Перейти к содержанию

Футбольная


Sanich

Рекомендуемые сообщения

Досмотрю .Начальник семьи пошла спать.Проверила нервничаю или нет .Сказал что наши выигрывают.:umora:Только так можно досмотреть:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Грають з командою вищою за класом, складом, який сильно в провідних чемпіонатах "пороху не нюхав" або відпочивав  на лавці і всі ще чогось очікуємо. За щастя буде, якщо в нічию зведуть в кращому випадку хоча ніколи не виключаю правила "м'яч круглий".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дивишся і таке враження ни футболісти а сплошні каліки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Продули:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Продули:(

Це ще нормально,щось хорвати слабо грали з таким составом можна гори свернути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Із тих відрізків, що я бачив - виглядали приречено. :dntknw: Повністю дивитися у мене не вистачило наснаги. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, targal сказал:

дивишся і таке враження ни футболісти а сплошні каліки.

Не ображайте калік.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как раз из этого:

Олимпийская сборная Украины привезла 5 медалей, Параолимпийская сборная - 20 медалей.

Вопрос: кто из них инвалиды?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Sanich сказав:

Із тих відрізків, що я бачив - виглядали приречено. :dntknw: Повністю дивитися у мене не вистачило наснаги. 

це у вас ще й нерви "залізні"  я взагалі  більше 15 тхвилин невитримую  тож  щоб не портити собі настрій дивлюсь  дуже рідко....та й на що там дивитись теперішній футбол це шоу    а  Український - маскі-шоу 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Кагарлик сказал:

 

Фантастика, аж заздрість бере. Взяти малесеньку ту саму Хорватію, збірна завжди грає на чемпіонатах світу і Європи,її гравці грають у всіх грандах Європи. А наші тільки проб'ються десь за кордон то в кращому випадку гріють лаву запасних. Не той у нас менталітет до футболу, ніколи у нас такого не буде. Якщо хтось задумає зі мною поспорити, то сперва згадайте чи багато наших гравців ще починаючи з Союзу які поїхали за кордон і там в клубах були на перших ролях? Один Андрій Шевченко, на цьому і все. Теперішнє покоління дітей у нас повністю деградоване, ніхто не хоче йти служити в армію, ледь не з дитинства жеруть горіляку і палять цигарку. Для мене єдина лиш втіха що зумів виховати сина справжнім воїном. А так хотілосяб щоб і в футболі наша збірна грала блискуче, і щоб молоде покоління стояло добровільно в чергах у воєнкоматах і захищало нашу Вітчизну

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Укроп сказал:

Фантастика, аж заздрість бере. Взяти малесеньку ту саму Хорватію, збірна завжди грає на чемпіонатах світу і Європи,її гравці грають у всіх грандах Європи. А наші тільки проб'ються десь за кордон то в кращому випадку гріють лаву запасних. Не той у нас менталітет до футболу, ніколи у нас такого не буде. Якщо хтось задумає зі мною поспорити, то сперва згадайте чи багато наших гравців ще починаючи з Союзу які поїхали за кордон і там в клубах були на перших ролях? Один Андрій Шевченко, на цьому і все. Теперішнє покоління дітей у нас повністю деградоване, ніхто не хоче йти служити в армію, ледь не з дитинства жеруть горіляку і палять цигарку. Для мене єдина лиш втіха що зумів виховати сина справжнім воїном. А так хотілосяб щоб і в футболі наша збірна грала блискуче, і щоб молоде покоління стояло добровільно в чергах у воєнкоматах і захищало нашу Вітчизну

не соглашусь,тот же Лужный в Арсенале успешно играл к примеру..

9 минут назад, Укроп сказал:

Фантастика, аж заздрість бере. Взяти малесеньку ту саму Хорватію, збірна завжди грає на чемпіонатах світу і Європи,її гравці грають у всіх грандах Європи. А наші тільки проб'ються десь за кордон то в кращому випадку гріють лаву запасних. Не той у нас менталітет до футболу, ніколи у нас такого не буде. Якщо хтось задумає зі мною поспорити, то сперва згадайте чи багато наших гравців ще починаючи з Союзу які поїхали за кордон і там в клубах були на перших ролях? Один Андрій Шевченко, на цьому і все. Теперішнє покоління дітей у нас повністю деградоване, ніхто не хоче йти служити в армію, ледь не з дитинства жеруть горіляку і палять цигарку. Для мене єдина лиш втіха що зумів виховати сина справжнім воїном. А так хотілосяб щоб і в футболі наша збірна грала блискуче, і щоб молоде покоління стояло добровільно в чергах у воєнкоматах і захищало нашу Вітчизну

да и Воронин в Баере играл очень неплохо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сегодня у нас в ахтырке динамовцы забили всего один гол страшно представить как они осенью будут играть в лиге чимпионов

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Пётр Ахтырский сказав:

сегодня у нас в ахтырке динамовцы забили всего один гол страшно представить как они осенью будут играть в лиге чимпионов

Це говорить про силу Нафтовика ,в Охтирці хороша команда , не поганий матч був:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Вчора дивився матч Реал - Баварія, сподобався.:ay:

Але сьогодні я буду вболівати всією душею за Ювентус. Ще з кінця 90-х вболіваю за ювентіні, з часів Дель П"єро, Віаллі, Раванеллі, Перуцці та наставника тодішнього Ліппі.

Дуже сподіваюся шо вони таки виб"ють Барселону, на яку мені вже :at::at::at: хочеться, особливо після того як її витягли у 1/8 всілякі "айтекіни"

Forza Juve!!!!!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я сьогодні за Ювентус та Монако:wave:Баварію жалко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Женя Циба сказал:

Я сьогодні за Ювентус та Монако:wave:Баварію жалко.

М'яч круглий, але щоб  2 рази так везло дуже велика рідкість та й ще з Буффоном на воротах, тому на мою думку фактично без шансів для Барселони.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тоже болею за ювентус и монако отличный былбы финал

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, Wladimir_K сказал:

М'яч круглий, але щоб  2 рази так везло дуже велика рідкість та й ще з Буффоном на воротах, тому на мою думку фактично без шансів для Барселони.

Іспаньським клубам везе,Барса в дома добре грає,думаю Ювентус взяв урок від ПСЖ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Женя Циба сказал:

Іспаньським клубам везе,Барса в дома добре грає,думаю Ювентус взяв урок від ПСЖ.

Грати можна по різному, але є математичні моделі теорії ймовірності і у них шанси Барселони мінімальні. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Грати можна по різному, але є математичні моделі теорії ймовірності і у них шанси Барселони мінімальні. 

Согласен,але всірамно стрьомно за Ювентус.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А мне Барса нравится, нравится их игра  и их тройка:ah:

А больше всего нравится хороший футбол

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Монако рве Борусыю 2-0 Ура

33 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

А больше всего нравится хороший футбол

:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тренер Ювентуса Массіміліано Аллегрі, в перекладі Allegri означає "веселий".

Сподіваюсь сьогодні Аллегрі нас повеселить проходом Барселони.

Суддя матчу поки що Барсу потроху хєре,:at: і їхні свистять, бо не Айтекін судить.

Монако там все ясно, в півфіналі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Барса - Ювентус, игра хорошая но арбитр провоцирует на нервозность и безлад.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...