Перейти к содержанию

Що воно таке?


владек

Рекомендуемые сообщения

Побачив допис krimlove, Можливо я й помиляюсь. Судячи з цього фото http://commons.wikimedia.org/wiki/File:%D0...C3%A1cia%29.JPG Робінія Судячи з цього http://karpatnarmed.com.ua/product_info.php?products_id=300 Гледичія

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а як на рахунок медоносу? мабуть ніяк?
У нас гледичия хороший медонос, не знаю как севернее. В этом году правда в засуху как раз зацвела, на третий день цветения вся обсыпалась. А цвела чуть позже акации.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дякую всім :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

що це за рослина? чи медоносить і коли цвіте? листя як в акації, росте кущами.

post-3773-1369666684_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

що це за рослина? чи медоносить і коли цвіте? листя як в акації, росте кущами.

Смотрим http://tochok.info/forum/index.php?showtopic=3932&st=0 - Аморфа. Как медонос ценности особо не имеет. Очень сильный пыльценос!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дякую, точно воно, значить десь скоро має зацвісти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Подскажите каков медонос с дикого винограда? Вокруг куча липы цветет, а уменя рой черную пыльцу тягает, думал что мак, но потом увидел что они все сидят в 50 метрах на диком винограде, правда цвет пыльцы не смог увидеть. но думаю они от туда тянут . 4b98a0936c52t.jpgf119e89ab72ft.jpgd0d667a23a82t.jpg044096cb537et.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всетаки это они на мак летают, в километре поле с маком. 66d57effa61ct.jpg Пробовал дресировать - чуть стало больше желтой пыльцы, но основная масса черная. А мак, как я понял, нектара много не выделяет, так как описания нигде не нашел по медопродуктивности !?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А мак, как я понял, нектара много не выделяет

Думаю, что нет. Представляете каким бы спросом маковый мед пользовался бы. :umora:;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А мак, как я понял, нектара много не выделяет

Думаю, что нет. Представляете каким бы спросом маковый мед пользовался бы. :umora:;)
Дааа, отбоя бы не было ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите каков медонос с дикого винограда?
В мене в лісі коли починає він цвісти, то гул на ньому стоїть дуже сильний і бджіл тьма. Площа правда невелика - не більше ста квадратних метрів. Пилок мабуть не звідти, бо чорний пилок в мене носили і до цвітіння дикого винограду...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

помогите пожалуйста распознать кустарник фотоpost-959-1372357452_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

помогите пожалуйста распознать кустарник фотоpost-959-1372357452_thumb.jpg
Возможно, крушина ломкая?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

фото не похожи.Больше напоминает чернику и голубику но не уверен.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

помогите пожалуйста распознать кустарник фотоpost-959-1372357452_thumb.jpg
В нас воно називається нешпуль :ah: смачна ягода, сьогодні якраз їв, має трішки терпкуватий присмак, полюбляє пісчаний грунт. Нажаль научної назви не знаю, але спробую вияснити....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

помогите пожалуйста распознать кустарник фотоПрикрепленное изображение

Дуже схоже на один з видів ірги. Смачна і корисна ягода, знижує тиск, тому для людей з низьким тиском протипоказана. Якісна підщепа для карликових форм яблуні і груші
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

помогите пожалуйста распознать кустарник фотоПрикрепленное изображение

Дуже схоже на один з видів ірги. Смачна і корисна ягода, знижує тиск, тому для людей з низьким тиском протипоказана.
:ay: Точно.... воно.... https://www.google.com.ua/search?hl=uk&...img.TpBSktYptg0
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуже схоже на один з видів ірги. Смачна і корисна ягода, знижує тиск, тому для людей з низьким тиском протипоказана. Якісна підщепа для карликових форм яблуні і груші

Очень похоже.Большое спасибо.Интересно привить на такой сеянец.Сколько он будет высотой?Сам немнего прививкой занимаюсь для себя ,но прививал только на саженцы выращенные из косточек яблони.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо різновид ірги буде морозостійкий і кущової форми, то висота прищепленого дерева буде близько трьох метрів. Ірга плодоносить щорічно, тому й прищепа повинна також плодоносити щорічно. Але є й проблема сумісності між підщепою і сортом прищепи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

під точком на низині цвіте ось таке :dntknw:d7a3e445dfb8.jpg 31d78d101497.jpg прям медом пахло як все буйно цвіло, зараз рідка бджола блукає по суцвіттю. також на відцвітаючих суцвіттях зустрічаються бджілки 9bb41114d5a9.jpg а джмелики полюбляють ось це 0be2261cd25d.jpgмабуть чебрець тільки якийсь високорослий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

... а джмелики полюбляють ось це 0be2261cd25d.jpgмабуть чебрець тільки якийсь високорослий.
Це материнка - чудова лікарська рослина. Може тут мені поможуть розпізнати рослини. Перша - не топінамбур, але теж висока. post-5489-1376074119_thumb.jpg post-5489-1376074140_thumb.jpgpost-5489-1376074159_thumb.jpg post-5489-1376074293_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може тут мені поможуть розпізнати рослини. Перша - не топінамбур, але теж висока.

Тут можна знайти майже все, пошукайте
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

... а джмелики полюбляють ось це 0be2261cd25d.jpgмабуть чебрець тільки якийсь високорослий.
Це материнка - чудова лікарська рослина. Може тут мені поможуть розпізнати рослини. Перша - не топінамбур, але теж висока. post-5489-1376074119_thumb.jpg post-5489-1376074140_thumb.jpgpost-5489-1376074159_thumb.jpg post-5489-1376074293_thumb.jpg
1. Девясил
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може тут мені поможуть розпізнати рослини. Перша - не топінамбур, але теж висока.

Тут можна знайти майже все, пошукайте
Дякую! Витратив багато часу і з`ясував, що друге і третє фото - це "Посконник коноплевый" , перекладу українською не знайду.
1. Девясил
Дякую! Так, це він. Також випадково визначив назву останньої рослини на фото - швидше за все кіпрей (іван -чай), тільки в моєму випадку він недостатньо високий.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут можна знайти майже все
О сколько открытий чудных... :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...