Перейти к содержанию

Що воно таке?


владек

Рекомендуемые сообщения

Подскажите по растению. Растет на сухом лугу. Напоминает гигантскийц пустырник или глухую крапиву, высота около 1,5 метра.
Це різновид пустирника (Leonurus cardiaca).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

doctor, спасибо. :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто знає, що це таке. Плетуче, як ліана. Бджоли дуже полюбляють. Кущ аж гуде! post-3166-1340115586_thumb.jpg post-3166-1340115487_thumb.jpg post-3166-1340115507_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто знає, що це таке. Плетуче, як ліана. Бджоли дуже полюбляють. Кущ аж гуде! post-3166-1340115586_thumb.jpg post-3166-1340115487_thumb.jpg post-3166-1340115507_thumb.jpg
Виноград девичий
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Помогите пожал. определить растения. Растет их у нас много. Пчел на них видел не так уж и много, но может просто не выделяет. :dntknw:post-4046-1340562523_thumb.jpgpost-4046-1340562537_thumb.jpgpost-4046-1340562552_thumb.jpgpost-4046-1340562570_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Помогите пожал. определить растения.

Жовті цвіточки - сжоже на конюшину(клевер),її безліч видів, а синенькі - то вже точно шавлія(шалфей), ще їх в нашій місцевосці називають васильками. Шавлія і в нас цьго року масово цвіла, але привіс був всього по 100-200 гр на день. то й на тому спасибі. post-637-1340624700_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-5400-1340951805_thumb.jpgВітання , не підкажите що за рослина на фото , в ярах біля села цілі плантації , бжоли активно літають
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-5400-1340951805_thumb.jpgВітання , не підкажите що за рослина на фото , в ярах біля села цілі плантації , бжоли активно літають
Растение на фото - ваточник. СайтВаточник сирийский
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Помогите пожал. определить растения.

Жовті цвіточки - сжоже на конюшину(клевер),її безліч видів, а синенькі - то вже точно шавлія(шалфей), ще їх в нашій місцевосці називають васильками. Шавлія і в нас цьго року масово цвіла, але привіс був всього по 100-200 гр на день. то й на тому спасибі. post-637-1340624700_thumb.jpg
Спасибо!!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Помогите пожал. определить растения. Растет их у нас много. Пчел на них видел не так уж и много, но может просто не выделяет. :dntknw:post-4046-1340562523_thumb.jpgpost-4046-1340562537_thumb.jpgpost-4046-1340562552_thumb.jpgpost-4046-1340562570_thumb.jpg
Жовте - це лядвенець рогатий Фото
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Жовті ризни квіти придивітця.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На першому фото, як на мене люцерна жовта, зараз гарно цвіте біля доріг і на пустирах.Медонос не знаю чи сильний, але що лікарська рослина, то це точно. В мої краях на даний час дає непоганий підтримуючий взяток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На першому фото, як на мене люцерна жовта, зараз гарно цвіте біля доріг і на пустирах.
Наскільки я знаю люцерна не цвіте жовтим цвітом - ви мабуть спутали з буркуном - він схожий на люцерну і якраз зараз цвіте, буває жовтим або білий цвітом... На фото не буркун...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Буркуну цього року менше, напевне посуха дала своє. А так дайте запит Люцерна серповидна, або жовта і отримаєте результат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може хтось підкаже назви цих медоносів... post-1609-1341345760_thumb.jpgpost-1609-1341345806_thumb.jpgpost-1609-1341345831_thumb.jpgpost-1609-1341345855_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може хтось підкаже назви цих медоносів... post-1609-1341345831_thumb.jpg
ця дика ромашка також напевно звідкись завезена, як бур'ян всі поля заростає, сильно "псує" траву для сінокосу і взагалі пасовища.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ця дика ромашка також напевно звідкись завезена, як бур'ян всі поля заростає, сильно "псує" траву для сінокосу і взагалі пасовища.

Зате меду дає приємний аромат і смак з кислинкою :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може хтось підкаже назви цих медоносів... post-1609-1341345831_thumb.jpg
ця дика ромашка також напевно звідкись завезена, як бур'ян всі поля заростає, сильно "псує" траву для сінокосу і взагалі пасовища.
Зате меду дає приємний аромат і смак з кислинкою :ay:
Не знаю що воно там у вас дає, але в мене і того року поля були білі і цього року достатньо - але бджіл на ньому я не бачив..... хіба що поодиноких :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Буркуну цього року менше, напевне посуха дала своє. А так дайте запит Люцерна серповидна, або жовта і отримаєте результат.
Да, это она! Спасибо!!!!!!!!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зате меду дає приємний аромат і смак з кислинкою

У нас вона не медує, ніколи не бачив на ній бджіл
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зате меду дає приємний аромат і смак з кислинкою

У нас вона не медує, ніколи не бачив на ній бджіл
Сява мабуть щось наплутав, у нас бджіл на ній майже не знайдеш
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зате меду дає приємний аромат і смак з кислинкою

У нас вона не медує, ніколи не бачив на ній бджіл
Сява мабуть щось наплутав, у нас бджіл на ній майже не знайдеш
Дивіться крупним планом....post-1609-1341520311_thumb.jpg Як тільки зацвітає ця квітка,то біля вуликів відразу чути специфічний аромат...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зате меду дає приємний аромат і смак з кислинкою

У нас вона не медує, ніколи не бачив на ній бджіл
Сява мабуть щось наплутав, у нас бджіл на ній майже не знайдеш
Дивіться крупним планом....post-1609-1341520311_thumb.jpg Як тільки зацвітає ця квітка,то біля вуликів відразу чути специфічний аромат...
Это не правильные пчелы - они делают не правильный мед :umora::umora::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як тільки зацвітає ця квітка,то біля вуликів відразу чути специфічний аромат...

Я давно запримітив, що від грунтів дуже залежить медовиділення деяких рослин. Колись знайшов за рікою кущ дерену, (не той що кизил -їстивний, а інший з тієї ж родини, просто цвіте і не їстивний).Бджоли на ньому не поміщались, я подумав спочатку, що рій сідає, причому погода була хмарна, сира і мряка в повітрі. Потім далеко від пасіки знайшов цілу плантацію цих кущів, і те саме - бджіл море. Посадив 10 кущиків біля пасіки, на другій стороні ріки, від медуючих кущів метрів 200. Цвітуть вони уже кілька років, але бджоли на них сідають мляво, можна сказати, що зовсім не сідають, десь-не-десь по одній. В той же час за рікою сидять щільно на квітках. Чому тут не медують, а там медують? Єдина відповідь, що напрошується це - грунти різні. Там ліс, хвойна підстилка, тут пісок, принесений річкою, зверху порослий травою. І ще, в одному місці бачив, не один рік, бджоли інтенсивно сідають на пижмо, хоча відомо, що вона нічого не виділяє, причому сидять досить інтесивно, що вони там збирають не зрозуміло, навколо багато пижмових заростей і ніде не видно щоб на ній бджоли сиділи, а там сідають і щось збирають.

post-6-1341557581_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пижмо, хоча відомо, що вона нічого не виділяє,

У наших краях виділяє пилок,і то дуже інтенсивно.Як зацвіте-виставлю доказ :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...