Перейти к содержанию

Сварочный аппарат


Рекомендуемые сообщения

Тільки сумніваюсь чи буде він кому небудь потрібний.

Наверное нет :IMHO1: Линии проводов идут в изоляции, мимо счетчика не подключишь. Да и все же живем в 21веке ПРОГРЕСС.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви самі перевірили що не поступається? якось 1. ціна смущає 2. скільки він важить? своїм Патоном недавно заварив чугунні тиски. :ah: Поки тримаються.
Так зрівнювали Дніпро 250 та Кайзер 200-профі Кайзер краще зварює, та нет гріється за рахунок більшої обмотки, за день "спалили" дві пачки електродів, тройки вага десь 5,5 кг :) купував у Кіровограді 1180 грн та рік гарантії "Патони" зварювальні апарати :ay: , але ж і коштують від 3000 грн
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А мені Миколай ось такий приніс подарунок :ay: .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А мені Миколай ось такий приніс подарунок

Почему выбрали имеенно эту модель? Мощность всего 160А не маловато?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Просто на розетке большое колличество отзывов на эту модель

Сегодня был на рынке, стоимость этой модели 1200 грн. даже дешевле чем в интернет-магазине. Смысл покупать дороже? А раньше было наоборот.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А мені Миколай ось такий приніс подарунок

Почему выбрали имеенно эту модель? Мощность всего 160А не маловато?
Тому,що це реальні 160А, а не міфічні китайські250А. Я довго вибирав,перечитав купу відгуків реальних користувачів на КМ і Чіпмейкері,поки не зупинив свій вибір на Харківському апараті. Взагалі,маючи дві зварки, я не збирався купляти третю.Та знайомий попросив поритися в неті на придмет толкового інвертора і тут "Остапа понесло" :) .Китйські, в тому числі і з укр. назвами на кшталт "Дніпо" і т.д. відрзу відкинув.Імпортні, майже "некитайські",розраховані на стабільну напругу і відсутність сервісу. Отже переваги відчизняних апаратів -реальна гарантія(2р),післягарантійний ремонт,працюють при нестабільній мереж, та мінусових температурах,ну і ціна. На металічному форумі є рейтинг зварочних апаратів,і як не дивно, москалі надують перевагу Українським виробникам(аж гордість бере за співвітчизників :umora: ).Перші місця зайняли Істок-Південь- Херсон і ССВА- Харків.Звісно Патоновські теж класні апарати,та імовірно через високі ціни не набули широкого розповсюдження.А в цьому році харківчани випустили нову модель самурай,з опціями MIG-MAG, TIG зварки та ще й по ціні китайця.Остаточно добило ось це http://www.youtube.com/watch?v=-i9prwWZebI,погодьтесь не кожен інвертор таке витримає. Коротше взяв я два самурая,і з знижками заплатив за свій 1600гр. До речі потужність апарата вказується у Вт а не в амперах.Уважно читайте характеристки, там є такий показник,як ТН(ПН)тривалість навантаження,вимірюється в %.Допустим вказано ПН- до 130А-100%, 160А-45%, що значить при 130А інвертор працює без обмежень,на максимальних 160А 45%,тобто електродом 3.2 варим цілий день, а 4-ою з переривами.Поганяю на різних режимах і докладно відзвітуюсь.Найбільше мене цікавить режим П/А,з моїм подаючим пристроєм.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я уже погоняв свий, робит добре варив и ризав ризною напругою, все гут..буду весной забор зварювати. :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Остаточно добило ось це http://www.youtube.com/watch?v=-i9prwWZebI,погодьтесь не кожен інвертор таке витримає.
:Jumpy: Да... Вміє gucul вразити. Навіть не підозрював, що апарат може таке витримати. :ay: Доведеться записати Самурая в "список бажань" :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А в мене китай "Kaiser 250". Ресору від газелі(товщина 10 мм) різав електродом 4мм, а 5мм (знайшов в батька в гаражі, часів СССР) варив :ay: І це все діло відбувалося в сільській місцевості. Правда, один раз автомат не витримав і вимкнувся. :dntknw: А кидати і їздити по інвенторі не пробував, та ця функція при зварюванні, як на мене, не потрібна. :hi: Да і ціна 1350 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

,поки не зупинив свій вибір на Харківському апараті.

Гуцул зная Вашу любовь к технике (согластно Ваших сообщений на форуме) думаю что зря брать не будете. Наверное и я остановлюсь на Вашем выборе. Так зачем тогда люди занимаются самообманом по поводу мифических 250А в китайцах? Жду Ваших отзывов об этой модели. Ну а видео конечно жесть.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так зачем тогда люди занимаются самообманом по поводу мифических 250А в китайцах?
Я не сперечаюсь про міфічні 250 в китайцях. Просто розказав про свій інвентор, яким користуюсь уже 2 роки. Просто попробуйте варити 5 мм електродом при 160А, ще й в сільській місцевості. А з приводу Українського виробника, можливо його й збирають наші люди, а компектуючі то, всеодно, КИТАЙ. А те, що корпус міцний, то на якість зварювання взагалі не впливає. :IMHO:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рахунок відео краш-теста,головне не те,що вони знущались над приладом,представник заводу розказував що це він на форумі повівся на троля,який заявив- мовляв за союзу було по госту таке випробування, вмикали в резетку електроприлад і кидали на тверду поверхню з висоти 25см.Ну хлопці попробували,ввійшли в кураж ну і відзняли те відео.Тут головне інше, виробник заявляє,що механічне пошкодження користувачем окремих частин апарати не звільняє від гарантійних зобовязань на інші частини приладу.Тобто можете його хоть автом переїхати,та згорівший апарат повинні відремонтувавти,хоч би який він був покоцаний. Всіх вітаю з Новим роком! :ax:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так зачем тогда люди занимаются самообманом по поводу мифических 250А в китайцах?

Я не сперечаюсь про міфічні 250 в китайцях. Просто розказав про свій інвентор, яким користуюсь уже 2 роки.

Фом. задавая этот вопрос я не имел в виду Ваше сообщение, я обобщил в целом. Был на рынке и каждый второй продавец утверждал что один сварочный лучше другого благодаря амперажу 250а, а некоторые есть на 300. А здесь выясняется что от сети 220вт, по определению не может выдавать более 160А. А может я что то не допонял? Всех с наступающим 2014 годом :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Просто попробуйте варити 5 мм електродом при 160А, ще й в сільській місцевості.

Варити можна, але не тривалий час. В селах,де є на лінії зкрутки сталь-алюміній, дуже швидко обгорають ті зкрутки. Якщо лінія витримає, то прибіжать сусіди, бо у них всі побутові прилади тіпає, особливо холодильники. Тому я собі скльопав трифазний трансформатор з блоком діодів і дроселем. Якісне зварювання 2-5мм електродами без жодних незручностей для сусідів :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И так ребята давайте выходить из того что есть на данной местности :ah: Давайте будем понятлевей . Есть трансформаторы которые устанавливались при союзе и там ампераж был другой . А теперь больше потребляется энергия , а трансы остались те же . Вот и проблемы . Знаю не по наслышке , сам живу на конце линии и когда идёт нагрузка то сварка не работает как положено . Хоть я не сварщик и нет у меня инверта , а просто сварка , польская . Варь с утра , когда меньшая нагрузка на линию .И с оседем меньше беспокою . Хоть у меня и магазная сварка , но трансформатор :dntknw: основной :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Фом. задавая этот вопрос я не имел в виду Ваше сообщение, я обобщил в целом. Был на рынке и каждый второй продавец утверждал что один сварочный лучше другого благодаря амперажу 250а, а некоторые есть на 300. А здесь выясняется что от сети 220вт, по определению не может выдавать более 160А. А может я что то не допонял? Всех с наступающим 2014 годом :az:
Так все нормально :ay:. Просто, трішки недозрозумів Вас. :hi: Всіх з наступаючим 2014 роком. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть трансформаторы которые устанавливались при союзе и там ампераж был другой . А теперь больше потребляется энергия , а трансы остались те же . Вот и проблемы . Знаю не по наслышке , сам живу на конце линии и когда идёт нагрузка то сварка не работает как положено . Хоть я не сварщик и нет у меня инверта , а просто сварка , польская . Варь с утра , когда меньшая нагрузка на линию .И с оседем меньше беспокою .

С новым годом, друзья. Спорить о сварках бесполезно. Нужно только пробовать, ибо много фуфла продаётся. Я последний на линии, линия новая, три года назад сдали, делали друзья, качество гарантировали, но когда у сына брал инвертор, то ... сильно плевался... У меня дома его инвертор варит значительно хуже. Друг профессиональный сварной, забраковал аппарат именно из-за слабого тока. Брал маленький 160амперный аппарат у друга - нет провара металла даже двойкой. Пришлось растягивать кабеля на 25 метров и варить отопление в доме старой трёхфазной самодельной сваркой, установленной стационарно. Трансформатр для питания переносного инструмента ТСН 3ф 380 на 36 вольт, соединён звездой и через шесть диодов. Варю и четвёркой и тройкой, есть баластный реостат от аргонной сварки, могу и двойкой варить. Так как сварка трёхфазная и соседи даже не знают, когда я занимаюсь сварочными работами. Так что если есть надёжная сварка, её нужно беречь и не кидаться на суперновые инверторы.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Брал маленький 160амперный аппарат у друга - нет провара металла даже двойкой. Пришлось растягивать кабеля на 25 метров и варить отопление в доме старой трёхфазной самодельной сваркой, установленной стационарно. Трансформатр для питания переносного инструмента ТСН 3ф 380 на 36 вольт, соединён звездой и через шесть диодов. Варю и четвёркой и тройкой, есть баластный реостат от аргонной сварки, могу и двойкой варить. Так как сварка трёхфазная и соседи даже не знают, когда я занимаюсь сварочными работами. Так что если есть надёжная сварка, её нужно беречь и не кидаться на суперновые инверторы.

Как взяли меня в пример , так и отвечу :ah: Аппарат завадской , польский , не пойду в гараж фоткать , завтра выставлю :hi: На 160 А ,максималка , простой трансформаторный . Но тут есть одно , НО, не забывать про соседей и себя , холодильники и другая аппаратура , которая не терпит перепадов :dntknw: . у соседа сгорел холодильник в 11 штук гривнов . Так что я бы не был так уверен , в Вашем девайсе , платить соседу :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

НО, не забывать про соседей и себя

тільки що пішов подивився на бірку на своєму сварочному. 155 А це 5 кВт/ч ( прошу знавців не прискіпуватись бо там ще косинус на індуктивність враховується), потім перевірив старий договір з облєнерго - там написана максимально дозволена використовувана потужність мережі 6 кВт/ч.( може в інших областях по іншому, а в нас так). так що на 160А сусіди не вкусять і їхні холодильники не постраждають а от моральні проблеми від мигання забезпечені. У нас тут на лінії хлопці автосервіс влаштавали так їх пенсіонери вже реально дістали , разів десять був енергогагляд з перевірками і з прокуратури приїзжали але вирішили поки не чипати бо хлопці сказали якщо закриються то їм залишається тільки в бандюки податись подальшим працевлаштуванням на зоні, вони вже й генератор купили, але прорахувались с потужностями ( все одно мережу використовують). :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

НО, не забывать про соседей и себя

потім перевірив старий договір з облєнерго - там написана максимально дозволена використовувана потужність мережі 6 кВт/ч.( може в інших областях по іншому, а в нас так).
договір ще нічого не означає, просто папір. :) Все залежить від місцевих умов. Зазвичай 1 фаза перегружена через те що до неї легше дотягнутися коли підключають ввод. Тому в сільській місцевості часто є перекос фаз.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

не означає,

коли на вас сусіди настрочать разів десять скаргу в єнергонадзор і прочі різні інстанції то вас пробують спіймати на гарячому ( в момент зварювальних робіт) і приїдуть з навантажувальною вилкою, заставлять провеодити зварювальні роботи при них( сам спостерігав через забор за цим шоу) і потім встановивши фактичну навантаженість мережі і прочитавши договір або посварять вам пальчиком, це за умови що ви не перевищили гранично дозволене, або складуть акт і накладуть штраф. Якщо відмовитесь платити то вони стягнуть штраф через суд. :hi: це я до чого, якщо вам треба багато проводити зварювальних робіт товстими електродами, тобто використовувати граничну потужність мережі то треба все ж підключити три фази. А всі ці інвартори краще використовувати для підварювання і на невеликих амреражах і тонкими електродами. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

коли на вас сусіди настрочать разів десять скаргу в єнергонадзор і прочі різні інстанції то вас пробують спіймати на гарячому ( в момент зварювальних робіт) і приїдуть з навантажувальною вилкою, заставлять провеодити зварювальні роботи при них( сам спостерігав через забор за цим шоу) і потім встановивши фактичну навантаженість мережі і прочитавши договір hi:
У Вас дивна віра в порядок. 1. з сусідами потрібно жити мирно. Договір не гарантує що Ви не перевантажити мережу :) 2. хто може Вас заставити проводити роботи?
якщо вам треба багато проводити зварювальних робіт товстими електродами, тобто використовувати граничну потужність мережі то треба все ж підключити три фази. А всі ці інвартори краще використовувати для підварювання і на невеликих амреражах і тонкими електродами. :hi:
1. При поганих мережах інвертор варити не буде. 2. Ви давно цікавились скільки коштує підключити 3 фази? ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

...При поганих мережах інвертор варити не буде...
В мене такий інвертор
про погану мережу дивитись з 8 хв 48 сек.Світло не мигає :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2. Ви давно цікавились скільки коштує підключити 3 фази? ;)
Інверторів з 10-ть, як мінімум.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

з сусідами потрібно жити мирно

світло моргає по всій лінії, а це хат сто- а може й більше, ви хочете всім сподобатись заважаючи читати газети з новинами про " покращеня"? :umora:
хто може Вас заставити проводити роботи?

у сусіда було два інспектори енергонагляду і два техніки. Він почав пручатися, вони сказали що зразу відімкнуть його від мережі і щоб він наступного дня приїхав на " розбор польотов", він вмиг пом*якшав і виконав все що вони вимагали, ну правда скінчилось все добре. Ну і сусід сваркою став користуватись обережніше. Я також побачивши те "еротичне шоу" також зробив правильні висновки. Краще вчитись на гіркому досвіді чужих чим мати гіморой в своїй дупі. :az::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Сварочный аппарат

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...