Перейти к содержанию

Весна - літо 2011


Dan

Рекомендуемые сообщения

Добрий день усім! Чи варта проводити останню, на цей рік, відкачку меду на цьому тижні? Чи все-таки краще вже залишити мед у вуликах? Так як годувати сиропом всеодно на зиму буду. Підкажіть будь ласка. Дякую
А якого числа була ПЕРЕДостання відкачка? Коли б Ви мед не качали, все рівно маєте залишити у кожному вулику близько 25-30 кг кормових запасів і бажано, щоб основна частина цих запасів була природнім медом з принесеного бджолами нектару. Хоча для Вашого регіону (маю на увазі Львівщину) можливо і необхідно замінити запаси падевого меду та меду з ріпаку на інвертований мед з цукрового сиропу.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрий день усім! Чи варта проводити останню, на цей рік, відкачку меду на цьому тижні? Чи все-таки краще вже залишити мед у вуликах? Так як годувати сиропом всеодно на зиму буду. Підкажіть будь ласка. Дякую
А якого числа була ПЕРЕДостання відкачка? Коли б Ви мед не качали, все рівно маєте залишити у кожному вулику близько 25-30 кг кормових запасів і бажано, щоб основна частина цих запасів була природнім медом з принесеного бджолами нектару. Хоча для Вашого регіону (маю на увазі Львівщину) можливо і необхідно замінити запаси падевого меду та меду з ріпаку на інвертований мед з цукрового сиропу.
Остання відкачка меду була 6 серпня.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрий день усім! Чи варта проводити останню, на цей рік, відкачку меду на цьому тижні? Чи все-таки краще вже залишити мед у вуликах? Так як годувати сиропом всеодно на зиму буду. Підкажіть будь ласка. Дякую
сьогодні почав відкачувати, мед темний, є досить свіжого нектару (безхмарні теплі дні + ночі травневі), не рухаю хіба рамки з розплодом. Завтра планую докачати, що можна, буду формувати гнізда і кормити, з понеділка вже дощі обіцяють
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Завтра їду відкачувати мед)) і формувати гнізда до зимівлі, та встановлювати годівниці замість стельової дошки. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто знає що то за рослина.... допоможіть з ідентифікацією

Ось вона: http://images.yandex.ua/yandsearch?text=Im....&rpt=image :hi:
:hi: Дякую.... З інформацією про медопродуктивність є проблеми, але оскільки бджоли часто відвідують, то можна понад лісом по розсівати :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В цьому році гарно дає золотарник, крепкі сім'ї занесли все медом, можна навіть дещо взяти собі. Мед цікавий, не знаю як по якості, але на смак дуже пашучий, вже є сім'ї, де матка не мала місця для червління.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Здравствуйте, прошу прощения за вопрос не в теме. Какие литки открыть в лежаках на бесвзяточный период? верхний или нижний? Прошу Вас прочитать внимательно правила пользования форумом и не создавать вопросы двойники , один удалил в одной теме . а тут оставлю :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановне панство! Хто планує зимувати бджіл на соняшниковому меду і як ви це робите? Гарно дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановне панство! Хто планує зимувати бджіл на соняшниковому меду і як ви це робите? Гарно дякую!
Того року залишив соняшник в деяких сімях на зиму без підгодівлі сахаром- всі перезимували. Просто ужав максимально сімї - мені здається що вони майже любий мед "декристалізують" своїм термо режимом як будуть всі повномедні рамки ЩІЛЬНО обсиджувати. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Завтра їду відкачувати мед)) і формувати гнізда до зимівлі, та встановлювати годівниці замість стельової дошки. :ay:
Звернувся за порадою до старих пасічників. Вони усі проти того щоб тепер брати мед. А я все ж буду завтра брати по дві-три рамки з сім"ї. 10 вуликів х 3=30. Думаю, що літрів з 10 як мінімум буде. Дурень думкою багатіє. Для мене це добре. А якщо осінь така ж буде довга , як минулого року, що в нас майже завжди так, то загодувати буде без проблем.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У 2008 році частину відкачав в перших числах вересня, погода була десь до 12 вересня, то деякі сім'ї ще навіть встигли піднести ще трохи, правда в грунті тоді було більше вологи. А от осінь торік,як на мене у нас була не дуже похолодання і дощ на почату вересня все зіпсували. З підготовкою до зимівлі краще не затягувати, погода це річ не передбачувана.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уважаемые коллеги! В десятых числах сентября буду объединять отводки. В результате образуется с десяток лишних маток карники Ф1 от островных племенных. Оставлять их погибать в клеточках жалко, поэтому, как говорится, отдам в хорошие руки за символическое вознаграждение. Желающие познакомиться с карникой, пишите!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уважаемые коллеги! В десятых числах сентября буду объединять отводки. В результате образуется с десяток лишних маток карники Ф1 от островных племенных. Оставлять их погибать в клеточках жалко, поэтому, как говорится, отдам в хорошие руки за символическое вознаграждение. Желающие познакомиться с карникой, пишите!
Если объединяете отводки это значит что они слабые, а это может означать не совсем хорошее качество маток :dntknw: не примите в штыки это всего лишь предположение :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если объединяете отводки это значит что они слабые, а это может означать не совсем хорошее качество маток :dntknw: не примите в штыки это всего лишь предположение :az:
Как вариант... Не приму... Имеете право! На самом же деле объединяю, поскольку нет возможности обеспечить нормальные условия зимовки дополнительным семьям (ульи, корма). Да и необходимости увеличивать пасеку не вижу.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Завтра їду відкачувати мед)) і формувати гнізда до зимівлі, та встановлювати годівниці замість стельової дошки. :ay:
Звернувся за порадою до старих пасічників. Вони усі проти того щоб тепер брати мед. А я все ж буду завтра брати по дві-три рамки з сім"ї. 10 вуликів х 3=30. Думаю, що літрів з 10 як мінімум буде. Дурень думкою багатіє. Для мене це добре. А якщо осінь така ж буде довга , як минулого року, що в нас майже завжди так, то загодувати буде без проблем.
пізно годувати також зле - весною можуть з'явитись слабкі сім'ї; на погоду надіятись річ ризикована, різко похолодає (або дощі підуть) - мед не викачали і не встигли покормити, бджоли в клуб зберуться, а їх потім знову рухати прийдеться :IMHO1: в суботу викачав, що вдалося, вчора об'єднав дві сім'ї, сформував гнізда, сьогодні поставив годівниці, залив сироп - до весни 7 місяців :baby:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Завтра їду відкачувати мед)) і формувати гнізда до зимівлі, та встановлювати годівниці замість стельової дошки. :ay:
Звернувся за порадою до старих пасічників. Вони усі проти того щоб тепер брати мед. А я все ж буду завтра брати по дві-три рамки з сім"ї. .
Я також планую викачати мед за декілька днів (чекаю поки дозріє) бо позаливали медом всі гніздові рамки і матка не має куди сіяти :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я також планую викачати мед за декілька днів (чекаю поки дозріє) бо позаливали медом всі гніздові рамки і матка не має куди сіяти :hi:
А я отставил эту затею. Пчелы открыть улей не дают, кошмар. Все залито, а взять не могу, буду ждать похолодания.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я також планую викачати мед за декілька днів (чекаю поки дозріє) бо позаливали медом всі гніздові рамки і матка не має куди сіяти :hi:
А я отставил эту затею. Пчелы открыть улей не дают, кошмар. Все залито, а взять не могу, буду ждать похолодания.
:umora: Так нібо до того все йде, дивився прогноз ночі вже будуть холоднішати :af:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я також планую викачати мед за декілька днів (чекаю поки дозріє) бо позаливали медом всі гніздові рамки і матка не має куди сіяти :hi:
А я отставил эту затею. Пчелы открыть улей не дают, кошмар. Все залито, а взять не могу, буду ждать похолодания.
Аналогічно. :ah: Після відкачування або підкормки (3л сіропу (1:1,5) -27 серпня) 2 дні літають злі і роблять апітерапію сусідам без попередження. Одним словом домашні-сторожеві :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

... Пчелы открыть улей не дают, кошмар. Все залито, а взять не могу...
Аналогічно. ...27 серпня літають злі і роблять апітерапію сусідам без попередження. Одним словом домашні-сторожеві
Странно. Последний раз отбирал рамки (по 1-2 из семьи) 27-28 августа. Попутно отбирал просушенные негодные рамки на перетопку (из-за заставной), переставлял маломёдные рамки из гнездовой части за заставную на просушку. Так же позаглядывал в гнездовые части развивающихся роёв, пойманных в июле. Температура при этом была +32 - +34, ветра не было. Пчёлы были не то, что спокойные - они вообще не реагировали на наше присутсвие (моё и жены) и на наши манипуляции с рамками. Давно не получал такого удовольствия от работы с пчёлами. Хотя отдельные семьи - не подарок. Недели три назад, когда пришлось выкачанные рамки выставлять при моросящем дожде героически принял около 30-40 ужаливаний, жена вынула из меня около 5 жал (позжее)... А спина сразу перестала болеть!!! Кормить начну на этих выходных - 3-4 сентября. Переживаю, что спровоцирую нападения на семьи послабее. Но выхода нет - как "воскресный" пасечник вынужден ставить кормушки сразу под большой объём сиропа. Ну, Бог даст, прорвёмся.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

попробуй дать в кульках сироп большими дозами

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Честно говоря и я узнал,что такое напад :blink::crazy::Jumpy::vinny: (вовремя работы с пчёлами )НО сироп заливать буду только после окончания лёта (много тонет вовремя заливки)... :baby:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

попробуй дать в кульках сироп большими дозами
Хочу попробовать за заставную трёхлитровый бутылёк на кормушку с пластиковым диском
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все будет хорошо, я так кормлю много лет, потому что сам являюсь пасечником выходного дня, тут проблема чтобы удачно перевернуть и поставить, на виходные буду на пасеке сфоткаю маленькое прспособление для этого дела, хотя оно актуальние для украинських лежаков но я использую на всех своих ульев

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня начал подготовку семьи в зиму. Во вторых корпусах расплод кое где. Подготовил первые корпуса. Перги практически нет. Расплод выходит, есть открытый на 6-8 рамках. Надо срочно проверить везде есть ли матки. ( после последнего отбора меда ).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...