Перейти к содержанию

Особливості національного бджільництва


Scaner

Рекомендуемые сообщения

«Для нас, щоправда, це не було сюрпризом. Ми давно вже активно співпрацюємо з корейськими колегами. Зокрема, у червні цього року «Братство бджолярів України» організувало візит делегації корейських бджолярів, учених та бізнесменів в Україну, під час якого відбулося кілька цікавих зустрічей, проведено міжнародну конференцію з обміну досвідом,» И еще раз порадуемся за наших соотечествеников! Только хочется спросить – где можно ознакомиться с этим опытом? Ведь не все знали и могли присутствовать на этой конференции…
Читайте тут korea.honeyua.com. Я час від часу туди заходжу. Сайт я так розумію в розробці, бо постійно з’являється щось нове(ще й на різних мовах ). Я думаю, що все ж таки працюють. Тільки, напевно, не вистачає на все часу та сил. За такий короткий період зробили багато :hi:
«Телефонуйте до «Братства», пишіть нам на електронну скриньку. Будь-які ваші пропозиції, ідеї для нас надзвичайно цінні.» Интересно, а на вопросы волнующие пчеловодов, меня в частности, они отвечают? Надо попробывать. Только вот как – в «гости приглашают», но адреса не оставляют. Не хороший признак…
Також пропоную інформацію взяти тут korea.honeyua.com
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Читайте тут korea.honeyua.com . Я час від часу туди заходжу. Сайт я так розумію в розробці, бо постійно з’являється щось нове(ще й на різних мовах ). Я думаю, що все ж таки працюють. Тільки, напевно, не вистачає на все часу та сил. За такий короткий період зробили багато

Так сайт же пустой совсем! Ничего же нет! Только что приветствие Президента и его фото! Что-то долго разрабытывают - уже пол года! Интересно, кто делал этот сайт и кто ответсвенный за такое безобразие? Братство? Такая работа говорит только об одном - работать не умеют или не хотят.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скажіть, будь ласка, чи має право тепер будь-який братчик на етикетках до свого акаційового меду розміщувати зображення золотої медалі "Апімондії-2007" за "Комерційний мед"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Низових структур не мають

А хто має низові структури?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Читайте тутkorea.honeyua.com . Я час від часу туди заходжу. Сайт я так розумію в розробці, бо постійно з’являється щось нове(ще й на різних мовах ). Я думаю, що все ж таки працюють. Тільки, напевно, не вистачає на все часу та сил. За такий короткий період зробили багато

Так сайт же пустой совсем! Ничего же нет! Только что приветствие Президента и его фото! Что-то долго разрабытывают - уже пол года! Интересно, кто делал этот сайт и кто ответсвенный за такое безобразие? Братство? Такая работа говорит только об одном - работать не умеют или не хотят.
Дивно... В мене вантажаться всі розділи. - В розділі Семінари (укр. мова - жовто-блакитний прапорець в правому верхньому куті) 9 доповідей (посилання на кожну з доповідей під фотографією доповідача ) - В розділі Племінні пасіки (коротко про пасіки в м. Старій Синяві та на пасіці В.І. Міська) - В розділі Культурні та навчальні програми (інформація про візит до Львова, Почаївської Лаври (З фотогалереєю honeyua.com та Софіївської Лаври) - В розділі Переробка меду (візит на підприємство "Бартнік" з фотогалереєю honeyua.com- В розділі контакти є телефон, адреса та форма для відправлення листа. і т.д. Тому шановний Хуторянин Ви не праві..... Напевно, Ви з самого початку негативно налаштовані проти ВГО "Братство бджолярів України", тому і не хочите сприймати нічого позитивного.... Або на вашому комп’ютері попрацювали ХАКЕРИ (точніше їхні віруси). Рекомендую звернутись сюди www.kaspersky.ru/ :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дивно... В мене вантажаться всі розділи.

А русской версии, английской и корейской версии - практически ничего не загружается, а именно в русской я и пытался удовлетворить свое любопытство. А если уж и загружается немногое, то в непонятном или каламбурном виде. Что касается украинской версии - внимательно просмотрев и прочитав, я не изменил своего мнения. Скучная и топорная работа. Тексты или не содержательны или не имеют никакого отношения к пчеловодству, "анонсируемые" фото или не открываются или не несут никокой стоящей смысловой нагрузки. Исключение - доклад профессора У Кунсук. :IMHO1:
Хуторянин Ви не праві..... Напевно, Ви з самого початку негативно налаштовані проти ВГО "Братство бджолярів України", тому і не хочите сприймати нічого позитивного....

Не скрою - действительно настроен негативно или точнее будет сказать критически. И на то есть свои причины и их не мало. В то же время, если увижу дейсвительно по настоящему позитивные результаты работы - постараюсь быть первым кто воскликнет "Большие молодцы! Достойны всяческих похвал!" Впрочем, я уже это говорил... А если я еще когда нибудь найду убедительные и позитивные ответы на некоторые вопросы, которы я уже задавал - также один из первых буду готов вступить в ряды этой организации и даже платить членские взносы! :ax: Визит корейцев готов приписать в плюс этой организации, но не большой и со знаком минус. :) Считаю, его рядовом по сути событием (подобные встречи должны стать обыденным делом, а не топ-новостью), которое мало что несет за собой как для украинского и тем более корейского пчеловодства - рядовой визит, который, за неименем большего, готовы возвести в ранг бог знает какого события. Такие визиты должны быть нормой, а не событием года которому журнал "Пасіка" уделил, наверное, больше половины объема очередного номера; сайт создали, где главным образом я имею счастье созерцать фотосесии где корейцы кушают, позируют, созерцают, а для полноты картины еще не хватает кадров где они как... и пис... Может кто-то и пререполняется от такого положения вещей гордостью за нашу Державу и "Братство бджолярів України", я же, когда об этом кричат на каждом углу, наоборот - испытываю чувство стыда и разачорования. А еще не могу избавиться от ощущения, что даже корейцы, наверное, были удивленны такому неадекватному приему (на уровне Призидента - ни ужели больше никто не видит в этой ситуации комичности и неловкости за Украину?). А уежали они наверное в ощущении - хорошие, хотя странные и обделенные вниманием люди... :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

rl=http:А русской версии, английской и корейской версии - практически ничего не загружается, а именно в русской я и пытался удовлетворить свое любопытство. А если уж и загружается немногое, то в непонятном или каламбурном виде.
В першому своєму листі я вже писав, що сайт напевно в розробці, так як постійно на ньому щось з’являється нове. Тому і заходжу туди час від часу.
Скучная и топорная работа. Тексты или не содержательны или не имеют никакого отношения к пчеловодству, "анонсируемые" фото или не открываются или не несут никокой стоящей смысловой нагрузки. Исключение - доклад профессора У Кунсук.
Я з Вами погодився б, якби не розумів то все трохи по-інакшому. Я розумію, що це сайт Корейсько-Української співпраці про те як все відбувалося. ВГО "Братство бджолярів України" інформує весь світ і впершу чергу українців про свою діяльність в Україні в галузі бджільництва. Це формування позитивного іміджу України та українського бджільництва в світі. :hi: Тому і доповіді наукові. Думаю, всім бджолярам відомі знання професора Поліщука, професора Тихонова і т.д. А от Вам нажаль ні. :( Можливо Ви не бджоляр......?
... А если я еще когда нибудь найду убедительные и позитивные ответы на некоторые вопросы, которы я уже задавал - также один из первых буду готов вступить в ряды этой организации и даже платить членские взносы!
Можливо це і не відповідь на Ваші запитання, але це їхня робота.... :hi: beekeeping.com.ua/
Визит корейцев готов приписать в плюс этой организации, но не большой и со знаком минус. :) Считаю, его рядовом по сути событием (подобные встречи должны стать обыденным делом, а не топ-новостью), которое мало что несет за собой как для украинского и тем более корейского пчеловодства - рядовой визит, который, за неименем большего, готовы возвести в ранг бог знает какого события. Такие визиты должны быть нормой, а не событием года которому журнал "Пасіка" уделил, наверное, больше половины объема очередного номера;
Абсолютно з Вами згоден. Таких візитів має бути все більше і більше. Але в іншому готовий посперечатися. Хто може похвалитись організацією таких заходів? Можливо ви підскажите... ? Мені здається в першу чергу треба починати з себе. Запитати, а що я зробив для БДЖІЛЬНИЦТВА УКРАЇНИ? І якщо кожен хоч щось трохи зробить, думаю буде нам чим хвалитись? Шановні колеги, я не відстою інтересів Братства, але я звик все оцінювати адекватно і без всяких упереджень.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені здається в першу чергу треба починати з себе. Запитати, а що я зробив для БДЖІЛЬНИЦТВА УКРАЇНИ? І якщо кожен хоч щось трохи зробить, думаю буде нам чим хвалитись?

Цілком згідний з Вами в плані того, що перед тим як щось чи когось критикувати, варто спробувати самому зробити краще, або хоча б ЩОСЬ зробити. А згаданий сайт просто ще "сирий" - пройде час - побачимо...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З усіх братчиків знаю тільки Діда Соломку

Повинен Вас розчарувати -- Василь Олексійович вже давно вийшов з ради Братства. А взагалі я вважаю, що все це умовності, мені байдуже братчик ти, спілчанин, член асоціації, бджолопрому, товариства чи гільдії. В першу чергу - всі ми пасічники України. В усіх цих організаціях у мене є друзі. Всі ми різні, у нас різні умови і різні проблеми і ми по різному їх вирішуємо, але у нас є те, що повинно об"єднувати -- це любов до бджоли, до свого народу, до своєї Батьківщини. І коли мова заходить про поділ пасічників на "красних" і " білих" мені стає прикро.
перед тим як щось чи когось критикувати, варто спробувати самому зробити краще, або хоча б ЩОСЬ зробити.

Я не проти того, щоб в Україні була не одна громадська бджолярська організація, бо монополія завжди призводить до занепаду, тому я пропоную створити вищий державний орган, який би координував роботу громадських організацій, захищав би інтереси ВСІХ пасічників і виступав би захисником інтересів України на міжнародному рівні. А ми, на місцях, собі самі повинні визначитись в яку організацію нам вступати, чи створювати свою. Головне тільки, щоб між цими організаціями була взаємоповага, взаємодія в загальнонаціональних проектах, здорова конкуренція і обмін досвідом. На превеликий жаль я цього зараз не бачу, хоча є перші ознаки здорових тенденцій в розвитку національного бджільництва. Я не буду зараз на них зупинятися, бо вже писав про це, просто хотів би дати кілька безкоштовних порад. Для того, щоб розібратися в особливостях національного бджільництва необхідно володіти неупередженою інформацією, а для цього мало виписувати журнали, спілкуватися в інтернеті --потрібно живе спілкування, потрібно мати свою точку зору, потрібно бачити що роблять інші і робити собі краще, цікавіше. Для цього потрібно підняти голову від вулика і озирнутися довкола, відвідати хочаб якусь виставку, збори, конференцію. Познайомитись особисто з людьми від яких залежить напрямок розвитку бджільництва України. Жодна громадська організація не в силі "штучно" створити дієві осередки. Вони можуть бути створені тільки на основі вашого ентузіазму. Тоді ви будете почувати себе господарем в своїй хаті і тільки вам вирішувати з ким дружити і куди вступати. А гуртуватись нам ой як потрібно!
Удивительные слова по отношению к стране, которая входит в пятерку мировых лидеров по производству меда. Поставили ее действительно украинские пчеловоды, но только не сейчас, а уже давно… Еще со времен Киевской Руси.

Хватить гордитися заслугами Київської Русі на хуторах сидючи та мед в трьохлітрові слоїки накладаючи. Зараз ХХІ століття, а не ХІ і ми стоїмо на порозі до вступу у Євросоюз. І добровільно ринків збуту меду нам ніхто не віддасть, їх потрібно завойовувати. Отже нас чекає торгівельна війна, і нікому там буде не цікаво слухати як посварилися Леонід Іванович з Сергієм Гнатовичем. Там потрібні вправні менеджери і юристи, реклама, лабораторні аналізи меду і багато чого про що ми навіть не здогадуємося, на жаль. Де нам цього навчитися? Тільки в друзів за кордоном, які вже все це знають. Ось чому я вітаю роботу Братства в цьому напрямку. Це і успішна участь в Апімондії 2007р і налагодження зв"язків з зарубіжними бджолярськими організаціями. Звичайно, не все гладко, але не помиляється той, хто нічого не робить. А критикувати має моральне право тільки той, хто бодай щось добре зробив :IMHO: Тож закликаю вас бути грамотними, толерантними, дієвими, мати свою точку зору на події, самому давати оцінку особистостям, приймати безпосередню участь в громадській роботі. Повірте-- це дуже цікаво. На війні перемагає солдат, який краще озброєний, краще навчений, дисциплінований, організований, знає свої переваги і недоліки супротивника, а якщо у нього ще й мудрий командир, то перемога йому забезпечена. Хлопці, ми ж пасічники, тож давайте вчитися у бджіл як потрібно вести справи. Почнімо з себе, а потім , якщо треба буде, то і тиху заміну зробимо. :IMHO::hi::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Struk 07 здорово написано! :ay: Только, не со всем согласен. Мне кажется, что ваше выступление, ваши призывы, прежде всего, относятся к профессиональным пасечникам и к тому же черезчур образно и немного пафосно. Сколько их в Украине профессионалов из общего числа пчеловодов в 500 тысяч? Не так уж и много... А подавляющее количество пасечников это все же любители которые сидят на хуторах и разливают мед в трех литровые банки и счастливы этим. Это владельцы небольших пасек которые обеспечивают медом себя, родню, и верх мечтаний - небольшой дополнительный зароботок к основному. Им всевозможнейшие спилки, ассоциации, братства с их глобальными планами до лампочки. Еще большему большинству глубоко наплевать не Евросоюз, менеджеров и юристов. Они не хотят и не будут солдатами и не станут воевать на "торговых войнах". Они низачто не поверят, что принимать участие в общественной работе это интересно! Я за то, чтобы каждый занимался своим делом. И очень хорошо. И никого ни к чему не придется призывать. Любители пусть любят мед, своих пчел которые опыляют сады и поля, оздаравливаются на своих пасеках, общаются в компаниях (хвастаясь медовушками собственного приготовления), которые назовем не очень громко, клубы по интересам, например; профессионалы пусть заканчивают делить братства и спилки, наводят там порядок и пусть это поможет им производить дешевый, качетвенный мед и заливать им мир, пусть богатеют; менеджиры, юристы, чиновники, функционеры - пусть информируют, лобируют, помогают, пробивают, создают, способствуют и т.д.

А критикувати має моральне право тільки той, хто бодай щось добре зробив

Круто. Следующая ступень в дискусии наверное будет уже такой: "Если хочешь указать на отдельные недостатки, то сначала похвали! Мерзавец..." (фильм "Тот самый Мюнхаузен"). Высказывать свое мнение, в том числе и критическое, имеет право любой пчеловод. :IMHO1:
тому я пропоную створити вищий державний орган, який би координував роботу громадських організацій, захищав би інтереси ВСІХ пасічників і виступав би захисником інтересів України на міжнародному рівні.

Как по мне - это лишнее. Это дополнительные средства, чиновники, бюрократия. Руководители общественных организаций должно научиться договариваться. Иначе, как вы писали - тихая семена. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тому я пропоную створити вищий державний орган, який би координував роботу громадських організацій, захищав би інтереси ВСІХ пасічників і виступав би захисником інтересів України на міжнародному рівні.

А чи не здається Вам вельмишановний, що державний орган і громадські асоціації протиречять одне одному? Мені це чомусь "совок" нагадує - без вказівки зверху не можемо? Навіщо мені державні чиновники якщо буде громадська спілка? Громада може так відстоювати свої інтереси, що усім тошно буде. А вести міжнародну діяльність мені також чиновник не потрібен - он мені забажалося - я домовився з італьянцями (не про мед але ж).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перед Новим роком нашу громадську організацію відвідав волонтер по бджільництву зі США. Так от, в цій "відсталій" і "бюрократичній" країні державні структури, які, наголошую, координують роботу пасічничих організацій, фермерів, наукових центрів і т.д. створені не тільки на федеральному рівні, а й у кожному штаті. Ці структури виконують роботу, яка не притаманна громадським організаціям, тим самим допомагаючи останнім зосередитися на своїх функціях. У нас же, в країні яка посідає 5те місце в світі по виробництву меду, в міністерстві сільського господарства немає ЖОДНОЇ людини, яка б займалася питаннями бджільництва.

Громада може так відстоювати свої інтереси, що усім тошно буде.

Прочитайте матеріали з"їзду пасічників, програму розвитку бджільництва і Ви зрозумієте, як нам всім тошно. Ваш інтузіазм мені імпонує і я також вірю в силу громади, але громада складається з окремих людей, а більшість з них цікавить не громадська робота, а рельна допомога у ведені пасічничого господарства.
А вести міжнародну діяльність мені також чиновник не потрібен

Я радий за Вас, але далеко не кожен пасічник, особливо старшого віку та ще з глибинки підтримає Вашу думку. Люди мають десятки тон меду і не знають куди його подіти. Невже він, цей мед, нікому не потрібний. На конференції у Львові в минулому році я оголосив пропозиції нашої організації по розвитку бджільництва України. Там, зокрема, пропонувалась до запровадження програма "Мед - дітям". Якщо діти в Японії кожен день отримують порцію меду за кошт держави, то чому цього немає у нас? Чи наслідки Чорнобиля вже не впливають на наших дітей? Хай би держава не на словах, а на ділі показала, що вона піклується про здоров"я нації. А місцева пасічнича громада на виділені кошти закупила б мед і конролювала б, щоб він потрапив на стіл дитині. Наше братство напередодні свята Миколая провело подібну акцію. Ми зібрали з наших братчиків мед, хто скільки пожертвував, і пішли з ним в Луцький сиротинець. Привітали дітей, розповіли про наше братство, про мед, про бджолу. Матеріали передали в"УП" М.Д.Осташевський обіцяв надрукувати. Це добра справа, але вона не вирішує питання. Потрібна державна програма. Так що я впевнений в необхідності державної структури, а контроль за її роботою буде здійснювати громада через свої організації. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Люди мають десятки тон меду і не знають куди його подіти. Невже він, цей мед, нікому не потрібний. На конференції у Львові в минулому році я оголосив пропозиції нашої організації по розвитку бджільництва України. Там, зокрема, пропонувалась до запровадження програма "Мед - дітям". Якщо діти в Японії кожен день отримують порцію меду за кошт держави, то чому цього немає у нас? Чи наслідки Чорнобиля вже не впливають на наших дітей? Хай би держава не на словах, а на ділі показала, що вона піклується про здоров"я нації. А місцева пасічнича громада на виділені кошти закупила б мед і конролювала б, щоб він потрапив на стіл дитині. Наше братство напередодні свята Миколая провело подібну акцію. Ми зібрали з наших братчиків мед, хто скільки пожертвував, і пішли з ним в Луцький сиротинець. Привітали дітей, розповіли про наше братство, про мед, про бджолу. Матеріали передали в"УП" М.Д.Осташевський обіцяв надрукувати. Це добра справа, але вона не вирішує питання. Потрібна державна програма. Так що я впевнений в необхідності державної структури, а контроль за її роботою буде здійснювати громада через свої організації. :IMHO1:
Моя думка, ви занадто багато хочете від держави. Саме приватна ініціатива основана на підприємництві має спасати Україну, а не чиновництво :IMHO: Щодо державної програми годування дітей. Не лізьте, програма шкільного годування дітей мертва. За ті кошти що виділяються ніхто не хоче в ній приймати участь, в малих учбових закладах, а там де може бути вигідно туди вже присосалось чиновництво, яке Ви хочете ще і до себе самі запросити. Державні програми, державні тендери, закупівлі це то місце де чиновництво хапає собі наші грощі, отримані з податків. Всюди де влізли чиновники стало гірше. Наразі в нашій країні державне регулювання це зло. Відносно тон меду, що його нікуди подіти і невже нікому не потрібний, може я скажу недобре, але хто зна, може він дійсно нікому не потрібен, якщо він належної якості, то може збирати його та продавати за кордон? Ви впевнені, що там його прийматимуть? Що він належної якості? Виходячи з розмов навіть більш розвинутих бджолярів в інтернет, бджоляри не виконують і не збираються виконувати норм до меду, що прийнятні в странах Європи.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відносно тон меду, що його нікуди подіти і невже нікому не потрібний, може я скажу недобре, але хто зна, може він дійсно нікому не потрібен, якщо він належної якості, то може збирати його та продавати за кордон? Ви впевнені, що там його прийматимуть? Що він належної якості? Виходячи з розмов навіть більш розвинутих бджолярів в інтернет, бджоляри не виконують і не збираються виконувати норм до меду, що прийнятні в странах Європи.

Проблема збуту дійсно існує, бо дуже важко продати мед за кордон. Я не буду називати прізвищ, але людина, яка має неабиякий підприємницький хист, підкріплений юридичною освітою, стикається з великими труднощами при вивезенні меду до Росії. Так що не все так просто... А щодо невиконання бджолярами європейський стандартів, так вітчизняні стандарти суворіші за будь-які інші, принаймні в харчовій галузі, це я знаю з власного досвіду. А факти неприйняття нашого меду - то політика... :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

то може збирати його та продавати за кордон?

І хто цим буде займатися? Кожен окремо, як Ви пропонуєте, чи це справа громадських організацій?
Громада може так відстоювати свої інтереси, що усім тошно буде.

Не лізьте, :dntknw:

Тут у Вас протиріччя. Хотілося б почути Ваші пропозиції.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

то може збирати його та продавати за кордон?

І хто цим буде займатися? Кожен окремо, як Ви пропонуєте, чи це справа громадських організацій?
Чому кожен окремо? Як забажаєте.
Громада може так відстоювати свої інтереси, що усім тошно буде.

Не лізьте, :dntknw:

Тут у Вас протиріччя. Хотілося б почути Ваші пропозиції.
Не бачу протиріччя. Я кажу що не вигідно буде, то і не варто зусиль. Лише мабуть як пропаганда для підростаючого покоління. Мої пропозиції пролунали, вести по-перше підприємницьку діяльність. І я не казав, що особисто, можна і за допомогою організації.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проблема збуту дійсно існує, бо дуже важко продати мед за кордон. Я не буду називати прізвищ, але людина, яка має неабиякий підприємницький хист, підкріплений юридичною освітою, стикається з великими труднощами при вивезенні меду до Росії. Так що не все так просто... А щодо невиконання бджолярами європейський стандартів, так вітчизняні стандарти суворіші за будь-які інші, принаймні в харчовій галузі, це я знаю з власного досвіду. А факти неприйняття нашого меду - то політика... :IMHO1:
Може і політика, може і ні. Я читав, що затримують партії меду на кордоні, тому що знаходять заборонені речовини, такі як залишки антибіотиків.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотілося б почути Ваші пропозиції.
Мої пропозиції пролунали, вести по-перше підприємницьку діяльність. І я не казав, що особисто, можна і за допомогою організації. Якщо не так абстрактно. Я бачу такі напрямки діяльності саме для громад: 1. Пропаганда бджіл для запилення сільскогосподарських культур з виходом на платню за запилення. Ви напевно знаєте, що значну частину доходу бджолярів на западі складає саме платня за запилення. 2. Після першого пункту вже сам собою виникне другий - повага до бджіл виходячи з якої будуть попереджати про використання отрутохімікатів. 3. Пропаганда споживання продуктів бджільництва. Цей пункт саме для організацій, бо один бджоляр сам по собі не витягне. Пункт суто на підвищення ринку сбуту. 4. Вихід на зовнішні ринки. Також для громади. Якщо правильно завертають мед на кордоні що він не відповідає вимогам, то нам потрібні доступні лабораторії аналогічні європейьким, це знов таки не здужає один бджоляр сам по собі. Якщо як дехто вважає це політика тоді ще більше потрібна громада, щоб відстоювати свої інтереси. Я навіть згоден, що на якомусь етапу в такому випадку потрібна буде підтрика державних структур, скоріш за все МЗС та Торгової палати, доречі якщо я правильно пам'ятаю, торгова палата недержавна, а громадська структура. 5. П'ятий пункт це на мою думку поєднання 3-го та 4-го це розібратись з іншими продуктами бджільництва, щоб займатись не тільки медом.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маю додати. Щоб робити такі справи про які я вище вказав, це має бути бізнесово-економічна сильна громада. Тому я в першу чергу кажу щоб займалися підприємництвом і в організації також. Бджоляр має бачити і отримувати зиск від організації. Тоді будуть до неї входити. І сама організація повинна заробляти грощі для своєї діяльності. Тобто організація хочь і громадська і за статутом може бути не прибутковою, але має собою становити підприємство на зразок акціонерного. Виходячи з цього повинно мати бізнесовий план. О, тоді буде діло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може і політика, може і ні. Я читав, що затримують партії меду на кордоні, тому що знаходять заборонені речовини, такі як залишки антибіотиків.

