Юрий78

Журнал «Бджолярський круг»

259 сообщений в этой теме

6 хвилин тому, dust сказав:

А хто його возніс в ранг " самого почтенного" ?  Це кишеньковий журнал з "одною правильною" думкою одного автора, "самого, самого , і найрозумнішого, і найкрасивішого". Тому вже два роки його не читаю.

Не ламайте пера, воно того не варте.

Вот і мені особливо прикро що за цим виданням стоїть поважна людина яку знає багато пасічників. 

Поделиться сообщением

Дід Василь - це ім"я, це революціонер, це генератор бджільництва. Це навіть без сумніву.

Але мусить бути " в кожного Бога свій чорт" (прости мене Господи) - це образно.

1 пользователю понравилось это

Поделиться сообщением

23 години тому, SASHA.OK сказав:

Але, як Ви правильно підмітили, це розраховано на пасічників які вірять на слово таким "експертам"

Хто купує журнал, на того й розраховано;)

3 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

уважно перечитав написане.

Так як і нас( Обєднання маткарів України)   п.Комісар згадав , то маю таку свою думку. Поперше , ми не включали  в наші плани селекцію  бакфаста в Україні,  дав би Бог зрушити з місця справу з генетичною ідентифікацією та українськими популяціями медоносних бджіл. Ми прийняли рішення і створити групу з вивчення цієї бджоли. Керівником цієї групи є Денис  Федеєв.  Денис розробив план вивчення,  веде статистичну історію, спостереження, збирає інформацію про поведінку бакфаста в різних регіонах України. Думаю що на осінніх зборах розповість про свої спостереження. 

Те що пише п.Комісар , це його особиста думка, яка базується на його базових знаннях. У нього , як і у Артема є своя аудиторія яка йому вірить і з ним консультується. Чому Ви, всі  сьогоднішні дописувачі  в цій темі , незадоволено висловлюєте свою думку?  Хто перешкоджає підготувати правдивий аналітичний матеріал  щодо використання бакфаста в Україні?  Зробіть аналіз, покажіть порівняльні характеристики , переваги та недоліки  і т.д.   Переконуйте аудиторію , створюйте  позитивний імідж  , якщо маєте на те підстави.

Я свій  датський бакфаст , весною акуратно вимів у відро і прикопав в садочку, а те що залишилося переслав Денису. На цьому моє вивчення бакфаста закінчилося , не розпочавшись. 

2 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

2 часа назад, Іван Михайлович сказал:

Те що пише п.Комісар , це його особиста думка, яка базується на його базових знаннях.

Пробачте мені, єле якраз базових знань я і не помітив.  Читати байки про рідних Кавказьких маток, та ворожіння, що повинно бути в бакфаста погано, від "наукового редактора" -огидно. Якщо  публікує своє особисте, то хай пише окремо, а тут підсумковує те, в чому мало розуміє, тому і виглядає смішно..:IMHO:

Поделиться сообщением

В 7/28/2017 в 09:14, Іван Михайлович сказав:

уважно перечитав написане.

Так як і нас( Обєднання маткарів України)   п.Комісар згадав , то маю таку свою думку. Поперше , ми не включали  в наші плани селекцію  бакфаста в Україні,  дав би Бог зрушити з місця справу з генетичною ідентифікацією та українськими популяціями медоносних бджіл. Ми прийняли рішення і створити групу з вивчення цієї бджоли. Керівником цієї групи є Денис  Федеєв.  Денис розробив план вивчення,  веде статистичну історію, спостереження, збирає інформацію про поведінку бакфаста в різних регіонах України. Думаю що на осінніх зборах розповість про свої спостереження. 

Те що пише п.Комісар , це його особиста думка, яка базується на його базових знаннях. У нього , як і у Артема є своя аудиторія яка йому вірить і з ним консультується. Чому Ви, всі  сьогоднішні дописувачі  в цій темі , незадоволено висловлюєте свою думку?  Хто перешкоджає підготувати правдивий аналітичний матеріал  щодо використання бакфаста в Україні?  Зробіть аналіз, покажіть порівняльні характеристики , переваги та недоліки  і т.д.   Переконуйте аудиторію , створюйте  позитивний імідж  , якщо маєте на те підстави.

Я свій  датський бакфаст , весною акуратно вимів у відро і прикопав в садочку, а те що залишилося переслав Денису. На цьому моє вивчення бакфаста закінчилося , не розпочавшись. 

Первое что важно отметить это обрезка самой статьи Артема, это не допустимо. А уже суть написанного второй вопрос. Я например тоже скептически отношусь к породной пренодлежности бакфаста но это уже другой вопрос.

В 7/28/2017 в 11:50, Граніт сказав:

Пробачте мені, єле якраз базових знань я і не помітив.  Читати байки про рідних Кавказьких маток, та ворожіння, що повинно бути в бакфаста погано, від "наукового редактора" -огидно. Якщо  публікує своє особисте, то хай пише окремо, а тут підсумковує те, в чому мало розуміє, тому і виглядає смішно..:IMHO:

По всей видимости с возрастом наступает ослабление умственных способностей. Так и ранее замечал далёкие от научности, суждения господина К. коих и так полно в прочей пчеловодческой печати.

Ни кого не хотел обидеть.

Чтож дождемся как разрешиться данная неприятная ситуация.

Поделиться сообщением

2 години тому, Граніт сказав:

хіба  тільки в цьому були наші проблеми ?  А відсутність наукового забезпечення галузі бджолярства? Відсутність наукових кадрів, відсутність перспектив в царині державної підтримки галузі, іт. д.  Розвал наукових центрів і т.д.   

Поделиться сообщением

28 минут назад, Іван Михайлович сказал:

хіба  тільки в цьому були наші проблеми ?  А відсутність наукового забезпечення галузі бджолярства? Відсутність наукових кадрів, відсутність перспектив в царині державної підтримки галузі, іт. д.  Розвал наукових центрів і т.д.   

Вы абсолютно правы. Меня до сир пор удивляют "Технологичні вимоги щодо племінної діяльності в галузі бджолівництва" 2015 року. 

Поделиться сообщением

В 27.07.2017 в 20:10, Брониславович сказал:

Надо скинуться и подарить Комиссару книги Брата Адама, а то на лицо полная не компетентность в вопросе чистопородного разведения  пчел. Для него местные не известного происхождения  пчелы стали чистопородными ?!

до сих пор есть матки от комисара 15 года . Что сказать - одним словом - это не кавказянки . мешотчатый есть , злобливость есть мёд на ровне с местными да + роятся - мягко говоря не понравились , без всяких обид и с уважением...:hi:

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас