Перейти к содержанию

Журнал «Бджолярський круг»


Рекомендуемые сообщения

Хтось вже отримав?

Надіслано від мого Archos 50 Saphir, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, sklyar.yuri сказав:

Хтось вже отримав?


 

Сьогодні принесли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Тільки 25.07 отримав. "Укрпошта" певно  працює по програмі "Підтримка вашого села вже сьогодні"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дуже не сподобався допис комісара в кінці публікації про бакфаст... де він всіляко порівнює бакфаст зі сміттям і не скупиться на всякі "Г нисті" епітети...  тим самим підігруючи пасічникам з 2 класами освіти... тим які за муху ну ніяк ... а краще ройових наберуть. мабуть він того бакфраста і в очі не бачив.

це не той рівень.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, realto сказав:

дуже не сподобався допис комісара в кінці публікації про бакфаст... де він всіляко порівнює бакфаст зі сміттям і не скупиться на всякі "Г нисті" епітети...  тим самим підігруючи пасічникам з 2 класами освіти... тим які за муху ну ніяк ... а краще ройових наберуть. мабуть він того бакфраста і в очі не бачив.

це не той рівень.

Ну а що тут дивуватись, якщо навіть у нас на форумі зараз вважається таким собі "правилом" какнути на бакфаст :hmm:

Хоча що тут дивуватись, якщо вони за весь час скільки раз тут хвалили,  а через деякий час обливали брудом ту чи іншу породу,  що просто перестаєш їх сприймати. 

Але, як Ви правильно підмітили, це розраховано на пасічників які вірять на слово таким "експертам" і формують свою думку на писанині таких "горе-експертів", а потім дальше розносять ці чутки в маси, уже самі стаючи "експертами". Ці "писаки" якраз і на це розраховують. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Саша, так більше того стаття подалась обрізана, з формулюванням типу "важке для сприйняття і незрозуміле вирізано" :dntknw: Більше того я подавав дві статті і просив Олександра Даниловича, друкувати обидві  відразу , або не друкувати ні одної. Друга стаття була на тему степової. І О.Д. мені відписав що будемо друкувати. Взагалі я не очікував такого, зі сторони редактора БК... Повторюванні практичто в усіх останіх номерах тезиси про "немає відгуків по бакфасту" мене дивували, тепер я бачу що помилявся списуючи це на непоінформованість Комісара. Та всеж  читацькій аудиторія БК треба віддати належне, за останній час отримав  до десятка дзвінків від невідомих людей які після прочитання моєї (обрізаної) статті і коментарів редактора хотіли уточнити різні питання по статті і висловлювали думку про заангажованість коментатора. Чого варте лише висловлювання , цитую "На одних покупних матках пасіку не утримаеш, тай дорожчі вони  від наших рідних українських та кавказьких маток" В мене і не тільки виникає закономірне питання від коли це кавказькі матки нам стали рідні ?  :dntknw: Яка різниця в "рідності" для Українських степових чи карпаток СГК і бкфаста ?  коментар редактора побудований на перекручуванні написаного мною, наприклад я кажу що не бачу змісту виводити маток від маток  неконтрольованого спарювання , але я ж кажу це не тільки про бакфаст , а і про степову , карпатку і навіть ріднесеньку кавказянку, а це подається як слова лише про бакфаст.  Як з моєї статті виникає висновок редактора про непридатний до розмноження бакфаст ? :dntknw:  З усією повагою до БК - сказати що цей коментар мене здивував це нічого не сказати. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Роднинькая Кавказкая. Это уже слишком как по мне.Не чего не имею против этой породы . Она нам такая же родня как и Бакфаст и Карника. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Артем, я статтю не читав, так як не виписую його.  І думав що Комісар щось там нафантазував, а то виявляється що то він тебе так "підставив" :hmm:

Ну і щастить тобі зі статтями і журналами :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20170727_150008.thumb.jpg.861e38329403320326b9bfc49764f40a.jpg

20170727_150041.thumb.jpg.ae5aa8a07acf563ddd44229fdf9739bb.jpg

 

20170727_150048.jpg

20170727_150100.thumb.jpg.6392d89f317a8acf8c20bf013e059ccb.jpg

Прошу, читайте

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, SASHA.OK сказал:

Артем, я статтю не читав, так як не виписую його.  І думав що Комісар щось там нафантазував, а то виявляється що то він тебе так "підставив" :hmm:

Ну і щастить тобі зі статтями і журналами :umora:

Полностью поддерживаю .:helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Роднинькая Кавказкая.

напевне років через 50 скажуть рідненький бакфаст))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надо скинуться и подарить Комиссару книги Брата Адама, а то на лицо полная не компетентность в вопросе чистопородного разведения  пчел. Для него местные не известного происхождения  пчелы стали чистопородными ?!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Паланочка сказал:

Прошу, читайте

Артем, опубликуй первоисточник, будет все понятно.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Граніт сказал:

Артем, опубликуй первоисточник, будет все понятно.:ay:

к сожалению временно не могу. сейчас работаю с ноута, комп требует ремонта, а руки не доходят. файл рукописи был на компе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Паланочка сказал:

к сожалению временно не могу. сейчас работаю с ноута, комп требует ремонта, а руки не доходят. файл рукописи был на компе.

Ты его по мэйлу отправлял? Значит на почте осталась в отправленных

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, pr1zZ сказал:

Ты его по мэйлу отправлял? Значит на почте осталась в отправленных

да смотрел вчера, не нахожу, есть только ответ Комисара про "будем друкувать"  может удалил  не помню :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прочитал статью, немного "поржал",  хоть наверно и надо плакать, если такие "научные" редакторы дают информацию.  Улыбнули такие ранее неизвестные науке понятия, как "Мисцева порода на всіх сусідских пасіках"  Хотел-бы уточнить, что это за порода?  Также интересно узнать о " чистопородных розплідниках" породи Місцева,?  А гадание, что что-то должно вылезти у бакфаста плохо -вообще выбило из под меня стул. ... .

Вывод: не солидно такому солидному изданию нести ересь. Не думаю, что кто-то специально понижает его рейтинг, просто не хотят выйти из плена советской литературы по пчеловодству ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прочитал, спасибо Артём. Написано хорошо.

А то, что Бакфаст захватит часть Украины - это факт. На сьезде на Точку покажу Карту заказов маток Бакфаста из Германии.

А мнение фаната кавказянки - однобокое и его аргументы не достойны его звания. По сути он просто зацепился за ф2 и всё. А толку ноль, так как и его кавказянка в ф2, мало будет походить на оригинал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Граніт сказал:

Прочитал статью, немного "поржал",  хоть наверно и надо плакать, если такие "научные" редакторы дают информацию.  Улыбнули такие ранее неизвестные науке понятия, как "Мисцева порода на всіх сусідских пасіках"  Хотел-бы уточнить, что это за порода?  Также интересно узнать о " чистопородных розплідниках" породи Місцева,?  А гадание, что что-то должно вылезти у бакфаста плохо -вообще выбило из под меня стул. ... .

Вывод: не солидно такому солидному изданию нести ересь. Не думаю, что кто-то специально понижает его рейтинг, просто не хотят выйти из плена советской литературы по пчеловодству ?

По правде говоря я перечитал три раза все . И мне стало очень грустно:( Люди с научными степенями говорят такие слова как (мусор) (пчелиный спид):(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По правде говоря я перечитал три раза все . И мне стало очень грустно[emoji20] Люди с научными степенями говорят такие слова как (мусор) (пчелиный спид)[emoji20]

Мені в неділю один дідусь на базарі розповідав що в нього 5 років бджолярської освіти а в мене ніякої, і що я можу знати краще нього. Але в мене 5 видів мого меду а с нього 1 і він каже що " я так не роблю" " це все не правильно". Так от в минулому році в Градизьку виступав Комісар, так його так звана "доповідь" була схожа на розповідь казочки дідом Панасом. Корисної інформації 0, тільки якесь бла-бла-бла. Можливо тема не його, можливо намтрою не було але після статті в журналі складається враження що той дід з базару рідний його брат близнюк і рівень знань в бджільництві в них одинаковий. Таких дідів мені треба вчити, але вони не захотять, а самому вчитися у таких як Артем, в прогресивно мислячих бджолярів.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Паланочка сказал:

так більше того стаття подалась обрізана :dntknw:

Знов на граблі наступив? Певно думав, що поважний журнал БК все напише без перекручень, а виявилось, така ж сама гриньковщина...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Такие дела делаются, подождем что напишет @didvasil , хорошо же его подставил этот неуч. Иначе могу констатировать что у нас просто беда с объективной пчеловодческой печатью. От редакции хотелось бы в следующем номере увидеть обе статьи Артема в полном объеме и без псевдонаучных допысов господина К. Вначале УП печатает полную глупость о искусственном осименении маток, потом Дима режет статьи в ПЖ а теперь и самый почтенный журнал показывает свою некомпетентность. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та які справи, у цивилізованих країнах, авторам дають вже готовий пробних примірник з їх статтями і якщо авторам щось не подобається це все виправляється.

А у нас як завжди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 хвилин тому, aleksanderche сказав:

...... и самый почтенный журнал показывает свою некомпетентность. 

А хто його возніс в ранг " самого почтенного" ?  Це кишеньковий журнал з "одною правильною" думкою одного автора, "самого, самого , і найрозумнішого, і найкрасивішого". Тому вже два роки його не читаю.

Не ламайте пера, воно того не варте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...