Пришлось как-то общаться с человеком который активно экспортирует мед на Запад крупными партиями. Живет он во Львове. Я его спросил есть ли в случаях браковки нашего меда в других странах политика? Он ответил примерно следуещее - мировой рынок меда уже давно поделен, конкуренция страшная, нас там никто не ждет. Чтобы пробиться очень важно, во-первых, иметь имя, стать известным человеком в тех кругах, своим, так сказать. Против непонятного чужака, вполне вероятны запрещенные приемы, как-то забраковка его партии меда под видом каких-либо несоответствий (в том числе и содержание в меде остатков запрещенных антибиотиков), с целью заставить торговца убраться или сбросить цену. Кроме, того, защищая свой рынок, под давлением местных лобби, страны постоянно вводят все новые и новые правила, ограничения (которые и без этого крайне жесткие). Всегда существует опасность, что очередная партия попадет под это ужесточение и... досвидания. Поэтому, я предлагаю оставить разговоры о помощи государства, дипломатов и тем более общественных организаций в деле экспорта меда. Дело очень серьезное и тонкое, чтобы поручать его подобным структура - прав DXZ - только предприниматели, только частный капитал и частная инициатива, только серьезные люди с серьезными деньгами готовы делать дело. Я понимаю логику. Меда много. Малый экспорт меда как бичь Украины, что не дает поднять цены на внутренем рынке... Жулики перекупщики которые устанавливают малые цены и наживаются на рядовых пчеловодах... Как вывод - сами возьмем это дело в свои руки! Не дадим нас обкрадывать! Покатаемся по заграницам, заработаем покажем как надо работать и отпразнуем удачу :az: ! Но, как я понимаю, все немножечко да не так. Мировая оптовая цена на мед сейчас (я могу и шибаться в точных ценах, поэтому примерно) 6 гривен. "Перекупщики", ("спекулянты" :) в нашем понимании), скупают мед по 5 грн. чему мы очень сильно возмущаемся. В эту гривну "грязной" прибыли и входит анализ меда, разлив в евротару, транспорт, страховки, риск, оформление документов и многое многое другое. В результате "чистой" прибыли не так уж и много. Выручают крупные партии. Но там где крупные партии, там и большие деньги и еще большие риски. Именно низкая мировая цена на мед, сложности и риски связанные с импортом меда и сдерживают его. А ни как не бездействие, козни, не желании, и не уменее работать кого-либо. Более того, сложись сейчас ситуация дикого неурожая меда в нашей старане, мед с мирового рынка хлынет к нам, по цене 6 гривен с доставкой в любую точку Украины! Кто запрещает!? Кто не дает!? Что заключается в понятии "государственная поддержка"? Украинское правительство может повысить мировые цены на мед? Обязать западные коммерческие структуры брать у наших отечественных производителей мед по 2 доллара? Или кредиты? Хорошо - вот вам кредиты. Даже без процентные. Объединяются 4 профессиональных пчеловода, каждый из которых имеет 5 тон меда. 20 тон. Прекрасно. Шлем гонца в Германию с переводчиком. Он там какое-то время изучает ситуацию, знакомиться с законадательством, находит немецкий партнеров (без них практически не возможно), закупает евротару, затем сумасшедший круговорот бумажек, времени... и вот дай Бог, все обошлось и таки продали! И на каждой тоне заработали дополнительно пол копейки на килограмме! Взули перекупщиков называется... Может быть мне со своего хутора чтого-то не видать, но, как мне кажется, проблема профессиональных пасечников вовсе не в отсутствии поддержки государства в вопросах импорта, или слабости общественных организаций, а все-таки в низкой мировой оптовой цене на мед, и в высокой себестоимости собственой продукции.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може і політика, може і ні. Я читав, що затримують партії меду на кордоні, тому що знаходять заборонені речовини, такі як залишки антибіотиків.

