Перейти к содержанию

Изолятор Хмары


Sanich

Рекомендуемые сообщения

В 07.03.2018 в 22:43, Sanich сказал:

Ізолятор не повинен впливати на перебіг зимівлі. :IMHO: Там інша причина. :IMHO:

Изолятор пчели склонни бросать .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.03.2018 в 17:32, Ігор 81 сказал:

Доброго дня! Рішив і я попробувати ізолювати маток в декількох сімях,але виникло одне питання як і чим(думаю що сироп дуже зношує бджоли)загодовувати сімї на зиму коли ізолювати матку в серпні.хто як робить. Дякую наперед.

Прежде чем вопросы задавать может хоть как-то попытаться самому на них ответ найти?Ну хотя-бы попытаться поискать?Из Вашего поста я понял,что:"Рішив і я попробувати ізолювати маток в декількох сімях,але виникло одне питання як і чим" далее:"думаю що сироп дуже зношує бджоли"....Вы что их сиропом изолировать собрались?Дальше не менее интересный "перл":"коли ізолювати матку в серпні".Это вопрос?Или имелось ввиду 1-го,20-го или 30-то серпня?Или может не в серпни вообще?Посмотрите Малыхина в ютубе и многие вопросы отпадут.Ну и Степаненко не забудьте....тогда возможно и желание изолировать пропадет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Маслюк сказал:

.Ну и Степаненко

а цей шо видав в люди????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Маслюк сказав:

Прежде чем вопросы задавать может хоть как-то попытаться самому на них ответ найти?Ну хотя-бы попытаться поискать?Из Вашего поста я понял,что:"Рішив і я попробувати ізолювати маток в декількох сімях,але виникло одне питання як і чим" далее:"думаю що сироп дуже зношує бджоли"....Вы что их сиропом изолировать собрались?Дальше не менее интересный "перл":"коли ізолювати матку в серпні".Это вопрос?Или имелось ввиду 1-го,20-го или 30-то серпня?Или может не в серпни вообще?Посмотрите Малыхина в ютубе и многие вопросы отпадут.Ну и Степаненко не забудьте....тогда возможно и желание изолировать пропадет.

Дякую за відповідь.ізолювати бажання непропаде,а питання було в тому хто чим загодовує бджоли в зиму коли матку ізолювати на початку серпня

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, larson сказав:

а цей шо видав в люди????

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.03.2018 в 17:32, Ігор 81 сказав:

Доброго дня! Рішив і я попробувати ізолювати маток в декількох сімях,але виникло одне питання як і чим(думаю що сироп дуже зношує бджоли)загодовувати сімї на зиму коли ізолювати матку в серпні.хто як робить. Дякую наперед.

Може в  мене  і не має пасічницького стажу але :IMHO: що у нас в Тернопільській обл ще  навіть і в  вересень і кусок жовтня може бути досить  теплим. 

Якщо  на початку серпня ізолювати матку і влупить їм сироп то вібачте Хто має іти в зиму.?? :IMHO: якраз  буде сама молода і витривала серпнева бджола яка  встигає  окріпнуть і облетітися ну і впринципі повинна  добре зимувать. Хіба недавати сироп а пускати на запечатаному меді, а так та зноситься на переробці сиропу а молодої буде 1 рамка. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, bosik2017 сказав:

Може в  мене  і не має пасічницького стажу але :IMHO: що у нас в Тернопільській обл ще  навіть і в  вересень і кусок жовтня може бути досить  теплим. 

Якщо  на початку серпня ізолювати матку і влупить їм сироп то вібачте Хто має іти в зиму.?? :IMHO: якраз  буде сама молода і витривала серпнева бджола яка  встигає  окріпнуть і облетітися ну і впринципі повинна  добре зимувать. Хіба недавати сироп а пускати на запечатаному меді, а так та зноситься на переробці сиропу а молодої буде 1 рамка. :IMHO:

Дякую.я про те саме думаю тому і спитав

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.03.2018 в 06:30, Ігор 81 сказал:

Дякую за відповідь.ізолювати бажання непропаде,а питання було в тому хто чим загодовує бджоли в зиму коли матку ізолювати на початку серпня

Я ізолюю матки вже другій рік. А ізолюю я 5 серпня. А закормку починаю 20 серпня даю звичайним сім'ям в прерахунку на цукор по 20 кг. І для себе зробив висновок що ті сім'ї що були ізольовани і раніше стартують і підмору меньше. Хоча ті що не ізольовані вже в лютому починають сіяти.  І акації приносять більше. Може це співпадіння. а може і ні. Ізолювати чи ні це кожен вирішує сам для себе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, Урош сказав:

Я ізолюю матки вже другій рік. А ізолюю я 5 серпня. А закормку починаю 20 серпня даю звичайним сім'ям в прерахунку на цукор по 20 кг. І для себе зробив висновок що ті сім'ї що були ізольовани і раніше стартують і підмору меньше. Хоча ті що не ізольовані вже в лютому починають сіяти.  І акації приносять більше. Може це співпадіння. а може і ні. Ізолювати чи ні це кожен вирішує сам для себе.

Даєте сироп чи мед?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Ігор 81 сказал:

Даєте сироп чи мед?

Сироп там не основной показатель там много всего и без него.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, mixaskm сказав:

Сироп там не основной показатель там много всего и без него.

А що там ще таке є бо я дивився відео Малихіна ніби там нічого складного нема

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Ігор 81 сказал:

А що там ще таке є бо я дивився відео Малихіна ніби там нічого складного нема

У Малыхина просто,а вот чтобы повторить как у Малыхина -сложности начинаются.Начиная с силы семьи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, КАЕ сказав:

У Малыхина просто,а вот чтобы повторить как у Малыхина -сложности начинаются.Начиная с силы семьи.

Та я думаю взяти дві сімї і попробувати тоді всі нюанси буде видно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, bosik2017 сказав:

Може в  мене  і не має пасічницького стажу але :IMHO: що у нас в Тернопільській обл ще  навіть і в  вересень і кусок жовтня може бути досить  теплим. 

Якщо  на початку серпня ізолювати матку і влупить їм сироп то вібачте Хто має іти в зиму.?? :IMHO: якраз  буде сама молода і витривала серпнева бджола яка  встигає  окріпнуть і облетітися ну і впринципі повинна  добре зимувать. Хіба недавати сироп а пускати на запечатаному меді, а так та зноситься на переробці сиропу а молодої буде 1 рамка. :IMHO:

Якраз і щоб небуло розплоду в жовтні і хочу ізолювати маток бо того року всі сімї в яких був розплід в жовтні і пооброблялися і лишилося зараз бджоли на трох рамках.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, Ігор 81 сказал:

Даєте сироп чи мед?

Даю сироп 60% 24-25 літрів сиропу в прерахунок на цукор виходе десь 20 кг це на середню сімью. Це десь 8 рамок. В зиму фактично йде 6 рамок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Урош сказав:

Даю сироп 60% 24-25 літрів сиропу в прерахунок на цукор виходе десь 20 кг це на середню сімью. Це десь 8 рамок. В зиму фактично йде 6 рамок.

Ясно.Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Ігор 81 сказал:

Ясно.Дякую

Ось вчора 15 березня випустив матку в сердену на сушнину. Сам ізолятор в якому ще бджоли були поставив за заставну. І ще рамку з медом за заставну. Зверху на рамки поставив дві 100гр баночки з 50% сиропом з чайним грибом а друга баночка з водою

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Урош сказав:

Ось вчора 15 березня випустив матку в сердену на сушнину. Сам ізолятор в якому ще бджоли були поставив за заставну. І ще рамку з медом за заставну. Зверху на рамки поставив дві 100гр баночки з 50% сиропом з чайним грибом а друга баночка з водою

Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 3/16/2018 в 16:11, Урош сказал:

50% сиропом з чайним грибом а друга баночка з водою

Простите за офтоп, а сироп счаным грибом зачем?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Sosed_Minsk сказал:

Простите за офтоп, а сироп счаным грибом зачем?

В состав чайного гриба входит Уксусная,лимонная,щавелевая кислоты. 2 года назад мене посоветовали я и обрабатываю. В прошлой зимовке от нозиматоза в округе много семей погибло.У меня была 100% зимовка. Дело в том что я и в закормку тоже добавлял чайный гриб. Не знаю правильно или нет но это у меня работает. Да и на протяжении сезона летом брызгаю пчел вместо дымаря.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.03.2018 в 13:27, Урош сказав:

Я ізолюю матки вже другій рік. А ізолюю я 5 серпня. А закормку починаю 20 серпня даю звичайним сім'ям в прерахунку на цукор по 20 кг. І для себе зробив висновок що ті сім'ї що були ізольовани і раніше стартують і підмору меньше. Хоча ті що не ізольовані вже в лютому починають сіяти.  І акації приносять більше. Може це співпадіння. а може і ні. Ізолювати чи ні це кожен вирішує сам для себе.

Потрібно розуміти, що дата ізоляції в кожного буде іншою. Малихін виділяє декілька основних моментів, при яких можна проводити ізоляцію, серед них - час найбільшої кількості розплоду у сім'ї. Ще потрібно звернути увагу на рятункові маточники, які бджоли можуть потяги після ізоляції, загодовувати не рекомендується, хоча, якщо відразу після ізоляції, то буде зношуватись стара бджола, а та що вийде з розплоду піде в зиму (моя думка).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.03.2018 в 14:49, Ігор 81 сказав:

Якраз і щоб небуло розплоду в жовтні і хочу ізолювати маток бо того року всі сімї в яких був розплід в жовтні і пооброблялися і лишилося зараз бджоли на трох рамках.

Та ж проблема - вже третій рік розплід, або в листопаді, або в січні. Планую спробувати ізолювати цього року, але в серпні, мабуть, не ризикну. Думаю десь з кінця вересня до кінця березня.

Може хтось практикує таку ізоляцію, поділіться результатами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, djun сказал:

Та ж проблема - вже третій рік розплід, або в листопаді, або в січні. Планую спробувати ізолювати цього року, але в серпні, мабуть, не ризикну. Думаю десь з кінця вересня до кінця березня.

Може хтось практикує таку ізоляцію, поділіться результатами.

Ви спробуйте а через рік в цей самий час поговоримо на цю тему. Що можу сказати я пробував ізолювати і в жовтні і в листопаді. Але ті матки що були ізольовані в жовтні і листопаді загинули. Не знаю може я щось не правильно робив. Але  ті що були ізольовани в серпні, перезимували я їх випустив 15 березня. То в ниx і розвиток був набагато бурхливіший чим ти що зимували без ізоляції.  І меду дали з акаціїї набагато більше. Може це так вийшло випадково в тих роках. Буду чекати на акацію і тоді зрозумію що то, випадок чи правило.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, djun сказал:

Потрібно розуміти, що дата ізоляції в кожного буде іншою. Малихін виділяє декілька основних моментів, при яких можна проводити ізоляцію, серед них - час найбільшої кількості розплоду у сім'ї. Ще потрібно звернути увагу на рятункові маточники, які бджоли можуть потяги після ізоляції, загодовувати не рекомендується, хоча, якщо відразу після ізоляції, то буде зношуватись стара бджола, а та що вийде з розплоду піде в зиму (моя думка).

Як раз Володимир Егорович мені і порадив вже ставити матку в ізолятор а це було 4 серпня три роки тому. Він мені розповів як що і до чого. Я так і зробив. Результат матки перезимували, я тоді поставив два вулика маток в ізолятор. На слідуючий рік я вирішив поесперементувати з датами ізоляції і як висновок втратив матки.

А спробуйте може в Вас щось краще вийде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Урош сказав:

Як раз Володимир Егорович мені і порадив вже ставити матку в ізолятор а це було 4 серпня три роки тому. Він мені розповів як що і до чого. Я так і зробив. Результат матки перезимували, я тоді поставив два вулика маток в ізолятор. На слідуючий рік я вирішив поесперементувати з датами ізоляції і як висновок втратив матки.

А спробуйте може в Вас щось краще вийде.

Дякую, цікаво. Важко зрозуміти причину, чому матки загинули... може маєте якісь здогадки, чому так сталось, бо все ж планую в декількох сім'ях ізолювати цього року..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...