Перейти к содержанию

Періодичні видання з бджільництва


Рекомендуемые сообщения

Перебрав какталог передплати на 2008 рік і от що знайшов: 74509 журнал УКРАЇНСЬКИЙ ПАСIЧНИК (укр.) Наукове i практичне для пасiчникiв i працiвникiв галузi ЛЬВІВ тел.(0322) 59-27-83 Періодичність виходу на рік: 12 Мінімальний термін передплати: 1 міс. Максимальний термін передплати: 12 міс. 98914 журнал «Бджолярський круг - За рентабельну пасіку». (укр.) Періодичність виходу на рік: 4 Мінімальний термін передплати: 3 міс. Максимальний термін передплати: 12 міс. 95942 журнал ПЧЕЛОВОДСТВО Періодичність виходу на рік: 4 Мінімальний термін передплати: 3 міс. Максимальний термін передплати: 12 міс. 74429 журнал ПАСIКА (укр.) Щомісячник з практичними порадами, як для досвідчених бджолярів, так і початківців тел.552-95-11 ОБСЯГ РЕКЛАМИ - 8% Періодичність виходу на рік: 12 Мінімальний термін передплати: 1 міс. Максимальний термін передплати: 12 міс. 23762 газета ПАСЕКА, ПЧЕЛА, ЗДОРОВЬЕ (рос., укр.) ХАРКІВ тел.(057) 712-11-35 ОБСЯГ РЕКЛАМИ - 1% Періодичність виходу на рік: 24 Мінімальний термін передплати: 1 міс. Максимальний термін передплати: 12 міс. 92145 журнал ЗОЛОТАЯ КНИГА ПЧЕЛОВОДА (рос., укр.) Все про бджоли та їх поведінку в допомогу бджолярам тел.443-13-56 Періодичність виходу на рік: 2 Мінімальний термін передплати: 6 міс. Максимальний термін передплати: 12 міс. 91947 журнал БІБЛІОТЕКА ПАСІКА (укр.) Досвід і проблеми розвитку бджільництва в Україні та в світі тел.552-95-11 ОБСЯГ РЕКЛАМИ - 1% Періодичність виходу на рік: 4 Мінімальний термін передплати: 3 міс. Максимальний термін передплати: 12 міс. Про два останніх інформацію тільки в НЕТі в каталозі бачив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Воно й начебто гроші невеликі треба вкласти в справу власної інформованості, якщо розглядати кожне видання окремо. Адже ж не передплатиш всього, а щось цікаве може бути надане будь-яким з цих видань... Може, якось розподілити зусилля та обмінюватись інформацією, якщо буде якась корисна?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Еще "Бджолярський круг" - 1 раз в 3 месяца. Редколегия - Дед Соломка. Комисар, Корж, Милов. В подписных изданиях есть индекс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Еще "Бджолярський круг" - 1 раз в 3 месяца. Редколегия - Дед Соломка. Комисар, Корж, Милов. В подписгых изданиях есть индекс.
Вчора в одному з бджоломагазинів дали рекламний календар з інформацією про цей журнал. На перший погляд - цікаво. Випишу напевне.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В подписных изданиях есть индекс.

«Бджолярський круг - За рентабельну пасіку». Індекс у каталозі 98914.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Журнал "Агросвіт України" Головний редактор Тарасюк Володимир Володимирович 03049, м. Київ, вул. Курська, 13-В, к. 158 тел/факс (044) 243-26-18

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Журнал "Агросвіт України"

Передплатний індекс - 74572, передплатна ціна - 3грн 57коп, на рік -42грн 84коп.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
http://uamedia.visti.net/uk/ "Урядовий кур"єр" від 15 січня 2008року стаття "Мед на возі"
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Колеги "УП" №1 вже приходив кому? А то відчуваю ,що мене знов чекає війна поштою :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колеги "УП" №1 вже приходив кому? А то відчуваю ,що мене знов чекає війна поштою

У мене ще немає...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колеги "УП" №1 вже приходив кому?

Зазвичай я одержую журнал приблизно в середині наступного місяця. Деяка інформація вже буває неактуальною. А що поробиш? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я отримав десь на початку двадцятих чесел, але редакція за 100км, тому і скоріше приходить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я отримав десь на початку двадцятих чесел, але редакція за 100км, тому і скоріше приходить.

Ви праві. Редакція тут не винна. Журнал на пошту віддають вчасно. Від мене редакція за 170 км, але журналу я ще не отримав. В минулому році один з номерів йшов (в прямому смислі) до Луцька три тижні після передачі тиражу на пошту ( виясняв в редакції). :angry:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я отримав десь на початку двадцятих чесел, але редакція за 100км, тому і скоріше приходить.

Що там казати? Від мене редакція за 10 км(в другому кінці міста) і я ще не отримав... Звичайно що тут вина не редакції, але..
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую, заспокоїли, а то мені воювати вже остогиділо :at:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Вчора отримав перший номер "БК". Я знову останній, чи не зовсім? ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я отримав позавчора, зачитуюсь, дуже цікаво. А головне - багато інформації і вона якась концентрована, без "води"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я ще минулого тижня отримав - цікавий і змістовний журнал. Мені навіть сподобався. :) Цікаво що автори надрукували кілька дійсно критичних статей без звичайного восхвалямс. Побачимо, що буде далі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

І знов за старе, уже квітень а УП №3 ще не отримав, а у вас як коллеги? :ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І знов за старе, уже квітень а УП №3 ще не отримав, а у вас як коллеги?

[/quo Глухо... :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І в мене глухо теж... Ні, щойно зробив контрольний дзвінок на пошту - є!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Чи не загубився десь "Бджолярський круг..." №2 за цей рік?.. Весна вже минула, а журналу нема... Я знаю, що там має бути надрукована цікава інформація, але актуальна вона навесні...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

О! А я і забув що його передплатив... :umora: Справа в тому що передплачував в січні, себто з 2-го номера... ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Загубився - загубився.... Знати хоча б якісь новини...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чи не загубився десь "Бджолярський круг..." №2 за цей рік?

В мене також ще не було, хоча він до мене прийде найпізніше, це не УП. :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Періодичні видання з бджільництва

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...