Перейти к содержанию

У МЕНЯ родился сын!


Sanich

Рекомендуемые сообщения

Мої ВІТАННЯ!!! Хай росте здоровим на радість родичам і особливо батькам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці , прийміть і мої вітання ! Нехай ростуть здорові і щастливі на радість батькам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поздравляю! Действительно большая радость, пусть сын растёт здоровым на радость родителям.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мої вітання молодим батькам!!! http://www.youtube.com/watch?v=Ff0BLUKbPq4

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коллеги-пчеловоды! Друзья! Сегодня у меня самый счастливый день в жизни!!! И этой радостью я хочу поделиться с вами. Жена в 16.40 родила мне сына, это мой первенец. Вес 4,450 кг, рост 53 см. Сына назвал Ярославом. Это будет мой помощник на пасеке. Роды присутствовал от первой схватки в 7.00 и до момента пока сам перерезал пуповину в 16.40! Устал сильно, но рад вы не представляете себе как! Слава Богу что всё прошло хорошо! И нашего полку прибыло!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Андрюша, от всей души поздравляю. Мой сын тоже родился 26 августа. Правда 19 лет назад. :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...

В нас ще одне поповнення! В Sanich-а теж народився син. Щиро вітаю! Хай росте здоровий всім на втіху! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Sanich, примите поздравления! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Sanich, моє вітання! Хай росте здоровим і радує батьків. А коли народився і як назвали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Sanich най кращі вітання. Хай росте здоровим , красивим на радість батькам. :ay::ax:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Sanich-а теж народився син. Щиро вітаю! Хай росте здоровий всім на втіху!

Поздоровленням не обмежусь. Бажаю татові написати посібник-керівництво для виховання молодого пасічника. Це ой як необхідно. Знаю на власному досвіді виховання онука, як це не просто, але вкрай необхідно нам. :vinny::veselo: Смайлики, як вітання від мого онука.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за привітання! :az: Парубка назвали Ростиславом, родився 15 вересня! :ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю земляче!!! З поповненням , нехай росте здоровий та усміхнений тату й мамі на радість!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

За цей час(поки не був на форумі) і в мене теж родився син. Так склалося що невдалося перерізати пуповину(готувався до такого), але інше трапилося, Синулю приклали вперше до моєї грудини! І перший час свого життя він бачив мене. Непередавані відчуття... От і зараз одна рука держить його на грудях(тільки так іноді можна заспокоїти), а інша набирає цей текст. Так що компанія наша добавилася ще на одного маленького пасічника!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так що компанія наша добавилася ще на одного маленького пасічника!

Прийміть привітання! Дуже радий за вас. А що з дружиною?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую!!! З дружиною все добре, вже. Роди були з кесаревим розтином тому і мені на груди поклали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую!!! З дружиною все добре, вже. Роди були з кесаревим розтином тому і мені на груди поклали.
Щастя усій Вашій Родині :ole_ole::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Федір, Вітання, Щастя вашій родині, здоров`я, здоров`я. і ще раз здоров`я. А синові щасливого зросту. :az: А дружині :ax:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяюсь. Здоровья Вам и Вашему будуещему кормильцу!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Федір, хай здоровим росте! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ДЯКУЮ всім за побажання!!! Такі теплі слова... Аж просльозився.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ДЯКУЮ всім за побажання!!! Такі теплі слова... Аж просльозився.

:hi: Федя держись все будет хорошо.. И не останавливайся ато пасичников мало будет.. :ole_ole::az::az::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Пасічникам-точківцям-батькам-матерям присвячується.... :ax: Трапилася мені якось зручна нагода поговорити з одним чоловіком, який став нещодавно батьком. І те, що відбулася розмова в коридорі пологового будинку, думаю, не було випадковим збігом обставин, адже ця установа є моєю другою домівкою ( часом на роботі ми проводимо добру частину свого життя), а він щодня приходив провідати свою дружину, яка подарувала йому первістка. Ми знаємо, що життя сьогодні сповнене економічних, соціальних змін, тому будувати будь-які плани досить важко. Та це не означає, що потрібно відмовитись від ретельної підготовки до вагітності. Цю думку не тільки розділяє мій співбесідник, але й пройшов зі своєю дружиною всі кроки її вагітності від першого до останнього дня, цим самим ніби став частиною цього стану. :ah: Ось його розповідь. Я з дружиною розуміємо, що для того, щоб зберегти здоров"я нашої майбутньої дитини, і навіть її дітям, жити під час виношування вагітності повноцінним життям ми повинні були підготуватися до цього заздалегідь. Пройшли обстеження у лікаря акушер-гінеколога, терапевта, стоматолога, вдосконалили своє харчування. Заради здоров"я майбутньої дитини я кинув палити. :blink: А потім були дев"ять таємничих місяців, під час яких думки про батьківство та материнство підбадьорювали нас щодня і допомагали з ентузіазмом готуватися до цієї ролі. Одночасно розуміли, що все може виявитися не так просто, як в деальній моделі. Та труднощів ми не боялися і сміливо бралися за їх подолання. Разом пройшли через неприємні відчуття, що виникали в моєї дружини: дискомфорт та вранішню нудоту :at: , підвищену дратівливість та мінливість характеру :ak::umora: , важкість в ногах та задуху при фізичному навантаженні, непереможену втому та бажання поспати. :dntknw: На облік по вагітності ми стали до 12 тижнів, вчасно пройшли профілактичний огляд, провели лабораторне та ультразвукове обстеження, відвідали школу батьківства. У вільний час вдвох разом вчилися правильно дихати, освоювали пози, які полегшують неприємні відчуття під час пологів, виконували вправи для м"язів тазового дна, навіть слухали заспокійливу музику, коли виникало відчуття страху перед невідомим. Спочатку вирували почуття радості :ae: , потім всі майбутні події проаналізувалися в душі :ay: , а коли почалися перші перейми, я повинен був усвідомити реальний факт і зробити правильний крок, щоб дружина зрозуміла, що я володію ситуацією :helpme: . Я з усіх сил старався бути спокійним :af: , зберігати почуття гумору, займав увагу коханої, поки це було іще можливо. До пологового будинку ми поступили вдвох. Коли перейми стали частішими, я став посередником між дружиною та медперсоналом, передавав її прохання лікарю чи акушерці. Щоб справити враження: все під контролем, я старався жартувати, розмовляти з дружиною на теми бджолярства, мисливства, рибальства ( цікаво, а чи чула вона мене тоді ?) :dntknw: звертав її увагу на чарівність музики, що тихо лилась із магнітофану. Одночасно слідкував за переймами, поклавши руку на живіт дружини, хвалив її за зусилля, нагадував, що кожна перейма наближає завершення пологів, і що ми скоро побачимо нашого синулю. Ми разом голосно дихали під час перейм, займали потрібну позу, пили воду, обтирали обличчя та шию вологою марлею :helpme: . Одне,що я не міг їй сказати, то це те, що я знав, як вона терпить( тому, що я цього дійсно не знав). Однак, щоб підтримати її морально я не шкодував слів про те, що я її кохаю. В потугах моя половинка часом переставала мене помічати, бо її увага була прикута до іншого. Я підпирав їй спину, коли треба було тужитися, тримав за руку, витирав чоло, періодично розповідав про те, як протікають пологи. І ось настав той момент, коли появилася голівка, плечики, тулуб, ніжки! Це народився мій СИН!!! Наш СИНОЧОК!!! :ole_ole: Перший його крик :"МА-ТА-А-А!" мені почувся вже коли перед очима з"явилися жовті кола, у вухах задзвеніла музика... запах нашатирного спирту повернув мене в реальність. Пальці відмовлялися стискати бранші ножниць, щоб перетнути пуповину, відмовлялися вони натискати на кнопку фотоапарата, щоб зафіксувати перші моменти життя нашого ангеляти. Але згодом я це зробив, коли дали мені потримати СИНУЛЮ на руках, коли появилося нове відчуття радості, відповіджальності, впевненості. :baby:Шановні чоловіки! Щоб ваші родинні стосунки зміцніли і вас ніколи не полишало відчуття родинного тепла і щастя, миру і злагоди, добробуту і любові будьте уважними до ваших милих, коханих, любимих, єдиних, Богом дарованих вам половинок! :az: ТИНА.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні чоловіки! Щоб ваші родинні стосунки зміцніли і вас ніколи не полишало відчуття родинного тепла і щастя, миру і злагоди, добробуту і любові будьте уважними до ваших милих, коханих, любимих, єдиних, Богом дарованих вам половинок! ТИНА.

:ay::ax:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хоч по Правлах і заборонені повідомлення з одих смайликів :umora: , але приєднуюся доJujon - наші жінки того варті! :ay::ax:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...