Перейти к содержанию

О корме и кормлении пчёл


Петрович

Рекомендуемые сообщения

8 минут назад, Мико сказал:

А как же быть если в центре гнезда вышел расплод и рамки сухие ? .А за угол не поднять или поднять с очень большим усилием :dntknw:

надо ставить ведра два сиропа и пусть заливают .лично я сокрашьяю гнездо и смотрю сколько дать корма а если кормов в достатке помечаю рамки которые надо удалить в начале октября мною проверено меня все  устраивает  кома оставляю столько сколько могут оп сиживать пчелы не больше :IMHO1::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Мико сказал:

А как же быть если в центре гнезда вышел расплод и рамки сухие ? .А за угол не поднять или поднять с очень большим усилием :dntknw:

Я проце ніколи не задумувався ,бо успіх визначає клькість корму. Про рамки після розплоду сказати нічого не можу так само як і перевірити в  вуликах в такій кількості яка в мене є. Для тих, хто знає про існування таких рамок можу запропонувати дати ще 3-4 л сиропу наприкінці вересня. Складати  в 10 рамкових вуликах гніздо  треба з допомогою сиропу,а не рук.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, tolik2362 сказал:

надо ставить ведра два сиропа и пусть заливают .лично я сокрашьяю гнездо и смотрю сколько дать корма а если кормов в достатке помечаю рамки которые надо удалить в начале октября мною проверено меня все  устраивает  кома оставляю столько сколько могут оп сиживать пчелы не больше :IMHO1::hi:

5 минут назад, Stol сказал:

Я проце ніколи не задумувався ,бо успіх визначає клькість корму. Про рамки після розплоду сказати нічого не можу так само як і перевірити в  вуликах в такій кількості яка в мене є. Для тих, хто знає про існування таких рамок можу запропонувати дати ще 3-4 л сиропу наприкінці вересня. Складати  в 10 рамкових вуликах гніздо  треба з допомогою сиропу,а не рук.

Рамки на 145 решают все проблемы .Оставил верх полномёдные и в гнездо не лазить Смело можно на диванчик залечь ,до первого облёта 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Мико сказал:

Рамки на 145 решают все проблемы .Оставил верх полномёдные и в гнездо не лазить Смело можно на диванчик залечь ,до первого облёта 

Є вмене кілька  10 рамковіх 145 . Повні другі  корпуса,а вулик легко піднімається.Буду ще давати сиропу.  Мико, яка мінімальна кількість рамок на 145мм  потрібна ,щоб відводок нормально розвивався. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, Stol сказал:

Є в мене кілька  10 рамковіх 145 . Повні другі  корпуса,а вулик легко піднімається.Буду ще давати сиропу.  Мико, яка мінімальна кількість рамок на 145мм  потрібна ,щоб відводок нормально розвивався. 

В 10  рамках на 145 = 20 кг мёда (взвешивал неоднократно ) Думаю этого достаточно и для зимовки и для весеннего развития ,про этом ещё что то и в нижнем корпусе есть 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Мико сказал:

Рамки на 145 решают все проблемы .Оставил верх полномёдные и в гнездо не лазить Смело можно на диванчик залечь ,до первого облёта 

 Я тоже думаю перейти на 145 рамку,але чи небуду потім жаліти,вроді все просто:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Женя Циба сказал:

 Я тоже думаю перейти на 145 рамку,але чи небуду потім жаліти,вроді все просто:dntknw:

Так попробуй переведи пару семей .И сомнения пропадут:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Так попробуй переведи пару семей .И сомнения пропадут:wave:

Так воно і буде,бо всі сразу перевести напряжно.А чи стоїть ігра свеч:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Женя Циба сказал:

Так воно і буде,бо всі сразу перевести напряжно.А чи стоїть ігра свеч:az:

Женя я думаю что стоит .Работать точно легче .Вообщем все тоже что и 300 (продать -принять пакет).Но маневра как тоже восковое поле тосавать очень больше.От сюда и выход продукции хоть на чуть чуть но как не крути больше:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Немного запоздал с закормкой сиропа, семей 30 еще надо кормить! Сироп берут еще? Или я один такой с поздней подкормкой)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Андрей Баскевич сказал:

Немного запоздал с закормкой сиропа, семей 30 еще надо кормить! Сироп берут еще? Или я один такой с поздней подкормкой)

А что , выбор есть ? Я тоже ещё кормлю . Потолочные опустошают хорошо . Пакеты и банки хуже , видно холодные ночи сказываются . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, vovchik13033 сказал:

А что , выбор есть ? Я тоже ещё кормлю . Потолочные опустошают хорошо . Пакеты и банки хуже , видно холодные ночи сказываются . 

Пакети хуже  можуть бути, якщо їх поставити на дно,а не на рамки.

1 час назад, Андрей Баскевич сказал:

Немного запоздал с закормкой сиропа, семей 30 еще надо кормить! Сироп берут еще? Или я один такой с поздней подкормкой)

Сироп будуть брати до середини жовтня.Я сьогодні починаю годувати останню сотню. Пізня загодівля економить цукор.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Stol сказал:

Пакети хуже  можуть бути, якщо їх поставити на дно,а не на рамки.

Сироп будуть брати до середини жовтня.Я сьогодні починаю годувати останню сотню. Пізня загодівля економить цукор.

Скільки на сімю даєти літрів сіропу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, Женя Циба сказал:

Скільки на сімю даєти літрів сіропу?

Ті,що в одному корпусі 12-15л., Кук у двох корпусах 4-6л. На практиці виходить ,що гудую поки не ствнуть корпуса  важкими. Годую переважну більшість за 1 раз. На другий заїзд залишається догодувати  15%. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Stol сказал:

Пакети хуже  можуть бути, якщо їх поставити на дно,а не на рамки.

Я ставлю на дно . Тому так . Проблема якісні пакети знайти , постйно якийсь брак попадає ( не поголовно та все ж ) , тому як дно зальє то півбіди , а ось як рамки , то це вже біда . Як то , говорять - " Береженого , Бог береже " .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.09.2016 в 21:06, ДобровоЛ сказал:

А на зиму сироп повинен бути якомога чистіший. Перець цьому не заважає. Він навіть є профілактичним засобом від кліща і браул та, особливо, від нозематозу.:IMHO:

Сколько надо на семью сиропа с перцем дать ? Сколько возьмут или какая то норма есть.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, torr сказал:

Сколько надо на семью сиропа с перцем дать ? Сколько возьмут или какая то норма есть.:hmm:

Лишнє не заважить. :IMHO:Але я роками даю три перші даванки з перцем,- по три літри сиропу, тобто десь в районі 9 л на сильну сім"ю. А перець червоний гіркий - настоянка з аптеки - по 1 ст. ложці на 3-4 літри.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Завтра буду давать сиропчик с перцем .Зададим клещуре перца :ay::ay::ay::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Завтра буду давать сиропчик с перцем .Зададим клещуре перца :ay::ay::ay::hi:

А у вас,який рецепт такого кампота,і поскільки на сімю?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Женя Циба сказал:

А у вас,який рецепт такого кампота,і поскільки на сімю?

Рецепт Добровола . :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, vovchik13033 сказал:

.... Проблема якісні пакети знайти , постйно якийсь брак попадає ( не поголовно та все ж ) , тому як дно зальє то півбіди , а ось як рамки , то це вже біда . Як то , говорять - " Береженого , Бог береже " .

Я своїм бджолЯрам продаю пакети з ПОЛІТИЛЕНУ НИЗЬКОГО ТИСКУ(ШУРШИКИ) на віміну від звичайних фасовочних пакетів (по 1000 шт) -вони дрожчі на порЯдок: 20-40 коп шт ,залежно від розмірів.Товщиною навіть 12-13 мікрон.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Яка  аргументація використання таких пакетів?Звичайні,з рулона(1000шт.-45гр.)27*36см. так сяк справляються з своїми функціями.Існуючі дірки виявляються на етапі наливання(видно як тече сироп),на рамки переношу за вузлик.максумум що вдалося налити-3,5кг.Останні дні підопічні не поспішають прокусювати і забирати,проколюю шприцем,слине на рамки.між рамками для підтримання належного порядку засмоктують.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, Андрей Баскевич сказал:

Немного запоздал с закормкой сиропа, семей 30 еще надо кормить! Сироп берут еще? Или я один такой с поздней подкормкой)

 

10 часов назад, vovchik13033 сказал:

Я ставлю на дно . Тому так . Проблема якісні пакети знайти , постйно якийсь брак попадає ( не поголовно та все ж ) , тому як дно зальє то півбіди , а ось як рамки , то це вже біда . Як то , говорять - " Береженого , Бог береже " .

на рамки треба стелити плівку,кінці підвертаєте до гори. В плівці невеликий отвір в гніздо,лежачий пакет колете тонким цвяхом зверху. Ніяких проблем, за 2-3 дня повині забрати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я тоже планирую раздать партию пакетов. Думаю погода еще позволяет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Борода-1 сказал:

Я своїм бджолЯрам продаю пакети з ПОЛІТИЛЕНУ НИЗЬКОГО ТИСКУ(ШУРШИКИ) на віміну від звичайних фасовочних пакетів (по 1000 шт) -вони дрожчі на порЯдок: 20-40 коп шт ,залежно від розмірів.Товщиною навіть 12-13 мікрон.

Я зараз почав використовувати пакети для заморозки овочів та фруктів , 2 л. сиропу влазить спокійно . Продаються в рулончиках по 20 штук . Ціна 15 грн. рулончика . Стало трішки краще , а то був суцільний жах .

4 часа назад, Лавр сказал:

 

на рамки треба стелити плівку,кінці підвертаєте до гори. В плівці невеликий отвір в гніздо,лежачий пакет колете тонким цвяхом зверху. Ніяких проблем, за 2-3 дня повині забрати.

В наступному році поробую так ( в цьому вже все - остання партія сиропу пішла за призначенням ) . Поколюю пакети шилом - з ним легше працювати ніж з цвяхом ( зручніше )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to О корме и кормлении пчёл

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...