Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
Петрович

Воскотопки и воскопрессы

В теме 931 сообщение

21 хвилину тому, лінивий пасічник сказав:

дякуючи пану @miro   сьогодні провів тест-драйв парогенератора вразила продуктивність агрегату за 4 години перетопив 110рамок (зрівнюю з сонячними воскотопками)Сподобалось:ay: Рекомендую

треба було фото або відео зняти, ми би зараз оцінили, покритикували б, похвалили б, все таки апарат:)

Поделиться сообщением

1 минуту назад, miro сказал:

Ви напевне у мене консультувались:), або через когось купляли, бо я щось не пригадую щоб в Гадяч відправляв:hmm:, тільки прошу не настрашти мене і не скажіть ,що відсилав :blink:, бо піду лікувати склероз:umora:

запитував чим ви робите перехід до  ящика з рамками  і взяв на озброєння вашу пораду результат обіцяв доложить що й роблю :az:

Поделиться сообщением

4 минуты назад, miro сказал:

треба було фото або відео зняти, ми би зараз оцінили, покритикували б, похвалили б, все таки апарат:)

чесно не було на це часу то залив то  вкинув то підкинув то закурив то поміняв то знову закурив та так і скінчилось

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, лінивий пасічник сказав:

запитував чим ви робите перехід до  ящика з рамками  і взяв на озброєння вашу пораду результат обіцяв доложить що й роблю :az:

та, все згадав:ay::az:, я тепер маю на меті пропарувати вулики,общем тією установкою буду пробувати, ще один товариш приглядався для пропарки ППС, а недавно один чоловік дзвонив щось випитував за ту установку,общем він щось на гриби,об йому пропарувати мати треба, а я згадав як ми паром на кораблі згущонку в банках варили,а щоб даремно час не пропадав і жилудок не пустий був ми ще макарони туди засипали в бачок кинули шланг.............:umora: ті макарони по правому борту на палубі і на катері......:umora:, яке то щастя що дощ пішов був і поміг наші сліди позатирати:umora:

Поделиться сообщением

5 хвилин тому, лінивий пасічник сказав:

чесно не було на це часу то залив то  вкинув то підкинув то закурив то поміняв то знову закурив та так і скінчилось

ну 110 рамок то Ви :ay:,  бо я як топлю ще на пасіці паралельно щось роблю і воно в мене багато не виходить, а я знов на рекорди нейшов, робив неспіша но якісно ,але якщо захотіти встати коло агрегату то можна багато зробити,але в мене буває такий настрій як Ваш нік:umora:

Поделиться сообщением

18 минут назад, miro сказал:

ну 110 рамок то Ви :ay:,  бо я як топлю ще на пасіці паралельно щось роблю і воно в мене багато не виходить, а я знов на рекорди нейшов, робив неспіша но якісно ,але якщо захотіти встати коло агрегату то можна багато зробити,але в мене буває такий настрій як Ваш нік:umora:

так лінь було б  в другий день знову розпалювата "самовара":umora:щодо якості то зробив висновок що потрібно не спішити вичерпувати мерву вихід дещо збільшиться:IMHO:

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти