Перейти к содержанию

У МЕНЯ родился сын!


Sanich

Рекомендуемые сообщения

Хоч по Правлах і заборонені повідомлення з одих смайликів

Mapet, більше не буду ,це наслідки мультиків в дитинстві, якби мені талант маестро, яб щось звоявби чи накропавби :dntknw: не знаю як правельніше сказати . Моя доця ,їх :umora: називає колобочки ,так от мені особисто, їх не хватає. Піду виноград вкрию, ніби потепліло. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Сьогодні пережив найкращі відчуття в житті-народився вже другий синочок.Маю велику надію що піде по татових слідах :rolleyes:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сява, Вітаю! Щастя, здоров`я , щасливого зрсту синочкові. Хай росте навтіху батькам. А мамі :ax::ax::ax:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні пережив найкращі відчуття в житті-народився вже другий синочок.Маю велику надію що піде по татових слідах :rolleyes:
Хай росте здоровим твоє немовлятко, Хай його охороняють з неба ангелятка, Хай Господь зішле дитині добру долю Від нині і на всі прийдешні дні!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ьогодні пережив найкращі відчуття в житті-народився вже другий синочок.Маю велику надію що піде по татових слідах rolleyes.gif

Ще один украЇнець на цій землі :ay::ole_ole: ... Йому здоров"я, а батькам терпіння :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую!!!Усім хто ще не відчув радість батьківства,бажаю якомога скоріше дочекатися такого щастя!!! :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сява, щиро вітаю! Хай здоровим росте! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сява , поздоровляю , нехай Бог дає здоровя. :ax:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую!!!Усім хто ще не відчув радість батьківства,бажаю якомога скоріше дочекатися такого щастя!!! :wave:
:IMHO1::IMHO1: Поздоровляю хай бог вам дасть щей систричку для сина.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сява, щиро вітаю - тепер треба над дівчинкою працювати :umora: У мене теж двоє синочків, а все хотіли дівчинку обидва рази :ah: То так щоб не припиняли зусиль :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сява, щиро вітаю - тепер треба над дівчинкою працювати :umora: У мене теж двоє синочків, а все хотіли дівчинку обидва рази :ah: То так щоб не припиняли зусиль :wave:
Я завжди казав-що вулик має дві ручки і щоб його нести полтрібно два міцні хлопці ;) .Тепер,коли завдання виконано,можна і на донечок налаштуватись:umora::wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щиро вітаю з самою, :IMHO1:,радісною подією в житті. :ole_ole::ole_ole::ole_ole::ole_ole::ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сява, Вітаю з нащадком! Хай ростє здоровим!! :ay::az::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...
Полчаса назад у меня родился сын

Примите поздравления! :ay: Здоровья маме и сыну! :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

(krim_pchel поздравляю ещё раз Ещё стаканчик за родителей Всем здоровья и благополучия

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

krim_pchel от души поздравляю с рождением сына!!!!!! А вы знаете как приятно слышать о рождении сыновей не только у молодых пчеловодов, а и у более старших!!!! Очень приятно. Пусть маленькие детки рождаются почаще у всех. Дети - это смысл жизни, её стержень. Это радость и истинное счастье

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всем большое спаисбо за поздравления и теплые слова!!! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Николай Дмитриевич,Отвсей души поздравляю с рождением сына.Богатырского здоровья и счастья в жизни.И родителям того же. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Николай Дмитриевич,Отвсей души поздравляю с рождением сына.Богатырского здоровья и счастья в жизни.И родителям того же.

Спасибо.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:az:Тост не сам собой случился: ЧЕЛОВЕК на свет родился! За него поднимем тост, Чтоб светло ему жилось! Мои самые искренние поздравления, уважаемый НИКОЛАЙ ДМИТРИЕВИЧ, с рождением сыночка! С наилучшими пожеланиями , Сахо.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С наилучшими пожеланиями , Сахо.

Спасибо за добрые слова.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Вчора мене дружина порадувала другим синочком, :ole_ole::ole_ole::ole_ole: а доця була першою вже школярик. Але у нас тут погода не дуже, і віруси наступають, в дружини в горло починає боліти- будьте ласкаві підкажіть який мед краще гречаний чи світле різнотравя, кормить молокои, не хочеться щоб в малого алергія почалась. Зрозуміло буде потрошку пробувати, та в такій справі хотілось ще перестрахуватись... :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора мене дружина порадувала другим синочком, :ole_ole::ole_ole::ole_ole:
Прийміть мої щирі вітання :ay: . Здоров'я дружині і синочку :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора мене дружина порадувала другим синочком, :ole_ole::ole_ole::ole_ole: а доця була першою вже школярик. Але у нас тут погода не дуже, і віруси наступають, в дружини в горло починає боліти- будьте ласкаві підкажіть який мед краще гречаний чи світле різнотравя, кормить молокои, не хочеться щоб в малого алергія почалась. Зрозуміло буде потрошку пробувати, та в такій справі хотілось ще перестрахуватись... :dntknw:
Щиро вітаю! :az: А щоб не боліло горло - добре на ніч в рот взяти прополіс- десь до 1 см3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але у нас тут погода не дуже, і віруси наступають, в дружини в горло починає боліти- будьте ласкаві підкажіть який мед краще гречаний чи світле різнотравя, кормить молокои, не хочеться щоб в малого алергія почалась. Зрозуміло буде потрошку пробувати, та в такій справі хотілось ще перестрахуватись... :dntknw:
Поздоровляю. Краще використати світлий мед. Ідеально - мед з акації. Він не викликає алергії. Якщо є такий мед, мамі можна змастити сосок, і годувати малюка. При застуді можна робити медово-горілчаний компрес. 1 Х 1 за об'ємом, ложечка меду, ложечка горілки. Нанести на грудку, спинку, укутати, цим же розчином змастити ніжки(п'яти), одягнути шкарпеточки. Коли будите купати малюка, у ванночку вносите декілька крапель 10% настойки прополісу. Погуляйте по сторінках Інтернету. «Мед в питании грудного ребенка.»
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...