Перейти к содержанию

О корме и кормлении пчёл


Петрович

Рекомендуемые сообщения

9 часов назад, ДобровоЛ сказал:

перець червоний гіркий - настоянка з аптеки - по 1 ст. ложці на 3-4 літри.

Я проверял шприцом примерно в ложке 12мл я на 20л сиропа выливаю флакон 50мл размешал и в пакет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже декілька років користуюся такими IMG_20160918_080308.jpg вони йдуть роздільно один від одного. Вчора дивився , то половина вже не брала сироп. Булавкою поробив проколи в пакетах , булавка завжди на курточці пристебнута , нічого не потрібно носити , шукати все під рукою і дірочки маленькі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, torr сказал:

Я проверял шприцом примерно в ложке 12мл я на 20л сиропа выливаю флакон 50мл размешал и в пакет.

Якраз на 40-літровий бідон я вливаю два флакони. Тобто десь в цих межах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.09.2016 в 20:33, misha_ivanivka сказал:

Будьте добрі Викладіть фото відра знизу і дашка у дашку і відрі отвори якого діаметру?

в потолочине дырка на 35, а в крышке ведра 20 отверстий на 2мм, сверлом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Сьогодні побачив, що до зими різні породи готуються по різному. При т 12С найгірше з пакетів забирає сироп карніка,найкраще кордован,Трохи відстає від кордовану бакфаст  Можливо у кордована ще є розплід. .Прагнення  кордовану та бакфасту поповнити  запаси при такій температурі  мені подобаються.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Stol сказал:

 Сьогодні побачив, що до зими різні породи готуються по різному. При т 12С найгірше з пакетів забирає сироп карніка,найкраще кордован,Трохи відстає від кордовану бакфаст  Можливо у кордована ще є розплід. .Прагнення  кордовану та бакфасту поповнити  запаси при такій температурі  мені подобаються.

А навіщо при такій температурі "мучити" бджолу адже підгодівля стимулює до пошуку корму і вильоту з вулика, а на дворі досить холодно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Wladimir_K сказал:

А навіщо при такій температурі "мучити" бджолу адже підгодівля стимулює до пошуку корму і вильоту з вулика.

Не дуже вони і літають.Холодно і хмарно.Запаси потрібно поповнювати за будь -якої погоди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Stol сказал:

Не дуже вони і літають.Холодно і хмарно.Запаси потрібно поповнювати за будь -якої погоди.

Не знаю можливо Вам видніше. Сироп потрібно переробити і випарувати зайву вологу і все це при +12 на дворі у день. Я те ж ще не всіх закормив, але це зроблю при потеплінні і тільки сильним. Просто кормління призводить до активізації матки і високої температури в гнізді, корм який дасте вилетить в трубу і знову приходиться поповнювати і на виході замкнутий круг і чим далі до зими тим більше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пробую тоже кормити, но не всі хочуть брати. Думаю несуть ще щось, і пильцю тоже. А сироп даю з полинню - беруть краще як чистий сироп. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20160930_165952.jpgСьогодні почав  годувати так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Пчелолов сказал:

20160930_165952.jpgСьогодні почав  годувати так.

І які переваги. Сусідським пасікам медозбір намічається.

Якщо так кормить, то наскільки знаю потрібно це робити у великих продовгастих посудинах (по розміру близьких до ван) в місцях де немає по сусідству інших пасік і на відстані 100-200 м. від пасіки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

1 час назад, Wladimir_K сказал:

І які переваги. Сусідським пасікам медозбір намічається.

Якщо так кормить, то наскільки знаю потрібно це робити у великих продовгастих посудинах (по розміру близьких до ван) в місцях де немає по сусідству інших пасік і на відстані 100-200 м. від пасіки.

20160930_165952.jpgСьогодні почав  годувати так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Переваги в менших затратах праці, але сусідам дістається біля 20 процентів строку.20160930_165952.jpgСьогодні почав  годувати так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Переваги в менших затратах праці, але сусідам дістається біля 20 процентів строку.20160930_165952.jpgСьогодні почав  годувати так.


Класний подарок для сусідніх пасік[emoji3].
Краще одне таке відерко в пустий корпус зверху, а так 50% сусідам.


Надіслано від мого LT25i, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Пчелолов сказал:

20160930_165952.jpgСьогодні почав  годувати так.

Мда...:blink: чесно кажучи я б так не наважився... і уявляю щоб у мене робилося:helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, uam_63 сказал:

Класний подарок для сусідніх пасі

Вірогідніше за все, в радіусі кількох км. пасік більше немає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Svan сказал:

Вірогідніше за все, в радіусі кількох км. пасік більше немає.

Та ладно, пасіка біля сусіднього міста, видно в околиця почався на 4 дні "непоганий медозбір". Єдине в цей період бджоли не так активно літають на далекі відстані.

Єдине мені здається, що при такій малій відстані у відер, будуть бійки між бджолами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Вот говорят осенью надо давать сироп 2 к 3. Это 2 литра воды на 3 кг сахара(весом) или 2 литра на 3 литра(сахар объёмом трёхлитровго бутыля). То есть объёмом или весом? На большом количестве ощутима разница!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ss77 сказал:

Вот говорят осенью надо давать сироп 2 к 3. Это 2 литра воды на 3 кг сахара(весом) или 2 литра на 3 литра(сахар объёмом трёхлитровго бутыля). То есть объёмом или весом? На большом количестве ощутима разница!

2 кг (или 2 литра) воды + 3 кг сахара дадут 5 кг сиропа.           3/5=0,6    Значит сироп получится 60%     Элементарная математика

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.09.2016 в 21:28, Wladimir_K сказал:

Не знаю можливо Вам видніше. Сироп потрібно переробити і випарувати зайву вологу і все це при +12 на дворі у день. Я те ж ще не всіх закормив, але це зроблю при потеплінні і тільки сильним. Просто кормління призводить до активізації матки і високої температури в гнізді, корм який дасте вилетить в трубу і знову приходиться поповнювати і на виході замкнутий круг і чим далі до зими тим більше.

А куда девается корм? Его съедают пчёлы? У меня сейчас выходит расплод и эти две рамки нужно заполнить. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Таблица для расчета при приготовлении сиропа.

koncentraciya_siropa.rar

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Это не самые последние веяния.У Нагорнюка в этом годе кормят выливая сироп на п\э плёнку в небольшой ложбинке или на ровной поверхности-меньше толкотни пчелам и весьма желательно отсутствие "нахлебников".Что удивляет-дата начала кормления.как-то принято считать до второй декады сентября необходимо закончить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Винодел сказал:

Что удивляет-дата начала кормления.

Можно ли узнать дату начала и конца кормления?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Пробовал давать канди - не брали. Положил сверху медовые рамки - берут. Подскажите, что делать с канди? Как сохранить?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ss77 сказал:

Пробовал давать канди - не брали. Положил сверху медовые рамки - берут. Подскажите, что делать с канди? Как сохранить?

Заверни в полиэтилен и пусть лежит до весны.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to О корме и кормлении пчёл

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...