Перейти к содержанию
Стас

Восковые свечи

В теме 412 сообщения

Выполнял заказ Роза Хутор

post-898-1429105157_thumb.jpg

post-898-1429105189_thumb.jpg

Поделиться сообщением

Назбиралось багатенько воску забрусного, шкода його здавати на вощину - там і темний віск піде... 

Хочу зайнятись виробництвом свічок, проте є певна засторога... все таки силіконова форма коштує в середньому 300 грн +- скільки ж то свічок треба продати щоб воно окупилось:hmm:

Тому питання до практиків - по чому Ви продаєте такі свічки (грн\грам) -  і головне, наскільки  широкий попит в населення на такий продукт.

В моєму районному центрі воскових свічок ніхто не виготовляє, можна було б заповнити цю нішу, але останнім часом в людей і на мед грошей все менше і менше...

Поделиться сообщением

А якщо використати в якості фітіля нитку із мішків, які колись масово використовувалися, ніхто не пробував?

Поделиться сообщением

В 14.07.2016 в 23:33, Бджолопотам сказал:

Хочу зайнятись виробництвом свічок,

як успіхи:hmm:

Поделиться сообщением

20 хвилин тому, лінивий пасічник сказав:

як успіхи:hmm:

Продаю злитки воску по 25 грн/100грам. Поки гарно беруть -  з свічками вирішив не морочитись...

Віск для продажу беру або чисто забрусний або в суміші забрусним із воском з світлої сушини з якої не виводився розплід.

Изменено пользователем Бджолопотам

Поделиться сообщением

7 минут назад, Бджолопотам сказал:

Продаю злитки воску по 25 грн/100грам. Поки гарно беруть

Для яких цілей люди купляють (якщо не секрет)?

Поделиться сообщением

Тільки що, Fabro сказав:

Чесно кажучи не знаю. В принципі два можливих варіанти. Для кремів і інших лікувальних цілей і для різних обрядово-знахарських штучок (типу виливання на віск чи щось подібне)...

Поделиться сообщением

4 минуты назад, Fabro сказал:

в тому році дві полтавчанки купили в мене кожна по кілограму казали для косметичних цілей :dntknw:що конкретно намазували  я поскромнічав виясьнять

Поделиться сообщением

17 минут назад, Бджолопотам сказал:

з свічками вирішив не морочитись...

для "притягування "зівак до вашого місця і зтворення так би мовити черги  саме то :ay:як казав один мій знайомий :мені не важно продаються вони чи ні  мені потрібно щоб до мене підходили ну а далі як кажуть" дело техніки" і добре підвішеного язика

Поделиться сообщением

Чи хтось робив ємність для заливки силікону з пластиліну?бо є красива фігурка,а підходячої посудини немає.

Поделиться сообщением

В 07.11.2017 в 05:57, Ігор 81 сказал:

Чи хтось робив ємність для заливки силікону з пластиліну?бо є красива фігурка,а підходячої посудини немає.

Проверьте сначала будет ли Ваш силикон застывать в пластилине. Например двухкомпонентный силикон на платиновом катализаторе не застывает при контакте с силиконом на оловянном катализаторе.Могут какие то составляющие пластилина так тоже действовать на Ваш силикон.

Поделиться сообщением

20 годин тому, ZSV сказав:

Проверьте сначала будет ли Ваш силикон застывать в пластилине. Например двухкомпонентный силикон на платиновом катализаторе не застывает при контакте с силиконом на оловянном катализаторе.Могут какие то составляющие пластилина так тоже действовать на Ваш силикон.

Дякую.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти