Перейти к содержанию

О корме и кормлении пчёл


Петрович

Рекомендуемые сообщения

12 часа назад, Брониславович сказал:

Заверни в полиэтилен и пусть лежит до весны.

Спасибо, я уже так и сделал. А вот сироп можно сохранить? Если его заморозить? Или весной прокипятить?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Змеліть сою кофемолкою, і буде в самий раз.

В 08.03.2010 в 18:39, sij сказал:
nibond писал:
Спитайте в найближчаму селі,... без проблем. Худобу ж кормлять.

 

?

 

Знати б як виглядає на базарі спитати можна, там же і для худоби беруть, у нас же не садять зернові

Змеліть сою кофемолкою і буде в самий раз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Хотел много писать, но решил один раз показать 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Посмотрел видео,меня волнует надежность сварного соединения и вибрации как следствие  дисбаланса,на выходном валу машинки 8 или 12 тысяч оборотов.Как трясет щербатый диск на болгарке помнят руки и рои мыслей в голове "если камень разлетится что мне будет",здесь если отлетит кусок стального ножа сталь тонкой  кастрюльки прорвет как картонку.Для себя решил обратиться в кондитерский цех там у них есть специальная мельница и тестомесильная машина,речь идет об 2-3 центнерах канди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Uran По вашей просьбе даю видео ваше 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.01.2017 в 20:26, Винодел сказал:

Посмотрел видео,меня волнует надежность сварного соединения и вибрации как следствие  дисбаланса,на выходном валу машинки 8 или 12 тысяч оборотов.Как трясет щербатый диск на болгарке помнят руки и рои мыслей в голове "если камень разлетится что мне будет",здесь если отлетит кусок стального ножа сталь тонкой  кастрюльки прорвет как картонку.Для себя решил обратиться в кондитерский цех там у них есть специальная мельница и тестомесильная машина,речь идет об 2-3 центнерах канди.

Теоретически можно и не сваривать, будет держатся и на резьбе. Нож по идее не должен отлететь, но если и так, то кастрюлю он не пробьет. Наверно с крышкой нужно что то придумать по серьезней. На 2-3 центнера конечно нужно делать что то посерьезней.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас целый день капало с крыш, на дорогах мряка а под вечер минус и хрустит под ногами.Пчёлы сидят спокойно.

Есть у меня "Нуки" для пчёлок а теперь и для дитишек.Дитишек пчеловодов.:umora:

20170110_211811.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть и другой взгляд на событие(кроме услышанного из уст героя ролика)-если это колония пчел(живых думаю было до двух кг.) оказалась такой прожорливой(позавчера у товарища пошли в зимовник поревизировать ход зимовки,посмотрели на контр. весы-2кг. с заноса в помещ.),нежизнестойкой в зимний период-то и жалеть нечего за ними.Неужто в улье не было и 3-х кг. доступного корма?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да скорей всего им просто не хватило тепла, потому что их было мало.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Сегодня сделал канди килограмм 17......это такой ге......ой.Замешивал руками....как облегчить?тестомесительная машина дорогое удовольствие... но она не сможет  замесить канди нужной  консистенции?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, ved сказав:

Сегодня сделал канди килограмм 17......это такой ге......ой.Замешивал руками....как облегчить?тестомесительная машина дорогое удовольствие... но она не сможет  замесить канди нужной  консистенции?

Не обовязково....

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Борода-1 сказал:

Не обовязково....

А  на сколько Ватт ваш миксер?Если с двумя венчиками будет лучше?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Борода-1 сказал:

Не обовязково....

 

В прошлом году тоже намесился до "не хочу". Сделал из шлифмашины мельницу. В этом году сварил помадку и залил в форму. Намного менее трудоемкий процесс.

 

20170203_194648.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

П."Борода 1" ви згадали про тонкий помол ц.пудри.Моливо ви скажете якого диаметра отвори в решеті молоткової дробілки повинні бути?Думаю можна використати побутову дробилку для зерна,таких багато в домогосподарствах.

Років з 10-13 тому замісив близько 100кг. канді,вручну.Не відклалось в пам'яті як вкрай виснажлива робота.Планую знову місити попробую руками.бо в районі немае працюючої тістомішалки.Немаю такої хвороби як геморрой товстої кишки,незможу порівняти,спробую врахувати витрати часу на замішування канді.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Винодел сказав:

П."Борода 1" ви згадали про тонкий помол ц.пудри.Моливо ви скажете якого диаметра отвори в решеті молоткової дробілки повинні бути?Думаю можна використати побутову дробилку для зерна,таких багато в домогосподарствах.

Про помол цукру 100 мікрон чесно, скажу-я перегнув.Достатньо буде 200 мікрон хоча ,на мою думку ,побутовою дробаркою прийдеться пропускати кілька разів через решето з мінімальними отворами,яке додається до дробилки.

В мене спеціальний деінтегратор ,який працює без сітки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Борода-1 сказал:

Про помол цукру 100 мікрон чесно, скажу-я перегнув.Достатньо буде 200 мікрон хоча ,на мою думку ,побутовою дробаркою прийдеться пропускати кілька разів через решето з мінімальними отворами,яке додається до дробилки.

А на ощупь это как?у мну ощущается маленькие крупинки....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Фракція цук. пудри(помол) мае значення при замішуванні канді,зручності при споживанні бджолами.Коли колега назвав цифри 100 а потім 200мк що іншими одиницями відповідае 0,1 і 0,2мм.виникло питання як виміряти,решета з такими отворами в побуті немае,можна використати поліменний фільтр або стальний що використовуеться для скважин,а можна порівняльним методом,під мікроскопом(ШМ) калібром,наприклад проволочкою 0,2мм і крупинками пудри.Пудра,що мені намололи на призначеній для цього молотковій дробарці на дотик немае крупинок,на язик(більш чутливий орган) тверді включення теж не відчуваються.Під мікроскопом визначити розмір частинок невдалось бо крупинки злипались в комочки.Крупинки розміром 100мк. це досить великі"камінці" під мікроскопом і на язик ,думаю колега помилився.З розмолом трапилась незвична історія,при зустрічі "мирошник" сказав,що 200кг. то велика порція за один заход,може меншими порціями по ціні 2гр\кг.Коли жінка завезла йому,при нагоді, відро (18,5кг.) ц.піску "мирошник" запропонував зачекати 15-20хв. і забрати пудру,фактично розмол було зроблено хвилин за 10 і грошей взято 20гр.Завтра заберу з"НП" соеве борошно тонкого помолу,з о'бяви на нашому форумі,і спробую місити канді.При такій платі за розмол від пошуків розмолу на "домашній" дробарці відмовився.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Винодел сказал:

Завтра заберу з"НП" соеве борошно тонкого помолу,з о'бяви на нашому форумі,і спробую місити канді.

Уже планируете давать белковую подкормку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 хвилини тому, Винодел сказав:

Фракція цук. пудри(помол) мае значення при замішуванні канді,зручності при споживанні бджолами.Коли колега назвав цифри 100 а потім 200мк що іншими одиницями відповідае 0,1 і 0,2мм.виникло питання як виміряти,решета з такими отворами в побуті немае,можна використати поліменний фільтр або стальний що використовуеться для скважин,а можна порівняльним методом,під мікроскопом(ШМ) калібром,наприклад проволочкою 0,2мм і крупинками пудри.Пудра,що мені намололи на призначеній для цього молотковій дробарці на дотик немае крупинок,на язик(більш чутливий орган) тверді включення теж не відчуваються.Під мікроскопом визначити розмір частинок невдалось бо крупинки злипались в комочки.Крупинки розміром 100мк. це досить великі"камінці" під мікроскопом і на язик ,думаю колега помилився.З розмолом трапилась незвична історія,при зустрічі "мирошник" сказав,що 200кг. то велика порція за один заход,може меншими порціями по ціні 2гр\кг.Коли жінка завезла йому,при нагоді, відро (18,5кг.) ц.піску "мирошник" запропонував зачекати 15-20хв. і забрати пудру,фактично розмол було зроблено хвилин за 10 і грошей взято 20гр.Завтра заберу з"НП" соеве борошно тонкого помолу,з о'бяви на нашому форумі,і спробую місити канді.При такій платі за розмол від пошуків розмолу на "домашній" дробарці відмовився.

Практично у харчовій промисловості  використовується  суміш пудри фракції15-125 мікрон, щоб виготовити таку пудру потрібне спец обладнання та технологія.

Тому я звернув увагу, що на побутовій дробарці мало вирогідно получиться така пудра бо потрібна сітка 150 мікрон в силу технологічних моментів вона буде забиватися (бо цукор як правило сироватий )Це лраше получається на саморобних дробарках які бджолярі виготовляють  на основі "болгарки" де не потрібно сітки.

я виготовляю пудру за допомогою деінтегратора де непередбачена сітка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Борода-1 сказав:

Практично у харчовій промисловості  використовується  суміш пудри фракції15-125 мікрон, щоб виготовити таку пудру потрібне спец обладнання та технологія.

Тому я звернув увагу, що на побутовій дробарці мало вирогідно получиться така пудра бо потрібна сітка 150 мікрон в силу технологічних моментів вона буде забиватися (бо цукор як правило сироватий )Це лраше получається на саморобних дробарках які бджолярі виготовляють  на основі "болгарки" де не потрібно сітки.

я виготовляю пудру за допомогою деінтегратора де непередбачена сітка

Отож я й кажу, що вже ліпше переплатити та купити у маркеті. Бо скупий завжди плате подвійну ціну.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отож я й кажу, що вже ліпше переплатити та купити у маркеті. Бо скупий завжди плате подвійну ціну.:IMHO:

Дешевле акацией чем с маркета

Отправлено с моего X-treme PQ15 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Отож я й кажу, що вже ліпше переплатити та купити у маркеті. Бо скупий завжди плате подвійну ціну.:IMHO:

я свої бджолярам мелю за  одну грн ,а маркетах пудру продають з крохмалом:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.02.2017 в 20:33, Борода-1 сказав:

Про помол цукру 100 мікрон чесно, скажу-я перегнув.Достатньо буде 200 мікрон хоча ,на мою думку ,побутовою дробаркою прийдеться пропускати кілька разів через решето з мінімальними отворами,яке додається до дробилки.

В мене спеціальний деінтегратор ,який працює без сітки.

Якщо мала партія, з нею без проблем можна справитися й кавомолкою. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, mitar2007 сказав:


Дешевле акацией чем с маркета

Отправлено с моего X-treme PQ15 через Tapatalk
 

Що ви маєте на увазі? Підгодівлю? Але ж цукрова пудра не лише для цього використовується. Саме в такому дусі я її ніколи й не використовую. Мені пудра та канді потрібні для пересилки маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Весна скоро.Частині пасіки(макс.10бдж.)дам протеинову пасту як тільки вони почнуть вирощувати розплід,підніметься темп.Іншим після виноски з зимовала.в холоду паста полежить 1.5-2 місяці без втрати поживності.Можливо ще сухої сироватки придбаю(ціна близько 22-25 гр.\кг.),чи там кормових дрожів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to О корме и кормлении пчёл

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...