Провести Різдвяні свята!!
Смачноі вечері

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, targal сказал:

Хай здоров'я з Вами буде,
Хай Господь за Вас не забуде,
Хай смачна кутя вдається,
І добро в сім'і ведеться,
Щоби весело й багато
Провести Різдвяні свята!!
Смачноі вечері

Приєднуюсь, вже стіл накривають.

З Різдвом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ВАДОС сказал:

Приєднуюсь, вже стіл накривають.

З Різдвом.

З радістю приєднусь!:umora::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бажаєм вам добра,
Від різдва і до Різдва,
Щоб здоровям, щастям в хаті,
Ви були завжди багаті.
Спокій в домі, сонце ясне,
Хай ніколи не погасне,
Хай у добрі проживає
Вся ваша родина.
Колядуйте, веселіться,
Бо весела днина.
Я щиро бажаю веселих вам свят,
Куті, пампу шків, українських коляд.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Христос народився -Славімо його ! Всіх форумчан вітаю з Різдвом Христовим ! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хай смачна кутя удастя, 
хай в сімї панує щастя. 
Щоб весела коляда
мир вам в хату принесла. 
Щоб весело і багато
провели Різдвяне свято!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Усіх вітаю з Різдвом Христовим! Злагоди, добра, миру усім Вам та нашій країні. Щоб у кожному домі був достаток.

Христос народився! - Славімо його!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...