Перейти к содержанию

Ганеманівські решітки (разделительная решётка)


владек

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Anatoliy50 сказал:

розумні люди радять роздільну решітку(отвори) класти паралельно рамкам)
http://beejournal.ru/deutsches-bienen/719-kak-ustanovit-razdelitelnuyu-reshetku

 

Я щось не зрозумів? Що Ви мали на увазі? 

Хочете щось про рекламувати, рекламуйте в інший спосіб, без моєї участі!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...

Один пчеломаниак посоветовал такую решетку, говорит уже 3 года пользуется и отлично справляется со своей задачей , может кто-шо знает подскажите?

https://atlant-shop.com.ua/krovlya-uteplenie-fasad/uplotniteli-i-izolyacionnye-materialy/setki-fasadnye-armiruyushie/setka-armiruyuschaya-krautherm-gewebe-5605-10-50mp-145grkvm

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, <Юра> сказал:

Один пчеломаниак посоветовал такую решетку, говорит уже 3 года пользуется и отлично справляется со своей задачей , может кто-шо знает подскажите?

шутите? отверстия не калиброваны что не гарантирует что матка не пройдет, при сьеме корпусов полюбому будет деформировать отверстия.....я в улей такое не засуну

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, valik1986 сказал:

шутите? отверстия не калиброваны что не гарантирует что матка не пройдет, при сьеме корпусов полюбому будет деформировать отверстия.....я в улей такое не засуну

не тільки не калібровані а і матеріал використовується похожий на стеклоткань.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Черкасець сказал:

не тільки не калібровані а і матеріал використовується похожий на стеклоткань.

так якщо то будівельна армувальна сітка - то воно так і називається сітка зі скловолокна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, MaXUA123 сказал:

так якщо то будівельна армувальна сітка - то воно так і називається сітка зі скловолокна.

на ссилці що вище також будівельна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, valik1986 сказал:

шутите?

Это не я :dntknw: а ?

 

18 часов назад, <Юра> сказал:

пчеломаниак один:Jumpy::evrika:

Посоветовал вот и :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, <Юра> сказал:

Посоветовал вот и :hmm:

Якщо потрібна сітка від трутня то підійде. А щоб для матки - то трохи ризиковано. Та і після першого знімання (прилипне до воску і прополісу) втратить геометрію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:IMHO1:ця сітка годиться лише бля армування бетону, а для іншого вона непридатна

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, MaXUA123 сказал:

:IMHO1:ця сітка годиться лише бля армування бетону, а для іншого вона непридатна

Щось пан Ромео не працює !! :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, <Юра> сказал:

Один пчеломаниак посоветовал такую решетку, говорит уже 3 года пользуется и отлично справляется со своей задачей , может кто-шо знает подскажите?

https://atlant-shop.com.ua/krovlya-uteplenie-fasad/uplotniteli-i-izolyacionnye-materialy/setki-fasadnye-armiruyushie/setka-armiruyuschaya-krautherm-gewebe-5605-10-50mp-145grkvm

Купите нормальную ганемановскую решётку .  Вот осенью докупал , а вернее надо было поменять( дубовые) на лысоневские , 10 шт 450 гривен . Через эти (дубовые ) толстый пластмасс у меня был проход нескольких маток

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, MaXUA123 сказал:

:IMHO1:ця сітка годиться лише бля армування бетону, а для іншого вона непридатна

,))))) Провально читати - для армування бетону

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, MaXUA123 сказал:

,))))) Провально читати - для армування бетону

:umora: дуже провально...:umora: 

Не ображайтеся - я розумію що то Тg !!!таке видає.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Врізав я днями РР в дерев'яну обв'язку,  підрізав платикову. З неприемністю помітив, що РР виробництва Земляного(З Дніпра) доволі крихка (заявлено що пластик медичний "шприцовий"), знайшов шматок чорної-приблизно така сама, шматок "нікот"-прийшлось напружитись щоб відломити зубчик, дуже в'язка, вміють люди пластик варити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, Винодел сказав:

З неприемністю помітив, що РР виробництва Земляного(З Дніпра) доволі крихка (заявлено що пластик медичний "шприцовий"),

що то за решітки, де на них глянути?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Винодел сказал:

Врізав я днями РР в дерев'яну обв'язку,  підрізав платикову. З неприемністю помітив, що РР виробництва Земляного(З Дніпра) доволі крихка (заявлено що пластик медичний "шприцовий"), знайшов шматок чорної-приблизно така сама, шматок "нікот"-прийшлось напружитись щоб відломити зубчик, дуже в'язка, вміють люди пластик варити.

Вы сравниваете РР совсем разных весовых категорий. У меня днепровские откатали на ура. В отличие от виндулиновых. Никот хороши, но мне они пока недоступны.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Пчеломучитель_ua сказав:

Вы сравниваете РР совсем разных весовых категорий. У меня днепровские откатали на ура.

Де купляли і по якій ціні? Як вони по якості взагалі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Пчеломучитель_ua сказав:

Вы сравниваете РР совсем разных весовых категорий. У меня днепровские откатали на ура. В отличие от виндулиновых. Никот хороши, но мне они пока недоступны.

Користуюся  польськими віндуріновими решітками кілька сезонів, працюють добре, небуло жодного випадку, щоб матка перейшла через решітку. А якщо працюють добре, навіщо платити дорожче?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про "вагові" категорії, зрозуміло, метрафора(мовний розповсюджений зворот).У Земляного минулоїзими брав по 40гр. "нікот", як видно з підсказки, по 70гр. Вище по темі я давав результати промірів "проходів"для комах що непрамо може вказувати на їх можливість застосування за призначенням. Наведене вчора порівняння міцност і(крихкості) РР трьох виробників мае споживацьке значення- довготривалість використання інвентаря. Минулого сезону десятка два "Земляного" стояло в вуликах- одна перемичка відломилась,потрібен ремонт.Маю на їх рахунок це одну підорзу але про них писати не буду, поки не отримаю перевірених доказів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, davolodya сказал:

Користуюся  польськими віндуріновими решітками кілька сезонів, працюють добре, небуло жодного випадку, щоб матка перейшла через решітку. А якщо працюють добре, навіщо платити дорожче?

Есть у меня и польские виндуриновые  и никот.

Если над решёткой стоит 2-3  магазина особой разницы нету.  если 4-5 и более то пчела с виндуриновыми  решётками хуже работает  семьи с никотом в работе а на виндуриновых выкучиваются и сидят.  если более 7-8 надставок то и  никот  начинают хуже летать  этот год несколько семей по 7-8 надставок начали тормозить снял решётки вообще.  пошли в работу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

Есть у меня и польские виндуриновые  и никот.

Если над решёткой стоит 2-3  магазина особой разницы нету.  если 4-5 и более то пчела с виндуриновыми  решётками хуже работает  семьи с никотом в работе а на виндуриновых выкучиваются и сидят.  если более 7-8 надставок то и  никот  начинают хуже летать  этот год несколько семей по 7-8 надставок начали тормозить снял решётки вообще.  пошли в работу.

 У мене нема таких медозборів, щоб ставити по 5-6 магазинів,  тому мені з головою вистачає віндурінових ганеманок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть у меня и польские виндуриновые  и никот.
Если над решёткой стоит 2-3  магазина особой разницы нету.  если 4-5 и более то пчела с виндуриновыми  решётками хуже работает  семьи с никотом в работе а на виндуриновых выкучиваются и сидят.  если более 7-8 надставок то и  никот  начинают хуже летать  этот год несколько семей по 7-8 надставок начали тормозить снял решётки вообще.  пошли в работу.
Я ставлю виндулиновые решетки только на акации, на подсолнечнике убираю.

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Lefty сказал:

Де купляли і по якій ціні? Як вони по якості взагалі?

Покупал давно. Уже не помню где и по чем

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для ізоляторів потрібні були РР, на  зазначено виробник Дергачі. Розумів що за такі гроші якість не дуже, (ну думаю нехай там частина проходів буде завужена частина з облоєм), але те що прийшло просто відвертий брак: 30%  площі свердло 4,2 мм не проходить на інших30 %  свердло  4,5мм проходить занадто вільно, напевно там  4,6-4,7 мм  так як  4,8 уже не йде, хоча  знайшов на краях декілька місць де і воно проходить (там для мене не критично обріжу все одно), а ось те що 4,5 зі свистом пролітає це вже заставляє задуматись чи робити з цих РР ізолятори чи навіть час не гаяти. Хто із досвіду може сказати на скільки  розмір вічка 4,6 є критичним?5c7e71442d5bd_2.thumb.PNG.a8d25599a88beca0831af646edb27aa0.PNG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.03.2019 в 14:55, Lefty сказав:

Для ізоляторів потрібні були РР, на  зазначено виробник Дергачі. Розумів що за такі гроші якість не дуже, (ну думаю нехай там частина проходів буде завужена частина з облоєм), але те що прийшло просто відвертий брак: 30%  площі свердло 4,2 мм не проходить на інших30 %  свердло  4,5мм проходить занадто вільно, напевно там  4,6-4,7 мм  так як  4,8 уже не йде, хоча  знайшов на краях декілька місць де і воно проходить (там для мене не критично обріжу все одно), а ось те що 4,5 зі свистом пролітає це вже заставляє задуматись чи робити з цих РР ізолятори чи навіть час не гаяти. Хто із досвіду може сказати на скільки  розмір вічка 4,6 є критичним?5c7e71442d5bd_2.thumb.PNG.a8d25599a88beca0831af646edb27aa0.PNG

Цієї зими 50 маток зимували в ізоляторах.Половину  ізоляторів зробив із польської віндулінової решітки,а половина з дергачівської.Результат зимівлі 100%,що в тих,що в інших.Ні одна матка не пройшла і не застряла.

IMG_20190309_162731.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...