Перейти к содержанию

Періодичні видання з бджільництва


Рекомендуемые сообщения

Стараюсь контролировать тему по периодике, тут уже 3 дня как есть ролик:

 

И наши там в коментах засветились и все молчат. Ждем от редакции создания темы журнала в соответствующем разделе. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто то уже заказал пилотный номер? Какие впечатления?
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, Сергiйко сказал:

Кто то уже заказал пилотный номер? Какие впечатления?
 

Заказал только вчера, сегодня отправили думаю через неделю будет. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

коментарів немає, але будуть :) коли почитаємо журнал :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 часа назад, aleksanderche сказал:

Стараюсь контролировать тему по периодике, тут уже 3 дня как есть ролик:

 

И наши там в коментах засветились и все молчат. Ждем от редакции создания темы журнала в соответствующем разделе. 

Я замовив. На тижні отримаю. Паралельно підняв тему того, щоб запустити рекламу на Точку, але Діма сказав: "спочатку отримайте, почитаєте, як сподобається і будуть конкретні думки і позитивні враження - тоді і рекламу можна створювати". 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, konoval_am сказал:

Я замовив. На тижні отримаю. Паралельно підняв тему того, щоб запустити рекламу на Точку, але Діма сказав: "спочатку отримайте, почитаєте, як сподобається і будуть конкретні думки і позитивні враження - тоді і рекламу можна створювати". 

Да Дима уточнил что можно создать тему без него, как получу номер создам. 

17 минуту назад, maryasko сказал:

Журнал на 50 ст. Кожен місяць буде виходити, матеріалу потрібно багато щоб заповнити

Как пойдет по подписке наверно будет выходить раз в месяц, но что-бы выдержать такой ритм 12 выпусков в год в 50 страниц да еще сохранить качество заявленного материала :hmm: надо быть очень работоспособным. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, aleksanderche сказал:

Да Дима уточнил что можно создать тему без него, как получу номер создам. 

Как пойдет по подписке наверно будет выходить раз в месяц, но что-бы выдержать такой ритм 12 выпусков в год в 50 страниц да еще сохранить качество заявленного материала :hmm: надо быть очень работоспособным. 

100% мушу погодитись. Викласти в 2-3 номерах цікаві і корисні напрацювання, які будуть затребувані в читача - реально і більш ніж посильно. А от тримати таке реноме роками - тут вже ой як крепко доведеця потрудитись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 час назад, aleksanderche сказал:

Да Дима уточнил что можно создать тему без него, как получу номер создам. 

ну тему ми можемо і без дозволу створити по обговоренню, на це дозвіл редакції не треба. А от якщо би редакція хотіла всебічного діалогу на найбільшій Українській інтернет-платформі, по обговоренню що би хотіли бачити передплатники , то тут редактор повинен сам створити тему для свого журналу, де і вести діалог. Одна справа коли ми будемо обговорювати журнал , інша справа вести діалог з редактором на цю тему.

Теж замовив пілотний номер, зацікавила стаття про селекцію в напрямку стійкості до кліща VSH.... Отримаємо журнал обговоримо, вже в дорозі ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Паланочка сказал:

ну тему ми можемо і без дозволу створити по обговоренню, на це дозвіл редакції не треба. А от якщо би редакція хотіла всебічного діалогу на найбільшій Українській інтернет-платформі, по обговоренню що би хотіли бачити передплатники , то тут редактор повинен сам створити тему для свого журналу, де і вести діалог. Одна справа коли ми будемо обговорювати журнал , інша справа вести діалог з редактором на цю тему.

Теж замовив пілотний номер, зацікавила стаття про селекцію в напрямку стійкості до кліща VSH.... Отримаємо журнал обговоримо, вже в дорозі ;)

Да тут не вопрос разрешения просто хотелось что-бы сам редактор курировал, где он бы давал инфо о выходе новых номеров их содержания... ну и обратная связь, понятно что обсудить мы и так сможем. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.01.2016в16:12, aleksanderche сказал:

Да тут не вопрос разрешения просто хотелось что-бы сам редактор курировал, где он бы давал инфо о выходе новых номеров их содержания... ну и обратная связь, понятно что обсудить мы и так сможем. 


автор наче залишає це все для нас, (читав на його сайті)

але він наче старається щоб журнал був якісний, і ми мабуть самі тут маємо його журнал оцінити,
так як з його сторони це буде звучати як реклама...

просто це перший номер, а пізніше мабуть так і буде як ви написали, так би було логічно
 

отримав журнал, почитаю напишу, але трохи пізніше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

теж отримав, поки що враження нормальні від перегляду на скору руку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора отримав пілотний примірник журналу. Оскільки це перший примірник періодичного ведення по бджільництву в моїх руках, то певно оцінка не зовсім об'єктивна :) , та все ж відгуки - позитивні, мені подобається. Читається легко, багато цікавого і корисного, наповнення непогане, думаю далі буде краще. Рекомендую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Вчера прочитал журнал, очень содержательно, рекомендую найти пару часов для прочтения.  :ay:

youblisher.com-1320379-EVP_journal_3_2015.pdf

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Періодичні видання з бджільництва
  • 10 months later...

Хочу выписать один журнал (кроме БК), желательно такой что не запаздывает с доставкой. Что-то посоветуете? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 хвилин тому, Джаз сказав:

Хочу выписать один журнал (кроме БК), желательно такой что не запаздывает с доставкой. Что-то посоветуете? 

Вы выписали БК ?

К сожалению с фактическим уходом с рынка переодики БК проходит и целая эпоха. 

Я бы рекомендовал вам ПЖ Д. Гринькова однако помните что к любой рекомендации нужно подходить критично. Там кстати акция если подпишитесь на следующий год получите в подарок номера за 2017. 

А вторым можно выписать Бджоляр.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Джаз сказав:

Хочу выписать один журнал (кроме БК), желательно такой что не запаздывает с доставкой. Что-то посоветуете? 

"Бджоляр" в 2017 р. кожного місяця приходив найперший, "Український пасічник" - класика українського бджільництва приходив справно до середини місяця, "Бджолярський круг"-ходить раз у квартал і то в останні дні квартала приходить, радий що виписував лиш на пів року, "Пасічний журнал" - приходить справно в строк, інформативний, яскравий, кольоровий на 2018 р. не виписував)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Просто Саша сказал:

"Пасічний журнал" - приходить справно в строк, інформативний, яскравий, кольоровий на 2018 р. не виписував)

Почему, если не секрет? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Джаз сказав:

Почему, если не секрет? 

Не секрет, особисто для мене хоч інформація подається багато, різної, подача різко відрізняється від інших видань (в цьому й особливість видання), для мене видання "несмачне" точніше кажучи неприємне.

Передплатіть почитаєте, подивитесь, скільки людей скільки й думок та й в кожного свій смак.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Я також ПЖ на 2018 р не виписав, журнал цікавий, але в кожному номері автор завжди чимось не задоволений. А хотілося б навпаки...  Подивлюсь, можливо знову випишу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...

Виписую "Пасічний Журнал".Перші номери здаються мені цікавішими,там я бачив більше конкретики.А зараз,якось наче і по темі,але нема конкретної інформації.
От наприклад.в журналі за лютий 2019,була стаття про зимові огляди бджіл(огляд зверху на вулички,де сидить клуб).Так от в цій статті не було написано,як проводиться такий огляд,на що звернути увагу...А в статті просто подана інформація,що частина пасічників ЗА зимові огляди,а інша частина ПРОТИ.
Ще згадав,в одному з номерів 2018,автор журналу,цілу статтю витратив,щоб облити брудом Ярослава Муху,через його підставки під вулики,які на ДУМКУ АВТОРА погані.Але як говориться,свою думку тримай при собі.Яка б не була особиста думка автора до певної людини,це лише ЙОГО думка і його проблеми.
Я вважаю,що в спеціалізованому,галузевому журналі,спускатися до рівня жовтої преси,є поганим тоном.Також ці дії аж ніяк не збільшать кількість передплатників.
Якщо ще цього року,такі дії редакції продовжаться,то в майбутньому я виписувати журнал не буду.

Але є в цьому журналі і +.В першу чергу вигляд журналу.Манера подачі,виділення основних тез.
Також дуже подобається рубрика в якій відображаються ціни на продукцію бджільництва та інвертар,та їх зміну в часі.

Це є лише моя особиста думка.Приймайте рішення своєю головою.А ще краще,випишіть всі пасічні видання,а потім виберіть ті,які вам найбільш сподобались:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 роки тому Юрій Скляр провів велику роботу і зробив список українських пасічних видань з детальною інформацією (в шапці цієї гілки форуму).

Схоже, він витягував цю інформацію з якогось сайту. З якого?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Admiral сказав:

2 роки тому Юрій Скляр провів велику роботу і зробив список українських пасічних видань з детальною інформацією (в шапці цієї гілки форуму).

Схоже, він витягував цю інформацію з якогось сайту. З якого?

http://presa.ua/

Тільки що, Роман Бакун сказав:

Сам користуюсь цим сайтом.На ньому є каталоги передплат.Можна передплатити онлайн всеукраїнські видання

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

Подарую ''Пасічний Журнал'' 2016-2019 рр.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.12.2019 в 18:04, Роман Бакун сказав:

Подарую ''Пасічний Журнал'' 2016-2019 рр.

Журнали подаровані!:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Маю журнал Пасічник №3-12 (2019),№1-11(12) (2020)
Якщо комусь потрібні,пишіть в пп,домовимось;)

IMG_20201225_193111.jpg

IMG_20201225_193213.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...