• Объявления

• Sanich

Відеозвіт про зустріч "На Точку - 2017" в Бухті Вікінгів   12.09.2017

Підготовлений Іваном Фабро та доступний за посиланням в темі зустрічі:  http://tochok.info/topic/11754-зустріч-форумчан-форум-на-точку-в-місті-львів-на-базі-активного-відпочинку-бухта-вікінгів-0909-1009-2017року/?page=10#comment-460347  
аматор

День пасічника України

155 сообщений в этой теме

Поздравляю всех с Днём пасечника Украины! Желаю всем здоровья, счастья и успехов в любимом деле! :az:

Поделиться сообщением

Присоединяюсь к поздравлениям! Всем богатых медозборов! :az:

Поделиться сообщением

С этого дня начинается новый пчеловодный год. С Новым пчеловодным годом, коллеги! Здоровья всем и успехов!

Поделиться сообщением

Коллеги, поздравляю всех со Всемирным днем пчеловода! Здоровья вам и вашим пчелам, успехов в этом нелегком но благородном деле

Поделиться сообщением

:hi: ИЯ ПОЗДОРОВЛЯЮ ВСИХ ПИСИЧНИКИВ !!! :ole_ole:

Поделиться сообщением

С праздником всех! Здоровья и силы вам и вашим пчёлам! Удачи во всём! :az:

Поделиться сообщением

Присоединяюсь к поздравлениям!!! Удачной зимовки и хороших медосборов в следующем году! :az:

Поделиться сообщением

Сегодня наш профессиональный праздник)))) Поздравляю всех! P.S. Часы спешат на 2 минуты :ah:

Изменено пользователем gri

Поделиться сообщением

Сегодня наш профессиональный праздник)))) Поздравляю всех! P.S. Часы спешат на 2 минуты ah.gif

:hi: Так сегодня или вчера был??? :blink::wave:

Поделиться сообщением

Сегодня. 30 апреля. Будет еще осенью.

Поделиться сообщением

З нагоди Дня пасічника вітаємо Братство бджолярів землі Волинської «РОЙОВИЙ СТАН ». Нехай у вашому житті завжди світить зоря удачі, хай прикрощі та негаразди не стоять на вашому шляху, а оптимізму та наснаги вистачає для добрих справ. Плідної вам співпраці, щедрих медозборів, а на вашому столі, щоб завжди стояла повна чаша меду, як символ здоров’я та достатку і нехай буде багато щасливих і радісних моментів від того дива, що творять вам ваші роботящі бджоли. Працівники відділу виробничої літератури ВДОУНБ ім. Олени Пчілки

Поделиться сообщением

Від імені всіх братчиків дякую за щирі вітання. :hi: При нагоді хочу переадресувати Ваші побажання всім пасічникам України. :wave: З наступаючим Вас Днем пасічника! :ole_ole: Щоб меди медились, щоб рої роїлись, а пасічники не журились. :az:

Поделиться сообщением

ВСЕХ ПЧЕЛОВОДОВ УКРАИНЫ ПОЗДРАВЛЯЮ "З ДНЕМ ПАСIЧНИКА"!!! Здоровья, творческих успехов и 100-килограммовых медосборов!!! С праздником, коллеги!!!

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

окрім всього професійного, :) з святом вас Преображення Господнього ! меду з яблуками наїстись на рік вперед :az:

Поделиться сообщением

Вітаю всіх українських пасічників з професійним святом! Особливо хочеться подякувати як нашим форумчанам фахівцям, практикам зі стажем, які не гребують ділитися своїми знаннями та навиками тут на форумі, так і тим хто не пише, чи не зареєстрований на форумі, але їх імена часто згадуються хорошим словом і подякою. Щодо перших, то я мав на увазі Петровича, Андрія Сумчанина, Сергея Николаевича і інших. Щодо других, то я кажу про Егошиних, Міська, Діда Василя ... Хай не гніваються ті, кого не назвав - написав трьох найбільш згадуваних. Щиро хочу подякувати колективу редакції журналу "Український пасічник", які без всяких умов згодились на певну співпрацю і підтримали на своїх сторінках наш форум. А ще хочу приєднатися до вже написаних привітань і відмітити дивовижну життєву енергію і незгасаючий ентузіазм Братства бджолярів землі Волинської «РОЙОВИЙ СТАН». Також вітаю і дякую кожному форумчанину і активному і пасивному, бо тільки всі ми разом і є Форум на ТочкУ! Головне хочу наголосити на тому, що не залежно від нашого стажу, місця проживання і інших чинників, які природньо нас роблять різними, ми всі разом захоплені однією справою, яка нас об"єднує. А в єдності - сила! Шануймося, бо ми того варті! :az::hi:

Поделиться сообщением

Поздравляю всех пчеловодов и желаю им долголетия и достатка в жизни! Жалко что ограничен по времени, но стопочку за здравие пчеловодов выпью обязательно!

Поделиться сообщением

:hi:Петрович, Петрович и Вас тож поздравляю... За Вас и за всех нас........... :az::az::az: Винця бахнул чуток, медового..... :ae:

Поделиться сообщением

Наші бджолки хай живуть, медозбори хай дають :az:

Поделиться сообщением

Приеднуюсь до привітань!!!!

Поделиться сообщением

Вітаю бдждолярів з професійним святом! Здоров'я вам та вашим бджолам, високих медозборів та удачі в усіх починаннях! :az:

Поделиться сообщением

З Днем пасічника і святом Преображення Господнього! Всіх вітаю, бажаю на майбутнє нових звершень, успіхів і добра!!! З Днем Пасічника!!!

Поделиться сообщением

Прийшов Спас - іде літо від нас. Зі святом, колеги! Хай всім ВАМ щастить! І щоб і в радості в горі Ви ніколи не залишалися одинокими! :hi:

Поделиться сообщением

Зі святом Вас, шановні колеги! Бажаю міцного здоров'я та великих медозборів! :)

Поделиться сообщением

Вітаю всіх!

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас