Перейти к содержанию
  • Объявления

gucul

Сварочный аппарат

В теме 209 сообщений

и вообще если работать от бытовой розетки насколько сильно будет "просаживаться" сеть ?
:umora::umora::umora: До пяти мінут,потім темінь непроглядна,або навпаки яскравий феєрверк в "побутовій" резетці. Якщо серйозно,то всі однофазні зварки(крім інверторів)просажують лінію, і чутливі до напруги.Двофазні в меншій мірі,а три взагалі невідчутно.
Таки да, мой ТЕМП работает на 25А автомате,но в квартире (в своей) варил -проблем небыло,и просаживания небыло, НО проводка в моей квартире :ay: .Хотя сам аппарат питается от обычной вилки.Удлинитель на 1,5 квадрата нагревает,а если 2,5 то :ay: .Розетка должна быть с подпружиненными контактами и будет всё :ay: .

Поделиться сообщением

Маски Хамелеон пользует кто?

Поделиться сообщением

Спасибо други что откликнулись!!! и сразу же еще один вопрос ЧТО ДЕЛАТЬ???в электрике слаб мож кто знающий направит на путь истинный?понимаю что три фазы спасли бы ситуацию но в данный момент это пока гипотетический вариант) а вот как от 220 варить? у меня сосед варит самодельной дуговой сваркой правда не знаю как он ее конкретно подключает)) :dntknw: мож провод от счетчика потолще протянуть??? что подскажите люди добрые???

Поделиться сообщением

Спасибо други что откликнулись!!! и сразу же еще один вопрос ЧТО ДЕЛАТЬ???в электрике слаб мож кто знающий направит на путь истинный?понимаю что три фазы спасли бы ситуацию но в данный момент это пока гипотетический вариант) а вот как от 220 варить? у меня сосед варит самодельной дуговой сваркой правда не знаю как он ее конкретно подключает)) :dntknw: мож провод от счетчика потолще протянуть??? что подскажите люди добрые???
У меня тоже 220 В,просто в гараж от счётчика идет кабель ,как на три фазы(розетку и вилку сразу переделал трёхфазную подключил,он мощнее,ни разу не подгорала) :wave:

Поделиться сообщением

Електромережа починається із ввідного кабелю, потім лічильник, автоматичний вимикач(якщо мережа 3-ох фазна, тоді автоматичний перед лічильником і після лічильника). Автоматичний вимикач (АВ) вибирають за номінальним струмом, тобто за робочим струмом. РЕМ не запломбує АВ на струм більше 25 А. Силовий кабель вибирають за умовами тривалого допустимого нагріву та спаду напруги. Тобто для струму 25 А достатнім є переріз кабелю 2,5 мм.кв.(це після лічильника). Ввідний кабель вибирають на порядок вище, тобто 4 мм кв..( якщо довжина не більше30-40м). Потужність яку можна пропустити через мережу визначають так 220*25= 5500 Вт (5,5 кВт). Розетки і вилки можна купити на струм 16 і 25 А. На 25 А зустрічав хороші тільки європейських виробників (Шнейдер, Ей- Бі-Бі). Якщо мережа стара і ще й алюмінієва- не раджу приєднувати зварку. Краще після лічильника вивести окрему лінію (переріз кабелю 2,5 мм.кв.) Ну і обов "язково - заземлення.

Поделиться сообщением

Минулого року купив інвертор Патона. :ay: Досвіду не було зовсім. Навіть не бачив роботу зварника зблизька. Спокійно варю з резетки. Не треба 3-х фазних та ще й саморобних. :at: Тим більше для аматорів. Чуть не забув: + маска хамелеон :ah:

Поделиться сообщением

Теж хочу купити зварювальний апарат, сто відсотків буду брать інвертора. Але не хочеться переплачувать. У мого сусіда Дніпро-М 200, ходить по шабашках. Товариш теж такого купив. Я в нього брав, пробував варить (досвіду НУЛЬ, "зайчиків" нахватався), наче так нічого. Але головне, що мережу не садить. Прошу відгукнуться в кого які інвертори, а головне хотілося б почути відгуки про них. P.S. Використовуватися буде лише в домашніх цілях - десь щось зварить, прихватить.

Поделиться сообщением

Теж хочу купити зварювальний апарат, сто відсотків буду брать інвертора. Але не хочеться переплачувать. У мого сусіда Дніпро-М 200, ходить по шабашках. Товариш теж такого купив. Я в нього брав, пробував варить (досвіду НУЛЬ, "зайчиків" нахватався), наче так нічого. Але головне, що мережу не садить. Прошу відгукнуться в кого які інвертори, а головне хотілося б почути відгуки про них. P.S. Використовуватися буде лише в домашніх цілях - десь щось зварить, прихватить.
У меня Элсва 161 Доволен очень,троечкой варит при 130В,что на даче очень актуально

Поделиться сообщением

Чесно скажу жаба давила. Більш такого чуда я не бачив, та й правда не цікавився, тому щоб жаба зовсім не додавила, так як всеодно не куплю.
Неужели дороже медогонки? :dntknw: Если есть тяма, что бы пользоваться сварочным, проблем сейчас нет. Месяц сварочным работ дома ( не ответственных работ) окупят его. Самодельный будет себе дороже. Ответственные работы, водопроводы, несущие конструкции должен варить профессионал.

Поделиться сообщением

Прошу відгукнуться в кого які інвертори, а головне хотілося б почути відгуки про них.

Пару років тому купив італьянця (ніби то :) ) DECA MMA MOS 120 GEN. Брав по пораді продавців- по їх словам може працювати при дуже поганій напрузі (приставка ген означає можливість роботи від генератора). З плюсів- легесенька, варить добре, враховуючи "кривизну" моїх рук (до цього часу не тримав в руках електродів, зараз, хоч і з трудом, можу залатати дірку в водогоні), поки що ніколи не підводила (т.т.т). Багато наворотів, типу антиприлипання (хоча- липне при низькому тоці :ah: ). Без глюків. З мінусів- дорогуща, капець :frusty: , за ці гроші можна булоб взяти 2,5 китайці, слабий ток максимальний (120А)- при поганому тоці проблема варити "тройкою", електроди 4 мм- взагалі не наш вибір :ak: ... Краще б взяв китайця 200А за 1500грн :IMHO:

Поделиться сообщением

Самодельный будет себе дороже.

У меня самоклеп, уже лет 15 работает и не жалуюсь, правда сделан он специалистом по трансформаторах.

Поделиться сообщением

У меня самоклеп, уже лет 15 работает и не жалуюсь, правда сделан он специалистом по трансформаторах.
У меня сосед, самоделкин. Он всегда спорит и доказывает, что его ЗАЗ экономичнее чем Тайота, тратит на 100 км. топлива меньше. С ним, как и с Вами трудно не согласиться. ;):ay:

Поделиться сообщением

трансформатор хорошо, но инвертор лучше и больше возможностей. :IMHO1:

Поделиться сообщением

У меня ТЕМП(полуавтомат) для бытовых нужд очень даже нравится мне! :ay: Но вот на даче проблемка,напряжение меньше 220 :dntknw: ,варить проблематично.С весны хочу заняться этим вопросом,имея три фазы есть шанс найти фазу с 220.. :angry: .Ну а если не будет 220, незнаю что и придумать :dntknw: .

Изменено пользователем кузмич

Поделиться сообщением

Був у мен е Telvin 144 італянець ,але дуже вибагливий до напруги.Та й згорів.Купив чисто бджолярський "Шмель"-українського виробника.Ось про нього все зі слів розробника http://www.mastercity.ru/showthread.php?t=106749 Якшо обєм робіт невеликий і періодичний то на мою думку вистачить китайця. з.ы.шмель 205 не відчуває напруги ,світло не мигає,варить любим електродом ,навіть на 6 мм)))

Изменено пользователем Борода-1

Поделиться сообщением

В домашних условиях приходилось много сваривать разными аппаратами, включая однофазные полуавтоматы и современные инверторы. Все они, в той или иной степени, сеть "просаживают" - визуально (по лампочке). Лет десять, как варю трехфазным полуавтоматом. Не стало конфликтов с соседями и РЭС по поводу мигания лампочек, да и дома холодильник и прочая бытовая техника перестала "трястись". Свариваю от автомобильной кузовщины до 12 mm. стали - проваривает нормально. В этом аппарате есть также функция электро - дуговой сварки постоянного тока - нержавейку варит красиво. post-6269-1361723567_thumb.jpg

Изменено пользователем PNS

Поделиться сообщением

Инвертор Элсва-180 украинской сборки в Днепре собирают , с ремонтом и запчастями проблем нет. На подставки пойдет любой металл ,что есть.

post-898-1362243764_thumb.jpg

post-898-1362243796_thumb.jpg

Поделиться сообщением

С весны хочу заняться этим вопросом,имея три фазы есть шанс найти фазу с 220.. angry.gif .Ну а если не будет 220, незнаю что и придумать

220В 100% найдете,всегда присутствует перекос фаз. У меня 200В,230В,250В.Ленивые електрики почти всех подключают к той фазе к которой легче дотянуться.

Поделиться сообщением

Инвертор Элсва-180 украинской сборки в Днепре собирают , с ремонтом и запчастями проблем нет. На подставки пойдет любой металл ,что есть.
А чому підставки під вулики не варите трапеції , менше місця займають, одна на другу надівається.Хоч перевозити,хоч зберігати,якщо не під вуликами. :IMHO1:

Поделиться сообщением

В этом аппарате есть также функция электро - дуговой сварки постоянного тока - нержавейку варит красиво.

PNS,, електрозварювальний в мене є, правда на дві фази, варить добре. Але зняти з нього постійний, невиходить, а маю плани по зварюванню нержавійки. Є в мене ще транс на трифази, 2,2кВт 380/220в. чи вистачить такої потужності для зврювального, якщо перемотати вторинну, та вимпямити струм, щоб варити н/ж сталь. :hi:

Поделиться сообщением

чи вистачить такої потужності для зврювального, якщо перемотати вторинну, та вимпямити струм,

На жаль, вичерпної відповіді на це питання я не знаю, думаю хтось з форумчан допоможе.
електрозварювальний в мене є, правда на дві фази, варить добре.

Є і в мене зварювальний на дві фази ( саме дві фази, а не фаза і нуль ), тижнів через два прийдеться починати ним працювати. Зварюю ним арматуру та інше - зараз будую цех по відкачці меду, бо медові магазини на відкачку я приводжу додому. :hi:

Поделиться сообщением

Але зняти з нього постійний, невиходить,
А в чому причина?

Поделиться сообщением

А в чому причина?

маю апарат на дві фази робив сам,дві котушки, вторинна з рознесеними обмотками, Uхх 75в, перемінкою варить супер, мережу не садить, варити можна коли заманеться, поставив міст, але постійними не варить. Читав що професійні мережеві апарати з можливістю зварювання постійним струмом, (треба для нержавійки) мають бути трьохфазними, випрямляючий міст на кожну вторинну обмотку потім вони накладаються одна на другу, добавляється ще якийсь транс підмагнічування чи то дросель і лише потім може бути посстійний (умовно) струм яким можна варити нержавійку.

Поделиться сообщением

А в чому причина?

маю апарат на дві фази робив сам,дві котушки, вторинна з рознесеними обмотками, Uхх 75в, перемінкою варить супер, мережу не садить, варити можна коли заманеться, поставив міст, але постійними не варить. Читав що професійні мережеві апарати з можливістю зварювання постійним струмом, (треба для нержавійки) мають бути трьохфазними, випрямляючий міст на кожну вторинну обмотку потім вони накладаються одна на другу, добавляється ще якийсь транс підмагнічування чи то дросель і лише потім може бути посстійний (умовно) струм яким можна варити нержавійку.
Я на виході ставив дросель.

Поделиться сообщением

А в чому причина?

Подивіться вот тут може щось Вам допоможе http://www.kondratev-v.ru/svarka/samodelny.../comment-page-1

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти