Перейти к содержанию

Воскотопки и воскопрессы


Петрович

Рекомендуемые сообщения

Цена 1500 грн без домкрата

Яка вага преса без домкрата?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цена 1500 грн без домкрата

Яка вага преса без домкрата?
Я не важив але приблизно 20кг
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

фото старичка ,який вірою і правдою пропрацював на благо .post-4590-1329225885_thumb.jpgpost-4590-1329225836_thumb.jpgpost-4590-1329225894_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Мій варіант сонячної воскотопки, зібрав по ескізках, знайдених у темі. Поки не завершений варіант - ще потрібно помалювати, поставити завіси, скло посадити... але за сьогодні "натекло" близько 800 гр воску (збоку у кульочку) :ole_ole:post-792-1341344549_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А это моя,техническая документация тоже моя.Аккурат на две рамки Рута.

post-3440-1341347313_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Добавте сетку и увидете как легко пользоваться

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добавте сетку и увидете как легко пользоваться
а куди саме сітку і які вона буде виконувати функції?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Изучение литературы и картинок в интернете вдохновило на изготовление пресса e4c32676c2515808f0a46556c2d36fc5.jpg 7976bd5e0a15da32333f4ab1294f7d6a.jpg 50f11d2d6a2bc6045f4189580b06d804.jpg f85578c453a898b7959863ac183d1605.jpg Испытания пока отложились: оказалось, купить просечную сетку из нержавейки (для вкладыша в корзину пресса, чтобы мешок с сырьем не вдавливало в бороздки) у нас - проблема. А оцинковку вроде как нельзя. Поэтому в раздумьях. На крайний случай - пропилить прорези болгаркой в листе можно. Но где купить порядка 1кв.м. нержи тоже пока не нашел (у всех листы большие). Если кто-то подскажет варианты - буду благодарен.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мій варіант сонячної воскотопки,

Піддон з оцинковки? Віск не тьмяніє?
а куди саме сітку і які вона буде виконувати функції?

Сітку під рамки, або внизу піддона для фільтрації воску. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Изучение литературы и картинок в интернете вдохновило на изготовление пресса

Красиво сделано! :ay:
А оцинковку вроде как нельзя.

Точно нельзя. В молодости пробовал разварить сушь в оцинкованом ведре, в результате воск серого цвета. Я разрезал алюминиевый бак для вкладыша.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Изучение литературы и картинок в интернете вдохновило на изготовление пресса

Шедевр!
А оцинковку вроде как нельзя.

В данном случае можно, готов предоставить для испытаний имеющийся у меня лист с отверстиями 2 х 20 мм. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Баняк.пресу даю умовну назву "Самсон".Був такий герой,що пащу леву розривав.Ваш прес слона в млинець перетворить :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Испытания пока отложились

Дуже гарна робота, результати почекаємо. Відразу купа запитань: -яка загальна вага і розміри корзини; -з якої деревини зроблений; -скільки коштує, якщо купити; Ще, на мій погляд, не зайвими були б обручі на корзину, або вуглові з'єднання "ластівкин хвіст".
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вага 44кг Розмiр корзини 35 лiтрiв. Дерево-сухий дуб. Цiна залежатиме вiд металевоi вкладки в корзинi. Всi вугли скрiпленi деревяними дубовими пробками дiаметром 12мм та проклеенi.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мій варіант сонячної воскотопки,

Піддон з оцинковки? Віск не тьмяніє?
стоплений віск збоку жовтий
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

стоплений віск збоку жовтий

Цікаво. Я стоплював з парової в оцинковане відро, то сірів сильно. Правда на обмін взяли без проблем. Може те що в процесі вода брала участь.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В УП видел рекламу воскопреса Кулакова ( ВПК-1). Есть владельцы или хотя бы видевшие его вживую?
Что, еще никто не пользовал?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цiна залежатиме вiд металевоi вкладки в корзинi.

Чи передбачається виготовлення на замовлення?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цiна залежатиме вiд металевоi вкладки в корзинi.

Чи передбачається виготовлення на замовлення?
Передбачаеться,але тiльки пiсля випробувань,побажання приймаються
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

предлагаю свой варианти http://www.youtube.com/watch?v=N0pGxS7O41I&feature=plcp

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

предлагаю свой варианти

Вот если бы облегчить выход воска... Не пытались? А то ворочать бидон туда-сюда несколько тяжеловато :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ворочать не обязательно достаточно просто поддерживать тепло

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Испытания пока отложились: оказалось, купить просечную сетку из нержавейки (для вкладыша в корзину пресса, чтобы мешок с сырьем не вдавливало в бороздки) у нас - проблема. А оцинковку вроде как нельзя. Поэтому в раздумьях. На крайний случай - пропилить прорези болгаркой в листе можно. Но где купить порядка 1кв.м. нержи тоже пока не нашел (у всех листы большие). Если кто-то подскажет варианты - буду благодарен.
Думаю мій Ви бачили, використовую і продаю вже 8 років. Все досить добре зробили але є ряд суттевих недоліків, по перше ступа з дуба це не можливо -- віск буде сильно тьмяніти. Подивіться на мою сітку - вона з оцинковки - на якість воску не впливає. Іще ступу обов"язково треба стягувати металом бо розіпре. Можна робить не таку високу достатньо 30-33 см. Як є питання звоніть.
предлагаю свой варианти

Вот если бы облегчить выход воска... Не пытались? А то ворочать бидон туда-сюда несколько тяжеловато :IMHO1:
А ще пожежо небезпечно
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ваш прес бачили.Свiй зробили для себе,продавати поки що не плануемо.Першi випробування пройшли успiшно.Ступа тиск витримала.Сiтка з оцинковки.Ступа попередньо оброблена була воском та пропарена будiвельним феном при високiй температурi.Висота ступи 40см ,при бажаннi зменшити можна завжди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Воскотопки и воскопрессы

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...