Перейти к содержанию

О корме и кормлении пчёл


Петрович

Рекомендуемые сообщения

5 хвилин тому, Борода-1 сказав:

Це світова практика замість меду - інвертований (мало того гарантовано якісний інвертсироп виготовлений за допомогою ферменту так як в мене є рефрактометр який визначає степінь розкладання цукру на глюкозу та фруктозу)

З грудня місяця нова лінійка - "екоканді" виготовелена на основі інвертованого сиропу з пилком опроміненним гамма промінням -о завернув:ah:

я вже почитав у вас у темі)

цікаво "екоканді" , а при підгодівлі канді з пилком  це не  буде стимулювати матку для червління!?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, M_Oleksandr_V сказав:

а цукор з модефікованого буряка, кропленого надцять раз, і очищеного хто зна чим на цук. заводі. про яке ЕКО іде річ?

Мається на увазі що паста буде без збудників хвороб тому ,що мед як основний перенощик збудників хвороб виключений,а пилок стерилізований.

ЗИ  виходячи Вашої логіки то й пилок не зовсім "еко"тому  згідний може назва не зовсім доречна-допожіть підберіть мені будь-ласка іншу влучну :hi:дякую.А зрештою це не зовсім то важливо  ,яка назва важлива суть ,тому що з того що є на ринку- мій продукт найякісніший :ah:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, MaikMay сказав:

я вже почитав у вас у темі)

цікаво "екоканді" , а при підгодівлі канді з пилком  це не  буде стимулювати матку для червління!?

 

Так пилок може  стимулювати матку,навіть під заказ роблю +кобальт.Але я виготовляю і без пилку:dntknw:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Борода-1 сказал:

Мається на увазі що паста буде без збудників хвороб томущо мед як основний перенощик збудників хвороб виключени,а пилок стерилізований.

ЗИ  виходячи Вашої логіки то й пилок не зовсім "еко"тому  згідний може назва не зовсім влучна-допожіть підберіть мені будь-ласка інщу :hi:дякую.А зрештою це не зовсім то важливо  яка назва вашлива суть ,тому що з того що є на ринку- мій продукт найякісніший :ah:.

))) я тут новачок, бачу Ви скромняга!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Wladimir_K сказал:

І ще буває такпролікують, що потім років з 3 при отриманні аналізів всі в "шоці".

 

5 часов назад, пасічник сказал:

Спілкуючись зі старшими пасічниками не один раз чув що лікують бджіл антибіотиками, а е такі що дають і для профілактики , в основному мають невеликі пасіки і мед реалізують в роздріб. Ці пасіники пройшли школу ще за  союзу коли всі хвороби лікували антибіотиками,  невсі пасічники мають тепер доступ до інтернету і вміють користуватись компютером, тому багато продовжують лікувати по старому. А закуповують без аналізів напевно ті що реалізують мед на Україні або відправляють в Азію де вимоги до вмісту антибіотиків нижчі ніж у Европі.

 

4 часа назад, Wladimir_K сказал:

Про канді, умене є аналізи зразків всіх хто разом здавав мед і що можу сказати, що всіх хто давав канді весною, були сліди антибіотиків, ще повезло що це тетрациклінової групи, які не перевищували допустимих норм, але навіть факт наявності річ неприємна.

 

3 часа назад, Fabro сказал:

А краще самим робити;) Довіри нема нікому, хіба що тільки @Борода-1;):umora: І то, головне не помилитися упаковками, бо в нього теж є з антибіотиком

 

3 часа назад, Сергей 2014 сказал:

Нажаль це не страшилка.Просто (МИ) пасічники хотілиб  цю проблему перекласти на заготовачів.Ви ніколи не купували велику кількість пакетів.

 

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Суть в тому,що навіть без так званих "ліків" канді роблять з меду, що не пройшов аналізи на експорт в ЄС, а там деколи буває такий мед , що вистачить забруднити не одну сотню тон, а в цій справі я не вірю "нікому".

Жах, а мене вже майже переконали об*єднуватися, а доречі: як називається об*єднання, де ніхто нікому не довіряє?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Я просто збираю випадки проблемних здач меду весною, поки канді як причина антибіотиків в меді, є досить популярною.

В канді добавляють стандартно "Ноземат", а далі отримуємо повний букет.

У нас є виробники канді і було цікаво отримати їх думку.

На форумі є тема яку колись відкрив про антибіотики,я особисто проти викристання антибіотиків бджолам ,але є попит.З моєї сторони -я попереджаю спеціальним стікером ,що паста містить антибіотик, і це іноді спрацьовує.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Борода-1 сказав:

Так пилок може  стимулювати матку,навіть під заказ роблю +кобальт.Але я виготовляю і без пилку:dntknw:.

чув про цей кобальт,але ніколи не цікавився....раз така нагода, що це таке і для чого його використовують, якщо можна!?:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Віктор просто сказал:

 

 

 

 

 

Жах, а мене вже майже переконали об*єднуватися, а доречі: як називається об*єднання, де ніхто нікому не довіряє?

Мав на увазі експортерів і наших виробників. Довіряти однозначно потрібно, але потрібно щоб ця довіра сформувалася у співпраці. Тому канді або роблю сам, або не використовую взагалі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Подскажите пожалуйста:  От прошлого года остался канди в пакетах. Покупал его в магазине. Вопрос: какой срок хранения канди, если маленький, то как можно использовать просроченный канди?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Raket сказал:

то как можно использовать просроченный канди?

Растворить в воде.....другими словами сделать сироп и отдать пчелам весной.....я так делаю если не доели........

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні глянув зверху кілька сімей, особливо мене цікавили ті що пішли на ~80% ГФС. В принципі візуальної різниці між тими що на ГФС і тими що мед+ цукровийсироп не побачив, як одні так і інші ще внизу. Так ось в одній сім'ї був язик з кормом якого вони потягнули під час загодівлі ГФСом. Вирішив язик відламати і подивитись на стан корму. Картина слідуюча - корм частково закристалізувався, але від тепла руки починає танути. Язик само собою був поза межами гнізда.

Ось фото

DSCN7969.thumb.JPG.60f5e610e5791b23032429b6b36923e7.JPG

DSCN7971.thumb.JPG.f3c6e8217e41581ebad36825c287fda2.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, SASHA.OK сказал:

Сьогодні глянув зверху кілька сімей, особливо мене цікавили ті що пішли на ~80% ГФС. В принципі візуальної різниці між тими що на ГФС і тими що мед+ цукровийсироп не побачив, як одні так і інші ще внизу. Так ось в одній сім'ї був язик з кормом якого вони потягнули під час загодівлі ГФСом. Вирішив язик відламати і подивитись на стан корму. Картина слідуюча - корм частково закристалізувався, але від тепла руки починає танути. Язик само собою був поза межами гнізда.

Ось фото

DSCN7969.thumb.JPG.60f5e610e5791b23032429b6b36923e7.JPG

DSCN7971.thumb.JPG.f3c6e8217e41581ebad36825c287fda2.JPG

що і треба :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, targal сказал:

що і треба :ay:

И в школу не ходи! :umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, SASHA.OK сказав:

Сьогодні глянув зверху кілька сімей, особливо мене цікавили ті що пішли на ~80% ГФС. В принципі візуальної різниці між тими що на ГФС і тими що мед+ цукровийсироп не побачив, як одні так і інші ще внизу. Так ось в одній сім'ї був язик з кормом якого вони потягнули під час загодівлі ГФСом. Вирішив язик відламати і подивитись на стан корму. Картина слідуюча - корм частково закристалізувався, але від тепла руки починає танути. Язик само собою був поза межами гнізда.

Ось фото

DSCN7969.thumb.JPG.60f5e610e5791b23032429b6b36923e7.JPG

DSCN7971.thumb.JPG.f3c6e8217e41581ebad36825c287fda2.JPG

Микола казав ,що від гфс 42 язики не тянуть,тобто не виділяють воску,і той сироп, що кристалізуэться то вже всьо капець, общем готуйся, я ще одне відео від mukola-s перегляну і може не перезимую, я вже боюся коментарі читати про гфс:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, miro сказал:

Микола казав ,що від гфс 42 язики не тянуть,тобто не виділяють воску,і той сироп, що кристалізуэться то вже всьо капець, общем готуйся, я ще одне відео від mukola-s перегляну і може не перезимую, я вже боюся коментарі читати про гфс:umora:

Язики нетянут напевне неправильні бжоли :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, miro сказав:

Микола казав ,що від гфс 42 язики не тянуть,тобто не виділяють воску,і той сироп, що кристалізуэться то вже всьо капець, общем готуйся, я ще одне відео від mukola-s перегляну і може не перезимую, я вже боюся коментарі читати про гфс:umora:

Ну я незнаю як там у Миколи, можливо і в нього не тянуть, а мої тянуть ще й як :ay:

P.S. То або в нього неправильні бджоли, або в мене :hmm::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, SASHA.OK сказав:

Ну я незнаю як там у Миколи, можливо і в нього не тянуть, а мої тянуть ще й як :ay:

P.S. То або в нього неправильні бджоли, або в мене :hmm::umora:

ясно,що в нас, згідно теорії вчених наших бджіл вже нема,вони ще при годівлі відмовились від подальшого розмноження, наїлисі того сиропу і їм всьоєдно, тому-то зима того року така,то всьо через той гфс:ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, targal сказав:

Язики нетянут напевне неправильні бжоли :umora:

я згоден, правильні бджоли гфс небратимуть їм порода не дозволятиме, вони собі в зимі на сосні назбирают, або бурульок налижутьсі і перезимуют, а на весні проліскового меду хапнут :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, miro сказал:

Микола казав ,що від гфс 42 язики не тянуть,тобто не виділяють воску,і той сироп, що кристалізуэться то вже всьо капець, общем готуйся, я ще одне відео від mukola-s перегляну і може не перезимую, я вже боюся коментарі читати про гфс:umora:

А  от мені кортить  почитати як у кого ГФС себе показало:umora:, особливо всі побічні  прояви цієї новинки,  наскільки зношується бджола при  закормці на зиму, так як на цукрі чи може так як при закормці медом,  заодно хочу зрозуміти  яке відношення до восковиділення  має склад корму. адже у  мене і на цукровому сиропі тягнуть  :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Николай S сказав:

А  от мені кортить  почитати як у кого ГФС себе показало:umora:, особливо всі побічні  прояви цієї новинки,  наскільки зношується бджола при  закормці на зиму, так як на цукрі чи може так як при закормці медом,  заодно хочу зрозуміти  яке відношення до восковиділення  має склад корму. адже у  мене і на цукровому сиропі тягнуть  :hmm:

гфс годую не вперше, чим більше число фруктози тим краще, тому гфс 42,55 і вище .Можливо даний продукт у ході літньої підгодівлі за відсутності в природі взятку, можливо ця пігодівля для розвитку розплоду нижа аніж цукровий сироп,можливо, але на зиму з медом,чи в крайньому разі із цукровим сиропом,це добрий варіант,тож кращу відповідь ,що ж воно може дати власний експеремент,купіть цей продукт на пять вуликів і отримаєте відповідь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Сегодня заглянул одну неблагонадежную семейку, все окей. Практикую не один год - ложить с верху рамку с медом, если сомниваюсь по кормам. Только весной нужно убирать пораньше, потому-что матка ложит яйца в первую очередь в эту рамку.

Screenshot_143.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, ДВасиль сказав:

Сегодня заглянул одну неблагонадежную семейку, все окей. Практикую не один год - ложить с верху рамку с медом, если сомниваюсь по кормам. Только весной нужно убирать пораньше, потому-что матка ложит яйца в первую очередь в эту рамку.

Screenshot_143.png

Проблем ніяких...ставлю її потім в гніздо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть около полтора мешка перги(с воском....остатки от производства очищенной перги).Хочу в марте раздать пчелам белковую подкормку сахарная пудра+перга+соевая мука.

Вопрос....как лучше подготовить пергу перед изготовлением белкового канди?она сухая....если ее в таком виде дать пчелам наверное много перги они высыпят на дно.

Замочить ее в воде чтоб раскисла?не пропадет она в лепешках в улье.....

Кто имеет опыт в этом деле?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ved сказал:

Есть около полтора мешка перги(с воском....остатки от производства очищенной перги).Хочу в марте раздать пчелам белковую подкормку сахарная пудра+перга+соевая мука.

Вопрос....как лучше подготовить пергу перед изготовлением белкового канди?она сухая....если ее в таком виде дать пчелам наверное много перги они высыпят на дно.

Замочить ее в воде чтоб раскисла?не пропадет она в лепешках в улье.....

Кто имеет опыт в этом деле?

Так как и с пыльцой, перебить её в порошок :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Джаз сказал:

Так как и с пыльцой, перебить её в порошок :IMHO1:

Перга с воском.....воск налипнет на ножи....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...