Перейти к содержанию

Весна - літо 2011


Dan

Рекомендуемые сообщения

Кстати вопрос - можно ли использовать мед, который остался в обгаженых рамках например на медовую самогонку?
Конечно можна, даже нужно! На вкус продукта обгаженость не влияет.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мои тоже облетелись. Зимовка прошла нормально на подсолнечниковом меду без закормки в зиму. Выход 100%. Перезимовали даже 50 штук запасных маток на 2-х рамках. Подмора мало.

post-520-1300119044_thumb.jpg

post-520-1300119081_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мои тоже облетелись. Зимовка прошла нормально на подсолнечниковом меду без закормки в зиму. Выход 100%. Перезимовали даже 50 штук запасных маток на 2-х рамках. Подмора мало.

А пленка с осени лежит или только поставили?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А пленка с осени лежит или только поставили?

Зимовали под пленкой.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всіх вітаю з бджолиною весною! :az: Облітались і мої сім*ї: вчора 7 шт. (+12*С, вітер)) і сьогодня остання 8-ма (+11*С, без вітру), яка зимувала в утепленому пінопластом вулику. Облітувались дружно. Зимівля пройшла добре (зимую на соняшниковому меду). Перезимували всі. :ole_ole: Підмору небагато. Передивився, в усіх сім*ях вже єсть розплід. Накрив плівкою, поутепляв, В одній сім*ї було мало меду- добавив прогріту рамку. Сьогодні теж усі сім*ї дружно літали, почали масово брать воду (теплу) з напувалки. Бажаю усім щедрих медозборів! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні зробив ревізію. Перезимували всі 10 сімей підмору небагато в деяких сім'ях до 100шт . Бджоли не суть пилок з підсніжників при першому облеті несли невеличку обножку деякі бджоли . Меду з'їли багато але в середньому в сім'ях по 7-10 кг меду. У всіх розплід печатний найбільше на 3 рамках на кожній рамці на долоню. Зимівля пройшла добре :ay: Пару фото. post-1784-1300126255_thumb.jpgpost-1784-1300126657_thumb.jpgpost-1784-1300126886_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В одній сімі на одній рамці знайшов одразу дві матки :blink:
Матки плодные ? или нет?
Свищеві,неплідні.Обом одразу вкоротив віку і приєднав до слабкої сімї... :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

підкажіть, що може бути зі сім'єю, коли облітуються, багато сідає на землю і вже не можуть злетіти, так і застивають на землі, в інших сімях такого не спостерігаю :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас тоже бджоли повним ходом літали, правда носити ще нема що А у Вас з чого вже пилок носять?

Ось так, 12-го писав що що нема чого носити, а 13 і 14-го виявилось що є :ole_ole: Сьогодні вияснив що цвіте місцями кизил, підсніжник ну і є в мене передчуття що ще щось ;) . Шкода тільки що погоду обіцяють ще тільки на завтра, а там дальше дощі і пониження температури :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ого, у людей вже і пилок носять. У нас ще сніг на полях. Три вулика вдома літали, про решту незнаю. Це не страшно, якщо я не встигну оглянути і почистити до нових холодів?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

підкажіть, що може бути зі сім'єю, коли облітуються, багато сідає на землю і вже не можуть злетіти, так і застивають на землі, в інших сімях такого не спостерігаю opr06K94.gif

Можливий Акарапідоз , схоже на нього.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А в загальному перезимували гарно :ay: від 6 до 9 рамок, розплід є у всіх в середньому по 20 см. кв., а в одній навіть бачив як виходить молода бджола :wave: (не хочу сказати що це добре, але приємно :ae: )! Так що ВІТАЮ ВСІХ З ВЕСНОЮ і початком сезону!!! :az: (дальше йде троєкратне УРА) :umora::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ого, у людей вже і пилок носять. У нас ще сніг на полях. Три вулика вдома літали, про решту незнаю. Це не страшно, якщо я не встигну оглянути і почистити до нових холодів?
Те що не буде почищено - не страшно. а корма не мішало б проконтролювати - переставити крайні медові поближче до розплоду. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

підкажіть, що може бути зі сім'єю, коли облітуються, багато сідає на землю і вже не можуть злетіти, так і застивають на землі, в інших сімях такого не спостерігаю opr06K94.gif

Можливий Акарапідоз , схоже на нього.
не здорова штука :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сократил тёплыми заставными до трёх-четырёх рамок. За заставными мёд.

Raketin, не рано по Блинову сокращать? Вдруг похолодает резко на неделю до 0 и тогда не смогут брать корм за заставной? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Raketin, не рано по Блинову сокращать? Вдруг похолодает резко на неделю до 0 и тогда не смогут брать корм за заставной?

Так у нього в гнізді 3-4 рамки, а розплоду 1-2, так що різниця в 2 рамки - це і є корм :IMHO1::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні літали всі дружно, навіть обножку несли. Оранжевого кольору з чого цe? Що це зацвіло?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні літали всі дружно, навіть обножку несли. Оранжевого кольору з чого цe? Що це зацвіло?

В мене тоже оранжева була, схиляюсь до думки що це кизил. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене тоже оранжева була, схиляюсь до думки що це кизил. opr06K9M.gif

Кизил, я навіть не знаю як він виглядає і чи росте в наший місцевості. Розкажіть як ви визначаєте кількість кормів по рамці?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

підкажіть, що може бути зі сім'єю, коли облітуються, багато сідає на землю і вже не можуть злетіти, так і застивають на землі, в інших сімях такого не спостерігаю opr06K94.gif

Можливий Акарапідоз , схоже на нього.
А по мне так - нозематоз :dntknw: ... Ну, это мы только гадаем. А, вообще, неплохо бы в лабораторию отвезти и определиться :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кизил, я навіть не знаю як він виглядає і чи росте в наший місцевості. Розкажіть як ви визначаєте кількість кормів по рамці?

Ну я думаю що мав би рости, у нас ще його називають "дерен", цвіте жовтими дрібними квіточками досить часто коли ще сніг лежить, ви "погугліть" і знайдете. Приблизно на рамці ~ 3,5кг меду, а дальше на око, пів рамки - значить ~ 1,8кг і т.д. і т.п. (рамка на 300) :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вдруг похолодает резко на неделю до 0 и тогда не смогут брать корм за заставной?

Мёд есть и в этих четырёх рамках. За заставными по две рамки. Задача: матки должны сеять на всю рамку. Через 10 дней выборочно гляну на процесс.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую, якщо це дерен тоді все зрозуміло. Якраз у двох сусідів поряд є ці дерева.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже другий день справжня весна. вчора почистив денця від підмору, а сьогодні переглянув всі на предмет кормів і розплоду. Головне що всі живі-здорові. розплід (печатний) десь в половини сімей. Кормів майже у всіх достатньо (тим хто в це "майже" не ввійшов дав сиропчику). Сім'ї вийшли з зимівлі досить непогано. Сьогодні деякі вже з пилком прилітали. Аж не віриться. що похолодання буде. post-609-1300140932_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мои частично облетелись...Сегодня надеюсь на солнышко.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...