Перейти к содержанию

Воскотопки и воскопрессы


Петрович

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Немолодий сказал:

Да. Завод бере все підряд.

В мене теж друг здає з під преса. А мені її ліньки сушити, тому мені простіше її викинути.

Думаю як ви пишете про декілька мішків, то після кожного пресування має краще промиватись водою ніж в одному мішкові. Але все одно думай не думай, а поки не спробуєш то невзнаєш.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, MaXUA123 сказал:

тому мені простіше її викинути.

я мерву сушу і в плитку топлю нею, горить гарно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Немолодий сказал:

Да. Завод бере все підряд.

Пробував я також здати мерву,ніхто нехоче брати,в магазині сказали що їм міндобриво непотрібне.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ворон сказал:

Пробував я також здати мерву,ніхто нехоче брати,в магазині сказали що їм міндобриво непотрібне.:hmm:

Кучеряво живут, наши торгаши мерву берут по 25 грн./кг (прессованной правда тоже брезгуют).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, shersand сказал:

Кучеряво живут, наши торгаши мерву берут по 25 грн./кг (прессованной правда тоже брезгуют).

Як сказав мені продавець,моєї брати небуде,з сонячної давай хоч тону.

dMEgWMlUmrA.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.12.2017 в 08:39, Немолодий сказав:

Монтуйте в п"ятку замість шарика. Але корпус і підошва обов"язково, інакше буде перекос. Ви ж конструктор. Успіхів!

На Ваших схемах не вказана висота корпуса, в якому стоїть упорний підшипник. Яка мінімальна?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, ЮМос сказав:

На Ваших схемах не вказана висота корпуса, в якому стоїть упорний підшипник. Яка мінімальна?

Це не суть важливо. Робіть по підшипнику та решті елементів. Глянь на сусідній форум.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маю намір використати упорний підшипник 8205. Він призначений для несення лише осьового навантаження. Підійде такий?

5 хвилин тому, Немолодий сказав:

Це не суть важливо. Робіть по підшипнику та решті елементів. Глянь на сусідній форум.

Глянув і вже дав завдання токару. На тій схемі також немає розміру висоти корпуса.

Я так розумію висота корпуса має значення оскільки корпус з підошвою має уберегти жом від перекосу та сповзання гвинта.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Немолодий, Скажіть, будь ласка, такі внутрішні розміри преса як у Вас вдалі, чи варто зменшити ширину - довжину але збільшити висоту?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 хвилин тому, ЮМос сказав:

Немолодий, Скажіть, будь ласка, такі внутрішні розміри преса як у Вас вдалі, чи варто зменшити ширину - довжину але збільшити висоту?

Всередині 300Х300 і висота 300. Можна по висоті дещо менший. Краще ширший ніж вищий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.12.2017 в 10:34, ЮМос сказал:

На Вашу думку, чи не є контакт воску з чорним металом негативом? І яку ємкість використовуєте для розварювання воскосировини?

Який там негатив? Віск тече через проріз одну мить, внизу алюмінієва каструля де віск стигне. Розварюю в каструлі алюмінієвій або емалірованій на 40 або 50 літрів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Гурович сказав:

 Віск тече через проріз одну мить, внизу алюмінієва каструля де віск стигне. Розварюю в каструлі алюмінієвій або емалірованій на 40 або 50 літрів.

Дякую. Якої довжини робоча частина балона у Вашому пресі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.12.2017 в 12:59, Немолодий сказав:

Краще ширший ніж вищий.

 

12 години тому, Фанат сказав:

.Краще вищий.

На мою думку віск краще витискується з широкого але тонкого блина мерви, ніж з вузького але високого. Це моя думка. Але в усьому повенен бути розумний глузд. Щодо тиску, то його там достатньо-мішки рвуться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, ЮМос сказал:

Дякую. Якої довжини робоча частина балона у Вашому пресі?

Балон не зменшувався, відрізав дно і кришку, після видалення підкладного кільця - дно приварив на місце.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, Гурович сказав:

Балон не зменшувався, відрізав дно і кришку, після видалення підкладного кільця - дно приварив на місце.

Ви маєте на увазі стандартний балон? Так його ж висота понад 1м. Занадно високий прес виходить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ЮМос сказал:

Ви маєте на увазі стандартний балон? Так його ж висота понад 1м. Занадно високий прес виходить.

Якщо ти малий ростом - підстав табуреточку, а для мене саме то:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Немолодий сказал:

 

На мою думку віск краще витискується з широкого але тонкого блина мерви, ніж з вузького але високого. Це моя думка. Але в усьому повенен бути розумний глузд. Щодо тиску, то його там достатньо-мішки рвуться.

Я теж такої думки, тим більше перевіряв на практиці, то там де тонший шар -мерва зовсім суха, де грубший шар -то всередині видно що мерва недожата.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

дякуючи пану @miro   сьогодні провів тест-драйв парогенератора вразила продуктивність агрегату за 4 години перетопив 110рамок (зрівнюю з сонячними воскотопками)Сподобалось:ay: Рекомендую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, лінивий пасічник сказав:

дякуючи пану @miro   сьогодні провів тест-драйв парогенератора вразила продуктивність агрегату за 4 години перетопив 110рамок (зрівнюю з сонячними воскотопками)Сподобалось:ay: Рекомендую

Ви напевне у мене консультувались:), або через когось купляли, бо я щось не пригадую щоб в Гадяч відправляв:hmm:, тільки прошу не настрашти мене і не скажіть ,що відсилав :blink:, бо піду лікувати склероз:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, лінивий пасічник сказав:

дякуючи пану @miro   сьогодні провів тест-драйв парогенератора вразила продуктивність агрегату за 4 години перетопив 110рамок (зрівнюю з сонячними воскотопками)Сподобалось:ay: Рекомендую

треба було фото або відео зняти, ми би зараз оцінили, покритикували б, похвалили б, все таки апарат:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, miro сказал:

Ви напевне у мене консультувались:), або через когось купляли, бо я щось не пригадую щоб в Гадяч відправляв:hmm:, тільки прошу не настрашти мене і не скажіть ,що відсилав :blink:, бо піду лікувати склероз:umora:

запитував чим ви робите перехід до  ящика з рамками  і взяв на озброєння вашу пораду результат обіцяв доложить що й роблю :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, miro сказал:

треба було фото або відео зняти, ми би зараз оцінили, покритикували б, похвалили б, все таки апарат:)

чесно не було на це часу то залив то  вкинув то підкинув то закурив то поміняв то знову закурив та так і скінчилось

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, лінивий пасічник сказав:

запитував чим ви робите перехід до  ящика з рамками  і взяв на озброєння вашу пораду результат обіцяв доложить що й роблю :az:

та, все згадав:ay::az:, я тепер маю на меті пропарувати вулики,общем тією установкою буду пробувати, ще один товариш приглядався для пропарки ППС, а недавно один чоловік дзвонив щось випитував за ту установку,общем він щось на гриби,об йому пропарувати мати треба, а я згадав як ми паром на кораблі згущонку в банках варили,а щоб даремно час не пропадав і жилудок не пустий був ми ще макарони туди засипали в бачок кинули шланг.............:umora: ті макарони по правому борту на палубі і на катері......:umora:, яке то щастя що дощ пішов був і поміг наші сліди позатирати:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, лінивий пасічник сказав:

чесно не було на це часу то залив то  вкинув то підкинув то закурив то поміняв то знову закурив та так і скінчилось

ну 110 рамок то Ви :ay:,  бо я як топлю ще на пасіці паралельно щось роблю і воно в мене багато не виходить, а я знов на рекорди нейшов, робив неспіша но якісно ,але якщо захотіти встати коло агрегату то можна багато зробити,але в мене буває такий настрій як Ваш нік:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, miro сказал:

ну 110 рамок то Ви :ay:,  бо я як топлю ще на пасіці паралельно щось роблю і воно в мене багато не виходить, а я знов на рекорди нейшов, робив неспіша но якісно ,але якщо захотіти встати коло агрегату то можна багато зробити,але в мене буває такий настрій як Ваш нік:umora:

так лінь було б  в другий день знову розпалювата "самовара":umora:щодо якості то зробив висновок що потрібно не спішити вичерпувати мерву вихід дещо збільшиться:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...