Перейти к содержанию

Ганеманівські решітки (разделительная решётка)


владек

Рекомендуемые сообщения

Останній раз купував решітки років з 10-ь тому на Краківському ринку у Львові. Вони пластмасові але достатньо товсті. Є ще штамповка по металу (ще з радянських часів) назбирав в селі по сусідах. Вони використовувались хто для кролячих кліток, хто для курників, хто ще для чогось. Ні один з селян не знав справжнього призначення їх ( а може й знали та забули, бо виглядають вони років не менше як на 50-ь). Тепер підрахував - не вистачить тої кількості мені (надіюсь цьогоріч взяти реванш за минулий рік). Тому пішов до магазину, а там "кіт наплакав". Є один варіант : Розмір рутівської рамки, з плечиками. Пластмасова і вже не така груба, а більш делікатніша робота (колір білий). Звичайно можна взяти дві штуки. Якраз буде для корпусного вулика. Та все ж хочеться мати одну, що більш технологічно. Хто що може порадити?. Мені здається, що найкраще - це типу товстої поліетиленової плівки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось ТУТ можна зі сльозами на очах подивитись, які бувають. При великому бажанні спробуйте домовитись ТУТ. Здається вони налагоджують доставку на Україну. Фото здається одні й ті. Якщо знайдете, то і я візьму трохи. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Років 10 використовую в корпусних вуликах решітки такого типу. Нічого іншого не пробував, тому мене ці влаштовують :) Були вертикальні з плечиками призначені для даданів- з них кожну другу різав навпіл и на 10- рамковий корпусний вулик використовував 1,5 штуки :) (якраз лягяє нормально). Були за розмірами під багатокорпусні. Завжди з двох половинок. Бувають з плечиками і без- різницю не помітив, просто відрізаю плечики... Щоб були однією частиною- не бачив ніколи... З металу штамповані не годяться- матки проходять, товщі металеві (типу з проволки) - говорять нормальні.

post-329-1295293592_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

металеві (типу з проволки) - говорять нормальні.

У мене саме такі. Дійсно нормальні, якщо можна рахувати нормальною ціну в 50грн/шт. :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Здається вони налагоджують доставку на Україну. Фото здається одні й ті. Якщо знайдете, то і я візьму трохи. smile.gif

Судя с инфы будет дороговато при том что за 100руб / 25 гр это округленно для меня проблем нет сходил в Россию --хотя я покупал ганемановки по 12гр у нас --они скрепленны между собой и можно на любой почти размер
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Років 10 використовую в корпусних вуликах решітки такого типу. Нічого іншого не пробував, тому мене ці влаштовують

У меня такая-же ситуация. Правда запасы уже закнчиваются. В прошлом году купил вот такие, они немножко тоньше, но качество хуже, края острые, внутри ячеек имеется облой. Была бредоавя идея заказать прессформу для изготовления решеток, но это слишком дорогое удовольствие.

post-1693-1295296376_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось ТУТ можна зі сльозами на очах подивитись, які бувають. При великому бажанні спробуйте домовитись ТУТ. Здається вони налагоджують доставку на Україну. Фото здається одні й ті. Якщо знайдете, то і я візьму трохи.

sewerby! Дякую за зсилку. Німецькі - це те що треба. А від ціни очі повилазили. Буду замовляти перевізникам, що до Польщі їдуть. Нехай пошукають типу плівкових. По слухам вони на порядок дешевші. А ті що Фоміч показав, якраз у нас і є. І ціна, здається, такаж.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Останній раз купував решітки років з 10-ь тому на Краківському ринку у Львові. Вони пластмасові але достатньо товсті. Є ще штамповка по металу (ще з радянських часів) назбирав в селі по сусідах. Вони використовувались хто для кролячих кліток, хто для курників, хто ще для чогось. Ні один з селян не знав справжнього призначення їх ( а може й знали та забули, бо виглядають вони років не менше як на 50-ь). Тепер підрахував - не вистачить тої кількості мені (надіюсь цьогоріч взяти реванш за минулий рік). Тому пішов до магазину, а там "кіт наплакав". Є один варіант : Розмір рутівської рамки, з плечиками. Пластмасова і вже не така груба, а більш делікатніша робота (колір білий). Звичайно можна взяти дві штуки. Якраз буде для корпусного вулика. Та все ж хочеться мати одну, що більш технологічно. Хто що може порадити?. Мені здається, що найкраще - це типу товстої поліетиленової плівки.
В Украине разделительных (ганимановских) решеток хорошего качества купить НЕЛЬЗЯ. Решетки предлагают производства Украина и Россия, по качеству они почти одинаковые, цена почти тоже, мягко сказать хя. Занимались этим вопросом 1,5 месяца назад. Пока будем обходиться тем что есть, а там и до Апимондии рукой подать, может че сами нам привезут. Удачи в решение проблемы.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а там и до Апимондии рукой подать, может че сами нам привезут. Удачи в решение проблемы.

И тут на блюдечки с голубой каёмочкой германские за 50 гр штука привезут :umora::umora::umora::wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И тут на блюдечки с голубой каёмочкой германские за 50 гр штука привезу

Ха! blek-269! Ви бачили на сайті ціни? 50 гр це в два рази дорожче як дві малого розміру наші. Всього навсього. А там ... на порядок різниця.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ха! blek-269! Ви бачили на сайті ціни? 50 гр це в два рази дорожче як дві малого розміру наші. Всього навсього. А там ... на порядок різниця

Та не Владек --я покупал или 12 или 15 гр так разница 4-3 раза , решётка на 12 рамочный дадан :hi: правда в прошлом году, надо и в этом году подкупить решёток и поилок :IMHO1: --не должны подорожать схожу наверное к братам россиянам в гости , если такая цена 47 руб то это на наши 11,75 прикуплю а германские пусть полежат --как будут мёд покупать по такой цене как в германии тогда и купим :dntknw::umora::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Украине разделительных (ганимановских) решеток хорошего качества купить НЕЛЬЗЯ.
А я думав,що це в наших теренах проблема придбати якісні решітки :ak: .Якщо хтось нариє щось по нормальній ціні дайтесь знати :az: .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підкажіть, де можна придбати решітки виготовлені наче як з товстої поліетиленової плівки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нехай пошукають типу плівкових.
Цікавить питання, як такі решітки на рахунок прополюсування.В мене з товстішої пластмаси решітки ледь відривав,треба з зазорм над рамками встановлювати,а ці ж прямо на рамки ніби лягають?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-1677-1296061664_thumb.jpg post-1677-1296061707_thumb.jpgpost-1677-1296061740_thumb.jpg такі роблю сам.Плівка як на бутилках.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-1677-1296061664_thumb.jpg post-1677-1296061707_thumb.jpgpost-1677-1296061740_thumb.jpg такі роблю сам.Плівка як на бутилках.
если можно подробнее технология изготовления ,самодельных решоток
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні бачив у Львові (на Любінській) велику на дадан з плечиками. Ціна - 18 гр. Якість сподобалась.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-1677-1296061664_thumb.jpg post-1677-1296061707_thumb.jpgpost-1677-1296061740_thumb.jpg такі роблю сам.Плівка як на бутилках.
Я абалдєл, маладца Ігор. Викладуте технологію і який використовуєте матеріал.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-1677-1296061664_thumb.jpg post-1677-1296061707_thumb.jpgpost-1677-1296061740_thumb.jpg такі роблю сам.Плівка як на бутилках.
если можно подробнее технология изготовления ,самодельных решоток
Технология простая если есть плёнка.Прорези делаю с помощью этого ножаpost-1677-1296072728_thumb.jpgpost-1677-1296072818_thumb.jpgpost-1677-1296072869_thumb.jpg. Плёнка толщеною 0,2-0,25мм типа пластика.Одну решотку вырезаю за один вечер.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Технология простая если есть плёнка.Прорези делаю с помощью этого ножа

Все геніальне - просте :ay::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-1677-1296061664_thumb.jpg post-1677-1296061707_thumb.jpgpost-1677-1296061740_thumb.jpg такі роблю сам.Плівка як на бутилках.
Я абалдєл, маладца Ігор. Викладуте технологію і який використовуєте матеріал.
Мав з собою в СКОЛЕ таку решотку не наважився показати.Плівка використовується для изоляції в електромоторах.Зараз вже прозорої не випускають тільки білу але вона краща ,моцніше.Шеф казав кілограм коштує 70 гр.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

...Мав з собою в СКОЛЕ таку решотку не наважився показати...
Ну і даремно, була б додаткова тема для розмови, тим паче що річ :ay: .Прецендентів, з проскакувааням через неї маток, не було? Де таку плівку можна придбати, десь по магазинах, чи тільки в спец.фірмах під замовлення?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Плівка використовується для изоляції в електромоторах.Зараз вже прозорої не випускають тільки білу але вона краща ,моцніше.Шеф казав кілограм коштує 70 гр.
ИГОРЬ73, да, просто в изготовлении и "сердито", а самое главное ширина ячейки обеспечена! Спасибо что показали фото решетки и ножа. Идея очень интересная, трудоемкая, но интересная. Расскажите подробнее об использовании, что получилось, какие наблюдения сделали. Отдельно интересуют такие моменты: 1) Ломкость такой решетки. Есть такие решетки из толстой пленки 250 микрон, она может рваться после приклеивания, такие одноразовыми считаются. Если брать как на ПЕТ бутылке, то по ячейкам может ломаться. Что на практике получилось? 2) Острота краев после прорезывания ножом. Заводские идет пропайка отверстия и край получается как бы закругленным. а так на ощупь как лезвие. 3) Результат использования, случаи прохода матки наверх. В наших пакостных решетках пластиковых, мамочки нет-нет да и убегают вверх. Что у вас по статистике получилось, сколько использовали и сколько проходов маточки? 4) Не нафаршировывались в решетку трутни? Я заметил что в прутовые решетки меньше они зависают, а вот в тонких виснут как гирлянды, у них походу протиснуться лучше получается. Как у Вас?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-1677-1296061664_thumb.jpg post-1677-1296061707_thumb.jpgpost-1677-1296061740_thumb.jpg такі роблю сам.Плівка як на бутилках.
RESPECT , Игорь 73. Как пришли к такому?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

якщо виготовити таку плівку, то яким чином її використовувати для збирання прополісу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Ганеманівські решітки (разделительная решётка)

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...