Перейти к содержанию

Маточное молочко (Маточне молочко, Royal Jelly)


Рекомендуемые сообщения

Чайну ложку М.М. на добу-таке дозування чую вперше.Вважав маточник(0,3гр.) на добу.Які ще єдумки з цього приводу.Добову дозу в 20гр. вважаю...фантастичною,помилковою...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На верно имелось в виду М.М. разбавленное в меде . :) А если чистяк да под язык то многовато :blink: 1 маточник в день утром 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
В 09.04.2016 в 20:42, Sanich сказал:

На Али, да и во многих интернет-магазинах пордаются ленты и мисочки для сбора ММ. Ленты у меня не слишком удачно пошли - в мисочках лучше. Но проблема закрепить надежно мисочку, чтобы она даже иногда не выламывалась и не требовала бережного отношения. Я решил эту проблему вот таким образом. :crazy:

IMAG0248.jpg

А як видно личинок в таких мисочках? Багато говорять що краще використовувати мисочки з темного пластику.

І ще, чи не пробували фарбувати планки в темний колір?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Solo сказал:

А як видно личинок в таких мисочках? Багато говорять що краще використовувати мисочки з темного пластику.

І ще, чи не пробували фарбувати планки в темний колір?

Нормально. Як мінімум мені нормально. Та й що там дивитися. Опустив личинку та й забув.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Sanich сказал:

Нормально. Як мінімум мені нормально. Та й що там дивитися. Опустив личинку та й забув.

На три дня;) Через 72 години треба згадати що у бджіл треба забрати мисочки для відбору ММ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Fabro сказал:

На три дня;) Через 72 години треба згадати що у бджіл треба забрати мисочки для відбору ММ;)

Так, але яка різниця з якого кольору мисочки добувати ММ. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:

Так, але яка різниця з якого кольору мисочки добувати ММ. 

Разницы нет не какой .Цвет мисочек пчел не интересует .Качество мисочек тут дело другое .Мои до конца мая не как не хотят принимать пластик что только не делал .Потом успокоился и весной для раскачки даю только восковые.Но правда в пластике выход чутка больше .Не на много но чуть есть .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Sanich сказал:

Так, але яка різниця з якого кольору мисочки добувати ММ. 

В одній телефонній розмові з крутим маткарем з нашого форуму він сказав мені що найкращі чорні мисочки, тому що добре видно прищеплювальні личинки, для того і запитував як видно личинки в прозорих.

Для виробництва ММ використовував тільки воскові мисочки. Але надоїло переклеювати нeприйняті тому замовив собі, на 10 сімей, саме такі як на фото Sanicha

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Solo сказал:

В одній телефонній розмові з крутим маткарем з нашого форуму він сказав мені що найкращі чорні мисочки, тому що добре видно прищеплювальні личинки.

 Може й воно так, але китайці поки що роблять прозорі... Зате в них добре видно налив ММ. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:

 Може й воно так, але китайці поки що роблять прозорі... Зате в них добре видно налив ММ. 

Санич ви мене розсмішили йде мова про то що легше прививкуробити але погодьтесь кількість молочка буде однакова що при прозорій що при чорній особисто неодноразово переконувався і якщо буду докупляти то тільки темні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Богдан1 сказал:

Санич ви мене розсмішили йде мова про то що легше

Оу. Радий, що комусь настрій підняв. Питання лише де я писав, що в прозору легше/тяжче прививати. :)  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вот искал как у Американцев черную пластиковую вощину вот она для прививок помогла бы .:hmm:Личинок видать там должно лучше .Но пока не как не найду .Только светлые :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Я вот искал как у Американцев черную пластиковую вощину вот она для прививок помогла бы .:hmm:Личинок видать там должно лучше .Но пока не как не найду .Только светлые :(

Я теж кубив би таку "вощину". 

Може Укроп згодиться таке привезти з Америки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Замовив собі для щеплення личинок лампу-лупу. Завтра забираю з Нової Пошти.

Технические характеристики лампы-лупы LED 6020 5D (копія з сайту)

 

  • Тип освещения: светодиодные лампочки;
  • Количество led-ламп: 70 шт;
  • Ресурс работы светодиодов: до 50 000 часов;
  • Материал оптики: стекло;
  • Увеличение: 5 диоптрий (2,25 раза);
  • Диаметр линзы (Ш*В): 18*15 см;
  • Защитная крышка для линзы в комплекте;
  • Тип крепления: к поверхностям или напольному штативу;
  • Питание: 220В / 50Гц;
  • Цвет: Белый.

Screenshot_2016-12-27-19-18-11.png

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Solo сказал:

Замовив собі для щеплення личинок лампу-лупу. Завтра забираю з Нової Пошти.

В личку дай ссылку. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Граніт сказал:

В личку дай ссылку. Дякую.

На світлині написана адреса сайту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?11?.?10?.?2016 в 21:57, Винодел сказал:

Чайну ложку М.М. на добу-таке дозування чую вперше.Вважав маточник(0,3гр.) на добу.Які ще єдумки з цього приводу.Добову дозу в 20гр. вважаю...фантастичною,помилковою...

Зустрічав в літературі і сам рекомендую 0,5 гр в день або два маточники рано і в обід вечері нераджу збуджує організм.20 грам то хтось дурницю ляпнув або молочко старе (заморожене та розморожене кілька раз).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 27.12.2016 в 19:32, Solo сказав:

Замовив собі для щеплення личинок лампу-лупу LED 6020 5D.  Завтра забираю з Нової Пошти.

Забрав з Нової Пошти. Вдома розпакував. Лампа прийшла в упаковці з пінопласту, зверху картонна упаковка обмотана стрейч плівкою. 

Включив щоб подивитися. Яскраве біле світло, але лупа не сподобалася, завелике збільшення, і як наслідок цього, замала фокусна відстань.

Домовився з менеджерми магазину про обмін на лампу з меншим збільшенням (3 діоптрії). Поміняли і вже отримав другу лампу. Тепер все "ґут".

Якщо хтось надумє купляти, раджу купляти лупу на 3 діоптрії (LED 6020 3D) .

Screenshot_2017-01-22-09-11-55.png

Але це :IMHO:.

Заодно і розкажу про тарифи Нової Пошти за пересилку.

Пурший раз, лампа прийшла мені за 74 грн. Я в магазин відправив за 50 грн. А другий раз з мене взяли вже 68 грн за пересилання. При тому що відстань перевезення, вага та габаритні розміри завжди були одинакові.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Яка є інформація про застосуаанню ММ дітьми? Тобто з якого віку можна давати, в якій кількості?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, konsul сказал:

Яка є інформація про застосуаанню ММ дітьми? Тобто з якого віку можна давати, в якій кількості?

У моего малого были проблемы с сердечком и в институте Амосова я спрашивал у доктора можно ли давать ММ, сказали что можно. Начали давать ему в 3 годика по 1 маточнику в день.  Даем 10 дней, 20 дней отдыхаем, в промежутках даем пыльцу с медом. 

Лучше всего спрашивать не на форуме, а у квалифицированных людей, специализирующих врачей .Обратитесь, например к апитерапевту Пащенко

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Fabro сказав:

У моего малого были проблемы с сердечком и в институте Амосова я спрашивал у доктора можно ли давать ММ, сказали что можно. Начали давать ему в 3 годика по 1 маточнику в день.  Даем 10 дней, 20 дней отдыхаем, в промежутках даем пыльцу с медом. 

Лучше всего спрашивать не на форуме, а у квалифицированных людей, специализирующих врачей .Обратитесь, например к апитерапевту Пащенко

якщо в ін.Амосова, то Афанасєв М.М.  професор сам спробував,що таке маточне молочко і його дія на організм,маточним молочком,трутневим г., пилком, я доставляв в інститут 2007-2009р.р.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

К сезону сбора мм готов.

rsz_img_20170415_192034_1.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Sanich сказав:

К сезону сбора мм готов.

rsz_img_20170415_192034_1.jpg

Цілеспрямовано маточне молочко іще не збирав. Чомусь думав, що таких планок має бути більше.

Мм зразу ж після відбирання поміщаєте в морозильник? Якщо так, то при якій температурі зберігаєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, ЮМос сказав:

Цілеспрямовано маточне молочко іще не збирав. Чомусь думав, що таких планок має бути більше.

Мм зразу ж після відбирання поміщаєте в морозильник? Якщо так, то при якій температурі зберігаєте?

Залежить у кого які об'єми та цілі.

Зберігаю в морозильнику при -18. Свіже молочко відразу ж заморожую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

для себя и столько планок нормально.У меня в хозяйстве 100 рамок. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...