Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
sij

Осы, шершни

453 posts in this topic

Всі оси злетілись на південь... Такого року, щоб так багато було ос, ніхто не пам'ятає.

В 04.09.2019 в 16:32, Укроп сказав:

Раніше ті роки їх була тьма, не давали спокою бджолам аж до морозів. Це перший рік на моїй пам`яті,що я в себе не спостерігаю ос

До вересня я теж думав, що сьомий рік на постійному місці дислокації моєю проблемою були лише сойки.

А з першого жовтня наче хтось диверсію зробив біля нашого точка. На сьогоді тобто 12.10.19 "нашесвіє".

З колегою в даріусі 300 м перевірили всі можливі місця дислокації осиних гніздилищ. Всі горища нежилих і жилих приміщень дослідили. Поряд нерозпахані огороди як гочаки прошманали все пусто. Попадалась дрібнота, а явно видно, що десь сейозний очаг є.

Хто має досвід з приводу, як визначити міце дислокації  осиного " гніздилища" буду вдячний за допомогу.

11 часов назад, Жало сказал:

До вересня я теж думав, що сьомий рік на постійному місці дислокації моєю проблемою були лише сойки.

А з першого жовтня наче хтось диверсію зробив біля нашого точка. На сьогоді тобто 12.10.19 "нашесвіє".

З колегою в даріусі 300 м перевірили всі можливі місця дислокації осиних гніздилищ. Всі горища нежилих і жилих приміщень дослідили. Поряд нерозпахані огороди як гочаки прошманали все пусто. Попадалась дрібнота, а явно видно, що десь сейозний очаг є.

Хто має досвід з приводу, як визначити міце дислокації  осиного " гніздилища" буду вдячний за допомогу.

В нас цього року навала ос, що живуть в землі. Риють нори й будують великі колонії.Льот з нори як з вулика.