Перейти к содержанию

Особливості національного бджільництва


Scaner

Рекомендуемые сообщения

post-189-1191949220_thumb.jpg МЕДЯНА РОСА ! БДЖОЛЯРСЬКІ ПРОБЛЕМИ Літо цього року для південних бджільницьких господарств видалось безпрецедентно катастрофічним. Бджолосім'ї сильно ослабли, меду в зиму навіть собі не принесли, господарства несуть збитки і багатьом важко буде підгодувати бджіл. За цих умов на весну потрібно очікувати суттєву загибель бджолосімей. При обережній оцінці збитки складуть мільйони карбованців тільки по Одеській області. Якщо враховувати недостатнє опилення бджолами сільськогосподарських культур в наступному році, ці збитки можуть сягнути сотень мільйонів, а з врахуванням того, що сільське господарство в цілому понесло великі втрати, та ще при труднощах з коштами, доля площ посівів соняшника в наступному році, скоріш за все, суттєво зросте. Але з-за відсутності достатнього опилення, збитки стануть ще більшими. Ситуація підлягає більш детальному моделюванню фахівцями, і стан виявиться, скоріш за все, гіршим, ніж я з обережності малюю. Та і без цього зрозуміло, що потрібні екстрені заходи. Витрати на підтримку бджільництва в регіоні були б суттєво меншими, ніж ті, що дасть невтручання. А часу на відповідне реагування обмаль. 18-19.08.2007, КИЇВ, «ДЕНЬ БДЖОЛЯРА» В БРАТСТВІ їхав з надією, що мова піде про насущне, та до нього нікому діла не було. «День бджоляра» розпочався в Українському домі зустріччю з президентом Всесвітнього об'єднання бджолярів «Апімондія» Асгером Йоргенсоном і з інциденту, в ході якого новий голова правління «Братства бджолярів України» Т. Васильківська, погрожуючи наручниками, силами охоронників виставила з зустрічі члена Ради того ж «Братства» відомого галузевого підприємця О. Григор'єва. З точки зору ідей громадського суспільства, наявність в керівництві громадських організацій бджолярів, державних посадовців чи галузевих бізнесменів - це вже корупція по визначенню. І за руки їх хапати не треба. Та ми самі їх обираємо до керівництва наших громадських організацій і несказанно горді, що за «Братством бджолярів України» стоїть самий високий державний посадовець - президент. Але, коли ми вже їх обрали, навіть з тих, кого обирати не слід, - то вони вже наші повноважні представники. Ми їх зобов'язані захищати. А тут члена керівництва нашої організації виштовхала охорона. Завтра і вас виведуть в наручниках при нашій мовчазній згоді. Так розпочинався сталінізм, в основі якого був не сам Сталін, як нас привчають думати, а безглуздя і безвідповідальність громадськості, яка його породжувала крок за кроком, поки не виростила монстра на власне горе. На вечір 19.08.2007 зібралася Рада Братства, що діяла за давно відпрацьованими методами. До неї запросили звужений круг з членів Ради Братства, і на ній того ж власника приватного підприємства «Медовий Край» О. Григор'єва виключили з Братства за порушення етичного кодексу, який в цій громадській організації передбачає навіть субординацію(?!Н). Одному з засновників Братства, власнику приватного підприємства «Чудо-мед» М. Данілейко винесли попередження за підривну діяльність проти... ледь було не написав: «Радянської влади». А про біду, що спіткала бджільництво, і слова не було. Що сталося? Може, Братство таким варварським чином нарешті звільняється від бізнесменів? Та ні. Ця акція стала проявом боротьби між бізнесовими угрупуваннями за саме Братство! До недавнього часу актив Братства бізнес-леді Васильківську знав тільки зі слів його голови Уласіка як дуже шкідливу для Братства особу, що будує президенту дорогий цех по виготовленню питних медів і лабораторію по бджолопродуктах. Уласік нас запевняв, що вона наносить великий збиток Братству, відгородивши його персону від доступу до президента. При цьому, по відношенню до неї він вживав експресивні епітети негативного характеру, які не залишали сумніву в характері їх стосунків. А тепер, ні з того ні з сього, назначив її головою правління Братства. Цей «шлюб» був явно примусовим і виник не через взаємну закоханість. Хто міг змусити художника з оточення президента, якого обрано з подачі останнього головою «Братства бджолярів України», примусити призначити свою конкурентку за доступ до того ж президента головою правління Братства? Це за наших умов означає фактичну втрату посади і впливу з подальшим юридичним оформленням цього стану. Подробиці неприродного призначення вияснити не важко. Сьогодні фігуранти в справі охоче дають інтерв'ю, навіть ті, хто був незгоден з моїми попередніми статтями. Юрист Братства В. Потабенко*, який за півроку до цього погрожував мені судом, якщо буде надрукована моя попередня стаття про знаки будівництва Братства під корупційні цілі, в травні цього року «прозрів» і вирішив звернутись не до нас - громадськості, а, як заведено в Братстві, зразу до президента. Не маючи безпосереднього доступу до нього, він, за його словами, звернувся до послуг Васильківської за принципом «ворог мого ворога - мій друг» і «злив» їй компромат на Уласіка. Через декілька днів Васильківська вже була головою правління Братства за наказом того ж Голови Братства Уласіка. Цьому передував виклик нею, вже як господаркою положення, апарату Братства: Уласіка, Шмулі, Потабенкс, і одного з засновників Братства підприємця М. Данілейко. Від юриста В. Потабенка вона зажадала «закінчити бучу» і погрожувала «знайти управу» при непокорі. Аналіз перебігу подій, що передували призначенню Т.Васильківської, і висновки нашого юриста щодо причини її несподіваного призначення збігаються – то був шантаж. Т. Васильківська - це керівник підприємства «ЗІП Технолоджіс Україна», яке ще до недавнього часу не мало ніякого відношення до бджільництва. Між цією фірмою і Братством, як нам повідомлено, вже укладена угода про співробітництво з поетичною назвою «Солодке відродження». Нажаль, отримати в руки цей договір ще не вдалося. Та не важко здогадатись, що ця угода підписана з однієї сторони Васильківською, а з другої, скоріш за все, - Уласіком. Але фактично цей документ є угодою про співробітництво між фірмою Васильківської і головою правління Братства Васильківською. Уласік у неї в долоні. Це є класичне корупційне зрощування ї опанування Всеукраїнської громадської організації бізнесовою структурою. З Києва я повернувся двадцятого серпня, а двадцять першого в Інтернеті натрапив на цікаву статтю «Екс-радник Ющенко і Жерар Депардьє відкривають в Києві ресторан» (21.08.2007, www//Правда.com.ua), з елементами інтерв'ю екс-радника В. Ющенко бізнесмена Хареса Юссефа. І тут зринуло в пам'яті чуте від Уласіка ім'я якогось сірійця Хареса, про якого вже й забув. Саме на його гроші Т. Васильківська, за словами Уласіка, веде будівництво в президентському дворі цеха і лабораторії. Подробиці самої статті, а також статей, на які робились посилання, підтвердили, що це є той самий Харес, про якого я, окрім його імені, майже нічого не знав, і додали матеріалу до роздумів про явище, з яким маємо справу, Харес Юссеф, сирієць з українським паспортом, бізнесмен-міліардер, бувший радник президента Ющенко, так розшифрував формулу успіху друзів президента: «Став кем-то в окружении Ющенко, ты становишься человеком, с которым можно иметь дело, и ты, уже как бизнесмен, получишь дивиденты от зтого. Даже без того, чтобы просить о чем-то Ющенко...». Останнє, звісно, не виключається. І дивіденди бізнесмен отримає не безпосередньо від бізнесової діяльності, а від її поєднання з владним ресурсом нашого президента або владним ресурсом його оточення. Харес, за його словами, багато в чому допомагає президенту, від лікування його самого в Швейцарії до піклування нашого президента про лікування обгорілої при пожарі дівчинки Насті Овчар. Саме за гроші Хареса вона була відправлена на лікування до США. Допомагає він і фонду Катерини Ющенко. Проявляє турботу про одруження сина президента. На фоні цих занепокоєностей Хареса турботами родини Ющенків виглядають вірогідними свідчення Уласіка про його допомогу нашому президенту і в технічному оснащенні його улюбленої пасіки дуже дорогими іграшками. Саме втіленням побажань президента за гроші Хареса безпосередньо займається, зі слів того ж Уласіка, Т. Васильківська. Маючи вхід в оточення президента, вона теж є людиною, з якою можливо мати справу, по визначенню Хареса, і тою, що отримує дивіденди від входження в круг президента. Ото наші деякі голови осередків Братства вже вистроїлись за нею і Уласіком в третій непорушний ряд людей, з якими можливо вже рядовим бджолярам мати справи, і теж за дивідендами, які оплачені президентським владним ресурсом. Один з авторитетних людей в нашому середовищі накинувся на мене: «Васильківська тільки призначена! Дайте цій жіночці попрацювати, а потім по справах судіть!». Може й справді дати?... Нещасна ненька Україна при таких сліпих, як кошенята, синах і доньках, що вміють тільки цицьку ссати... Нічому таких людей життя ще не навчило. Пройде деякий час, і вони констатуватимуть: «Сподівались на краще, а вийшло, як завжди». Давно настав час дивитись на світ відкритими очима і бачити його без прикрас. Владний ресурс - то карт-бланш - чистий лист з підписом і печаткою. Розраховуватись за послуги президенту набагато дешевше грошима, ніж владним ресурсом, по якому невідомо скільки і чого зуміють бізнесмени з нього вижати і що при цьому втратить держава і народ. То залежить від їх вміння користуватись цим ресурсом. Навіть фото, на якому бізнесмен стоїть в обійми з президентом і яке повішене в робочому кабінеті бізнесмена, дає йому ресурс для зменшення прискіпливості державної пожежної охорони до його фірми. Та не тільки це можливо вижати з такої фотографії при вмінні. Свідчення про більш вигідні факти конвертування, отриманого не тільки в формі фотокартки чи владного ресурсу, на дорозі не валяються. Не ждіть їх і від мене. Зате момент загострення боротьби за перерозподіл його між групами пропрезидентського бізнесового клану ми сьогодні спостерігаємо. «Братство бджолярів України», по нашій безхребетності, стало заручником цієї боротьби. Захоплення президента бджільництвом і інтерес до Братства бджолярів - цеахіллесові п'яти не його особисто, а всієї нашої держави. Бізнесмени в пошуках доступу до владного ресурсу готові спонсорувати його захоплення і боротись за представництво сфери цього захоплення перед ним. Ото і розчищають майданчик навколо нього від конкурентів-бізнесменів, щоб не відволікали увагу президента від їх персон. Та витрати цих зусиль теж потрібно якось компенсувати грошима. І, будьте впевнені, вони будуть компенсовані з наваром. Здогадайтесь, за чий рахунок...? Саме президентський карт-бланш, який він необачно дав, а не мандат бджолярської довіри і повноважень, мав до недавнього часу Уласік. Саме карт-бланш зачарував громадськість і дозволив йому порушувати елементарні норми громадського життя, ставлячи Уласіка поза контроль з обох сторін. Саме через карт-бланш юрист шукав доступ до президента, а не звертався до громадськості. А саме вона є джерелом влади як в державі, так і в громадських організаціях. Та у всій цій вакханалії винні ми - громадськість, що все ще сподівається на розумного царя. І таке, скоріш за все, по всій країні, в кожній галузі. Щоб впевнитись, що море солоне, не треба його випивати. Досить нашої бджолярської краплі. Соромно жити в такому суспільстві, яке дозволяє таке вчиняти з собою і саме цей безлад породжує! Найбільш боляче відчув монополізацію Васильківською галузі бізнес. Ми діди з пасік - їй не конкуренти, тому нас не чіпали. їм досить нашої мовчазної згоди. Як вже казав, одного бізнесмена з членів ради Братства вивели під руки з Українського дому, багатьох інших, як, скажімо, директора Київбджолопрому В.П.Домбровського, не запросили, а коли з побажання Дсгера Йоргенсона президент країни запросив Домбровського до своєї машини, Васильківська і тут намагалась відсторонити того від поїздки на президентську дачу у впевненості, що Домбровському там робити нічого. Ця колотнеча не варта була б чорнил, витрачених на її опис, та в ній безглуздя всього нашого життя, з незахищеністю держави, бізнесу, громадян від ... Від кого? Та не від цієї жіночки або Уласіка і не від того чоловіка, що привітав її і Уласіка на свої дачі. Цей безлад в державі і суспільстві дозволяємо ми - громадяни. Вона не захищена від нас. То все це робиться через нашу громадську безвідповідальність в оцінках дійсності, у виборі цілей, засобів, виконавців, то все це відбувається через нашу непрацездатність і безглуздя. Боже праведний, дай нам наснаги стати іншими! Воістину, Бог коли хоче покарати людей, то відбирає у них розум. Один, ошуканий собою ж, та вже примикаючи до Васильківської, з якою можливо мати справу і кусок пирога, накинувся на мене після засідання Ради 19.08 07, за моє прізвище українця, що закінчується на «ов» і за те, що розмовляю російською, особливо коли хвилююсь. Назвав москалем. Шарпав за рукава. Нажаль, не знаю його прізвища, а то прохав би його земляків українців з прізвищами на «ко» розтлумачити розумнику на українській мові, що до чого і кому користь з цього і нашої колотнечі між собою. Якщо це зроблю сам, то ще звинуватять як посібника російського імперіалізму. Нещодавно в Інтернеті з'явився сайт (www//medyanarosa.com.ua), ЯКИЙ сповіщає, що «Бджолина ферма «Медяна роса» - це торговельна марка компанії «Зіп Технолоджіс Україна» для світового ринку продуктів бджільництва» і що «У нас є найсучасніша контрольно-аналітична лабораторія...». У кого «у нас»? Ні у нас в нашій області, ні в Інституті бджільництва такої нема. Впевнений, що мається на увазі лабораторія Віктора Андрійовича. Хто з бджолярів був в його господарстві 14.05.2005 року, той добре пам'ятає і незвичний по відношенню до пасік напис при вході: «Бджолина ферма», що відповідає першій частині назви наведено? торговельної марки. Про належність йому другої частини назви - «Медяна роса» мені не відомо, але товарний знак і зображення на сайті росистого світанку на пасіці видають дорогий високохудожній і закоханий підхід до справи Віктора Андрійовича. Тільки назва «Медяна роса» підвела. Людині, яка не знайома зі значенням цього словосполучення, воно може віддавати ранковою свіжістю, росою і медом. На справді ж медвяною росою в нашому народі прийнято називати захворювання рослин, «при якому вони покриваються солодкими липкими виділеннями», які ще називають «іржею». Емблема з квіткою, з якої крапля цієї роси-іржі падає в чашку - це, мабуть, витвір Т. Васильківської і художника С. Уласіка. В усякому разі, кероване ними наше «Братство бджолярів України» сьогодні хворе на цю липку солодкувату іржу, яка не має нічого спільного з медом і бджільництвом... ТАКІ ВЖЕ МИ... Галузеві бізнесмени в конкурентній боротьбі втратили відчуття корпоративних інтересів і здатність винести за дужки спільні інтереси та об'єднано їх захищати. Вони самі схильні затесатись в коло друзів владних осіб і отримати в галузі неекономічні важелі впливу і перекривати дихання колегам-конкурентам. Туди ж біжить з компроматом і наш інтелигент-юрист. Туди ж в свій час добіг художник Уласік, який з радістю поміняв мольберт на керівництво об'єднанням бджолярів, а волів би керувати ще більш вагомою справою. Хто добігти до перших персон не може, біжить до персон з другого ряду. Серед них - ряд голів новостворених обласних осередків Братства бджолярів, яким обіцяні опосередкований (через Уласика) доступ до вершини владної піраміди, поїздки за кордон і фінансування їх діяльності з центру. Вони забули про інтереси своїх громад і голосують строєм без розгляду справ, як голосували в тридцяті роки, тільки без смертних вироків, про «очищення рядів» від сучасних «саботажників» і «смутьянів». А їх громади, якщо вони існують, то не знають про це. Та й чи хочуть знати? Так, ще в вересні 2005 року, через чотири місяці після Установчого з'їзду Братства його Правління в повному складі на чолі з В. Лисенко заявило про корупційні, корисні і антигромадські дії голови Братства С. Уласіка. Рада Братства, до якої входили один академік, один директор інституту, поважний професор, галузеві бізнесмени, голови громадських організацій бджолярів і відомі бджолярі, не створивши неупереджену слідчу комісію, без перевірки взаємних звинувачень сторін, безвідповідально проголосувала за відсторонення від діяльності В. Лисенко. Більшість вбачила за спиною Уласіка тінь президента, а те, що на ім'я президента нашої країни віддзеркалюється ганебна тінь і що на нього перекладається вирішення питання довіри до Уласика, - це нікого не хвилювало. Тільки В.О. Соломка, що не займав жодної з сторін, за відсутністю неупередженої інформації, вийшов з цього ганебного зібрання. Колективний пофігізм поважних поодинці членів Ради Братства як до долі особистостей, свідчення яких могли бути правдивими, так до галузі і країни не тільки вражає, а руйнує громадську організацію і державу в цілому. І це не тільки в бджільництві. Щоб переконатись, що море солоне, - досить нашої краплі. Остання Рада Братства почалася з довготривалої суперечки про моє членство в Раді, а потім і про членство нашої одеської організації в Братстві. В основі суперечки лежали мої критичні статті відносно методів будівництва Братства і бажання Уласіка позбавитись від мене навіть ціною втрати Одеської обласної організації, що першою ввійшла в Братство і яку ще недавно ставили в приклад іншим. Мої статті до публікації завжди обговорюються на зборах нашої організації, надаються для узгодження багатьом членам правління Братства, його керівництву. Цю процедуру пройшла і ця стаття. Коли дав керівництву для узгодження попередню статтю, яку схвалювали всі, то юрист Братства лякав мене судом, а Уласік стверджував, що я працюю на заклятого його ворога - президента «Спілки пасічників України» і що «цей наклеп» може бути надрукованим тільки в «ворожому» журналі «Пасіка». Але опублікували статтю саме «дружні» Братству журнали, та ще й один з них нагородив мене медаллю і присудив звання «Кращого теоретика з розвитку громадських організацій в бджільництві», що продублювала і Верховна Рада України грамотою. Все це не варто було б вашої уваги, не будь утиску прав і інтересів нашої Одеської обласної громадської організації із-за цієї статті. Так як гроші люблять тишу, то «руйнівну для Братства статтю» не розбирали на Раді Братства після її оприлюднення. Мене чіпати боялись, тільки якось мою дорожню сумку Уласік зафутболив ногою, відвівши на ній душу, і то коли я того не бачив. На останній Раді, мабуть закликаючи колег до обережності зі мною, він недоречно сказав, що в мене жінка - доктор юридичних наук, хоча до юриспруденції її спеціальність ніякого відношення не має. Побоюється, але групу прибічників підготував, яка при неповному складі Ради, навіть не ставлячи на голосування пропозиції інших членів Ради, проголосувала про відсторонення мене від роботи в засіданні Ради по формальній надуманій причині - назва «Союзу бджолярів Одещини» не відповідає статутній назві обласного осередку Братства, якій повинен мати повну назву «Одеський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Братство бджолярів України». Так від львівського «Братства Рій» і луцького «Братства землі Волинської» Уласік цього не потребує на підставі того, що в їх назвах є слово «братство», хоча з формально правової сторони відмінності навіть на крапку досить, щоб назви вважались різними. Та тих, хто підтримує існуючу корупційну схему будівництва Братства, ця вимога не стосується. Перше рішення про створення районного осередку Братства в Одесі було прийнято через 7 днів після Установчого з'їзду Братства і випередило на рік створення інших осередків Братства... Копія поданого нашого протоколу була втрачена Братством, а реєстрація тимчасово припинена тому, що Братством ще не було розроблене типове положення про районній осередок Братства. Восени 2005 року ми першими на Україні провели обласну конференцію і вирішили ввійти своїми існуючими організаціями в Братство. Та при перереєстрації в обласний осередок Братства виникла проблема. Зміна назви організації потребувала не тільки заміни реєстраційних документів всіх організацій, включаючи документи комерційного підприємства-магазину. Підлягали новому оформленню угоди всіх організацій від договорів з комунгоспом про оренду приміщень, угод з водоканалом, енергозбутом і т.п. до комерційних угод по кожній з них. Це був не малий шмат роботи і затрат, які не мали сенсу. В телефонному режимі, а потім в очному, ми домовились з керівництвом Братства про створення окремого положення про Одеську організацію, яке б враховувало, що ми єдині входимо з існуючими районними організаціями, приміщеннями, комерційними установами, договірними обов'язками і дозволило увійти в Братство зі своєю назвою. Статут наш підлягав узгодженню з статутом Братства, що ми виконали. Залишались технічні проблеми створення такого положення юристом Братства. Та після виходу моїх статей про існуючу домовленість раптом забули і вистроїли штучний бар'єр. Тепер потребують зміни назви нашої організації, спираючись на «непорушну» букву статуту, і тільки відносно нашої організації. Була ще пропозиція ввійти колективним членом в Миколаївський осередок, з представництвом нашої організації в Братстві головою цього осередку. Тепер зійшлись на тому, що зареєструю обласний осередок повідомленням про існування, а працювати буду за старими документами Союзу і в його приміщеннях. Браття по «Братству», кому це потрібно?! З моменту створення Братства постала фінансова проблема у більшості обласних осередків, тому що на той час вони підлягали реєстрації як юридичні особи, що потребувало гривень 700. Та таких грошей в створених на пустих місцях осередків не було. Щоб розпочалась хоч якась реєстрація осередків, я проініціював дозвіл Братством дешевої реєстрації обласних осередків шляхом повідомлення. Так з'явились в Братстві обласні осередки, за якими обмаль людей, нема грошей, як і громадських справ. Та є головне для Уласика - довідка про їх легалізацію, що робить його формально лідером Всеукраїнської громадської організації. Йому більше нічого і не треба - з реальними організаціями треба працювати, враховувати їх потреби, прислухатись до них. З мертвонародженими спокійніше... Раніш на Союз бджолярів Одещини вказували в Братстві як на взірцеву організацію, тепер вказують на них. Прийшов характерний для корупційних організацій час ушанування непричетних до справ і топтання працездатних. В останній своїй статті я це все пророкував. Сьогодні в немилості у керівництва Братства такі відомі всім його члени з бджолярів, як «Дід Василь» Соломка, Н. Сенчук, М. Дьяченко, О. Крутько, М. Осташевський. До цього ряду не соромно мені віднести і своє ім'я бджоляра. А з підприємців, що входять до Братства, в немилості теж відомі імена: В. Домбровський, І. Гайдай, О. Григорьєв, М. Данілейко. Імена соратників Уласіка і Васильківської Україна теж повинна пам'ятати. Це перш за все М. Грибок і В Шевчук зі Львова, Мороз з Черкас та інші, на яких з першої їх помилки не хочеться ставити клеймо помічників Уласіка і Васильківської. їм треба залишити шанс.. Статут львівського Братства «Рій» був взірцем при відроджені наших організацій в Одесі з його радою старійшин, відокремленням посади керівника громадської організації від керівництва комерційною діяльністю організації. Для цього вводилась посада комерційного директора Братства «Рій» Сьогодні ці статутні норми сплюндровані, всі посади зайняті Грибком і колектив це терпить, незважаючи на статут. Маючи досвід співпраці з Грибком в Братстві, вважаю своїм обов'язком сповістити членів львівського «Братства Рій» про всебічний і послідовний захист вашим головою всіх негативних явищ в Братстві. Таку ж поведінку демонструє і львівський колега Грибка В. Шевчук, який нещодавно як член Контрольно-ревізійної комісії Братства відзвітував в Луцьку про фінансову діяльність Братства. Сподіваюсь, що скоро до нього буде чимало питань у громадськості, якщо документи юриста Братства будуть оприлюднені або проведена неупереджена ревізія фінансової і господарської діяльності Братства. У нього ж одна надія - на вашу байдужість і на владу, якій не вигідно оприлюднювати бруд. Норми громадського життя, які встановлені були в львівському Братстві «Рій» і виписані в його статуті М. Дейнекою, М. Осташевським, І. Романцем, сьогодні були б дуже в нагоді Братству. За ними право підпису і печатки має найманий виконавчий директор, на якого і його апарат покладається робота по виконанню рішень статутних органів Братства. В такому разі виконавчий директор не обов'язково має бути членом Братства, не встановлює сам собі завдання, не формує Контрольно-ревізійну комісію, не перевіряє свою діяльність з "її допомогою, не впливає на рішення з'їздів, не формує Раду Братства, яка встановлює йому завдання, як це робив голова Братства Уласік. Тим самим, він може бути з бізнесменів, художників тощо. А голова Братства бджолярів повинен бути носієм бджолярських інтересів, а це можливо тільки в разі, коли він живе від бджіл, а не від громадської діяльності. Йому потрібно тільки компенсувати за громадський кошт всі збитки, які пов'язані з його громадською діяльністю., і не дозволити піти на зговір з виконавчим директором ( в нашому разі - з головою правління Братства). В такому разі Братство бджолярів України уникне багатьох негараздів, які закладені в його структуру не без підступного умислу С. Уласіком. Шановні бджолярі, я можу в чомусь помилятись, та якщо турботи мої сприймете доречними, дуже прошу придивіться до голів ваших організацій і женіть в шию тих, хто посів громадські посади для зрощування своїх інтересів з владою і бізнесом. Саме для захисту від влади і бізнесу бджолярських інтересів створюються в цивілізованому світі громадські організації бджолярів. Співпраця з цими секторами суспільства - то інша річ. В галузі нам потрібні окремі громадські об'єднання бджолярів, галузевих бізнесменів (останні події це наглядно продемонстрували їм), науковців і галузевих викладачів, апітерапевтів. В рамках цих об'єднань потрібно навчитись працювати за правилами самоврядування, а не змагаючись за владний ресурс, щоб придушити конкурентів. Ці об'єднання мали б співпрацювати як партнери, що мають свої специфічні, а інколи і протилежні інтереси, і збиратись раз в рік чи два на Форуми всіх сил, які працюють в бджільництві, для координації дій, узгодження спірних питань, втілення споріднених цілей. Є сенс створити на паритетній основі і Державну раду з бджільництва, але не як керівний, а як узгоджувальний орган форумів, яка б готувала їх рішення. При цьому кожна з організацій мала б співпрацювати з державою. Так, скажімо, пропозиції до державних програм з бджільництва мала б готувати Державна рада, а затверджувати їх - Форуми. При такій схемі, що повністю відповідає ідеям громадянського суспільства, ми уникнемо більшості негараздів, які нас чекають на кожному кроці сьогодні. Тільки лідери потрібні, окремі в кожній організації і які б не торгували інтересами своїх громад. При такій організації справ і взаємовідношень цьогорічне трагічне становище південного бджільництва не було б забуто, як і інші нагальні проблеми бджільництва. Зважаючи на складність політичної обстановки в країні, уласіки обов'язково піднімуть питання про те, на чийого млина автор ллє воду, і про замовний характер статті. Не винен я, що керівники Братства присвятили свої дії до 19.08.2007 року, а стаття про Хареса в Інтернеті з'явилась 21 серпня. Моя ж закінчена 28.08. і віддана на узгодження друзям, Уласіку, почесному голові Братства - президенту. Відносно ж різноманітних політичних сил нашого народу, то повинен нагадати, що в кожній каплі нашого народного моря більш-менш одна концентрація бруду. Не думаю, що в стані опонентів президента справи краще, адже і в їх таборах теж ми - українці. Мені не до вподоби наше національне чванство і самолюбування, коли так ганебно живемо на кожному щаблі соціальних верств. Мені більш до вподоби здорове відчуття нашої народної провини за це і бажання виправити ситуацію у власній хаті, в роботі, в галузі і державі. Голова Союзу бджолярів Одещини С. МІЛОВ КОРОТКА ПІСЛЯМОВА Р.S1. Надійшли відгуки на статтю зі згадуванням в них одного недоліку - її затягнутості. Надійшли і свідчення про реакцію тих, хто не бажав висловитись в очі. В них, як я і очікував, вказувався замовник, гроші, посередники, джерела моєї поінформованості. Так, приклад з фотокарткою обіймів президента з бізнесменом, використаний мною в тексті, не має ніякого відношення до кабінетів конкретних бізнесменів. Шукати, хто «злив» мені інформацію з вашого кабінету, не має сенсу. В цьому не було потреби. Такі висять у всіх, хто був удостоєним обіймів. Це елементарне знання корисних людей. По запрошенню президента України 5.09.2007 року відбулась моя зустріч з ним, на яку з моєї ініціативи були запрошені юрист Братства і О. Григор'єв, що тривала більше двох годин по питаннях, які пов'язані з відродженням Братства. Після неї я з огляду на вибори прийняв рішення про відмову її публікації до чергової зустрічі з президентом України, яка має відбутись невдовзі. Це не завадить розповсюдженню статті серед керівництва обласних організацій Братства.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Scaner, дякую за статтю. Під час мого не частого спілкування з серйозними пасічниками, котрі являються членами спілки пасічників, відвідують зібрання і таке інше, мене не раз питали чому я не вступаю в громадську організацію... По перше, для мене пасіка не є основним заняттям. А на те щоб працювати, обходити 12-15 сімей в сусідній області, 4-5 сімей у Львові і ще й приділяти увагу будь-якому громадському формуванню, що на мою думку все ж таки є далеко не зайвим, фізично не вистачить ні часу ні сил... З другого боку я усвідомлюю що навіть маючи час на зібрання пасічників, я не маю чомусь довіри до наших громадських організацій, бо замість основної своєї функції - відстоювання прав пасічників перед державою і підтримка пасічництва в Україні(в тому числі і такого дрібного як моє), ці організації попросту стали державними структурами і їх керівництво, на мою думку, абсолютно не цікавить проблеми самого пасічництва... Тішить що ще не все пропало і є такі організації як Союз бджолярів Одещини, які не миряться з таким становищем. Щодо себе особисто, то я не вірю що на якомусь зібранні, взнавши мій стаж хтось стане до мене прислухатися, якщо не виведуть за руки з зали (А ти хто такий?!!!). Інша річ, коли виступає гурт людей, але ми ж всі роздрібленні, кожен сам по собі і немаємо ніякого звязку між собою. І здебільшого думаємо так: - Бджоли ведуться, мед носять, реалізація є - що мені ще більше треба!!! Але я думаю що "медова роса" з часом крім великих "полів" промислових пасічників може зачепити і наші "грядки"... Тоді ми будемо всі жаліти, що тепер мовчали. Але тут є ще одне... Припустимо вийду сьгодні я на "стометрівку" або Площу Ринок і почну горланити - мене заберуть в каталажку і будуть правІ... Тут потрібна організованість("А у Вас є план, містере Фікс?"). І знову ж таки за найсприятливіших обставин виходить створювати ще одне об"єднання для наведення ладу в іншому(якщо там порядку нема). Тут знову таки потрібно багато часу - а його нема. Звідси і наша вимушена байдужість, на мою думку. Замкнуте коло... Я особисто з нього виходу не бачу. Вибачайте! Це я висловив свою думку - "пасічника вільного часу і вихідних днів". І ще хочу висловити співчуття нашим південним колегам з приводу невдалого року і побажати успішного виходу з цієї ситуації! :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стаття дійсно трохи задовга, але раджу всім прочитати до кінця. По статті. Зрозуміло, що у нашій корумпованій державі, де пахне грошима - там горлянку перегризуть задля цього. Особливо, як правильно підмітив автор, коли перша особа держави являється пасічником. І проблема саме в тому, що будучи на чолі всекраїнського об"єднання люди тим самим відкривають собі дорогу чи доступ до "тіла". Причому, право це вони хочуть мати екслюзивне. До речі, сирієць той на дня знову став радником президента. ;)

Але я думаю що "медова роса" з часом крім великих "полів" промислових пасічників може зачепити і наші "грядки"...

І мене це саме більше турбує. :helpme:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

это фото мне прислал росийский товарищ:

post-153-1192044832_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стаття підіймає типові для України проблеми. Сидять ото олігархи і думають, щоб ще прихватизувати, яку галузь. А тут тобі на - п'яте місце в світі по виробництву меду(!) - чи не цікаво? Це ж якщо уявити собі, що всі 70 тис.тон меду продати на одну кишеню, то це дуже приваблива сума... Ото ж і вимальовують всякі прожекти, як покращити власне життя за рахунок нашого. А що ми можемо вдіяти?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:IMHO1: Як правильно вказує автор у пост-скриптумі, стаття дійсно трохи затягнута. Тільки от не можу погодитися з його твердженням, що це – єдиний її недолік. Коли закінчила читати статтю – одразу згадалася крилата фраза, яку почула десь іще в дитинстві: «Не вір усьому, що написано!». Воістину – не вірю! Передусім скажу, що стаття написана досить сумбурно. Складається враження, що метою автора було нагромадити якнайбільше звинувачень проти дуже нелюбих йому керівників «Братства бджолярів України», Уласіка та Васильківської, особливо не переймаючись логікою викладення та достовірністю наведених фактів. Аргументи типу «одна бабця сказала» з одного боку і барвисті порівняння на кшталт «так починався Сталінізм» з другого сильно контрастують між собою. Обережніше на поворотах, пане Мілов! Сталінізм якраз виріс з войовничого марксизму-ленінізму з його безапеляційно брехливою пропагандою! Цікаво виглядає позиція самого автора. Він постійно намагається показати, що він - «над бійкою», що він – простий собі дід-пасічник, якого хвилює лише доля українського бджільництва. Проте в очі впадає напрочуд прихильне ставлення С. Мілова до «жертв терору» Васильківської: Григор’єва, Данилейка та Домбровського, що є такими ж, як і вона, галузевими бізнесменами. Я особисто не знаю скажімо пана Григор’єва, проте доводилося чути від колег-бджолярів, що він далеко не такий ангел, яким його змальовує С. Мілов в цій статті. І якшо його не пустили на міжнародну конференцію і жоден з присутніх при цьому за нього не вступився – то мабуть були причини його не пускати. Не треба безпідставно ображати людей, називаючи їх «сліпими кошенятами, що вміють тільки цицьку ссати»! Хто така Васильківська, я теж не знаю. Вона справді «нова людина» у бджільництві. Я тільки знаю, що в нас традиційно не люблять нових людей... Може тому і нема змін на краще. В інтернеті знайшла тільки дві публікації про неї – в «Україні Молодій»: http://www.umoloda.kiev.ua/number/1008/225/36517/ http://www.umoloda.kiev.ua/number/938/116/34117/ Виявляється, вона приймала участь в організації приїзду в Україну корейських бджолярів, а також є «Королевою Апімондії». Стаття в «Україні молодій», до речі присвячена тому, що Братство бджолярів привезло з Конгресу Апімондії 8 медалей! То може й справді «хай жіночка попрацює»? :) В цілому вся та стаття більше схожа на якесь зведення особистих рахунків. Після прочитання виникає стійке враження, що автор сам належить до одного з двох бізнес-угрупувань, які боряться за владу у бджільництві. Все-таки «Голова Союзу бджолярів Одещини С.Мілов» - це не простий собі «дід з пасіки», як він сам про себе пише. Безумовно, тема хитрих олігархів, які визискують з бідних людей сьогодні чи не найбільш благословенна в пресі. Але спекулювати нею не надто порядно. Хоча й смішно стає. Які там «олігархи» у нашому нещасному бджільництві? Всі, хто має до цього промислу хоч якийсь стосунок, добре знають, що на меді у нас сильно не заробиш. В цю справу йдуть з любові до бджіл, а не до грошей. Безумовно, писати про проблеми у бджільництві треба. Треба говорити, писати, робити щось зрештою – бо для всіх очевидно, що галузь стоїть на краю прірви. І треба хоч щось робити, щоб врятувати її. Коли я починала читати цю статтю, то з радістю думала, що нарешті побачу конструктивний аналіз ситуації у нашій галузі і хоча б якісь конкретні думки щодо її покращення. Однак потім все звелося до поливання брудом своїх опонентів. Прикро. Знову проявляється ота найгірша риса українського менталітету – нездатність до згоди. Звичайно, сміливо розвінчувати і таврувати набагато цікавіше, ніж сушити голову над пошуками виходу з глухого кута. Але до чого призводить такий підхід? Згадайте історію: поки ми, українці, гризлися між собою – за клаптик землі, за краще місце під сонцем чи просто від заздрощів – цим завжди користувався хтось третій. Так нас завойовували татаро-монголи, потім-поляки, потім - Москва... та й погляньте на сьогоднішніх наших політиків, на їхню гризню за посади й портфелі на фоні загального зубожіння країни. Ми сміємося над ними, критикуємо їх... А хіба ми не такі самі? :( Яке б не було те Братство, але вже одне те, що вони організували зустріч українських бджолярів з Президентом Апімондії, а також поїхали до Австралії і заробили для України світові нагороди в бджільництві виправдовує існування тої організації. Справжні проблеми, про які варто писати набагато більше пов’язані не з «Братством», якому ще й трьох років нема, а з нашими «доблесними» Спілкою Пасічників та Інститутом Бджільництва, які існують вже десятки років, отримують фінансування з бюджету... І що вони зробили за цей час? На цьому форумі здається є тема про розроблену Інститутом «Програму розвитку бджільництва України до 2011 року.», де цій маячні даються належні оцінки. Як хтось ше її не читав, то прошу – посміємося разом: http://beekeeping.com.ua/html/events/progr...rojekt2011.html Але чи знаєте ви, що Мінагрополітики вже давно розробило і схвалило «Державну програму створення сприятливих умов для стабілізації та розвитку тваринництва на 2005-2010 роки», згідно якої вже 2 роки Національна Асоціація «Укрбджолопром», що виявляється, «координує роботу районних, обласних організацій спілок пасічників та бджолярів-любителів» отримує щорічно по 10 мільйонів гривень!! :blink: Почитайте самі – у відповідях на Звернення Бджолярів: http://beekeeping.com.ua/html/zvernennia.html І де ті гроші? Де покращення в бджільництві? Ви їх відчули? Ось де справді корупція! І наостанок – про «Медяну росу». Саме в частині, присвяченій цій торговій марці упереджене ставлення автора проявилося найбільше. Він навіть зі злості не зміг правильно написати адресу сайту тої роси, тому я її дам сама: http://www.medyanarosa.com/ua/ Я наприклад з дитинства знаю, що медвяна роса, на відміну від паді, вже давно не вважається хворобою рослин. На вищенаведеному сайті сказано, що «Термін „медяна роса” позначає солодкий сік, який природнім шляхом виділяється на стеблах та листках рослин. Таким чином рослини прилаштовуються до різних змін зовнішнього середовища: скажімо до сильного коливання температур між денною та нічною порою.» Чомусь Мілов цього місця з сайту не наводить, віддаючи перевагу іншим, більш підходящим. І зрештою робить висновок про приналежність тої роси президенту України. Отут вже запахло політикою, бажанням сенсацій і скандалів... Згадайте, за кого переважно голосувала Одещина на всіх останніх виборах? Чи не за тих, кому дуже вигідним був би якийсь скандал навколо президента? То може звідси ноги ростуть? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але чи знаєте ви, що Мінагрополітики вже давно розробило і схвалило «Державну програму створення сприятливих умов для стабілізації та розвитку тваринництва на 2005-2010 роки», згідно якої вже 2 роки Національна Асоціація «Укрбджолопром», що виявляється, «координує роботу районних, обласних організацій спілок пасічників та бджолярів-любителів» отримує щорічно по 10 мільйонів гривень!!

Чесно скажу, що не знав. :dntknw: Дуже цікава інформація! Доволоі ласий шматок, для того щоб за нього поборотися. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дід Мілов, добрий вечір ! Дуже погоджуюся з попередніми висловлюваннями, а саме: 1. Спочатку стаття приманює читача щирістю турботи за українське бджільництво. Дійсно приємно відчути, що хтось, окрім Національного центру бджільництва та «иже с ним» бізнесовими структурами, так «турбуються» за роздерту та зачухану галузь, яка є п’ятою в світі (!) по виробництву меду. Тому всім нам приємно відчувати піклування та мудру думку з метою зміни нашого бджолярського життя на краще. 2. Але потім автор (дід Мілов) відкриває своє обличчя. Це була лише прелюдія. Він (дід Мілов) не витримує стартового спурту і скачується до брудних розбірок, хто, кому, що і скільки. І, не зважаючи на свій вік, як видно з фотокартки, заходить дуже далеко у відвертій демагогії, втручаючись навіть у приватні справи. Це ж треба мати настільки обмаль совісті, або не мати її взагалі, щоб не поважати свого колегу по бджільництву - Президента, а потім проситися до нього на прийом і кічитися, що такий відбувся, в що я особисто не вірю. Від цього діда можна багато чого почути. Стає зрозумілим, що він птиця не такого вже «дальнього польоту», за яку себе видає у своїх «турботах». За своє життя ми багато бачили нагород різного калібру і, в тому числі Верховної ЗРади, тож не чемно вихвалювати і виставляти себе особисто. Тож не вірте оцим брехунам. 3. Зрозуміло чому дід Мілов особисті розборки, як мені здалося, виставляє на бджолярську аудиторію. Мабуть солідні видання вже «наїлися» оцих балачок і турбуються за імідж своїх видань. Кому ще не зрозуміло, що суспільству, у тому числі і бджолярському, яке Ви діди від бджільництва, давно завели в глухий кут, набридло читати оцей бруд і лайню, яку можна роздрукувати тільки в Інтернеті ? Ви, кожен з дідів, бачите лише себе у бджільництві і підспівуєте на всі голоси десятки років. Де ваші результати, горе теоретики ? 4. Якщо дійсно дід Мілов віруючий, то в Біблії сказано: «По делам судите». Як я зрозумів пані Васильківська, яка так бентежить діда, хоч і нова людина у бджільництві, а таки стала СВІТОВОЮ КОРОЛЕВОЮ (!) і своїми здобутками прославила ВПЕРШЕ в історії (!) нашу неньку Україну ! Дійсно це ТАК! http://www.umoloda.kiev.ua/number/1008/225/36517/ http://www.umoloda.kiev.ua/number/938/116/34117/ http://www.medyanarosa.com/ua/ Ти що, дід Мілов, цьому не радий,( Фраза видалена, поскільки є порушенням правил форуму! (Злий адмін) ? А ти, на превеликий жаль, за всі роки не став КОРОЛЕМ ??? Розумію, шкребе…. Тому тішся тим, що ти Кращий теоретик! Теоретично допомагай, розбудовуй теоретичне бджільництво, це дуже цікаво і може комусь дуже потрібно. Не втрачай надію, бо кожен солдат, навіть на пенсії, мріє стати генералом. ДЕМАГОГ (дивись Словник В. Даля) - м. греч. крайний демократ, добивающийся власти во имя народа; тайный возмутитель; поборник безначалия, желающий ниспровергнуть порядок управления. Демагогия ж. господство власти народа, черни в управлении; народовластие. Демагогский, демагоичный или демагогический, к убеждениям и стремлению сему относящийся. Дід Мілов, теоретично зростай ! Бажаю успіху !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Давно я так не ВЕСЕЛИЛСЯ! Статья Милова может вызвать "обурення" у 4 (четырех) людей. Президента, пана Харриса, Уласика и Королевы! Последние два отписались, по всему, осталась еще парочка.Даю подборку. Интерестно, один чел писал?

Я особисто не знаю скажімо пана Григор’єва

Хто така Васильківська, я теж не знаю

То може й справді «хай жіночка попрацює»?

а також є «Королевою Апімондії».

а таки стала СВІТОВОЮ КОРОЛЕВОЮ (!)

Ти що, дід Мілов, цьому не радий, невже працюєш на москалів

У нас в Днепре, под взорванным домом погибли люди. Выяснилось, что компания поставляющая газ не платила налоги. Вообще! То есть в трамвае "зайцев" ловим, фотографии их на весь город вывешиваем. Только, что еще не растреливаем возле трамвая! А вот сказать вслух, что город недополучает миллионы! Что налоговая, прокуратура и далее вверх по лесенке - воры, это сведение счетов и провокация! На москалей работаешь, значит! Не смешите, тетеньки и дяденьки! И не переводите стрелки и не отвлекайте внимание 10 млн - с них свой спрос! А с ВАС - свой!

Чесно скажу, що не знав. Дуже цікава інформація! Доволоі ласий шматок, для того щоб за нього поборотися.

Эх, брат, разводят нас как ...

Безумовно, писати про проблеми у бджільництві треба. Треба говорити, писати, робити щось зрештою – бо для всіх очевидно, що галузь стоїть на краю прірви. І треба хоч щось робити, щоб врятувати її.

Ага! Только не трогайте нас! :D

І, не зважаючи на свій вік, як видно з фотокартки,

Так и верится, что вы его только по фотокартке и увидели впервые! :D Никто никого не знает, не видел, НО про ОДНОГО вы ОБА пишете:

Стає зрозумілим, що він птиця не такого вже «дальнього польоту

Тож не вірте оцим брехунам.

Тому тішся тим, що ти Кращий теоретик

Дід Мілов, теоретично зростай

Від цього діда можна багато чого почути

Він (дід Мілов) не витримує стартового спурту

Чомусь Мілов цього місця з сайту не наводить

стаття написана досить сумбурно

«Не вір усьому, що написано!». Воістину – не вірю!

АМИНЬ!!!

Якщо дійсно дід Мілов віруючий, то в Біблії сказано:

АМИНЬ!!! А вот про другую, которую тоже вы ОБА не знаете:

Яке б не було те Братство, але вже одне те, що вони організували зустріч українських бджолярів з Президентом Апімондії, а також поїхали до Австралії і заробили для України світові нагороди в бджільництві виправдовує існування тої організації.

Виявляється, вона приймала участь в організації приїзду в Україну корейських бджолярів, а також є «Королевою Апімондії».

Як я зрозумів пані Васильківська, яка так бентежить діда, хоч і нова людина у бджільництві, а таки стала СВІТОВОЮ КОРОЛЕВОЮ (!) і своїми здобутками прославила ВПЕРШЕ в історії (!) нашу неньку Україну ! Дійсно це ТАК!

Какими своими "здобутками"?

Ось де справді корупція!

:D Короче. Очень неквалифицированный наезд. В один и тот же день. Одним и тем же способом. И не исключенно, что с одного компа. Слабо.

Він навіть зі злості не зміг правильно написати адресу

Слабо и мелко. Как и людишки их писавшие.

А ти, на превеликий жаль, за всі роки не став КОРОЛЕМ ??? Розумію, шкребе….

Милов уже стал Королем. И лучшим теоретиком.И это признали- простые люди. И в условиях, когда

солідні видання вже «наїлися» оцих балачок і турбуються за імідж своїх видань.

и "боятся" его печатать, в чем редакторы и признаются в беседе тет-а-тет! Вы испугались интернета? Правильно! Уже топором не прикажешь вырубить! Посложнее! Вспомнит ли о вас кто-то добрым словом - посмотрим. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

невже працюєш на ... ?
Шановний панеIvan Ubiyvola, дуже прошу вас прочитати уважніше правила форуму, бо подібні фрази є прямим їх порушенням. У нас форум для пасічників. Попри те, що кожен має право висловлювати свою думку, ніхто не повинен вживати образ, ярликів, прозвищ і таке подібне. Для доведення своєї думки достатньо аргументів висловлених в коректній формі... :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 Ivan Ubiyvola: складається враження, що Ви добре знаєте пана Мілова – і досить невисокої про нього думки... Що ж – це тільки підтверджує мої особисті висновки після прочитання його статті. Тільки хочу Вас попросити не повторювати вдруге вже наведені мною інтернет-посилання. Будь ласка, читайте уважно попередні повідомлення! ;) 2 all: Бачу, що до дискусії приєднався великий друг автора статті. І як справжній друг він вважає справою честі рятувати поплямоване лице свого товариша. Тільки от так само, як і С. Мілов любить неаргументовані докази. До речі, ви читали повідомлення на паралельному форумі: http://airbees.com/forum/viewtopic.php?t=2197 Там вже просто дифірамби пану Мілову співають! 2 bombus: - Скажите, Вы писатель или читатель? - Я цитатель!.. (Старий радянський анекдот) Що ж, дуже Вам вдячна.. Мене вперше в житті назвали Королевою! Приємно... Може ше й якісь квіти подаруєте? ;) Знаєте, важко шукати чорну кішку в темній кімнаті. Особливо якщо її там нема! :) Проте Вам це успішно вдається!

