Перейти к содержанию

Якщо вжалила бджола! (Если ужалила пчела)


Bombus

Рекомендуемые сообщения

Пчелы кормят 2,5 миллиарда человек Ответить IP Гость: Гость 14/09/2010 23:22 0 [хороший комментарий +1] [плохой комментарий -1] Пчела опыляет не только ягоды и фрукты но и разнотравье на лугах,а это и мясо и все молочные продукты. Первой на Земле погибнут пчелы-за ними люди.Скачайте фильм "МОЛЧАНИЕ ПЧЕЛ"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а тут вжалення закінчилось летально http://vn.20minut.ua/news/10179892
як на мене то дійсно просто не пощастило.... але якщо подумати то в того пасічника бджоли то мабуть єдиний можливий дохід... і якщо їх вивезти кудась то прийшлося б переїжджати самому... ото ж в даному випадку мабуть треба було померлому не так розхлябано ставитися до здоров"я, як я зрозумів він же переїхав в село ,коли вийшов на пенсію... а в даному випадку міг би вернутись і назад... :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Цікаво. Почали про ліки і допомогу, а закінчили обговоренням статті і коментарів до неї. А по темі можу добавити що крім пігулок та шприців (якщо вони на жаль відсутні) то допомогає ванночка з холодною водою для ніг. Це до приїзду лікарів, ну і звісно якщо людина не втратила свідомості. Іноді буває, що виникає не алергія на бджолиний яд, а банальне отруєння організму, от тільки розрізнити ці два стани важко, особливо у дитини. :IMHO1: От тоді горілка саме те, що лікар прописав :az: А взагалі аптечку в машині для дайців возимо? А для себе і своїх близьких на пасіці її просто необхідно мати. Та ще про "добрих" сусідів не зайве буде потурбуватись. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та ще про "добрих" сусідів не зайве буде потурбуватись.

А що мається на увазі?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От тоді горілка саме те, що лікар прописав :az:
а горілку, наскільки знаю, категорично не можна вживати коли вжалили бджоли (та й взагалі без неї можна прожити довге життя :ay: ), вона ж судини розширює, імунка слабне, яд швидше по тілі розганяється :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Від укусів бджіл добре допомагає прикласти на місце укусу ватку змочену спиртовою настойкою календули, продається у аптеці недорого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а горілку, наскільки знаю, категорично не можна вживати коли вжалили бджоли (та й взагалі без неї можна прожити довге життя :ay: ), вона ж судини розширює, імунка слабне, яд швидше по тілі розганяється :IMHO1:
Можна і навіть потрібно, перевірено на собі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
а горілку, наскільки знаю, категорично не можна вживати коли вжалили бджоли (та й взагалі без неї можна прожити довге життя :ay: ), вона ж судини розширює, імунка слабне, яд швидше по тілі розганяється :IMHO1:
Можна і навіть потрібно, перевірено на собі.
Колись родиною їздили відпочивати в Карпати - я ще малим зовсім був. За кермом був дід-пасічник з багаторічним стажем, його при мені по 40 бджіл за раз жалило - рахували потім - і нічого. І під час зупинки в дорозі - десь на Івано-франківщині - ввечері його вжалила якась "зальотна" в чоло. Дід махнув рукою - мені, то , мовляв, не страшно і випив 50 г горілки перед вечерею. На ранок машину вести вже було нікому - очі в діда не відкривались взагалі. Довелось в тих господарів ще день провести, поки дід не став подібним до китайця, але вже хоч трохи бачив :umora: А через пару днів мене в горах ужалили дикі бджоли - мені тоді було років 4-5. З потилиці витягли 9 жал - всі в одне місце. Випив таблетку димедрола і добре місце укусу натерли часником. Трохи потемпературив, але навіть набряку не було.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Випив таблетку димедрола

Об этом лекарстве можно забыть,хотя в большинстве литературы димедрол рекомендуют в первую очередь. Помню при союзе был такой плакат--пьют родители ,страдают дети--так и сейчас с димедролом, вродебы с запретом о свободной продаже наркоманов стало меньше. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Випив таблетку димедрола

Об этом лекарстве можно забыть,хотя в большинстве литературы димедрол рекомендуют в первую очередь. Помню при союзе был такой плакат--пьют родители ,страдают дети--так и сейчас с димедролом, вродебы с запретом о свободной продаже наркоманов стало меньше. :dntknw:
Буквально місяць тому треба було зробити вночі дитині укол анальгіну - збити температуру. Колють з димедролом, а його немає - треба заради ампулки викликати швидку. Побіг в аптеку поблизу і взяв без жодних запитань - одну ампулу продали - 1 грн 75 копійок коштує
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Холодно, вітряно. Бджоли злі як... Кидаються навіть одна на одну. Поки роздивлявся все це, отримав і я під глаз. Звісно, зразу почав запухати. Тут і згадав, що вчора купив апарат "Корона" для дарсонвалізації. До вчорашньго дня я і слова такого не знав. Щось на зразок маленької лампи денного світла. Але набагато складніша. Толком і не знаю, як працює. Але ефект помітно навіть після першого використання. От і вирішив спробувати нейтралізувати ним укус. На форумі є медики, можливо з їхньої точки зору я скажу нісенітницю, але біль пройшов зразу. Око перестало запухати, все це розмякшилось, глаз відкрився. Буду далі експереминтувати на собі...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Око перестало запухати, все це розмякшилось, глаз відкрився.

А зрение восстановилось? :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А зрение восстановилось? :)
Фейс конечно не совсем тот, но смотрю свободно. И вчера и сегодня :ay: Думаю, что под действием эл-ва яд разрушается. Поэтому и нет болезненных ощущений и зуда. Если б сразу обработал, то и припухлости не было бы наверное.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут і згадав, що вчора купив апарат "Корона" для дарсонвалізації.

Це що за звір такий? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це що за звір такий? :dntknw:
Наш, український: Новатор Брав, щоб "добити" артрит, а виявився корисним всій сімї. post-1517-1303031036_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зняв спазм і покращив лімфовідтік, відповідно знялись біль та набряк. Хоча що крисніше для Вас апарат чи бджола то ще питання :umora: .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

що крисніше для Вас апарат чи бджола то ще питання :umora: .
Запливше око аж ніяк не може бути кориснішим. А на інші частини тіла я не звертаю уваги
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут і згадав, що вчора купив апарат "Корона" для дарсонвалізації.

Це що за звір такий? :dntknw:
і скільки такий коштує?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут і згадав, що вчора купив апарат "Корона" для дарсонвалізації.

Це що за звір такий? :dntknw:
і скільки такий коштує?
Гугл в поміч! :umora: або Вікі - там теж стаття по Дарсонвалізації є.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо без жартів, то метод дарсанвалізації досить дієвий і оптимально шкікдливий в загальному для організму. Я сам прошлого року хотів купити апарати дарсанваль та ультразвуку, вільних коштів не було. А коштували відповідно ~ 700 і 2500 гр.. Виробника не пам'ятаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

коштували відповідно ~ 700 і 2500 гр.. Виробника не пам'ятаю.
То були мабуть професійні, або імпортні. Наш, Хмельницький, в залежності від продавця і комплектації - 330-390грн. Я брав за 370.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чи імпортні не гарантую, але дійсно професійні. Хоча деколи не знати що краще, та і ціна в двічі менша.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так и не нашел на форуме ЧТО ЖЕ ДЕЛАТЬ если ужалила пчела. Искал в интернете, может кому пригодится: ______________________________________ При укусе пчел и ос общее состояние пострадавшего зависит в основном не от количества попавшего в организм яда, а от степени чувствительности к нему. Укусы пчелы и осы очень болезненны. Боль носит жгучий характер и отдает в близлежащие ткани. Одновременно появляется зуд кожи, могут появиться крапивница и отек вокруг места укуса. Состояние пострадавшего резко ухудшается, если укус был сделан в голову, в кровеносный сосуд или ужаление было массовым. Укусы шершней более опасны. Шершень по внешнему виду похож на осу, но значительно больше ее по размерам. От него не всегда может защитить противомоскитная сетка — шершень может выстрелить ядом в глаза и вызвать серьезные ожоги. При укусе шершня у больного начинают холодеть конечности и туловище. Отмечается синюшность губ, видимых слизистых, шеи и ушей. Начинается одышка. Пульс учащается до 150-180 ударов в минуту. Ухудшается работа сердца и легких. Может наступить отек легких, что уже опасно для жизни. Совет. Если вокруг вас кружатся пчелы - не махайте руками, не совершайте резких движений. Если же насекомые вас атакуют, надо бежать от них через очень густую растительность, постараться укрыться в темном помещении. Совет. Если вас укусила оса или пчела, не старайтесь сразу прихлопнуть ее. При раздавливании насекомого выделяются вещества, приводящие рой в очень агрессивное состояние, и вы рискуете подвергнуться нападению всего семейства. Первая помощь при укусе пчел и ос заключается в следующем: • сразу после укуса надо осторожно вытащить жало и выдавить из ранки яд; • приложить к месту укуса марлевый тампон, смоченный смесью нашатырного спирта с водой, или промыть ранку нашатырным или этиловым спиртом; • млечный сок одуванчика хорошо снимает боль и не дает появиться опухоли; • при множественных укусах показано обильное питье; • сок от мальвы, втертый в место укуса, хорошо снимает боль и предупреждает появление отека при укусах пчел и ос. При тяжелых симптомах при укусе пчел больного необходимо уложить в постель, внутрь дать 40% алкоголь (25-50 г). Хорошо помогает медово-витаминный напиток: в 1 л кипяченой воды растворяют 100 г меда и 500 мг витамина С, смесь взбалтывают и хранят в стеклянной закрытой посуде в холодильнике. Рекомендуется дать больному антигистаминные средства (например, димедрол), снижающие токсическое действие гистамина, содержащегося в пчелином яде. При падении сердечной деятельности больному вводят камфору, кофеин. При судорогах назначают средства, успокаивающие нервную систему (бром и другие). Во всех случаях тяжелого отравления пчелиным ядом лечение должен проводить врач.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так и не нашел на форуме ЧТО ЖЕ ДЕЛАТЬ если ужалила пчела.
Ну это зря. Одна статья АРТОМАСОВОЙ, врача-аллерголога на первой странице чего стоит. А Безопасность - соседняя тема?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну не знайшов на форумі, що тут поробиш :) . Добре хоч нет під рукою виявився :ay: . І нас темних заодно просвітив :hi: . Повторение мать учения.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...