Перейти к содержанию

Ганеманівські решітки (разделительная решётка)


владек

Рекомендуемые сообщения

Здається в рекламістів бачив крім всього іншого і жорстку не липучу плівку. Зараз малюю для порізки на плотері решітку. Не знаю ще, що з цього вийде - спробую...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я в курсі цін на порізку.Просто думав,що ріжуть пачку так штук 20 зараз.Ось на фрезерному ЧПУ такий фокус можливий. Що до прорізів ,якщо решітка не на рамках а є проміжок між рамками і решітками, то немає значення розташування щілин. Хоча ваша решітка з поперечнимим прорізами краще підходить. :ay:
Похоже у меня снова плохие новости, если это добро фрезеровать за один проход несколько слоев то вакуумом будет притягивать только нижний все остальные нужно склеивать на 2-х сторонний скотч (трудоемко), также при фрезерной порезке получатся острые края, тут я не знаю насколько это критично, будут ли травмироваться пчелы, и себестоимость выходит выше чем просто купить у поляков, не знаю как у них так получается и при этом еще и зарабатывают люди, может резаками высекают (проще и быстрее). Плоттером дешевле резать но что то пленочки такой я не видел (правда специально я ее еще не искал). может кто то знает каким должен быть размер ячейки чтобы трутни не проходили? кстати я тут подумал что можно сделать пробойничек (можно в кучу скрутить 2) u7745f153276m.jpg и дело пойдет быстрее чем ножиком нарезать и дешевле но отнимет личное время
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Похоже у меня снова плохие новости, если это добро фрезеровать за один проход несколько слоев то вакуумом будет притягивать только нижний все остальные нужно склеивать на 2-х сторонний скотч (трудоемко), также при фрезерной порезке получатся острые края, тут я не знаю насколько это критично, будут ли травмироваться пчелы, и себестоимость выходит выше чем просто купить у поляков, не знаю как у них так получается и при этом еще и зарабатывают люди, может резаками высекают (проще и быстрее). Плоттером дешевле резать но что то пленочки такой я не видел (правда специально я ее еще не искал). может кто то знает каким должен быть размер ячейки чтобы трутни не проходили?
Т а ні там просто зажимається між двома фанерками пачку і все разом фрезерується. Не думаю ,що в оригінальних решітках кромка закруглена,головне щоб заусенців не було.
кстати я тут подумал что можно сделать пробойничек (можно в кучу скрутить 2)
Так у поляків(німців) напевне і штампують на пресах :dntknw: .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Т а ні там просто зажимається між двома фанерками пачку і все разом фрезерується.
А можно и ручным фрезером с фрезой 4мм?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А можно и ручным фрезером с фрезой 4мм?
Треба пробувати,тільки 4мм мало.По нижньому копіру,а в якості шаблона використати готові решітки склеєні в товщину 2-3мм.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щодо вирізування пачкою - ціна лазерної порізки залежить і від метражу, і від товщини матеріалу, тому всерівно буде дорого. Тай ПЕТ на лазері заплавляє. На фрезерній порізці, взагалі не люблять різати дрібні деталі, і пачку також не захочуть (принаймні на тій фрезі де я різав).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я в Тернополі купив роздільні 4 шт в наборі 16 грн , 3-ма майже перекривається весь простір 10-рамкового(досавляю смужку поліетилену). Чи дешевше вийде брати матеріал і вирізати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

mr. alur,

я тут подумал что можно сделать пробойничек

Не в тему,извините,но где берутся такие кучерявые прбойнички
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

mr. alur,
я тут подумал что можно сделать пробойничек

Не в тему,извините,но где берутся такие кучерявые прбойнички
такие пробойники используются в легкой промышленности, и их можно сделать под заказ по индивидуальному размеру, поищите в гугле по слову "пробойники" в своем регионе, или поспрашивайте сапожников или в ателье одежды они должны такими пользоваться и знать кто их может продать в Вашем городе. Такими можно свободно пробивать 2-3 слоя в зависимости от толщины пластика, и чтобы лезвие несадилось лучше работать на резиновой подложке
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я в Тернополі купив роздільні 4 шт в наборі 16 грн

А фото можно увидеть?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Я в Тернополі купив роздільні 4 шт в наборі 16 грн , 3-ма майже перекривається весь простір 10-рамкового(досавляю смужку поліетилену). Чи дешевше вийде брати матеріал і вирізати?
Я минулого року теж купив в Тернополі на ринку в магазині Нектар такі так вони виявились браковані бджоли непролазять .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А фото можно увидеть?

Тільки вернувся з Тернопільщини, сфоткав. 100_7539.JPG100_7540.JPG Тут тільки 3 секції, а в продажу в коплекті 4.
Я минулого року теж купив в Тернополі на ринку в магазині Нектар такі так вони виявились браковані бджоли непролазять .

Не знаю чи такі самі, але ці нормальні - бджоли проходять. А може у Вас бджоли більші... :smile: :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Буду в селі привезу фото. По воших фото видно що нормальні а мої на краю отвора моли ще завусину ніби як прес неякісно відштампував.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю чи такі самі, але ці нормальні - бджоли проходять. А може у Вас бджоли більші...

Спасибо за фото. Я примерно так их и представлял. Такие продавались в прошлом году в Харькове на ярмарке. Я для коллекции купил один комплект, но использовать его не буду.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо за фото. Я примерно так их и представлял. Такие продавались в прошлом году в Харькове на ярмарке. Я для коллекции купил один комплект, но использовать его не буду.

А у меня такие :ah: пользуюсь уже 2 года . Как говорится лучше синица в руках . Говорят есть лучше , но не встречал :dntknw: . Пчёлки проходят , мёд носят в магазины , лучше сними чем без них ( шарится по улью выбирать подойдёт не подойдёт)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

лучше сними чем без них

Согласен на все 100%. Просто у меня есть бОльший выбор, я когда-то накупил, но не использовал, а сейчас очень пригодились. Я сейчас вообще не понимаю, как я раньше без решеток обходился.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я сейчас вообще не понимаю, как я раньше без решеток обходился.
Пользуюсь пленочными в обвязке. Считаю, что самые хорошие - проволочные (в былые времена выпускались Кировогградской "Красной Звездой").

post-1746-1327468148_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто пользуется разделительными решетками?,какого производителя?Какие минусы и плюсы,кроме того что матка не переходит в верхний корпус?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто пользуется разделительными решетками?,какого производителя?Какие минусы и плюсы,кроме того что матка не переходит в верхний корпус?

Трохи вище я писав вже про решітки, якими користуюся і фото викладав. Також і в лежаках використовую глухі заставні з решітками. В мене стельові і ізолювати гніздо від медових рамок не так важко. Недолік один - затруднюю прохід бджіл в якійсь степені. Але то абсолютна дрібниця в порівнянні з тим, що при відборі меду Вам не потрібно переживати за матку, яку можна втратити, коли струшувати рамки, де вона може знаходитися(під час взятку, коли заливають і гніздо, матка часто буває і на медових рамках). В комплекті з видалячем бджіл відбір рамок перетворюється на легку прогулянку - і пасічникові легше, і бджоли не так збуджуються.. Ще врахуйте, що роздільна не пропускає не тільки матку, а і трутнів в медові корпуси(якщо нема льотків в них) . Ще згадав одне - при бажанні запастися пергою, переносите матку в верхній корпус за роздільну - в нижній наносять повні рамки перги. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Трохи вище я писав вже про решітки, якими користуюся і фото викладав. Також і в лежаках використовую глухі заставні з решітками. В мене стельові і ізолювати гніздо від медових рамок не так важко. Недолік один - затруднюю прохід бджіл в якійсь степені. Але то абсолютна дрібниця в порівнянні з тим, що при відборі меду Вам не потрібно переживати за матку, яку можна втратити, коли струшувати рамки, де вона може знаходитися(під час взятку, коли заливають і гніздо, матка часто буває і на медових рамках). В комплекті з видалячем бджіл відбір рамок перетворюється на легку прогулянку - і пасічникові легше, і бджоли не так збуджуються.. Ще врахуйте, що роздільна не пропускає не тільки матку, а і трутнів в медові корпуси(якщо нема льотків в них) . Ще згадав одне - при бажанні запастися пергою, переносите матку в верхній корпус за роздільну - в нижній наносять повні рамки перги. :ay:
Дякую,а як з побудовую суші?Вище писали що побілка там де стоять розділювачі хуже?А, вибачаюсь за банальщину, :ah: бджоловидаляч ви ставите під низ решітки чи решітку зняли видаляч поставили?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

як з побудовую суші?

Різниці не помітив.
бджоловидаляч ви ставите під низ решітки чи решітку зняли видаляч поставили?

Замість решітки, або, якщо є вільний корпус з порожніми рамками суші, чи вощини, то краще над решіткою корпус, потім видаляч, а потім медові корпуси. Тоді бджоли не тісняться всі в гніздовому корпусі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

якщо є вільний корпус з порожніми рамками суші, чи вощини, то краще над решіткою корпус, потім видаляч, а потім медові корпуси. Тоді бджоли не тісняться всі в гніздовому корпусі.

Це краще і не треба бджіл турбувати кілька разів. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю чи такі самі, але ці нормальні - бджоли проходять. А може у Вас бджоли більші...

я такми користуюсь - нормальны решітки
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто пользуется разделительными решетками?,какого производителя?Какие минусы и плюсы,кроме того что матка не переходит в верхний корпус?

Трохи вище я писав вже про решітки, якими користуюся і фото викладав. Також і в лежаках використовую глухі заставні з решітками. В мене стельові і ізолювати гніздо від медових рамок не так важко. Недолік один - затруднюю прохід бджіл в якійсь степені. Але то абсолютна дрібниця в порівнянні з тим, що при відборі меду Вам не потрібно переживати за матку, яку можна втратити, коли струшувати рамки, де вона може знаходитися(під час взятку, коли заливають і гніздо, матка часто буває і на медових рамках). В комплекті з видалячем бджіл відбір рамок перетворюється на легку прогулянку - і пасічникові легше, і бджоли не так збуджуються.. Ще врахуйте, що роздільна не пропускає не тільки матку, а і трутнів в медові корпуси(якщо нема льотків в них) . Ще згадав одне - при бажанні запастися пергою, переносите матку в верхній корпус за роздільну - в нижній наносять повні рамки перги. :ay:
Mapet, скажіть, а вірніше опишіть, як саме Ви ставите решітку у лежаку. Яка відстань між решіткою та сусідніми рамками, чим перекриваєте щілину між решіткою та потолочинами, чи може у Вас решітка в обв`язці?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я собі знайшов у старих запасах одного пасічника такі post-3846-1328620514_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Ганеманівські решітки (разделительная решётка)

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...