Перейти к содержанию

Утепление


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

4 години тому, Женя Циба сказав:

Хто підскаже дешевий матеріал,з якого можна нарізати положки. 

 Є бажання спробувати положок з білого пропіленового мішка, як для цукру, єдине, треба добре підрубити краї, щоб нерозлазилися. Хоча це і хімія, але дл, харчових продуктів, до того ж буде повітря проходити. Можливо вже хтось пробував або чув відгуки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Женя Циба сказал:

Хто підскаже дешевий матеріал,з якого можна нарізати положки. 

Саме дешевше проревізувати тещину скриню, там повинно бути полотно домоткане, в мене ширина рулонів в акурат підішла для десятирамочників, на жаль вже закінчилось, але якщо своечасно над мискою виминати пісьля морозилки то гризти не будуть, служитиме довго.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, davolodya сказал:

 Є бажання спробувати положок з білого пропіленового мішка, як для цукру, єдине, треба добре підрубити краї, щоб нерозлазилися. Хоча це і хімія, але дл, харчових продуктів, до того ж буде повітря проходити. Можливо вже хтось пробував або чув відгуки?

Значно краще використати совдепівські цукрові мішки, а той мішок, що плануєте в акурат підійде для мохової подушки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Николай S сказал:

Значно краще використати совдепівські цукрові мішки, а той мішок, що плануєте в акурат підійде для мохової подушки

Я пару лет назад, случайно попал на совдеповские, тряпьяные мешки от сахара и муки. Купил пол сотни штук, специально для утепления пчёл и хочу сказать, что некоторые семьи, прополюсуют их по улочках, а некоторые грызут их, путаются в них и гибнут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Николай S сказал:

 але якщо своечасно над мискою виминати пісьля морозилки то гризти не будуть, служитиме довго.

Говорю по Украински, но что тут написано, не понял.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, davolodya сказал:

 Є бажання спробувати положок з білого пропіленового мішка, як для цукру, єдине, треба добре підрубити краї, щоб нерозлазилися. Хоча це і хімія, але дл, харчових продуктів, до того ж буде повітря проходити. Можливо вже хтось пробував або чув відгуки?

В связи с недостатком положков купил белые (зелёные) мешки по 5 грн. Ширина 54 см, как раз ложится поперёк на улей любой системы, лишнее складываю поверх улья.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, mits сказал:

Я пару лет назад, случайно попал на совдеповские, тряпьяные мешки от сахара и муки. Купил пол сотни штук, специально для утепления пчёл и хочу сказать, что некоторые семьи, прополюсуют их по улочках, а некоторые грызут их, путаются в них и гибнут.

То мішкі різні, ті що без синтетики гризуть лише якщо не виминаєте прополіс і мішок стає герметичний 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Сіверянин сказав:

В связи с недостатком положков купил белые (зелёные) мешки по 5 грн. Ширина 54 см, как раз ложится поперёк на улей любой системы, лишнее складываю поверх улья.  

Вже випробували? Бджоли негризуть? Сам мішок має бути повністю захований від світла під кришку, інакше досить швидко розлазиться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, mits сказал:

Говорю по Украински, но что тут написано, не понял.:hmm:

Восени пісьля виходу розплоду, положки які бджоли запрополюсовали забираю додому , складую в морозилку по одному, на другий день дістаю по одному і відразу виминаю прополіс на мискою, дістаю слідуючий,  далі в тому ж дусі за декілька днів міняю на всіх вуликах. Зимувати пчоли повинні з дихаючим положком, звісно якщо у вас потолочна вентиляція а не сітка в дні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось тут стара тема про утеплення з 2007 року. http://tochok.info/topic/310-утепление/

То чи варто відкривати нову ?

Шановні РАДНИКИ форуму! Підверстайте цю частину під стару тему. Хай все буде разом і неподріблене. Бо тоді важко буде знайти необізнаній людині те, що йому конче потрібно.:ah::IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Женя Циба сказал:

Хто підскаже дешевий матеріал,з якого можна нарізати положки. 

Мішки з під кави.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, Женя Циба сказав:

Хто підскаже дешевий матеріал,з якого можна нарізати положки. 

Мішковина джутова - натуральне волокно. Я вважаю це недорого. Ширина 1 м

5c0d0172d70ed_.thumb.JPG.6893f3d752b525c41075b59b66b7c330.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Ось вам давня тема про утеплення. То чи варто нову відкривати?:hmm:

Шановні РАДНИКИ форому, може підверстаєте недавно відкриту тему про утеплення  і вентиляцію :

http://tochok.info/topic/13475-вентиляція-і-утеплення-вулика/ 

  сюди?

 

Об'єднав

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, ромео сказав:

Об'єднав

Чемно дякую!:hi:

А то із часом  з"являються кілька тем - сестричок з схожими найменуваннями і однотожними питаннями, в яких тоді буде дуже важко розібратися не тільки новачкам, а й давнім старожилам Точка.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, nibond сказав:

Мішковина джутова - натуральне волокно. Я вважаю це недорого. Ширина 1 м

5c0d0172d70ed_.thumb.JPG.6893f3d752b525c41075b59b66b7c330.JPG

А мені сестра пошила подушки із синтапона та земноволокняної (якщо не помилився у назві) матерії. Легко, дешево, тепло  й сердито. Та, головне, не намокає й попускає повітря на відміну від плівки .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, davolodya сказав:

 Є бажання спробувати положок з білого пропіленового мішка, як для цукру, єдине, треба добре підрубити краї, щоб нерозлазилися. Хоча це і хімія, але дл, харчових продуктів, до того ж буде повітря проходити. Можливо вже хтось пробував або чув відгуки?

Поганий матеріал - з часом починає сипатися. А на сонці починає роповзатися вже за рік.

Мій варіант:  Синтапон + землеволокно (таке чорне воно).:IMHO:Іще може бути + старе войлочно-шерстяне одіяльце.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Поганий матеріал - з часом починає сипатися. А на сонці починає роповзатися вже за рік.

Мій варіант:  Синтапон + землеволокно (таке чорне воно).:IMHO:Іще може бути + старе войлочно-шерстяне одіяльце.

 Сиплеться лише коли побуло вологе на морозі, я використовую для подушок, при  зимівлі в приміщенні 5 років без змін

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Николай S сказав:

 Сиплеться лише коли побуло вологе на морозі, я використовую для подушок, при  зимівлі в приміщенні 5 років без змін

Але як посипеться - роботи по чистці вистачить на цілій день. :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, ДобровоЛ сказав:

Але як посипеться - роботи по чистці вистачить на цілій день. :(

Такі мішки сипляться лише від тривалого перебування на сонці, у вулику це негрозить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, davolodya сказал:

 Є бажання спробувати положок з білого пропіленового мішка, як для цукру, єдине, треба добре підрубити краї, щоб нерозлазилися. Хоча це і хімія, але дл, харчових продуктів, до того ж буде повітря проходити. Можливо вже хтось пробував або чув відгуки?

https://fermershop.com.ua/agrotkan?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_content=220844307497&gclid=CjwKCAiAl7PgBRBWEiwAzFhmmtjJ9G9Guz9V8uBrZYeUnDGL1XDJl-IdiVBJBGmUVvagD5MrYC5r7RoC4goQAvD_BwE   це непоганий матеріал на положки , нарізаю паяльником для пайки поліпропіленових труб , тоді краї сплавляються  і матеріал нероспускаєтся.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ДобровоЛ сказав:

Мій варіант:  Синтапон + землеволокно (таке чорне воно

"землеволокно" -  його називають агроволокно, спанбонд. Для подушок це вдалий вибір, але  не для безпосереднього контакту з бджолами - треба класти поверх положка чи плівки.
У мене на зиму положок з джутової мішковини + синтепонова подушка. З усього, що пробував, це найкраще підходить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, СергійШ сказав:

https://fermershop.com.ua/agrotkan?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_content=220844307497&gclid=CjwKCAiAl7PgBRBWEiwAzFhmmtjJ9G9Guz9V8uBrZYeUnDGL1XDJl-IdiVBJBGmUVvagD5MrYC5r7RoC4goQAvD_BwE   це непоганий матеріал на положки , нарізаю паяльником для пайки поліпропіленових труб , тоді краї сплавляються  і матеріал нероспускаєтся.

Чим відрізняється агротканина від звичайного чорного агроволокна, крям ціни? Бджоли негризуть?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, davolodya сказал:

Чим відрізняється агротканина від звичайного чорного агроволокна, крям ціни? Бджоли негризуть?

Структура агротканини , схожа на ту шо мішок з під цукру но вона витривала до впливу різної темпаратури, порівняно з мішовиною , і добре пропускає воду. 

.,

Только что, СергійШ сказал:

Структура агротканини , схожа на ту шо мішок з під цукру но вона витривала до впливу різної темпаратури, порівняно з мішовиною , і добре пропускає воду. 

.,

почитайте в силці , там є фото.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 годин тому, nibond сказав:

"землеволокно" -  його називають агроволокно, спанбонд. Для подушок це вдалий вибір, але  не для безпосереднього контакту з бджолами - треба класти поверх положка чи плівки.
У мене на зиму положок з джутової мішковини + синтепонова подушка. З усього, що пробував, це найкраще підходить.

Так, я кладу його на стельовини.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...