Перейти к содержанию

Изолятор Хмары


Sanich

Рекомендуемые сообщения

10 годин тому, Урош сказав:

...Але  ті що були ізольовани в серпні, перезимували я їх випустив 15 березня...

Скажіть, будь ласка, який стан сімей був на той час (сила, кількість розплоду) і який взяток.

А ще, чи не тягли рятункові маточники?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, djun сказал:

Дякую, цікаво. Важко зрозуміти причину, чому матки загинули... може маєте якісь здогадки, чому так сталось, бо все ж планую в декількох сім'ях ізолювати цього року..

Чому матки загинули...не знаю. Я грішу ще на то що маткам що пропали було вже по 3 роки. І я для себе вирішив що матку треба на початку серпня ізолювати. Зараз в мене матки 2 роки. На осінь я міняю маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, djun сказал:

Скажіть, будь ласка, який стан сімей був на той час (сила, кількість розплоду) і який взяток.

А ще, чи не тягли рятункові маточники?

Я десь за 10 днів до початку головного взятка теж ізольою матку і десь вона в ізоляторі сидить два тижня. Щоб на початок головного взятка був тільки запечатаний розплід. Десь за два тижня матка насіює 5-6 рамок від бруска до бруска. І на початку серпня я її знову в ізолятор і вже до 15 березня. Я не знаю як інші породи а моя країнка не тягне вже в серпні маточники. І ще ті сім'ї що не ізолюю не дають такого гарного дружнього разплоду у серпні а сіють і верресні і у жовтні і як висновок мають багато підмору. З 20 серпня починаю закормку і після закормки вже знімаю утеплення повністю до перших морозів. Дно закриваю фанерою і вже сітка в мене зверху щоб загнати бджолу на низ рамок. В зиму йде 6 рамок в середені ізолятор. Біля ізолятора збільшені вулички. З обох сторін стоять теплі заставні. В сезон в мене 20 вуликів на зиму з'єдную до 10. Ще маю нуклеуси на гніздову рамку. Звичані 12 рамочні корпуси розділені фанерою Три відсіки по 4 рамки так в мене зимують матки на всякий випадок. Якось так. Сам ще вчусь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Урош сказав:

Я десь за 10 днів до початку головного взятка теж ізольою матку і десь вона в ізоляторі сидить два тижня. Щоб на початок головного взятка був тільки запечатаний розплід. Десь за два тижня матка насіює 5-6 рамок від бруска до бруска. І на початку серпня я її знову в ізолятор і вже до 15 березня. Я не знаю як інші породи а моя країнка не тягне вже в серпні маточники. І ще ті сім'ї що не ізолюю не дають такого гарного дружнього разплоду у серпні а сіють і верресні і у жовтні і як висновок мають багато підмору. З 20 серпня починаю закормку і після закормки вже знімаю утеплення повністю до перших морозів. Дно закриваю фанерою і вже сітка в мене зверху щоб загнати бджолу на низ рамок. В зиму йде 6 рамок в середені ізолятор. Біля ізолятора збільшені вулички. З обох сторін стоять теплі заставні. В сезон в мене 20 вуликів на зиму з'єдную до 10. Ще маю нуклеуси на гніздову рамку. Звичані 12 рамочні корпуси розділені фанерою Три відсіки по 4 рамки так в мене зимують матки на всякий випадок. Якось так. Сам ще вчусь.

Дякую, інформативно. А ізолятори використовуєте такі, як в продажі (ізолятор Хмари), чи якусь власну конструкцію?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, djun сказал:

Дякую, інформативно. А ізолятори використовуєте такі, як в продажі (ізолятор Хмари), чи якусь власну конструкцію?

Так в мене 8 ізолярорів хмари брав у Галини Федорівни Хмари. З ізоляторами отримав ще книжку Хмари  Технологія оздоровлення бджіл без медикаментів. Багато цікавого для себе узяв. 

Ще пробував зробити ізолятор з роздільної решітки польської тоненької та в ній матка загинула. Пролізла на половину так і залишилась. Тому вирішив не експерементувати з саморобними ізоляторами. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Июльские матки отрутневели .

Вот  Малыхин закрывает в середине июля и выпускает уже в марте при появлении пыльцы. Все у него работает нормально уже больше десяти лет.Мне кажется что причина отрутневения маток в другом. Я не изолировал, но больше десятка маток отрутневели. Матки июльского вывода,должны были облетаться хорошо.В чем причина  ?  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, крымлы сказав:

Июльские матки отрутневели .

Вот  Малыхин закрывает в середине июля и выпускает уже в марте при появлении пыльцы. Все у него работает нормально уже больше десяти лет.Мне кажется что причина отрутневения маток в другом. Я не изолировал, но больше десятка маток отрутневели. Матки июльского вывода,должны были облетаться хорошо.В чем причина  ?  

Від кліща варотомом обробляли?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, yurko сказал:

Від кліща варотомом обробляли?

История не моя . но логика в вашей мысли есть .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

Может кому интересно.....? 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...