Jump to content
Форум на ТочкУ
Sign in to follow this  
sij

Осы, шершни

Recommended Posts

Всі оси злетілись на південь... Такого року, щоб так багато було ос, ніхто не пам'ятає.

• Like 3

В 04.09.2019 в 16:32, Укроп сказав:

Раніше ті роки їх була тьма, не давали спокою бджолам аж до морозів. Це перший рік на моїй пам`яті,що я в себе не спостерігаю ос

До вересня я теж думав, що сьомий рік на постійному місці дислокації моєю проблемою були лише сойки.

А з першого жовтня наче хтось диверсію зробив біля нашого точка. На сьогоді тобто 12.10.19 "нашесвіє".

З колегою в даріусі 300 м перевірили всі можливі місця дислокації осиних гніздилищ. Всі горища нежилих і жилих приміщень дослідили. Поряд нерозпахані огороди як гочаки прошманали все пусто. Попадалась дрібнота, а явно видно, що десь сейозний очаг є.

Хто має досвід з приводу, як визначити міце дислокації  осиного " гніздилища" буду вдячний за допомогу.

• Like 1

11 часов назад, Жало сказал:

До вересня я теж думав, що сьомий рік на постійному місці дислокації моєю проблемою були лише сойки.

А з першого жовтня наче хтось диверсію зробив біля нашого точка. На сьогоді тобто 12.10.19 "нашесвіє".

З колегою в даріусі 300 м перевірили всі можливі місця дислокації осиних гніздилищ. Всі горища нежилих і жилих приміщень дослідили. Поряд нерозпахані огороди як гочаки прошманали все пусто. Попадалась дрібнота, а явно видно, що десь сейозний очаг є.

Хто має досвід з приводу, як визначити міце дислокації  осиного " гніздилища" буду вдячний за допомогу.

В нас цього року навала ос, що живуть в землі. Риють нори й будують великі колонії.Льот з нори як з вулика.

• Like 4

В 13.10.2019 в 09:57, Нико150376 сказал:

Льот з нори як з вулика.

Осы и в улье, не плохо живут.

3709.jpg

• Haha 1

01.10.2019 в 14:39, Oskar сказав:

Всі оси злетілись на південь... Такого року, щоб так багато було ос, ніхто не пам'ятає.

Их надо вылавливать именно сейчас.:ooops:

• Like 1
  • Thanks 1

15 минут назад, luka сказал:

Их надо вылавливать именно сейчас.:ooops:

В 01.10.2019 в 14:39, Oskar сказал:

Потому что с ними надо сейчас , ранней весной, бороться, когда летают за кормом их матки, которых можно поймать в пластиковые бутылки - ловушки с вареньем жидким , сиропом и т.п. 
А когда уже выйдут у ос и шершней первые рабочие особи , будет поздно.:IMHO1:

• Like 1

14.03.2020 в 12:20, Фомич сказав:

Осы и в улье, не плохо живут.

3709.jpg

@Фомич , Поздравляю с 2 000 -ым лайком!

• Like 1
  • Haha 1

Шершни бьют пчелу в этом году как никогда.

Что же будет осенью??