Статья Милова может вызвать "обурення" у 4 (четырех) людей. Президента, пана Харриса, Уласика и Королевы! Последние два отписались...
Знайома логіка. В першу чергу навіть не зі статті Вашого товариша, а зі ще одного анекдота. Пам’ятаєте: «коробка квадратна – значить у ній щось кругле. Кругле – значить оранжеве. Оранжеве – значить апельсин».. Скажу Вам, що обурення стаття Мілова може викликати не тільки в чотирьох названих Вами людей, а і в будь-кого хто по-перше, прочитає її уважно і вдумливо, по-друге – знайомий зі СПРАВЖНІМИ проблемами в нашому бджільництві, а по-третє – стикався з таким явищем, як травля політичних та бізнесових опонентів в пресі.
Интерестно, один чел писал?
І я, і пан Убийволя коментуємо одну і ту ж статтю, оперуємо одними і тими ж джерелами – які наводимо. то ж природньо, що у нас подібні висновки. Знову ця ваша з Міловим фірмова «апельсинова» логіка...
У нас в Днепре, под взорванным домом погибли люди. Выяснилось, что компания поставляющая газ не платила налоги. Вообще! То есть в трамвае "зайцев" ловим, фотографии их на весь город вывешиваем. Только, что еще не растреливаем возле трамвая! А вот сказать вслух, что город недополучает миллионы! Что налоговая, прокуратура и далее вверх по лесенке - воры, это сведение счетов и провокация!
Шановний пане bombus, експлуатувати людську трагедію для доведення своєї позиції в цьому випадку принаймні непорядно. Надто різні речі Ви ставите в паралель. Нагадує «сталінізм» у Мілова. Интерестно, один чел писал? :dntknw:
Какими своими "здобутками"?
А Ви взагалі дивилися посилання? Чи Вам того не треба – позиція обрана наперед?
Короче. Очень неквалифицированный наезд. В один и тот же день. Одним и тем же способом. И не исключенно, что с одного компа. Слабо.
Достойний висновок з «апельсинової» логіки після двох десятків цитат без коментарів... :D
Слабо и мелко. Как и людишки их писавшие.
А оце вже, пане Bombus, відверте хамство! Я собі не дозволяла вішати ярликів – ні на С. Мілова, ні на Вас. У будь якій дискусії має бути КУЛЬТУРА! Якшо Ви Знаєте, що це таке...
Милов уже стал Королем. И лучшим теоретиком.И это признали- простые люди. И в условиях, когда
Знов дифірамби! Отут вже мені стало справді СМІШНО! Як пишуть в інших форумах – ПАЦТАЛОМ! РЖУНІМАГУ!! :D :P
и "боятся" его печатать, в чем редакторы и признаются в беседе тет-а-тет!
Оу! То Ви й з тими редакторами знайомі! Ну і нашо Вам тоді наші мілкі балачки в інтернеті?
Вы испугались интернета? Правильно! Уже топором не прикажешь вырубить! Посложнее! Вспомнит ли о вас кто-то добрым словом - посмотрим.
Оце не ясно... Чого це мені лякатися? Я людина маленька. тільки для Вас – Королева! :) А от Ви та Ваш друг Мілов – справді злякалися, судячи з Вашого нервового сміху в попередньому повідомленні. Вам дивно, що хтось навчився відрізняти брехню від правди і може написати Вам достойну відповідь. Вам навіть важко повірити, що це може бути звичайна людина, а не мільйонер чи президент! Що ж – вам же гірше. Значить Ви відстали від розвитку власного народу і власної країни.. Прикро за Вас! Наостанок додам що звати мене, як для Вас, Марія Василівна. Можна – Ваша Величність. :) А для друзів – Масічка. Бажаю всього найкращого! :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 Mapet: шановний пане адміністраторе. Наведу вам цитату з повідомлення користувача bombus:

Слабо и мелко. Как и людишки их писавшие.
Я уважно прочитала правила Форуму. У них сказано: «Основное правило нашего форума - доброжелательность. Администрация форума крайне нетерпима к таким формам самовыражения как: - ненормативная лексика (в том числе завуалированная), оскорбления и угрозы в адрес участников форума. - пропаганда и разжигание расовой, национальной и религиозной вражды. - материалы, которые могут быть расценены как оскорбительные аудиторией форума.» Я вважаю, що наведений вислів користувача bombus підпадає під першу і другу категорії. Прошу прийняти адекватні міри – аналогічно до тих, до яких Ви вдалися відносно користувача Ivan Ubiyvola. Дякую. 2 all: знайшла ще одне цікаве посилання по темі. Це – інтерв’ю Васильківської, Уласика, професора Поліщука і ше якогось дядька австралійському радіо SBS. мп3-архів. Десь 25 Мб: http://www.radio.sbs.com.au/language.php?h...3&inlang=in
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

шановний пане адміністраторе. Наведу вам цитату з повідомлення користувача bombus:

Слушне зауваження... 1. Добродію bombus, Вас теж закликаємо до толерантності в висловлюваннях! 2. Видалене мною слово може ображати не тільки учасників розмови, але і людей не причетних до неї - тому було видалене.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я тільки ЗА культуру спілкування. Дід Мілов скажи відверто ти провокуєш ситуацію? Ти хочеш щоби дуже високого рівня державні посадовці відповідали на ці, вибачаюсь, писульки ? Якщо б ти мислив більшими категоріями, не відфутболював би питання про величезні державні кошти з міліонами. А так виходит, що тільки гарланиш за корупцію, а тебе самого все життя обкрадають. Ти все розумієш, але дуже лукавиш і тут на форумі твоє завдання дезінформувати. Якщо ти такий правдолюб, займися конкретним ділом, а саме – куди роками діваються державні кошти, які виділяються на бджільництво ? Скажу не з метою образи – мабуть кишка тонка ? :angry: А що роблять приватні структури, а їх дуже багато розвелося на Україні, то їх приватна справа. Якщо не згоден, то спитай у «медових країв», що вони тобі порадять на рахунок втручання в їх приватні справи. Тож подивися масштабніше, не на газові проблеми, в яких не маєш ні достовірної інформації, ні досвіду, а на проблеми галузі, в якій вважаєш себе великим фахівцем. Куди діваються державні кошти, які повинен отримувати від держави ти особисто! :blink: Почни з себе, тоді я повірю, що ти КОРОЛЬ. А взагалі побажання таке: діди від бджільництва ! Дайте дорогу молодим, з іншим баченням, бо ви діди продовжуєте тягнути українського пасічника в середневіччя. Весь світ живе по-новому, тільки ми продовжуємо вас слухати. НАБРИДЛО. Чи щось не зрозуміло, діди…? :angry:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я людина маленька. тільки для Вас – Королева!

Нууу, Марья Васильевна! Этим то, как раз, хвастать и не стоило бы :ah: . И тем более, после таких обоюдных признаний, Вам стоит беречь и холить меня, а не убиваться за Мистера Тореадора, с которым у Вас таких чувственных отношений не сложилось пока. :P
Дід Мілов

подивися масштабніше, не на газові проблеми, в яких не маєш ні достовірної інформації, ні досвіду, а на проблеми галузі, в якій вважаєш себе великим фахівцем.

Я так понял, меня с кем то путают. :ah: Страшнее кошки зверя нет? :)
Вам навіть важко повірити, що це може бути звичайна людина, а не мільйонер чи президент! Що ж – вам же гірше. Значить Ви відстали від розвитку власного народу і власної країни.. Прикро за Вас!

Ребята! Случайно и одновременно и независимо друг от друга попавшие на один сайт, :D в одну тему и "вважающие себя, видно, великими фахивцямы во всех галузях? Ой, не смешите моих пчел, вельмышановни пановэ! ;) Есть одна у вас общая черта, бросающаяся в глаза, как незастегнутый гульфик чи зиппер на вечернем платье :ax: : Вы оба, будто сговорившись , обсуждаете, критикуете, "видверто провокуете", наезжаете и превозносите людей, которых ВЫ
особисто не знаю

! Это явный и непростительный прокол. :ay: Впрочем в духе моей молодости! Очень модно было критиковать фильмы- которые не видели, книги -которые не читали, людей - о которых даже не слышали. Время сплошного одобрямса. Не знаю, чьим Вы маркетологом и юристом работаете, но Я (когда разбогатею :D ) Вас к себе на работу не возьму. Уж не обижайтесь. И не провокуйте меня на дальнейшее спилкувание с вами. В отличие от Вас, я - профессионал. Хотя бы и в пчеловодстве. И со всеми действующими лицами, не по ссылкам в инете знаком. Это не моя война. Но очень очевидно - ВАША! Потому -прощайте. :wave: P.S. Один штрих к "мужскому достоинству" С.Н. Милова - это его подпись под статьей! Никаких "Слонопотамов", "Bombusov, "zavaljy byka" и прочий зверинец! Думаю, читатели это оценят, как и я.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні небайдужі ! :hi: Ми дуже добре з Вами спілкуємося ! Наприклад дуже сподобалося останнє ствердження bombusa, цитую : "... С.Н. Милова - это его подпись под статьей!!!!!!!!!!!!!" Шановний bombus! Дуже Вам дякую. Ви чесна людина. :az: Саме оце Ваше свідчення є визначальним! Ще раз дякую. На цьому вбачаю своє спілкування зайвим. Дякую всім. :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний bombus! Дуже Вам дякую. Ви чесна людина.

Очень благодарен Вам за Ваши теплые слова обо мне. После них хочется как-то соответствовать, что-ли. И даже с учетом того, что домашние зовут меня по простому - "Лживый Джо", хочу все же отказаться от той "героической роли" которую, Вы мне так любезно приписываете. :ah: События в городе как-то отодвинули на четвертый план желание пикироваться с Вами. Мне это представляется сейчас мелким и неинтерестным. Но Вам то совсем не обязательно из-за моей хандры слезать с любимого конька! Впрочем это Ваше дело. Напоследок, хотелось выразить надежду, что уважаемая Бджілка - Мая не мыслит в унисон с Вами и еще не раз порадует нас интерестной информацией. Женщин так не хватает на форуме, что думаю к моему пожеланию присоединится все мужское "население" форума "На ТочкУ"! :baby::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо за поддержку (Цитата: "Но Вам то совсем не обязательно из-за моей хандры слезать с любимого конька! )". Коментарий: Вы меня вернули к ЖИЗНИ. :ole_ole: Цитата: "Напоследок, хотелось выразить надежду, что уважаемая Бджілка - Мая не мыслит в унисон с Вами и еще не раз порадует нас интерестной информацией. Женщин так не хватает на форуме...". Коментарий: А некоторые утверждали, что мы сговорились. Уверяю Вас, что ей есть чем Вас порадовать ( интерестной информацией). Если будете её обижать, я вынужден буду защищать... И еще немножко полезной мудрой класики, если позволите: "Разумное и нравственное всегда совпадают. " Толстой Л.Н. "Незнание – не довод. Невежество – не аргумент. " Спиноза Б. "Когда сказать нечего, всегда говорять плохо." Вольтер " Сеешь зло – так жди кровавой жатвы." Расин Жан Умные люди воспримут это мудро. Спасибо :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Разумное и нравственное всегда совпадают. " Толстой Л.Н."Незнание – не довод. Невежество – не аргумент. " Спиноза Б."Когда сказать нечего, всегда говорять плохо." Вольтер" Сеешь зло – так жди кровавой жатвы." Расин Жан

Ivan Ubiyvola, респект від мене особисто!!! :ay::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Спробую відправити своє вітання учасникам обговорення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відразу пршу вибачення за технічні помилки, бо я тільки починаю освоювати комп. Прочитавши статтю пана Мілова і всі коментарі до неї, хочу поділитися з шановним товариством своїми думками. Так, проблем у нашому бджільництві більше, ніж успіхів. А основною проблемою є ми самі, бо кожен народ заслуговує на ту владу, яку має. В даному випадку мова йде про бджільництво і проблема в тому, що чесні і порядні люди дуже рідко потрапляють у верхні ешелони влади саме тому, що вони чесні і порядні. І навіть коли така людина прийде до влади, то їй дуже важко протистояти тій брудній системі влади, яка вже склалася. Щоб щось змінити необхідна підтримка людей з високим почуттям людської гідності, а не "ліліпутів". Напривелике щастя такі люди у нас є. Вони не покладаючи рук, не чекаючи похвали, не шукаючи ніяких матеріальних благ для себе, працюють на благо свого народу, вважаючи єдиною винагородою для себе позитивні зміни в суспільному житті. Такими були, нажаль уже покійні, Василь Скуратівський, Богдан Рудка, Мирон Дейнека і багато інших. До такої категорії людей можна віднести Миколу Осташевського, Йосипа Рачка, Василя Соломку, Ігоря Брика, Миколу Грибка і цей перелік можна продовжити. Ці "сеньйори" від бджільництва не рахуються ні зі своїм часом, ні з здоров"ям, заради тієї справи, яку поставили собі за мету. І не треба закидати їм узурпацію влади, просто ці люди "тягнуть" роботу самі, бо таких як вони мало, вони сіль землі нашої, її кращі сини і не нам, а нащадкам судити про них. І будьте обережні з безпідставними звинуваченнями, бо такі люди дуже чутливі. Рано чи пізно, але Україна вступить до Євросоюзу. Чи готові ми до цього? Звичайно ні. Свої проблеми ми повинні вирішити самі, а для цього потрібно об"єднати зусилля всіх розумних та енергійних як пасічників, так і функціонерів від бджільництва, а для цього ще раз наголошую - потрібно об"єднатися і бізнесменам від бджільництва, і громадським діячам, а не ділити шкуру не вбитого ведмедя.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

... потрібно об"єднатися і бізнесменам від бджільництва, і громадським діячам, а не ділити шкуру не вбитого ведмедя.

Шкода що у Вашому переліку нема місця для "дрібних" пасічників... :hi: Зрозуміло що від них ніякої користі нема ні бізнесменам від бджільництва, ні громадським діячам, але їх є більшість, єдинне що вони роздрібленні і немають зв"язку між собою.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якраз завданням цих громадських діячів і є згуртування цієї більшості. Тут виникає питання - на основі чого відбудеться це згуртування? Я тут вбачаю два основні напрямки. По -перше - це відродження духовних традицій українського пасічництва, культури спілкування, культури споживання меду, медових хмільних напоїв, інших продуктів бджільництва, виховання НАШИХ дітей на прикладах кращих традицій нашого народу. Адже ми, пасічники, споконвіку були ПАТРІАРХАМИ села. Тож у кого як не унас повинно боліти серце за розвал і споювання села не говорячи вже про місто. Пасічник повинен бачити не тільки те, що відбувається у вулику, але іте що відбувається поза ним. Громадські діячі і повинні в першу чергу піднімати ці питання. Звичайно, на голодний шлунок цю роботу довго непотягнеш, тому другим напрямком згуртування і зацікавлення простих пасічників у об"єднанні є підвищення рентабельності пасік. Обидва ці напрямки важливі, але всетаки перший я вважаю ключовим. Тільки коли в онові будь якої справи закладено міцний фундамент вона устоїть. Що у вашому фундаменті? Любов до грошей, чи любов до цбджоли, до свого народу, якщо, звичайно, ви самі відносите себе до синів цього народу. Запитайте це усамих себе. І якщо не знайдете напевної відповіді, то краще займіться вирощуванням курей. Кажуть там прибутки більші.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

любов до цбджоли, до свого народу

Без пафосу, це для мене головне, тим більше що не живу "з пасіки". Але як ви самі сказали - в верхах мало чесних і порядних людей - звідси і зневіра до "спілок" і "братств", на мою думку. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...