Перейти к содержанию

Бджоломатки від Гайдара


Рекомендуемые сообщения

......... При получении образования у меня в числе прочих дисциплин имелся курс "пчеловодство". Лекции и практические занятия нам давал человек, далекий от пасеки, и относящийся к предмету: "это вам для общего развития." И такая ситуация в большинстве ВУЗов. Специалист, выходящий после обучения в подавляющем большинстве имеет только общее представление о пчелах "летают, носят мед, жалят". Все...
Так цеж зоотехнічна дисципліна виходить ,що ее тільки в ветеринарії є козачки заслані та й в зоотехнії теж .Цеж Ви кидаєте камінь в свій огород. :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

......... При получении образования у меня в числе прочих дисциплин имелся курс "пчеловодство". Лекции и практические занятия нам давал человек, далекий от пасеки, и относящийся к предмету: "это вам для общего развития." И такая ситуация в большинстве ВУЗов. Специалист, выходящий после обучения в подавляющем большинстве имеет только общее представление о пчелах "летают, носят мед, жалят". Все...
Так цеж зоотехнічна дисципліна виходить ,що ее тільки в ветеринарії є козачки заслані та й в зоотехнії теж .Цеж Ви кидаєте камінь в свій огород. :umora:
Я говорю о всем нашем сельскохозяйственном образовании, еще как говорил классик "...Нас всех учили по немного, чему нибудь и как нибудь...". У нас идет унификация что у зооинженеров, что у ветврачей. учат полностью всему, но основное направление КРС и свиньи. остальное по чуть-чуть
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас идет унификация

а проблема то всього навсього одна- це гнелець і щоб його навчитись розпізнавати думаю не треба вузького спеціаліста. Потім цей спеціаліст повинет обстежити всі пасіки і дати заключення по благонадійності чи не благонадійності і внести цю інформацію в загальнодержавний реестр. І я думаю ситуація крадинально зміниться.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на глаза

там реєструватись треба. Потрудіться стисло викласти тут інформацію. Не можем же ми кругом реєструватись де ви рекламуєте свій товар????
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я уважно перечитав усі теми й пости щодо матководів та пород із самого початку. Був випадок,- кілька років тому в селі Гайдара поселились відставні полковники, що правдами - неправдами завели були тихцем там кавказьку породу у себе,- трутні то і їх в гречку скакали. А матки охочіші до чужих трутнів- і це факт, а не жарт! Ось Вам і жовтенько- червоненька маточка . Отож тут все потрібно піддавати генному контролю на високому професійному рівні! А "генерали" у цій справі ще більшу відповідальність повинні нести! Й на те й існує ВЕТСЛУЖБА України. :UA: За це вони гроші одержують. Державні гроші, - у нас з Вами забрані! Тож хай наші "апімондівські класики" не владу ділять, а працюють з бджолою на генному рівні! Оце і є їх найперший прямий обов'язок разом з ветслужбою :Jumpy::mf_swordfight: - КОНТРОЛЬ ЗА ЯКІСТЮ МАТОК! :IMHO: А наш інститут бджільництва чим займається? Це його продукція повинна котируватися найвище, а що ми маємо в наявності? Хтось з Вас похвалиться хоч однією маткою там придбаною?! Гайдар не в рахунок,- він виступає як приватний підприємець.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А наш інститут бджільництва чим займається? Це його продукція повинна котируватися найвище, а що ми маємо в наявності? Хтось з Вас похвалиться хоч однією маткою там придбаною?! Гайдар не в рахунок,- він виступає як приватний підприємець.

Можно сходить сюда Відділ селекції та репродукції карпатських бджіл , а потом перейти на страницу "новости" и ознакомится с рекламой по продаже пчел и маток
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А наш інститут бджільництва чим займається? Це його продукція повинна котируватися найвище, а що ми маємо в наявності? Хтось з Вас похвалиться хоч однією маткою там придбаною?! Гайдар не в рахунок,- він виступає як приватний підприємець.

Можно сходить сюда Відділ селекції та репродукції карпатських бджіл , а потом перейти на страницу "новости" и ознакомится с рекламой по продаже пчел и маток
Щось не знайшов інформацію де можна купити їхні племінні матки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А наш інститут бджільництва чим займається? Це його продукція повинна котируватися найвище, а що ми маємо в наявності? Хтось з Вас похвалиться хоч однією маткою там придбаною?! Гайдар не в рахунок,- він виступає як приватний підприємець.

Можно сходить сюда Відділ селекції та репродукції карпатських бджіл , а потом перейти на страницу "новости" и ознакомится с рекламой по продаже пчел и маток
Щось не знайшов інформацію де можна купити їхні племінні матки.
вони ще самі не знають в якого дядька будуть брати "племя".
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вучківський тип чорні матки як вулик. В мене темно коричневі, каштанові але аборигенні ті що варяться в власному соці.

Типи бджіл ,щож воно таке і з чим його їдять. Щож то за така унікальна технолоія в селекції і як визначитись- ведеться повноціна сепекція чи це типові локшини на вуха.Ще одне запитання -хто творець цієї технології (да світ туповатий раз в них селекція по лініях. а от ми нарз багато і на всю оствшуюся жізнь)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

це типові локшини на вуха.
І чим сильніше закручені тим легше вішати.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І чим сильніше закручені тим легше вішати.

Взагалі існує думка ,що один в полі не воїн, але коли дві спини до купи то буде стіна . Я зрозумів ,що багато учасників форуму не можуть зрозуміти що селекція в бджільництві це не просто так,як два пальчики до каміньчика,але це дуже серйозна справа. Мені просто шкода тих пасічників ,які на всю мощу кричать F1 F2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Е підсумки селекції за 20 років

Співробітники відділу постійно збирають інформацію про ефективність використання відселекціонованих карпатських бджіл, як на теренах України так і за її межами. В результаті її опрацювання видно, що карпатські чистопородні бджоли в різних кліматичних умовах переважають за продуктивністю місцевих і нерідко в 2-2,5 рази
Ох и радости сколько у Метролога. Оказываеться Карпатка будет собирать в 2-2.5 раза больше мёда, чем его аборигенка.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Е підсумки селекції за 20 років :wave:
Посічників цікавлять не підсумки,а результат.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Результат-в яких одиницях (гривні...?Літри)Пасічника повинні цікавити бджоли і про бджоли :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А наш інститут бджільництва чим займається? Це його продукція повинна котируватися найвище, а що ми маємо в наявності? Хтось з Вас похвалиться хоч однією маткою там придбаною?! Гайдар не в рахунок,- він виступає як приватний підприємець.

Можно сходить сюда Відділ селекції та репродукції карпатських бджіл , а потом перейти на страницу "новости" и ознакомится с рекламой по продаже пчел и маток
Щось не знайшов інформацію де можна купити їхні племінні матки.
Так вони кожного року продають матки в магазині що знаходиться на території інституту. Ціна у них, останні три роки(раніше не знаю) завжди вища ніж у матководів чи на ярмарках. Українську степову я брав там у 2011 точно не памятаю здається по 140 грн, у 2012 не цікавився а минулого року телефонував то загнули по 180 грн за матку :blink: (на початку червня). На моє запитання де виводились матки продавець відповів що у них на племінній пасіці з розведення укр. степ. в Хмельницькій області. По карпатці то матки вони привозять з своєі пасіки десь на закарпатті. І щей матки там не затримуються, вних привозять їх кожен тиждень у четвер(в цей день уже в продажі)а я приїхав у пятницю після обіду так уже нічого не було, тому довелося ждати тиждень наступну партію одразу замовивши собі 4 маточки
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А наш інститут бджільництва чим займається? Це його продукція повинна котируватися найвище, а що ми маємо в наявності? Хтось з Вас похвалиться хоч однією маткою там придбаною?! Гайдар не в рахунок,- він виступає як приватний підприємець.

Можно сходить сюда Відділ селекції та репродукції карпатських бджіл , а потом перейти на страницу "новости" и ознакомится с рекламой по продаже пчел и маток
Щось не знайшов інформацію де можна купити їхні племінні матки.
Так вони кожного року продають матки в магазині що знаходиться на території інституту. Ціна у них, останні три роки(раніше не знаю) завжди вища ніж у матководів чи на ярмарках. Українську степову я брав там у 2011 точно не памятаю здається по 140 грн, у 2012 не цікавився а минулого року телефонував то загнули по 180 грн за матку :blink: (на початку червня). На моє запитання де виводились матки продавець відповів що у них на племінній пасіці з розведення укр. степ. в Хмельницькій області. По карпатці то матки вони привозять з своєі пасіки десь на закарпатті. І щей матки там не затримуються, вних привозять їх кожен тиждень у четвер(в цей день уже в продажі)а я приїхав у пятницю після обіду так уже нічого не було, тому довелося ждати тиждень наступну партію одразу замовивши собі 4 маточки
В червні минулого року дзвонив в Прибузькі медобори (як я знаю то це їх племінна пасіка), то ціна була 80 грн. за матку (самовивіз).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...