Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
владек

Ганеманівські решітки (разделительная решётка)

В теме 861 сообщение

Использую лисонь. Доволен. Думаю не хуже никот. У кого какое мнение?

Надіслано від мого Lenovo S580, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

Использую виндулиновые. Цена качество устраивает полностью.

Поделиться сообщением

В мене були обкатані цього сезону кілька металевих решіток від Лисоня. Клав прямо на рамки. Згідно розміру решітки 470 на 385 на 5 мм.  мій корпус завузький. Але проблем не було. В деякі сім'ї не заглядалося по кілька тижнів бджоли спокійно переходили в магазин. Через вінідурові проходили трошки гірше і при зриванні решітки з корпуса могли пробувати чи добре вдітий. Довіз ще собі 15 шт. Поки що досить. Дороговато виходить. Але і бджілкам комфортніше і мені.

IMG_20171105_193219282.jpg

IMG_20171105_193555331.jpg

Поделиться сообщением

12 хвилини тому, zapivan сказав:

В мене були обкатані цього сезону кілька металевих решіток від Лисоня. Клав прямо на рамки. Згідно розміру решітки 470 на 385 на 5 мм.  мій корпус завузький. Але проблем не було. В деякі сім'ї не заглядалося по кілька тижнів бджоли спокійно переходили в магазин. Через вінідурові проходили трошки гірше і при зриванні решітки з корпуса могли пробувати чи добре вдітий. Довіз ще собі 15 шт. Поки що досить. Дороговато виходить. Але і бджілкам комфортніше і мені.

IMG_20171105_193219282.jpg

а можна в приват ціну за штуку, дякую

Поделиться сообщением

23 минуты назад, zapivan сказал:

Довіз ще собі 15 шт.

Какая цена?

Поделиться сообщением

1 година тому, miro сказав:

а можна в приват ціну за штуку, дякую

Можна і не в приват.:wave: Інфа не така вже секретна.:umora: В польському магазині коштує 24 злотих. Брав на ярмарку  по 20 злотих. Це десь 140-150 грн. 

Поделиться сообщением

Тільки що, zapivan сказав:

Можна і не в приват.:wave: Інфа не така вже секретна.:umora: В польському магазині коштує 24 злотих. Брав на ярмарку  по 20 злотих. Це десь 140-150 грн. 

дорого,але воно того вартує,я вже чув про ці решітки хороші відгуки,а вони мені потрібні, тож купляти все одно треба

Поделиться сообщением

11 хвилину тому, zapivan сказав:

Якщо будеш купувати ще собі і буде не в накладку - я взяв би кілька штук. Цікаво зрівняти їх з Нікотовськими. 

Поделиться сообщением

1 година тому, Sanich сказав:

Якщо будеш купувати ще собі і буде не в накладку - я взяв би кілька штук. Цікаво зрівняти їх з Нікотовськими. 

Жаль віза закінчилась. Зганяв би. А паспорт новий під Новий Рік буде. Я обдумаю, обзвоню контакти можливо щось вийде. А так не раніше січня-лютого.

Поделиться сообщением

Тільки що, zapivan сказав:

Жаль віза закінчилась. Зганяв би. А паспорт новий під Новий Рік буде. Я обдумаю, обзвоню контакти можливо щось вийде. А так не раніше січня-лютого.

Звичайно. Мені поки що дане питання цікавить суто з дослідницької точки зору. :)  Буде то буде - ні то ні. Та й взимку вони не потрібні все одно. 

Поделиться сообщением

Коллеги, 

расскажите, пожалуйста, где в Украине делают вертикальные разделительные решетки ?

И если кто их пользует, как они в работе ?

(шаг 4,4 - матка форсирует или нет)

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти