Перейти к содержанию

А що це?


Рекомендуемые сообщения

Натрапив в суботу на таку картину, якої раніше ніколи не бачив 100_6697.JPG100_6698.JPG Що це? :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене було схоже, коли матку струсив на землю з рамок - до вечора так сиділа в траві під льотком купка бджіл, правда раза в 2 менша. Коли підняв -там всередині була матка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А вулик до цього був пустий? Я колись роя так забирав. Сікатором різав бур*ян щоб струсити матку в вулик.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поставь палочку к прилетке, пчелки поднимутся в улей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Много интересного бывает! Рассказывали, что на соняхе строили соты под ульем и складывали там мёд! Жаль, не сделали фотку... :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Натрапив в суботу на таку картину, якої раніше ніколи не бачив

Роек... Было такое у меня несколько раз :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Много интересного бывает! Рассказывали, что на соняхе строили соты под ульем и складывали там мёд! Жаль, не сделали фотку... :(
Я ось навесні поставив рамку суші з невеликими залишками меду біля вулика, прихиливши до корпуса - думав скоренько осушать за годинку-дві - так вони весь день туди мед носили :blink:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Натрапив в суботу на таку картину

Чесно кажучи таки налякався... Думав отруєння, бо виглядало як купа підмору(поки на простягнуту руку не поцілувала одна шанувальниця :umora: , тоді зрозумів що таки живі). В обід переглянув - то був рій. Трава перед льотком була висока, вони на ній зібралися і рухнули напевно на землю. Вулик розширив, відкрив сітку на дні, весь критий розплід від них забрав, а відкритий, недотягнуті і вощину заладував в нижні корпусии. Потім поставив дощечку від них до льотка і по мірі того, як на ній назбирувалося гроно, струшував їх зверху. На другий день весело літали в поле і ніяких ознак роїння не помітив.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Вперше таке побачив.

В наших лесах часто встречаются бабочки-стеклянницы. У них совершенно прозрачные крылья. Форма и окраска брюшка делают бабочку очень похожей на осу: на брюшке у нее чередуются черные и ярко-желтые полосы. Поэтому стеклянницу, похожую на осу, называют стеклянницей-осовидкой. Осы — жалящие, хорошо защищенные, несъедобные насекомые. Подражающая им стеклянница — съедобная, беззащитная бабочка.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...
то був рій.

Та не Ваш же - чужий, слабкий, знесилений... :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та не Ваш же - чужий, слабкий, знесилений... opr06K9J.gif

Та саме мій. Я ж описав ситуацію. А вигляд обезсиленого тому, що то ранній ранок...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та саме мій. Я ж описав ситуацію.

Ви ж не згадали про маточники. От я й дійшов такого висновку... Ну це не принципово. Потішились і добре. Умене був випадок: під час огляду нормальної сім"ї на штани сів ройок. Уявляєте, пика в вулику, кружляють бджоли, липнуть до коліна (там в тканину в"ївся прополіс). Зтрусив, виходив ради інтересу. Цифрової фотографії тоді, на жаль, ще не було... :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А вигляд обезсиленого тому, що то ранній ранок...

Не позавтракали! :umora::wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

нерідко спостерігав ситуацію,коли бджоли на прилітній дошці,або над льотком збираються групою (іноді доволі великою),вистроюються в одному напрямку,і починають синхронно рухатися вперед-назад. з місця не сходять,не вентилюють... що це за танок?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
может это у них брачный период???

Якщо це можна прирівняти до котів "мартовских" ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Певно такі речі описані десь в книжках типу біології за 5 клас,але немає часу па такі пошуки... :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

хто це? розмір як великий джміль, колір чорний, крила ніби тоновані. було декілька на квітках терену дуже обережні, близько непідпускали і швидко, порівняно з джмелем літали.

post-3773-1336313915_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

хто це? розмір як великий джміль, колір чорний, крила ніби тоновані. було декілька на квітках терену дуже обережні, близько непідпускали і швидко, порівняно з джмелем літали.
Древесная пчела, а дальше Google в помощь. В этом году их и у нас много летает.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

хто це? розмір як великий джміль, колір чорний, крила ніби тоновані. було декілька на квітках терену дуже обережні, близько непідпускали і швидко, порівняно з джмелем літали.
И я такое "чудовище" каждый день наблюдаю у себя на пасеке, откуда то прилетает, что за шмель не знаю. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Древесная пчела, а дальше Google в помощь. В этом году их и у нас много летает.
дякую, точно вона. під такою назвою "Пчела-плотник (пчела-ксилокопа виолацеа)" інформації більше. жала, виявляється в неї немає.

post-3773-1336408513_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...
Натрапив в суботу на таку картину, якої раніше ніколи не бачив 100_6697.JPG100_6698.JPG Що це? :dntknw:
просто в вас висока закліщеність а матка настільки ослаблена що просто вилетіла і впала а ваша бджола не є чистою карпаткою а є гібридом непереживайте бджола на фото непогана . при роботі на пасіках ми дійшли висновку що є бджолсімй з ризькою стійкістю до вараотозу яка передається спадково незважаючи наце що трутні несуть 75 % спаадковості переконайтесь чи є закліщеність

post-5680-1349376702_thumb.jpg

post-5680-1349376783_thumb.jpg

post-5680-1349376829_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

просто в вас висока закліщеність а матка настільки ослаблена що просто вилетіла і впала а ваша бджола не є чистою карпаткою а є гібридом непереживайте бджола на фото непогана . при роботі на пасіках ми дійшли висновку що є бджолсімй з ризькою стійкістю до вараотозу яка передається спадково незважаючи наце що трутні несуть 75 % спаадковості переконайтесь чи є закліщеність

Ви надзвичайно проникні ;) , але не уважні. Я ж потім написав що то було і ніякого кліща - матка була ще у вулику. Як сім'я ослаблена кліщем може випустити рій? Хворі бджоли не рояться. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви надзвичайно проникні , але не уважні. Я ж потім написав що то було і ніякого кліща - матка була ще у вулику. Як сім'я ослаблена кліщем може випустити рій? Хворі бджоли не рояться

post-3891-1349506643_thumb.jpg Це сталось вже місяць тому. Треба було поміняти матку. Взяв з відводка. А сам відводок переставив в протилежне місце. А там був за 1,5 м вулик. І от на ньому зібрались ці бджоли. Хоча мали б піти до вулика де раніш стояв відводок. Верхній льоток був закритий. Пробував згрібати та запускати іх до нижнього. Нічого доброго не вийшло. Йшла бійка. Залишив так як було. За 10 днів щез.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...