Перейти к содержанию

Осы, шершни


sij

Рекомендуемые сообщения

У меня стоят уже Только объёмы у меня побольше И скотчем лейку креплю, что бы ветер не сдувал А банку 3-х литровую с литром приманки не сдует И Крышу легко приделать обвязав вокруг банки три палочки от нижних брусков и сверху прибив крышу Тогда при дожде не будет попадать дождевая вода внутрь Рекомендую

Мико, Ну просто ЕВРІКа! :evrika: Мико, вік живи,- вік учись! А я теж перших родоначальниць осиних гнізд вже переловив,- штук з п'яток. Шершнів не бачив пока.
Бджоли не попадають?

Pasi4nik, на сотню шкідників - одна- дві бджоли. Головне, щоб вміст заграв,- добавляйте спорчене - загравше варення. Тоді бджола йде мимо, а осині,- навпаки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зараз виловлюються їх матки, пізніше будуть лише робочі особини попадаться.

Где-то читал, что ранней весной более эффективный метод по уничтожению осиных маток, отравленная приманка.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Где-то читал, что ранней весной более эффективный метод по уничтожению осиных маток, отравленная приманка.

Фомич, Тільки приманка та повинна бути м'ясна. Це правда, клюють і шершні на це. Але яка ж повинна бути отрута і де її напастися?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Вот усовершенствовал осоловку Только компотика маловато. Вот и первые гости На данный момент уже 7 штук за 5 часов

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот усовершенствовал осоловку

Мико, Дякую, прекрасне удосконалення. Тільки як забражничає, так і підуть валом.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Фомич, Тільки приманка та повинна бути м'ясна.

Совершенно-верно, именно отравленное мясо, это я пропустил, наверное уже спал :umora: , спасибо, что поправили.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але яка ж повинна бути отрута і де її напастися?
Где-то читал,что непахнущая.Советовали Децис
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На данный момент уже 7 штук за 5 часов

Мико,
Где-то читал,что непахнущая.Советовали Децис

igl, а це мій шершневий "улов " за півтори години. Було й більше,- десь до 8-9 штук. Та не хотілось возитися з трупиками,- ми ж не некрофіли. А бджілка , то- для порівняння. Правду сказати застосовував і "штикову" атаку. По прильоті такого Б-52 ( матросика),- бив палицею точнісінько по голові, як тільки він уміщувався на посудині із забродженим варенням та медом, не дивлячись на те, що і я ношу тільняшку до цих пір, бо служив на флоті. :blink::ooops:post-6465-1398900713_thumb.jpg :crazy::mf_swordfight: Такі "матросики" довго панькатися не будуть. За півгодини й вулик можуть переполовинити, якщо, як москалі, усією зграєю налетять. А у них - шершнів, як і у бджіл, діє мова повідомлення про взяток, сам переконався.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Такі "матросики" довго панькатися не будуть. За півгодини й вулик можуть переполовинити,, сам переконався.
Я тоже обратил внимание, что с весны нашествие шершней. Такого раньше не замечал. А вот ос пока очень мало. Может я их всех в прошлом году переловил и теперь их место занями шершни ?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я тоже обратил внимание, что с весны нашествие шершней. Такого раньше не замечал. А вот ос пока очень мало. Может я их всех в прошлом году переловил и теперь их место занями шершни ?

Мико, Просто оси ще не так розвилися. У мене та ж картина. Думаю, що це те, що ранньої весни переловились їх матки. Вони ж, оси, вимирають на зиму усі, крім маток, які з весни починають виводити сім'ї, - далі матки вже не літають за здобиччю, а лише кладуть личинки. Тобто, далі як і у бджіл. А от шершні полюбляють селитися саме біля пасік. Тому - то їх і треба нищити безжально, як і будь-якого окупанта! :mf_swordfight:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Випросив у плимінниці ракетку, то тепер вона на пасіці постійно знаходиться - "граємо" із шершнями в бадмінтон :umora: . Дуже зручна штука, доскою трохи не так, а от ракеткою саме те, що треба :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За последние 2 дня уничтожил около 10 осиных маток вместе с гнездами. Очень им нравится делать гнезда под крышами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За последние 2 дня уничтожил около 10 осиных маток вместе с гнездами. Очень им нравится делать гнезда под крышами.
Да, в мене також пробували під кришками вуликів робити гнізда оси, але я з ними розбирався одразу ж :mf_swordfight:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот победил новорожденное гнезде шершней. Вообще обнаглели, поставил 6-ти рамочный улей как ловушку, через 3 дня там уже шершень гнездо начал делать. Работаю в соседнем улье и слышу гул в стороне, смотрю, а он на полной скорости залетел в ловушку. Я быстренько раз и горлышко бутылки приставил к летку, благо леток круглый, минут через пять, шершень уже был в бутылке. Продолжение еще будет.

post-1693-1400665956_thumb.jpg

post-1693-1400665970_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 9 months later...
Випросив у плимінниці ракетку, то тепер вона на пасіці постійно знаходиться - "граємо" із шершнями в бадмінтон :umora: . Дуже зручна штука, доскою трохи не так, а от ракеткою саме те, що треба :ay:
Новачок, Перечитував тему,- усміхнуло. Треба й собі ракеткою запастися. А зараз якраз вже пора й про ловушки згадати. Саме час, коли можна позбутися маток осиних та шершневих, замісивши у воду солодкого забродженого (так ще ліпше) варення чи меду. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А зараз якраз вже пора й про ловушки згадати. Саме час, коли можна позбутися маток осиних та шершневих

Сегодня был хороший лет пчел, но ос пока не видно. Наверное, еще не проснулись.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А зараз якраз вже пора й про ловушки згадати. Саме час, коли можна позбутися маток осиних та шершневих

Сегодня был хороший лет пчел, но ос пока не видно. Наверное, еще не проснулись.
Фомич, я ж писав, що в ос і шершнів зимують лише матки.А робочі відмирають на зиму. Тож зараз у них, як і в джмелів, літають пока матки до тих пір, пока не виведеться хоч перше покоління робочих. Тобто,- позбудетеся зараз їх, - позбудетеся усіх майбутніх сімей душогубів бджолиних.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тобто,- позбудетеся зараз їх, - позбудетеся усіх майбутніх сімей душогубів бджолиних.

Но пока, они еще не летают. Я сегодня день провел на пасеке и не одной осы (матки) не видел. А ловушки уже не помешают. Я свои ловушки, только сегодня почистил.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тобто,- позбудетеся зараз їх, - позбудетеся усіх майбутніх сімей душогубів бджолиних.

Но пока, они еще не летают. Я сегодня день провел на пасеке и не одной осы (матки) не видел. А ловушки уже не помешают. Я свои ловушки, только сегодня почистил.
Фомич , це точно. А я забув і згадав за них уже на квартирі за копактом... А попаду на пасіку вже аж на початку квітня.. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Саме час, коли можна позбутися маток осиних та шершневих, замісивши у воду солодкого забродженого (так ще ліпше) варення чи меду. :ay:
якщо ловити тільки ос, а не бджіл то краще щось м'ясне, а не солодке.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

За 10 дней отсутствия, осы немножко пограбили медок. Нашли отверстие сквозь раму ,(выпал чопик) , куда раньше вставлял трубку от парогенератора ,post-4404-1440238733_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Улов за 14 днейpost-2518-1440239459_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да,ос и шершней в этом году просто море.пытаются лезть в летки,хватают пчёлок на цветах.Но в ловушки почти не идут,всё как всегда- забродивший компот,немного ягод,мёда, но почти 0

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене з осами поки-що не густо, лише сьогодні вранці одну побачив біля льотка, кілька секунд позаглядала і полетіла.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Улов за 14 днейpost-2518-1440239459_thumb.jpg
Ведь ловил охотник .У меня улов скромнее . всего одну бутылку 2 литровую пива купил на 5 баклажек 5-ти литровых . Купил "Львiвське 1715" ,а надо было "Слобожанское" брать ,своё наверное им больше бы понравилось :umora: Попытался ос выдуть ветродуйкой со стекла на окне. Держатся как приклеянные ..Но против веника слабаки :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...