Jump to content
владек

Географія Точківців

181 posts in this topic

Добавьте пожалуйста и меня! Проживаю АР Крым Севастополь р-он Сахарная Головка

Фотография Деда 50 не подписана...

Дорвусь до компа з нетом - пропишу всiх . Володя, Дед50 сам нiколи себе не iдентифiковував, тому не пiдписав :hi:

не iдентифiковував

Якби сказати, скрету в тому нема. На схемі відвідин діда Василя вказано смт.Калинівка. До місця призначення км.4 Це є Броварський р-н, обл. Київська. База в лісі, дуже чудове місце. Вібачаюсь шо декотрі речі написав не в темі.

Добавив, виправив... stariy, а Сахарну Головку я тільки біля Магадана знайшов... :umora:

Смотрел-смотрел, искал-искал, но так себя и не нашел! :baby: Увидел только что добавили всех кто желал перед моим сообщением и после него. Может у Вас какие-то критерии или еще что то( фейс-контроль)? :baby:

Может у Вас какие-то критерии или еще что то( фейс-контроль)?

Та ні! Банально пропустив Ваше повідомлення. Додав

Ще варіант географії форуму - це альбом Пікаса в Гуглі. Є альбом "Обличчя Точка" , там є функція карти - навівши на обличчя, побачите місто(село) на карті :dntknw: А ще є функція "Перегляд карти"

Мені тоже хочеться ,щов Ві внесли і мене до списку форумчан Обличчя точка. :ole_ole:

Я надалі буду добавляти без звітування про виконання, але якщо на протязі 3-4 днів фото не з"явиться - пишіть в приват :hi:

Guest Ваньочок

Додайте, будь ласка, мене. Болтишка, Криничанського району, Дніпропетровскої області. :hi:

Додайте, будь ласка, мене.

Так міль в альбомі і викласти? :umora:

Guest Ваньочок

Мав деякі сімейні проблеми цього літа, тож на осінь залишився без бджіл та з лантухом лялечьок від цієї потвори. А вже молі... :blink: Сусіди вже почали жалітись, що не можна спокійно по вулиці пройти повз мій двір - навіть у вуха залазить, в кого не дуже волохаті. Маю намір запропонувати громаді той лантух в відповідному розділі, кажуть це коштує певних грошей, тож... нехай вже залишається та міль. Тільки робіть все швидче, благаю! :helpme:

Тільки робіть все швидче, благаю!

Так то Вам в цілях реклами? :)

Guest Ваньочок

Звичайно! :dntknw: Бо в саморекламі, за певних обставин, мушу своєму его відмовити.

Edited by Ваньочок

Ваньочок, ми раді Вас вітати на форумі і бажаємо знайти тут, за чим завітали, але при всій повазі, альбом називається "Обличчя ТочкА". Там тільке одне фото без обличчя, але то звичайні жіночі забаганки. :) Тож даруйте, але міль в альбомі розміщати я не схильний. :hi:

Guest Ваньочок

Упс! Якщо так, то звичайно не заморочуйтесь. На Новий рік планую відвидати племінника, що мешкає в місті, може допоможе відсканювати, той вже тоді і повернемося до цього питання, гаразд? Приємна новина, що тут є жінки. Чесно кажучи маю надію познайомитись, дякуючи форуму, з якоюсь самотньою жіночкою, років до 50, бажано з невеличкою пасікою. Буду вдячний, за информацію з цього питання. :ax:

На Новий рік планую відвидати племінника, що мешкає в місті, може допоможе відсканювати, той вже тоді і повернемося до цього питання, гаразд?

Та чого так довго чекати, тут дехто з пандою обходиться вже 5-й рік. Правда не відразу лице показав... То і Ви собі якусь тваринку підберіть... :umora:

Правда не відразу лице показав...
а хіба показав?

а хіба показав?

Ну так! Не лице, правда, а морду... Ну все ж передом. :)

вибачаюсь та останнім часом не можу переглянути карту :ak: .

вибачаюсь та останнім часом не можу переглянути карту ak.gif .

Шукайте причину в себе. :hi:

Может у Вас какие-то критерии или еще что то( фейс-контроль)?

Та ні! Банально пропустив Ваше повідомлення. Додав
Вот только посмотрел и нашел себя :ole_ole: Спасибо!

Якось так вийшло, що вперше побачив карту. :dntknw: У нас, як відомо саме довге місто. Якщо можна, то мої координати 48' 043012с.ш 33'295842в.д. Точніше не можу, місцевість де живу для супутників до цих пір "закрита" :az:

Якщо можна, то мої координати 48' 043012с.ш 33'295842в.д. Точніше не можу, місцевість де живу для супутників до цих пір "закрита" az.gif

Нема координат в тій карті. Є в Google Eath Приблизно по координатам вийшов Веселий Кут :ah: