Перейти к содержанию

Болят колени


avt

Рекомендуемые сообщения

продукты пчеловодства помогают от многих болезней, но у меня болят колени могут ли они как ни будь помочь мне
Можна побробувати втирати настійку підмора, а потім курс укусами бджіл (тільки обережно без фанатизму - робити усе по науці...)
Так настій на поморі дійсно допомогає. Тількі запах трохі, правда не "вишневского" але трхи є. А так річ гарна. Спочатку трохи зудить а потім гріє, ну й біль зніма.
Із слів двоєріднього брата подмор бджіл допоміг (заварював нстоював).Але я читав що не кожен підмор корисний,кращий підмор бджіл це з верху на утепленні,а на дні варто подумати би. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якось позминолого року приїхала родичка з Томска.У неї на коліні була із запалення (хряща) на долоню майже не гематома.Я її по одній бджілці з наростаючими укусами (кожен день на одну більше) жалили бджілки....і так вона терпіла до 7-8 дня,а потім на одну з кожним днем меньше....А в загалі це було 17-18 днів.На сьомий день приблизно опухоль зникла,а через 15 днім і буль...Дзвонила до мене де взяти бджілок,відрадив пошукати бджолярів Томска,але на полі ловила сама....Я не в лінь і самому собі також добре допомагає,це набагато ліпше масажу,це обмін речовинами хворих тканів нашого тіла,але з тяжким запаленням радять (не кочегарити кров..червоніння тіла...) а спочатку зняти запалення ,а тоді уже робити ужалення. :IMHO1::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Народ привіт!!! підкажіть колись бачив відео про мазь  для суставів з підмору, прополісу та оливкової олії в кого є точний рецепт 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11/14/2016 в 17:18, Сергій К сказал:

Народ привіт!!! підкажіть колись бачив відео про мазь  для суставів з підмору, прополісу та оливкової олії в кого є точний рецепт 

Не знаю чи у Вашому випадку це допоможе, але поділюся. У мого тестя досить сильно болів суглоб на нозі, що робив, пив пачками жерлатин і прикладав на ніч теплі листки капусти змащенні добре медом, процес довготривалий десь 6-8 місяців так робив і йому помогло, проблема зникла.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

Не знаю чи у Вашому випадку це допоможе, але поділюся. У мого тестя досить сильно болів суглоб на нозі, що робив, пив пачками жерлатин і прикладав на ніч теплі листки капусти змащенні добре медом, процес довготривалий десь 6-8 місяців так робив і йому помогло, проблема зникла.

Дякую за відповідь!! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14 ноября 2016 г. в 17:18, Сергій К сказал:

Народ привіт!!! підкажіть колись бачив відео про мазь  для суставів з підмору, прополісу та оливкової олії в кого є точний рецепт

Советую не играться народными методами, купите в аптеке хорошую мазь.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

хороша мазь не допоможе.Треба міняти спосіб життя,харчування,пити більше води.,нормалізувати  вагу тіла.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, 754432 сказал:

Советую не играться народными методами, купите в аптеке хорошую мазь.


 

Народні методи перевірені віками, а в аптеці праведність 50 на 50.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, PDD сказал:

Народні методи перевірені віками, а в аптеці праведність 50 на 50.

Ви оптиміст:ax:. За оцінкою знайомого фармацевта до 70% аптечних ліків або дублюють інші 30%, або практично не мають ні позитиву, ні негативу

6 часов назад, wwlo сказал:

хороша мазь не допоможе.Треба міняти спосіб життя,харчування,пити більше води.,нормалізувати  вагу тіла.

Мазі від фітотерапевтів допоможуть, але разом з мікстурами і повтором курсів лікування через кілька років. Багато води- це зайве навантаження на нирки і вимивання корисних речовин:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.11.2016 в 21:37, язичник сказал:

Ви оптиміст:ax:. За оцінкою знайомого фармацевта до 70% аптечних ліків або дублюють інші 30%, або практично не мають ні позитиву, ні негативу

Мазі від фітотерапевтів допоможуть, але разом з мікстурами і повтором курсів лікування через кілька років. Багато води- це зайве навантаження на нирки і вимивання корисних речовин:dntknw:

не забувайте той факт ,що при обезводненні сеча стає концентрована і починають задержуватись  солі в організмі і випадати в осадок,спочатку вони відкладаються в нирках(сечокамяна хвороба) потім в суглобах(деформуючий остеоартроз)А саме гірше -густа кров(особливо вночі з 3 год до 6)Звідси інсульти-інфаркти.Так ,що починайте день із стакана води.І саме гірше .що ми путаємо голод і спрагу.Ви пообідали і через деякий час знову хочеться їсти-перекус.Так от це спрага, а не голод.Треба випити стакан води.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, wwlo сказал:

починайте день із стакана води.І саме гірше .що ми путаємо голод і спрагу.Ви пообідали і через деякий час знову хочеться їсти-перекус.Так от це спрага, а не голод.Треба випити стакан води.

Склянка води вранці змиває токсини у травній системі, які утворилися за час від останнього споживання їжі.

Спрага- це коли людині нестерпно хочеться пити і причини цьому різні.

Дієтологи категорично не рекомендують запивати їжу будь-чим- це погіршує травлення і призводить до інтоксикації організму.

Головна причина бажання запити їжу- це занадто солона їжа.

Основна причина утворення ,,камінців і піску'' у різних органах людини- це порушення обміну речовин і хронічні хвороби цих органів. Нестача води в організмі українців явище рідкісне і тимчасове, тому не може бути причиною утворення ,,камінців''.

Основна причина загущення сечі- це затримка води в організмі людини.

Основні причини затримки води в організмі- це надмірна кількість кухонної солі в раціоні харчування і відсутність сечогінних продуктів у цьому раціоні.

Мед- чудовий лікувальний і сечогінний харчовий продукт. І головне не потребує споживання надлишкової води для покриття негативу, як, наприклад, у випадках споживання цукру, солі, кави, чаю, солодких напоїв у пляшках і іншої схожої харчової гидоти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скажу з власного досвіду як треба починати день. Перш за все виробіть в собі звичку ходити зранку в туалет і по-маленькому, і по- великому. Так само і ввечері перед сном. Все що не перетравилось і не пішло на користь організму має бути з нього видалено вранці якнайскоріше. Якщо людина до 9 ранку не скине цей баласт, то він починає знову всмоктуватись в організм у вигляді токсинів. Токсини виходять на зовнішню поверхню шкіри у вигляді поту. За ніч тіло відпочиває і регенерується. Тому важливо зранку їх видалити. Після того як Ви сходили в туалет, чистимо зуби і, обов*язково!!!, язик. Саме на язиці збирається дуже багато всяких неприємних речей. Це можна робити як спеціальними язикочистками, які зараз можна знайти в інтернеті, або простою ложкою, за допомогою якої за кілька підходів зішкрябувати наліт на язиці. Само собою зрозуміло, що що-небудь пити чи їсти доки не почищені зуби і язик, просто не логічно. Повірте, ця здавалося б проста процедура, дуже дієва. Ми звільняємо свій організм від отрути. І він буде нам вдячний. На завершення ранкових процедур необхідно прийняти душ або, якщо в когось його нема, то хоч якось помити тіло. Вода має бути не холодна і не гаряча. Комфортної температури.

Тіло - це наше житло у цьому житті. Наш дім. І кому, як не нам, піклуватися про нього. Від цього залежить і тривалість життя, і здоров*я фізичне, і психічне. Як сказав хтось з давньогрецьких мудреців :"В здоровому тілі здоровий дух"  .

Бажаю усім здоров*я і щастя! :) :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І ще одна важлива, але не всіма оцінена річ - їжа після 18:00. Краще, звичайно, не їсти. Але всі ми розуміємо, що, коли ти на роботі вдень нормально не поїси (а переважно так і буває), то такі слова, крім гніву, не викликають ніяких емоцій. Тому, ми просто мусимо істи після шести. Моя порада, якщо хочеться їсти - їжте. Проте, на ніч, відмовтеся від хліба. Хай це будуть тушковані овочі. Вони легко засвоюються організмом і зранку ви не прокинитесь з відчуттям втоми. Попийте на ніч гарячого молока в прикуску з ложкою меду. Саме в прикуску, а не розчиняючи в гарячому молоці. Гяряче - це не кип*яток, а таке, щоб ви могли пити не обпікаючи язика. На ніч мийте ноги по коліна у прохолодній воді - це тонізує. Літом миття ніг до колін знімає втому і жар з тіла.

У світі здоров*я ще багато хороших і дієвих порад. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Філософ сказал:

Токсини виходять на зовнішню поверхню шкіри у вигляді поту.

Лікарі стверджують, що шкіра це останній орган, який найменше впливає на виведення токсинів з організму. Головні органи по виведенню токсинів це кишковик і нирки з сечовим міхурем.

Душ має бути контрастним- покращується стан шкіри і підшкірних капілярів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Філософ сказал:

Моя порада, якщо хочеться їсти - їжте. Проте, на ніч, відмовтеся від хліба.

Від хлібу і інших борошняних виробів краще взагалі відмовитися.

Їсти на ніч категорично не можна, бо організм вночі має відпочивати. Якщо ну дуже хочеться, можна випити трохи теплої води з медом. Або випити трохи напару з кукурудзяних рилець ( маточки з приймочками кукурудзи)- дуже добре пригнічує апетит. Зате вранці після гімнастики буде звірячий апетит:ay:

Молоко несумісне з медом і вживається лише як ліки у виключних випадках.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, язичник сказал:

Від хлібу і інших борошняних виробів краще взагалі відмовитися.

Їсти на ніч категорично не можна, бо організм вночі має відпочивати. Якщо ну дуже хочеться, можна випити трохи теплої води з медом. Або випити трохи напару з кукурудзяних рилець ( маточки з приймочками кукурудзи)- дуже добре пригнічує апетит. Зате вранці після гімнастики буде звірячий апетит:ay:

Молоко несумісне з медом і вживається лише як ліки у виключних випадках.

Ну, від зерна відмовитись практично неможливо. Можливо, але не всім. Зерно - це сила. Особливо для чоловіків.

Нажаль не всі можуть не їсти на ніч  в силу різних причин:dntknw:.

Наша мета не пригнічувати апетит, а дати йому часткове насичення. Часто буває так, що ми їмо невеличку кількість смачної їжі і наїдаємось, відчуваємо ситість. А буває навпаки, наївся по гульку, а відчуття ситості нема, лише важкість. Потім ця в*ялість перетворюється в загальмованість, і, в результаті, вранішнє пробудження в страждання. Щоб прокинутись, мусимо вживати стимулянти (каву, чай).

Мотивовані роблять вранці гімнастику. Але це не ті, хто ввечері переїв. 

З останнім не згоден категорично!  З погляду західної медицини, молоко - взагалі непотрібний продукт. Дійсно, не всім воно підходить. До всього треба підходити індивідуально і з розумом. Але це лише, перевірена на власному досвіді, :IMHO:.

Взагалі, варто пам*ятати: "Що занадто, то не здраво"

Хто має бажання - знайде можливість, хто не має - знайде виправдання. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Філософ сказал:

Ну, від зерна відмовитись практично неможливо. Можливо, але не всім. Зерно - це сила. Особливо для чоловіків.

 

Борошняні вироби і зерно-крупа- це дві великі різниці.

Жінки мають харчуватися 4-5 разів за день, чоловіки- 5-6 разів.

Не може виправдати причин, які роблять мені, коханому, гірше. Краще недоїсти на ніч, ніж потім від цього страждати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.11.2016 в 21:19, язичник сказал:

Борошняні вироби і зерно-крупа- це дві великі різниці.

Жінки мають харчуватися 4-5 разів за день, чоловіки- 5-6 разів.

Не може виправдати причин, які роблять мені, коханому, гірше. Краще недоїсти на ніч, ніж потім від цього страждати

Шановні Ви не згадуєте інші бжолопродукти. Мені 65, проте я вночі не встаю в туалет, травний тракт у порядку, тиск 120 на 70і т. і.

Трохи турбує радикуліт, планую бджоловжалення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.11.2016 в 06:24, PDD сказал:

Мені 65, проте я вночі не встаю в туалет, травний тракт у порядку, тиск 120 на 70і т. і.

Трохи турбує радикуліт, планую бджоловжалення.

Можливо до всього вам поталанило зі спадковою генетикою. Мабуть у мене трохи не так. Допоки кардинально не змінив харчування, жодні бджолопродукти не допомогали- постійний гастрит ще зі школи, пара ерозій дванадцятипалої кишки і періодичні досить часті ,,радикуліти''. Повністю позбутися ,,радикулітів'' допомогла лишень щоденна ранкова гімнастика з гантелями і кілька разове підтягування на перекладині

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 years later...

Доброго здоровья. Перечитал тут всё, начали с колен закончили пищеварением. У меня вопрос по лечению колен: поднывала у меня коленка где то пару месяцев :hmm:, не мешало сильно, пока не заметил что сустав увеличился :blink:, УЗИ - синовит, не большое количество жидкости. 2 недели садил пчелок на колено, в общей сложности 70 укусов, все прошло, сделал неделю компресы с димексидом, как писали выше + пропил 3 недели настойку подмора. По истечению 3 недель преблема вернулась- прострел и я захромал :dntknw:. На сегодня 2 дня поставил пчелок + медовый компресс на ночь - боль уходит, подвижность возвращается.

Что я делаю не так?  Получается я убрал отечность, снял воспаление (возможно не до конца), убрал жидкость ( ушла скованость движения и распирание), но повсей вероятности не востановил сам сустав. Подскажите как поступить:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Павел сказал:

Доброго здоровья. Перечитал тут всё, начали с колен закончили пищеварением. У меня вопрос по лечению колен: поднывала у меня коленка где то пару месяцев :hmm:, не мешало сильно, пока не заметил что сустав увеличился :blink:, УЗИ - синовит, не большое количество жидкости. 2 недели садил пчелок на колено, в общей сложности 70 укусов, все прошло, сделал неделю компресы с димексидом, как писали выше + пропил 3 недели настойку подмора. По истечению 3 недель преблема вернулась- прострел и я захромал :dntknw:. На сегодня 2 дня поставил пчелок + медовый компресс на ночь - боль уходит, подвижность возвращается.

Что я делаю не так?  Получается я убрал отечность, снял воспаление (возможно не до конца), убрал жидкость ( ушла скованость движения и распирание), но повсей вероятности не востановил сам сустав. Подскажите как поступить:dntknw:

Артріда. Або аналоги. 20 уколів через день, внутрішньомязово. Ціна - 900 гр. Можна і 10, для початку. Курс повторити через 6 місяців. Застереження - хвороби шлунку!!! Роблю собі за призначенням лікаря. Ефект відчутний. У момент сильного загострення - Німід-гель. Три рази на добу. Не більше 1 місяця. Або Кеторол-гель. Останній незручний, бо практично не висихає. Необхідно ходити з голими ногами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Маркіян сказал:

Артріда. Або аналоги. 20 уколів через день, внутрішньомязово. Ціна - 900 гр. Можна і 10, для початку. Курс повторити через 6 місяців. Застереження - хвороби шлунку!!! Роблю собі за призначенням лікаря. Ефект відчутний. У момент сильного загострення - Німід-гель. Три рази на добу. Не більше 1 місяця. Або Кеторол-гель. Останній незручний, бо практично не висихає. Необхідно ходити з голими ногами.

Дякую за відповідь. Уколи я б колов тільки за призначенням лікаря. Тобто я правельно зрозумів: я знімаю запалення а не відновлюю пошкоджений суглоб, ліки які ви радите саме це і роблять. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колаген. Це той компонент що відновлює хрящову тканину. Ходять такі чутки. Отже для одержання останнього моя дружина кожного тижня готує для мене драглі, тобто холодець. Для людей що мають схильність до закупорки судин( холестерину забагато) це не підходить.  Грамотний( це дійсно так) аптекар розтлумачив, що артріда це розщеплена форма колагену, яка значно легше засвоюється організмом.  Почитай ще інет. Як знайдеш якусь інфу то розкажи . Мені самому цікаво.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А запалення знімають саме гелі 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...