Я вже десь виступав з цією інформацією, яку сам почув на зібранні пасічників. Той мед, що затримали на кордоні, мав у своєму складі дійсно заборонені антибіотики ...які використовують лише пасічники Китаю. Другий момент в цій нелегкій справі полягає в тому, що нам поки що нічого протиставити висновкам іноземних лабораторій, бо в нас немає такого дорогого лабораторного обладнання, яке ще й мало б пройти міжнародну сертифікацію. Тому їхні висновки для нас є стандартом... Тому без політики не обходиться, бо кожна (крім нашої, можливо) держава розуміє, що чим більше іноземної продукції допущено на внутрішній ринок, тим менше роботи у їхніх співвітчизників, а це врешті решт призводить до виникнення небажаної напруги в суспільстві. А де легше всього зробити заслін? Звісно ж, на кордоні...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може і політика, може і ні. Я читав, що затримують партії меду на кордоні, тому що знаходять заборонені речовини, такі як залишки антибіотиків.

Я вже десь виступав з цією інформацією, яку сам почув на зібранні пасічників. Той мед, що затримали на кордоні, мав у своєму складі дійсно заборонені антибіотики ...які використовують лише пасічники Китаю. Другий момент в цій нелегкій справі полягає в тому, що нам поки що нічого протиставити висновкам іноземних лабораторій, бо в нас немає такого дорогого лабораторного обладнання, яке ще й мало б пройти міжнародну сертифікацію. Тому їхні висновки для нас є стандартом... Тому без політики не обходиться, бо кожна (крім нашої, можливо) держава розуміє, що чим більше іноземної продукції допущено на внутрішній ринок, тим менше роботи у їхніх співвітчизників, а це врешті решт призводить до виникнення небажаної напруги в суспільстві. А де легше всього зробити заслін? Звісно ж, на кордоні...
Що я і кажу див. п. 4.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Сьгодні в Волинському Національному Унівурситеті імені Лесі Українки проходив обласний конкурс науково - дослідницьких робіт серед учнів старших класів шкіл області. В секції географії, геології моя молодша дочка захистила наукову роботу "Бджолярство як традиційна і перспективна галузь" і зайняла друге місце серед 14 ти конкурсантів. Я був присутнім на захисті і можу сказати, що ні одна інша тема не викликала такого інтересу як в комісії, так і в самих конкурсантів, як тема бджільництва. І це було приємно, коли і члени комісії і діти задавали досить кваліфіковані запитання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подаю кілька фото з конкурсу. post-218-1234123453_thumb.jpg post-218-1234123281_thumb.jpg post-218-1234123616_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...